Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Okolijs met ēnu uz Brieža uzvaru: "Es Glovacki nokautēšu pēc noteikumiem"

Rolands Eliņš

Okolijs met ēnu uz Brieža uzvaru: "Es Glovacki nokautēšu pēc noteikumiem"
Lorenss Okolijs. Foto: imago images/Focus Images/Scanpix

Lielbritānijas bokseris Lorenss Okolijs, kuram ir nozīmēta WBO titulcīņa pirmajā smagajā svarā pret Kšištofu Glovacki, intervijā „BoxingScene”, paudis pārliecību, ka sakaus poļu bokseri, turklāt, kā viņš izsakās, atšķirībā no Maira Brieža, paveiks to pēc noteikumiem.

„Šī Glovackim ir pēdējā iespēja,” intervijā sacīja Lorenss Okolijs, kurš pie titulcīņas ticis pēc tikai 14 profesionālā boksa cīņām, tajās visās izcīnot uzvaras. Okolija un Glovacka cīņa bija paredzēta maijā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tā tika atlikta uz pagaidām nenoteiktu laiku, un Okolijs atzina, ka rēķinās ar savas karjeras svarīgākās cīņas aizvadīšanu bez skatītāju klātbūtnes.

„Glovackis varētu domāt, ka viņš pats ir pieredzējis bokseris, kamēr es vēl neesmu cīnījies ar pasaules čempionu, un no tā secināt, ka ar mani būs viegli tikt galā,” sacīja 27 gadus vecais Okolijs. „Es nebūšu pārsteigts, ja pirms cīņas Glovackis tiks izlikts kā favorīts. Viņa vienīgie zaudējumi ir pret Oleksandru Usiku un Mairi Briedi, un es domāju, ka Briedi tajā cīņā vajadzēja diskvalificēt. Taču šis negadījums ir devis man iespēju cīnīties par pasaules čempiona titulu.”

„Nevēlos nenovērtēt Glovacki kā bokseri, viņš ir ļoti spēcīgs, taču domāju, ka iepriekšējā cīņa uz viņu atstājusi pārāk lielu iespaidu. Domāju, ka es viņu nokautēšu. Pēc noteikumiem,” uzsvēra Okolijs, atsaucoties uz Glovacka iepriekšējo cīņu, kas bija pret Briedi. 2019. gada vasarā Rīgā Briedis uz poļa sitienu pa pakausi atbildēja ar sitienu ar elkoni, par ko saņēma vienu soda punktu. Cīņas turpinājumā bija novērojams haoss ringa tiesneša izpildījumā, laicīgi nenoreaģējot uz signālu par raunda beigām, un vakars noslēdzās ar Brieža uzvaru.

Okolijs savu iepriekšējo cīņu aizvadīja oktobrī, un arī viņam ir salīdzinoši ilgs pārtraukums, kas gan Glovackim ir vēl ilgāks. Okolijs norādīja, ka abi principā ir līdzīgā situācijā un abu gatavošanās periods tika iesākts un pārtraukts priekšlaicīgi.

Okolijs sadarbojas ar pazīstamo promouteru Ediju Hērnu, kurš plāno atsākt boksa pasākumu rīkošanu Lielbritānijā jūlijā, un Okolija-Glovacka cīņa par iepriekš Briedim piederējušo WBO titulu tiek piesaukta kā viens no iespējamajiem variantiem vienam no pirmajiem Hērna cīņu šoviem.

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/lawrenc...

     [+] [-]

, 2020-05-21 16:19, pirms pusgada
Varēja jau vienkāršāk: "Sportacentrs.com met ēnu uz Brieža uzvaru"

  -1 [+] [-]

, 2020-05-21 21:08, pirms pusgada
Kāds vēl okolijs, vai td Glovackis nealka sisties ar Briedi vispirms?

     [+] [-]

, 2020-05-22 12:24, pirms pusgada
Eliņam laikam ir smagi vīrišķie kompleksi, ka vienmēr cenšās Briedi aizskart. Ļoti nekompetenti

     [+] [-]

, 2020-05-22 16:42, pirms pusgada
Bērnudārzs.