Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Neziņa par Brieža tituliem: "Arēnā" netika pasniegta arī WBO josta

Rolands Eliņš

Neziņa par Brieža tituliem: "Arēnā" netika pasniegta arī WBO josta
Mairis Briedis ar zaļo WBC čempiona jostu pirms cīņas pret Usiku. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Rīts pēc Maira Brieža uzvaras Pasaules boksa Supersērijas pusfinālā sagaidīts ar neskaidrību par to, vai tiešām Briedis ieguvis WBO pasaules čempiona titulu un vai gadījumā viņam netiks pasniegts arī WBC čempiona tituls, kā tas bija paredzēts iepriekš, portālam Sportacentrs.com apstiprināja Brieža menedžeris Raimonds Zeps.

Maira Brieža vakardienas cīņa bija paredzēta par divu pasaules čempiona jostu apvienošanu. Taču šorīt, dūmiem izklīstot, joprojām nav īsti skaidrs, kādus titulus ieguvis Latvijas boksa zvaigzne. Cīņas dienā WBC atsauca savu dalību no cīņas, atstājot to tikai kā WBO titulcīņu, taču arī šeit radās neskaidrības, un Brieža menedžeris šorīt apstiprināja, ka WBO josta viņu komandai vēl nav pasniegta.

Situāciju poļu TV aprakstīja Glovacka promouters Anžejs Vasiļevskis, vēlreiz paužot savu nodomu apstrīdēt cīņas rezultātu (kas gan, visticamāk, ir tikai formāls žests bez cerībām uz izmaiņām): “Man situāciju palūdz aprakstīt gan WBC, gan WBO organizāciju prezidenti, ko es arī izdarīju, tagad gaidām viņu lēmumu. WBC nesankcionēja cīņu, jūs sakāt. Bet kas vispār sankcionēja cīņu? Glovackim šī cīņa netika pieteikta kā titula aizstāvēšana, neviens arēnā to nedzirdēja.”

“Visas diskusijas ar WBC un WBO vakar beidzās ar to, ka WBO nozīmēja arī ceturto tiesnesi, bet lēmums par to, kuras jostas tiek izcīnītas, tiks pieņemts svētdien. Nē, es nejokoju, tā patiešām tika nolemts,” Vasiļevskis aprakstīja šķietami absurdo situāciju. “Pirms cīņas vēl konkrēti vaicāju tehniskajai komisijai, kas tieši te tiek izcīnīts, atbildi nesaņēmu. Šodien varbūt izrādīsies, ka bija abi tituli, varbūt viens, varbūt neviens. Gaidīsim atbildes no WBC un WBO organizācijām.”

Raimonds Zeps šorīt portālam Sportacentrs.com apstiprināja, ka Vasiļevska klāstītā notikumu gaita atbilst situācijai Brieža nometnē: “Gaidām informāciju. Redzēju naktī, ka WBO ir sociālajos tīklos apsveikusi Briedi ar titulu, taču fiziski jostu neesam saņēmuši un bijām pārsteigti, ka pēc cīņas tā netika Mairim pasniegta. Ceram, ka dienas laikā neskaidrā situācija atrisināsies mums labvēlīgi.”

WBSS preses dienestā mūsu portālam situāciju nekomentēja, norādot, ka vēlāk sekos oficiāls paziņojums.

Papildināts 21:00 Arī vēl vakarā vienošanās starp iesaistītajā organizācijām nebija panākta, un Brieža menedžeris Zeps nevarēja apstiprināt, kuras tieši čempiona jostas Briedis ieguvis, norādot, ka pārrunas turpinās.

Par to, ka WBC strīds bijis saistīts ar tiesnešu jautājumu, ziņojām jau vakar. Kā portālam Sportacentrs.com pamazām tapis zināms, WBC vakardienas izstāšanās no turnīra skaidrojama ar vēlēšanos nozīmēt divus tiesnešus no četriem (kopā ir trīs sānu tiesneši un viens ringa tiesnesis, Supersērija nozīmē vēl ceturto sānu tiesnesi, kas nosaka rezultātu neizšķirta gadījumā. Ceturtais sānu tiesnesis Supersērijā vēl ne reizi nav izmantots).

WBO bijusi gatava ļaut WBC nozīmēt vienu sānu tiesnesi un ceturto tiesnesi (attiecīgi četru galveno tiesnešu attiecību atstājot 3:1 savā labā), taču WBC šāds variants nav apmierinājis, kam arī sekoja viss vakardienas skandāls un izstāšanās no cīņas.

Savukārt WBO vēlāk nav bijusi apmierināta ar cīņas statusu, proti, vai Glovackim šī skaitās kā titula aizstāvēšana, kas radījis jaunas diskusijas, par kuru iznākumu pagaidām (12 stundas pēc cīņas beigām!) nav skaidrības. Teorētiski gan visas prasības tam, lai cīņa atbilstu WBO titulmača reglamentam un lai Briedis varētu saņemt šīs organizācijas pasaules čempiona titulu, ir tikušas izpildītas. Beigās arī visi tiesneši bija WBO nozīmēti, kas savukārt raisa jautājumus, ņemot vērā, ka arī WBSS organizators Kalle Zauerlands medijiem neslēpa, ka ringa tiesnesis pieļāvis rupjas kļūdas.

1 2 52 komentāri

     [+] [-]

, 2019-06-16 12:36, pirms gada
WBO apsveic jauno čempionu :
https://twitter.com/WorldBoxingOrg/...

  +2 [+] [-]

, 2019-06-16 12:38, pirms gada
Ha ha. Tas farss ir jābeidz. Supersērija tik bojā visu. Bardaks nenormāls.

  +9 [+] [-]

, 2019-06-16 13:14, pirms gada
pūce rakstīja: Ha ha. Tas farss ir jābeidz. Supersērija tik bojā visu. Bardaks nenormāls.
1) WBSS rīkotājs Zauerlands kļūst par Brieža promouteri; 2) WBSS nesaskaņas ar WBC tiesnešu dēļ, kā dēļ WBC cīņas dienā atsauc jostu; 3) tiesneša dīvainās/neprofesionālās darbības Brieža-Glovacka cīņas laikā; 4) Zauerlands saka, ka Briedis nav vainīgs, ka tiesneši slikti; 5) netiek pasniegta arī WBO josta.

Tas viss met lielu ēnu uz Supersēriju. Zauerlands zāģē zaru, uz kura pats sēž. Varbūt taisās savākt lielo piķi un notīties?

     [+] [-]

, 2019-06-16 13:36, pirms gada

Izsmiekls ne Supersērija!

  +6 [+] [-]

, 2019-06-16 13:40, pirms gada
otins rakstīja: 1) WBSS rīkotājs Zauerlands kļūst par Brieža promouteri; 2) WBSS nesaskaņas ar WBC tiesnešu dēļ, kā dēļ WBC cīņas dienā atsauc jostu; 3) tiesneša dīvainās/neprofesionālās darbības Brieža-Glovacka cīņas laikā; 4) Zauerlands saka, ka Briedis nav vainīgs, ka tiesneši slikti; 5) netiek pasniegta arī WBO josta.

Tas viss met lielu ēnu uz Supersēriju. Zauerlands zāģē zaru, uz kura pats sēž. Varbūt taisās savākt lielo piķi un notīties?
Kuldīgā reiz bija Čempionu līgas komanda https://www.diena.lv/raksts/pasaule...
Tāds izmanīgs vīrs Ross Akmens (Štīns) uzdarbojās!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 13:41, pirms gada
Ta superserija ir riktigs kolhozs, tapat ka KHL. Dvinubrali!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 13:43, pirms gada
Tad jau sanāk tāda draudzības spēle..

Kopumā izskatās liels organizētāju feils .. tā turpmāk būs grūti

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 13:47, pirms gada
Nu sliktākajā gadījumā varu piešķirt e-FGTSE jostu, vismaz kāds mierinājums

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 13:49, pirms gada
otins rakstīja: Zauerlands zāģē zaru, uz kura pats sēž. Varbūt taisās savākt lielo piķi un notīties?
sliktākais liekas jau, ka nemaz nav piķa. honorāri mazāki kā plānots, tos pašus nesamaksā. strīdu pamatā ar organizācijām arī visdrīzāk nauda. ja tā būtu, visu atrisinātu. nodrošinātājiem gan jau parādā .. laikam nepiepildījās cerība piesaistīt lielo tirgu sponsorus - ASV un TV nav. pērn izmocījās ar Krieviju. šogad palika Polija un ar to sačakarēja..

     [+] [-]

, 2019-06-16 13:50, pirms gada
Daniel rakstīja: Tad jau sanāk tāda draudzības spēle..

Kopumā izskatās liels organizētāju feils .. tā turpmāk būs grūti
Šogad jau gribēja atcelt šo Supersēriju, bet Zauerlandam izdevās kaut kā pielauzt uz to.
No šī brīža skata punkta izskatās, ka fināls var arī nemaz nebūt, jo fināls ir par jostu apvienošanu, bet Briedim nav ko likt pretī Dortikosam.

 +22 [+] [-]

, 2019-06-16 13:51, pirms gada
Viss beigsies ar to, ka tās jostas vairs neviens par pilnu neņems. Jau no laika gala šīs visas organizācijas ir korumpētas un savtīgas, bet te atnāk Kalle un cep gaisā a la ČL futbolā vai Eirolīgu basītī. Protams, ka tie satrunējušie www un citi x nav laimīgi, ka tiek izģērbti acis nemirkšķinot. Faktiski, visas kārtis tagad ir Kalles rokās - ja viņš atradīs kādus investorus, visi www aizies pa skuju taku. Ko arī novēlu, jo normāls cilvēks jau sen kā nesaprot, kad, kurš un par ko cīnās. Velkot paralēles, Latvijas čempionātu hokejā izspēlētu piecās dažādās līgās. Cipulis čempions versijā X, Saulietis Y versijā, bet Cimermanis versijā H.

  +3 [+] [-]

, 2019-06-16 13:54, pirms gada
Šindleru Jēkabs rakstīja: Viss beigsies ar to, ka tās jostas vairs neviens par pilnu neņems. Jau no laika gala šīs visas organizācijas ir korumpētas un savtīgas, bet te atnāk Kalle un cep gaisā a la ČL futbolā vai Eirolīgu basītī. Protams, ka tie satrunējušie www un citi x nav laimīgi, ka tiek izģērbti acis nemirkšķinot. Faktiski, visas kārtis tagad ir Kalles rokās - ja viņš atradīs kādus investorus, visi www aizies pa skuju taku. Ko arī novēlu, jo normāls cilvēks jau sen kā nesaprot, kad, kurš un par ko cīnās. Velkot paralēles, Latvijas čempionātu hokejā izspēlētu piecās dažādās līgās. Cipulis čempions versijā X, Saulietis Y versijā, bet Cimermanis versijā H.
Te nu gan ir taisnība.
Slēpts komentārs: NAMEJS 9999

  +8 [+] [-]

, 2019-06-16 15:51, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Kaut kā visi lielie brieža aizstāvji pie šī raksta #PaKrūmiem.
Tu esi totāls idiots! Kāds šim rakstam tiešs sakars ar Mairi?

  +4 [+] [-]

, 2019-06-16 15:51, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Kaut kā visi lielie brieža aizstāvji pie šī raksta #PaKrūmiem.
Ne jau Briedis vainīgs, ka boksa organizācijās ir bardaks.
Farss brieža cīņā 1:1 atspoguļo to farsu, kas valda profesionālā boksa pasaulē. Tur sports sen vairs nav pirmajā vietā.

  +3 [+] [-]

, 2019-06-16 15:52, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Kaut kā visi lielie brieža aizstāvji pie šī raksta #PaKrūmiem.
Un kā aizstāvis tu esi???

  +7 [+] [-]

, 2019-06-16 15:56, pirms gada
Vai josta Mairim ir vairs tik aktuāla. Vińam popularitāte Latvijā garantēta, nopelnīs vēl honorāru no cīńām būs vai nebūs tie tituli. Iepriekš gan tie tituli kaut ko Mairim nozīmēja lai izsistos. Mairis Arēna Rīga var vēl smuku honorāru nopelnīt. Tākā pajāt uz tām jostām

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 15:56, pirms gada
JoKaLeMeNe rakstīja: Ne jau Briedis vainīgs, ka boksa organizācijās ir bardaks.
Farss brieža cīņā 1:1 atspoguļo to farsu, kas valda profesionālā boksa pasaulē. Tur sports sen vairs nav pirmajā vietā.
Viņš ar šo organizāciju, kas viņu bīda sadarbojās! Viņš ir lietas kursā par visu, nu jomajo, neesi naivs . Atceries briedis ir , bija, paliks, MENTS, vajag skaidrojumu vārdam ments?
Slēpts komentārs: NAMEJS 9999

  +9 [+] [-]

, 2019-06-16 16:18, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Vai cilvēks kurš ir parakstījies uz sadarbību ar Zauerlandu, kurš jau gana daudz ir vainots afērās, ir vainojams par to? Personiski es domāju, ka ir vainīgs, jo izlasot šo rakstu ir redzams, ka viņš zināja uz ko parakstās.
Nu tu tā runā it kā Briedis būtu Meivezers, ka var diktēt kādus noteikumus vien grib.

  +6 [+] [-]

, 2019-06-16 16:20, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Vai cilvēks kurš ir parakstījies uz sadarbību ar Zauerlandu, kurš jau gana daudz ir vainots afērās, ir vainojams par to? Personiski es domāju, ka ir vainīgs, jo izlasot šo rakstu ir redzams, ka viņš zināja uz ko parakstās.
Tiešām tu esi pajoliņš? Kāpēc pie ŠindleruJēkaba komentāra piekrīti, bet te atkal vaino Zauerlandu? Varbūt vispirms pats tic skaidrībā savā galvā un tad komentē kaut ko...! Intrigants ibio!

  +6 [+] [-]

, 2019-06-16 16:39, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Vai cilvēks kurš ir parakstījies uz sadarbību ar Zauerlandu, kurš jau gana daudz ir vainots afērās, ir vainojams par to? Personiski es domāju, ka ir vainīgs, jo izlasot šo rakstu ir redzams, ka viņš zināja uz ko parakstās.
Pirmkārt, diez vai Briedis varēja daudz diktēt noteikumus, ar ko parakstīties, ar ko nē.
Otrkārt, ne pirmās Supersērijas laikā, ne pirms tam Zauerlanda āža kāja daudz ārā nelīda. Visādi brīnumi notiek otrās Sērijas laikā. Bet Briedis "parakstījās uz Zauerlandu" pirms otrās Sērijas.
Treškārt, farss profboksa pasaulē notiek arī bez Zauerlanda - n-tās jostas, no sportiskā viedokļa bardaks pretinieku izvēlē - visa pamatā ir varēšana dabūt Viņa Augstību skatītāju tirgu.
Ceturtkārt - un galvenokārt - ir jāsaprot, ka Briedis ir un paliek tikai gladiators. Un tie, kas šo sapratīs, sapratīs arī viņa vēlmi kaut mazliet nopelnīt. Jā, atmestus grašus uz lielā boksa farsa haizivju fona.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 16:45, pirms gada
JoKaLeMeNe rakstīja: Pirmkārt, diez vai Briedis varēja daudz diktēt noteikumus, ar ko parakstīties, ar ko nē.
Otrkārt, ne pirmās Supersērijas laikā, ne pirms tam Zauerlanda āža kāja daudz ārā nelīda. Visādi brīnumi notiek otrās Sērijas laikā. Bet Briedis "parakstījās uz Zauerlandu" pirms otrās Sērijas.
Treškārt, farss profboksa pasaulē notiek arī bez Zauerlanda - n-tās jostas, no sportiskā viedokļa bardaks pretinieku izvēlē - visa pamatā ir varēšana dabūt Viņa Augstību skatītāju tirgu.
Ceturtkārt - un galvenokārt - ir jāsaprot, ka Briedis ir un paliek tikai gladiators. Un tie, kas šo sapratīs, sapratīs arī viņa vēlmi kaut mazliet nopelnīt. Jā, atmestus grašus uz lielā boksa farsa haizivju fona.
kaut kur Tev var piekrist, bet tomēr der atcerēties, ka nav gladiatoru laiki, kuri pamatā bija vergi.

  +2 [+] [-]

, 2019-06-16 16:55, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: kaut kur Tev var piekrist, bet tomēr der atcerēties, ka nav gladiatoru laiki, kuri pamatā bija vergi.
Bet pēc būtības?
Bokseris lielā mērā ir promoutera un boksa industrijas "vergs". Boksera brīvība ir iluzora!
Un arī nosist bokseri ringā var mierīgi (cik nav bijuši gadījumi!), nemaz jau nerunājot par sačakarēto veselību.

  -3 [+] [-]

, 2019-06-16 16:56, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: kaut kur Tev var piekrist, bet tomēr der atcerēties, ka nav gladiatoru laiki, kuri pamatā bija vergi.
P.S. Tieši tāpat iluzora ir mūsu brīvība LR !

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 17:04, pirms gada
Ko var ņemties, viss ir skaidrs, Mairis ir čempions. Muļķucentrs kom izmeta lētu ēsmu, jūs te cepjaties un lasat viņiem klikšķīšus.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 17:14, pirms gada
JoKaLeMeNe rakstīja: Bet pēc būtības?
Bokseris lielā mērā ir promoutera un boksa industrijas "vergs". Boksera brīvība ir iluzora!
Un arī nosist bokseri ringā var mierīgi (cik nav bijuši gadījumi!), nemaz jau nerunājot par sačakarēto veselību.
Pēc būtības viss ir skaidrs u. t. i. Brieža un viņa komandas vēlme nogrābt lielo kāpostu, un nekas cits.
Tas nav nosodāmi, bet kad tas viss izgāžas, tad tas nav arī līdzjūtības vērts.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 17:15, pirms gada
JoKaLeMeNe rakstīja: P.S. Tieši tāpat iluzora ir mūsu brīvība LR !
Tā nu gan nav taisnība, jo Latvijā ir pilnīgi visas brīvības un cilvēktiesības.
Cits stāsts ir par to, ka lielākā cilvēku daļa nemaz īsti nezin kas tas ir brīvība, un kā to izmantot.
Kura no brīvībām Tev ir ierobežota?

  -1 [+] [-]

, 2019-06-16 17:16, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā nu gan nav taisnība, jo Latvijā ir pilnīgi visas brīvības un cilvēktiesības.
Cits stāsts ir par to, ka lielākā cilvēku daļa nemaz īsti nezin kas tas ir brīvība, un kā to izmantot.
Varbūt komentāra autors ir no tiem, kas uzskata, ka brīvība nozīmē, piemēram, netikt iztaujātam par lieliem darījumiem ar skaidru naudu vai tiesības netraucēti internetā pazemot dažādas tautas, rases un ticības cilvēkus? Citādi arī man nav skaidrs, kāpēc lai brīvība būtu iluzora.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 17:23, pirms gada
Baraks Osama rakstīja: Varbūt komentāra autors ir no tiem, kas uzskata, ka brīvība nozīmē, piemēram, netikt iztaujātam par lieliem darījumiem ar skaidru naudu vai tiesības netraucēti internetā pazemot dažādas tautas, rases un ticības cilvēkus? Citādi arī man nav skaidrs, kāpēc lai brīvība būtu iluzora.
Grūti ko pateikt, kamēr viņš ko pats nav sīkāk paskaidrojis.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 18:12, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā nu gan nav taisnība, jo Latvijā ir pilnīgi visas brīvības un cilvēktiesības.
Cits stāsts ir par to, ka lielākā cilvēku daļa nemaz īsti nezin kas tas ir brīvība, un kā to izmantot.
Kura no brīvībām Tev ir ierobežota?
Tas ir gari aprakstaams jautaajums.
Pirmkaart, man nav tiesiibas nepiedaliities atklaati koruptiiivos pasaakumos - piemeeram, OIK maksaajumos. Zauerlands korumpee Briezha projektu, tachu man ir briiviiva izveele to neskatiities un ar savu naudu nepiedaliities. Tachu attieciibaa uz OIK man taadu tiesiibu nav.

Otrs piemeers - man nav briiviibas dziivot sava teeva uzceltaa maajaa, jo man par to valstij ir jaamaksaa nomas maksa. To gan sauc par nekustamaa iipashuma nodokli, tachu buutiiba ir taa pati - ja nemaksaa nomas maksu, tevi izliek, ja nemaksaa NIN, arii izliek.

Treshkaart, iluzora ir mana speeja ietekmeet procesus valstii, jo saveidotaa veeleeshanu sisteema PRAKTISKI izsleedz jebkaadas iespeejas sisteemu mainiit. Un pat referendumus vairs noorganizeet nav iespeejams uzceltaa daliibnieku sliekshnja deelj.

Var turpinaat veel un veel, bet domaaju, ka pietiks. Te tomeer ir sporta portaals.

  +2 [+] [-]

, 2019-06-16 18:15, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Pēc būtības viss ir skaidrs u. t. i. Brieža un viņa komandas vēlme nogrābt lielo kāpostu, un nekas cits.
Tas nav nosodāmi, bet kad tas viss izgāžas, tad tas nav arī līdzjūtības vērts.
Kāpēc tu domā, ka lēmums iet pie Zauerlanda ir tikai ar naudu saistīts? Nu kāda bij alternativa? Ok, iedomajamies čalis uzmet Zauerlandu un paliek pie Siestas. Nu ļoti ticams, ka supersērijas 2.sezonā Zauerlands viņu nepaņem. Ja ari paņem, vēl ticamāks variants, ka 1/4finalā pret Gevoru uzvaru atdotu Gevoram u ar to arī Briedim viss būtu beidzies. Kā redzi jostas ārpus supersērijs netiek izcīnītas...tad ko viņš daritu? Slanītu maisus, kuri neostas dod, ne naudu ienes? Briedim jau nav vairs ari 20gadi. Iet pie Zauerlanda bij vienigais pareizais lēmums. Tas, ka visa boksa virtuve ir diezgan pretīga un Zauerlands nav izņēmums, tur neko nepadarisi.

     [+] [-]

, 2019-06-16 18:43, pirms gada
JoKaLeMeNe rakstīja: Tas ir gari aprakstaams jautaajums.
Pirmkaart, man nav tiesiibas nepiedaliities atklaati koruptiiivos pasaakumos - piemeeram, OIK maksaajumos. Zauerlands korumpee Briezha projektu, tachu man ir briiviiva izveele to neskatiities un ar savu naudu nepiedaliities. Tachu attieciibaa uz OIK man taadu tiesiibu nav.

Otrs piemeers - man nav briiviibas dziivot sava teeva uzceltaa maajaa, jo man par to valstij ir jaamaksaa nomas maksa. To gan sauc par nekustamaa iipashuma nodokli, tachu buutiiba ir taa pati - ja nemaksaa nomas maksu, tevi izliek, ja nemaksaa NIN, arii izliek.

Treshkaart, iluzora ir mana speeja ietekmeet procesus valstii, jo saveidotaa veeleeshanu sisteema PRAKTISKI izsleedz jebkaadas iespeejas sisteemu mainiit. Un pat referendumus vairs noorganizeet nav iespeejams uzceltaa daliibnieku sliekshnja deelj.

Var turpinaat veel un veel, bet domaaju, ka pietiks. Te tomeer ir sporta portaals.
Pieskaršos tikai pēdējam punktam.
Tev ir iespēja ietekmēt procesus valstīs, jo vari ne tikai iet uz vēlēšanām, bet arī pats tikt ievēlēts. Tāpat Tev ir iespēja ietekmēt procesus valstī caur darbošanos dažādās nevalstiskās organizācijās.
Atliek vien būt pašam būt gana aktīvam un darboties gribošam.

P.S. Absolūti nevienā valstī visā plašā pasaulē sabiedrībai nav ļauts noteikt valsts nodokļus, jo,zinot cik cilvēkiem ļoti nepatīk maksāt nodokļus, valsts ātri vien bankrotētu.
Tomēr cilvēkiem, arī Latvijā, caur nevalstiskām organizācijām, kuras ir valdības sadarbības partneri, ir iespēja ietekmēt arī valsts nodokļu politiku.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 18:49, pirms gada
killo2000 rakstīja: Kāpēc tu domā, ka lēmums iet pie Zauerlanda ir tikai ar naudu saistīts? Nu kāda bij alternativa? Ok, iedomajamies čalis uzmet Zauerlandu un paliek pie Siestas. Nu ļoti ticams, ka supersērijas 2.sezonā Zauerlands viņu nepaņem. Ja ari paņem, vēl ticamāks variants, ka 1/4finalā pret Gevoru uzvaru atdotu Gevoram u ar to arī Briedim viss būtu beidzies. Kā redzi jostas ārpus supersērijs netiek izcīnītas...tad ko viņš daritu? Slanītu maisus, kuri neostas dod, ne naudu ienes? Briedim jau nav vairs ari 20gadi. Iet pie Zauerlanda bij vienigais pareizais lēmums. Tas, ka visa boksa virtuve ir diezgan pretīga un Zauerlands nav izņēmums, tur neko nepadarisi.
Briedis ir jau tajā vecumā, kad var arī vairs neboksēties, un viņam ir arī pamatdarbs Valsts policijā.
Diemžēl, bet neredzu nekādu citu vēlmi vel palikt boksā, ka vien nokāst kāpostu.

  +4 [+] [-]

, 2019-06-16 18:54, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Pieskaršos tikai pēdējam punktam.
Tev ir iespēja ietekmēt procesus valstīs, jo vari ne tikai iet uz vēlēšanām, bet arī pats tikt ievēlēts. Tāpat Tev ir iespēja ietekmēt procesus valstī caur darbošanos dažādās nevalstiskās organizācijās.
Atliek vien būt pašam būt gana aktīvam un darboties gribošam.

P.S. Absolūti nevienā valstī visā plašā pasaulē sabiedrībai nav ļauts noteikt valsts nodokļus, jo,zinot cik cilvēkiem ļoti nepatīk maksāt nodokļus, valsts ātri vien bankrotētu.
Tomēr cilvēkiem, arī Latvijā, caur nevalstiskām organizācijām, kuras ir valdības sadarbības partneri, ir iespēja ietekmēt arī valsts nodokļu politiku.
Nevajag, lūdzu, karināt makaronus uz ausīm un bārstīt teorētiskus saukļus cilvēkam, kas ir ar šīm lietām daudzu gadu garumā ir saskāries praktiski!

Man ir skaudra pieredze, kāpēc vilku paralēles ar Brieža gladiatoru statusu.
Cita lieta, ka masu mediji stāsta ko citu (un to "neatkarība" ir tāds pats farss kā profbokss; līdz ar to "normāla" politiska spēka nokļūšana pie teikšanas ir pilnīgi izslēgta), cita lieta, ka lielākā sabiedrības daļa ir nopietni apzombēta un priecājas par "vīnu un izklaidēm" (tai skaitā Brieža cīņu farsiem).

OK.
Par Zauerlanda korumpētību mums domas saskan, pie tā arī paliksim.
Lai Tev labs vakars!
1 2 52 komentāri