Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Lieguma termiņš pagarināts: Bolotņika cīņa Lielbritānijā nenotiks agrāk par maiju

Rolands Eliņš

Lieguma termiņš pagarināts: Bolotņika cīņa Lielbritānijā nenotiks agrāk par maiju
''Golden Contract'' turnīra pusfinālisti. Otrais no labās - WBO Eiropas čempions Ričards Bolotņiks. Foto: MTK Global

Britu Boksa kontroles padome (BBBoC) paziņojusi, ka Lielbritānijā netiks izsniegtas atļaujas rīkot boksa cīņas līdz aprīļa beigām. Iepriekšējais termiņš bija noteikts līdz marta beigām, un tā dēļ nācās pārcelt arī „Golden Contract” pusfinālu, kurā dalība bija plānota Latvijas bokserim Ričardam Bolotņikam.

„Mēs turpināsim ievērot valdības un medicīnas iestāžu padomus, lai palīdzēt stabilizēt situāciju,” vēstīts BBBoC paziņojumā. „Vēlamies uzsvērt, ka domās esam kopā ar visiem, kurus ietekmējusi Covid-19 slimība.”

Sākotnēji BBBoC liegums rīkot boksa cīņas bija spēkā tikai par marta mēnesi, lai gan vairākas cīņas Lielbritānijā pirms tā izdošanas jau tāpat bija atceltas gan martā, gan aprīlī. Sākotnējais liegums tika izsludināts iepriekšējās nedēļas sākumā, bet šodien tas pagarināts līdz aprīļa beigām.

BBBoC liegums tiešā veidā ietekmēja Latvijas boksera Ričarda Bolotņika plānus. Viņam 20. martā bija jāaizvada cīņa „Golden Contract” pusfinālā Londonā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ un BBBoC aizlieguma dēļ cīņu šovu nācās pārcelt. Datums, kad pārceltās cīņas varētu notikt, pagaidām nav piedāvāts, taču jaunais paziņojums oficiāli apstiprinājis, ka arī aprīlī šīs cīņas aizvadītas netiks.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/boxing/52...