Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Oficiāli apstiprināta Golovkina un Derevjančenko cīņa par IBF titulu Ņujorkā

Rolands Eliņš

Oficiāli apstiprināta Golovkina un Derevjančenko cīņa par IBF titulu Ņujorkā
Genādijs Golovkins. Foto: AP/Scanpix

Kazahstānas slavenais bokseris Genādijs Golovkins piektajā oktobrī Ņujorkā aizvadīs cīņu pret Ukrainas sportistu Serhiju Derevjančenko. Cīņa būs par pasaules čempiona titulu vidējā svara kategorijā IBF versijā.

IBF pasaules čempiona tituls nesen piederēja Meksikas boksa zvaigznei Kanelo Alvaresam, šobrīd labāk apmaksātākajam bokserim pasaulē, taču viņa promouteru vilcināšanās nākamās cīņas sarunāšanā un IBF noteiktā termiņa neizpildīšana noveda pie tā, ka IBF viņam pasaules čempiona titulu atņēma un nozīmēja par to cīņu starp diviem citiem bokseriem.

Genādijs Golovkins (39-1-1) bija cerējis, ka šoruden varēs aizvadīt savu trešo cīņu pret Alvaresu, taču meksikānis to nevēlējās, neskatoties uz DAZN spiedienu. Golovkinam kā pretinieks tika nozīmēts IBF titula obligātais pretendents Serhijs Derevjančenko (13-1), kuram šī būs otrā iespēja iegūt titulu. Pagājušā gada oktobrī viņš pēc punktiem piekāpās Denielam Džeikobsam, kurš pēc tam zaudēja Alvaresam.

Golovkinam tikmēr būs iespēja otro reizi iegūt IBF titulu šajā svara kategorijā, kurš viņam piederēja vēl pirms pusotra gada. Jāpiemin arī, ka šī būs otrā cīņa, kuru 37 gadus vecajam Golovkinam organizēs Edijs Hērns.

Golovkinam un Derevjančenko par cīņas datumu un vietu bija jāvienojas līdz ceturtajam septembrim, un cīņa notiks „Madison Square Garden” arēnā Ņujorkā. Golovkins līdz šim ir pieveicis visus savus pretiniekus, izņemot Kanelo, kamēr 33 gadus vecajam ukrainim šī būs karjeras lielākā cīņa un arī karjeras lielākais honorārs – ESPN vēsta, ka viņš par cīņu saņems vairāk nekā piecus miljonus dolāru.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/boxing/story/_...