Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Brieža cīņa pret Dortikosu – ne agrāk par vasaras izskaņu

Rolands Eliņš

Brieža cīņa pret Dortikosu – ne agrāk par vasaras izskaņu
Mairis Briedis un Juniels Dortikoss. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) valdei pāris tuvāko nedēļu laikā plānota sapulce, pēc kuras Maira Brieža un Junjela Dortikosa finālcīņas liktenim vajadzētu kļūt skaidrākam, portālam Sportacentrs.com norādīja Brieža menedžeris Raimonds Zeps.

„Šobrīd īsti nekas nav pavirzījies uz priekšu,” teica Raimonds Zeps par Supersērijas otrās sezonas fināla jautājumu. Latvijas boksera Maira Brieža cīņa WBSS finālā bija paredzēta Rīgā marta vidū, pēc tam pārcelta uz iepriekšējo nedēļas nogali, taču pēc tam arī atcelta, proti, cīņas sarīkošanas jautājums tika praktiski atlikts sākuma stadijā.

„Kaut kādu skaidrību sagaidām tuvākajās nedēļās, kad WBSS organizatoriem plānota valdes sēde,” paskaidroja Zeps. „Šobrīd izskatās maza iespēja, ka finālu varēs sarīkot pie pilnām tribīnēm jebkurā vietā, it īpaši Latvijā. Aptuvenie scenāriji jau ir iezīmēti, taču principā Supersērijai būs jāizvēlas, pa kuru alternatīvo ceļu doties, tad arī varēs runāt par datumiem un pārējo. Kādi ir šie varianti? Tie runāti privātās sarunās, un tur vēl nav noformēts vienots viedoklis, tāpēc labāk pagaidīt valdes sēdi. Tuvāko nedēļu laikā būtu jābūt kaut kam konkrētākam.”

Vaicāts par to, kāds būtu agrākais iespējamais scenārijs Brieža cīņas sarīkošanai, Zeps neizslēdza iespēju, ka fināls varētu notikt vēl šovasar: „Tāds apmēram arī ir aptuvenais plāns – ka fināls varētu būt vasaras beigās. Jebkura lēmuma gadījumā bokseriem būs jādod vismaz divi mēneši sagatavošanās laika, tad nu, ja maija beigās tiek iezīmēti konkrēti plāni, tad arī attiecīgi augusts un septembris ir tas laiks, par kuru var domāt fināla sakarā.”

Jāatgādina, ka dienā, kad Brieža-Dortikosa maijā paredzētā cīņa tika oficiāli atcelta, Zeps neizslēdza iespēju, ka fināla norises vieta tiek mainīta, Rīgas vietā izvēloties citu piedāvājumu, kas ir izdevīgāks pandēmijas radīto apstākļu un ierobežojumu dēļ.

Briedim Supersērijas finālā bija paredzēta cīņa par IBF čempiona titulu, kas šobrīd pieder Dortikosam, un „The Ring” titulu pirmā smagā svara kategorijā. Briedis savā karjerā iepriekš jau ieguvis WBC un WBO boksa organizāciju čempiona titulus.

  -3 [+] [-]

, 2020-05-18 15:03, pirms nedēļas
hmm,ko nu.. ';

  -1 [+] [-]

, 2020-05-18 16:11, pirms nedēļas
jautajums organizacioriem - ja cina notiks cita valsti vai lidmasinas biletes segs vini ja man ir bilete uz ciinu?

     [+] [-]

, 2020-05-18 19:54, pirms nedēļas
klaass rakstīja: jautajums organizacioriem - ja cina notiks cita valsti vai lidmasinas biletes segs vini ja man ir bilete uz ciinu?
kāda nozīme, kur notiks cīņa, ja tā būs bez skatītājiem?

     [+] [-]

, 2020-05-18 20:34, pirms nedēļas
kāds tur vairs briedis

     [+] [-]

, 2020-05-18 21:15, pirms nedēļas
Kāda vēl norises vieta - Latvija. Kariņš jau nožēlo, ka ļāvis pulcēties 25 cilvēkiem. Kur vēl 10 tūkstoši vasaras beigās. Ar tādu valdību pie mums vēl pārceltie nākamā gada dziesmu svētki būs ar koristu 2 m distanci un sejas maskām. Dejos tikai bezkontakta solo dejas.