Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Ārzemju mediji Brieža uzvaru raksturo kā dīvainu, strīdīgu un mežonīgu, arī netīru

Rolands Eliņš

Ārzemju mediji Brieža uzvaru raksturo kā dīvainu, strīdīgu un mežonīgu, arī netīru
Mairis Briedis. Foto: Vladislavs Proškins/F64

Mairis Briedis vakar Arēnā Rīga strīdīgos apstākļos nokautēja savu pretinieku Kšištofu Glovacki. Piedāvājam iepazīties, ko par šo Supersērijas pusfināla cīņu, kas, iespējams, izšķīra arī WBC un WBO čempiona titula īpašnieku, raksta pasaules sporta mediji.

Uzreiz gan jāuzsver, ka par vakardienas cīņu domas plaši dalās gan līdzjutēju, gan boksa apskatnieku vidū, kas ļoti labi novērojams abu bokseru pārstāvēto valstu medijos. Ja Latvijas medijos, atzīmējot Brieža uzvaru, tikai retajā cīņas apskata virsrakstā pieminēts, ka ar šo cīņu vispār kaut kas nav bijis kārtībā, tad Polijas medijos sašutumā par Glovacka zaudējumu kā no ložmetēja tiek mētāti vārdi “skandāls”, “drausmīga tiesāšana”, “sitiens ar elkoni”, “iesniegts protests”, tāpat tika plaši uzsvērts fakts, ka Briedis pēc cīņas savos izteikumos mierīgi atklājis, ka gan ar nodomu izmantojis sitienam elkoni, gan dzirdējis otrā raunda beigu signālu, turklāt šos izteikumus veicis ar smaidu sejā. Tas noveda pie tā, ka Polijas lielākajā ziņu portālā (ne sporta, bet vispār) “Onet.pl” gandrīz visu dienu starp galvenajām ziņām atradās virsraksts “Briedis smejas Glovackim sejā”.

Šis zaudējums gan tieši šādā ziņā var Glovackim izrādīties vērtīgs. Kamēr Brieža cīņas iznākums rotātos Latvijas mediju pirmajās lapās jebkurā gadījumā, Glovackis Polijas sportā iepriekš tika raksturots kā nosacīti garlaicīgs bokseris, kurš ne ar ko īpašu neizcēlās. Ja viņš vakar būtu, piemēram, mierīgi zaudējis 12 raundos pēc punktiem, diezin vai viņa un Brieža cīņa Polijā ieinteresētu īpaši lielu daļu no tās auditorijas, kas tagad Polijā vārās par to, kas tiek uzskatīta par netaisnību pret viņu bokseri.

Taču, saprotot gan Latvijas, gan Polijas mediju patriotisma veidoto neobjektivitāti šajā situācijā, vērts ielūkoties citos ārvalstu sporta medijos, kas veltīja uzmanību šai cīņai. Aplūkoti tika tikai raksti un ziņas par pašu cīņu, nevis sekojošie viedokļi vai komentāri.

BBC savu cīņas aprakstu pasniedz ar virsrakstu “Mairis Briedis ar elkoņa sitienu izcīnu kontroversiālu uzvaru WBO titulcīņā”. “BBC Sport” oficiālajā “Twitter” profilā, kuram ir astoņi miljoni sekotāju, izvietots ieraksts, ka “Briedis izmantoja netīru taktiku”, kas papildināts ar ekrānšāviņu no mirkļa, kad Glovacka žokli ķer Maira elkonis.

Britu laikraksts “Express” vispirms norāda, ka Glovackis izdarījis sitienu klinčā, kamēr Brieža atbildes sitiens tiek raksturots kā UFC ringam piederošs paņēmiens. Savā ziņā “Express” uzsver vairākas tiesneša kļūdas, kas visas bijušas par sliktu Glovackim, kā arī pauž pārsteigumu, ka Briedis pēc cīņas atzinis savus nodomus veikt nesportisku sitienu un turpinājis uzbrukt pēc tam, kad dzirdējis gongu. Šī ziņa tiek pieteikta ar virsrakstu “Briedis šokē fanus, iesitot Glovackim ar elkoni”.

Supersērijas oficiālais partneris Lielbritānijā “Sky Sport” savā virsrakstā norāda, ka Briedis guvis strīdīgu uzvaru pār Glovacki, taču ziņas sākumā uzsvērts, ka Mairis iepriecinājis savus fanus, revanšējoties par zaudējumu Oleksandram Usikam pirms pusotra gada. Arī “Sky Sport” uzskaita cīņas strīdīgos brīžus, taču tiešu kritiku tiesnesim neizsaka, norādot, ka “kamēr poļu treneri prasījuši tiesnesim skaidrojumu, Briedis trešajā raundā visu ātri nokārtojis, nokautējot pretinieku”.

Savukārt ESPN uzskatāmi atgādina par Brieža, Glovacka un Supersērijas vietu Ziemeļamerikas boksa hierarhijā, proti, ESPN mājaslapā ziņas par Brieža uzvaru nemaz nav. ESPN pazīstamais apskatnieks Dens Rafaels toties savā “Twitter” profilā atzīmēja, ka Brieža un Glovacka cīņa bijusi traka – viņš uzsver tiesneša kļūdu, ļaujot cīņai turpināties pēc otrā raunda beigu gonga, nesaprotamā kārtā nedzirdot gongu, ko dzirdēja visi pārējie. Arī Rafaels savā īsajā cīņas izvērtējumā piemin tikai Brieža sitienu ar elkoni, ko nosauc par skaidru pārkāpumu.

“Ring TV” savā virsrakstā norāda, ka Briedis uzvarējis jau trešajā raundā pēc mežonīgas cīņas. “Ring TV” gan Brieža, gan Glovacka sitienus otrajā raundā raksturo kā vienādi drausmīgus un ar zobošanos stāsta par tiesneša selektīvi slikto dzirdi.

Boksa portāls “Boxing Scene”’ arī virsrakstā uzsver, ka “Briedis uzvarējis mežonīgā cīniņā”. Rakstā minēts, ka otrais raunds paliks atmiņā vairāku iemeslu dēļ, pamatīgi kritizēts tiesnesis Roberts Bērds, kā arī norādīts, ka Briedim šī ir salda atgūšanās pēc zaudējuma Usikam iepriekšējā pusfinālā. Tiesa, “Boxing Scene” arī norāda, ka Briedim abas uzvaras šajā Supersērijas sezonā bijušas ar pamatīgu kontroversiju.

ASV medijs CBS uzsver, ka “Briedis aptur Glovacki dīvainā un kontroversiālā cīņā”. Tā nosaukta par vienu no dīvainākajām gada cīņām. Otrā raunda notikumi aprakstīti tā, ka Glovackis izdarījis acīmredzamu sitienu, bet pirms tiesnesis paspējis viņus izšķirt Briedis veicis iznīcinošu sitienu ar elkoni. “Glovackis pēc šī sitiena bija pamatīgi cietis, kas ļoti labi saprotams, viņš nokrita uz grīdas, taču nekādu līdzjūtību no tiesneša nesagaidīja”. CBS raksta, ka Briedis pēc cīņas atvainojies un reizē attaisnojis savu sitienu ar elkoni, kā arī pieminēts, ka Briedis smejoties veicis.atzīšanos par to, ka dzirdējis otrā raunda gongu, bet turpinājis uzbrukt,

Krievijas sporta ziņu portāls “Championat.com” atzīmē, ka Briedis spilgtā cīņā nokautēja Glovacki un ka Brieža sitiens ar elkoni bijusi atbilde Glovacka mēģinājumam iesist pa pakausi.

Jāpiezīmē, ka nevienā no apskatītajiem medijiem nav konkrētos vārdos izskatīta iespēja par to, ka Briedim būtu vajadzējis tikt diskvalificētam, kā arī nevienā no apskatītajiem ārzemju medijiem nav pat pieminēta Latvijas ziņu portālu komentāros bieži manāmā versija, ka Glovackis pēc sitiena ar elkoni uzņemšanas būtu simulējis.

 +22 [+] [-]

, 2019-06-16 19:52, pirms 8 mēnešiem
Ar šo gājienu Briedis ir pievērsis sev uzmanību, un cilvēki maksās naudu, lai redzētu, kā viņam pretinieki mēģina brutāli sadot pa purnu. Normāls publicitātes gājiens priekš Brieža un Supersērijas, ažiotāža pirms fināla ir sacelta.

Vismaz Mairis kaut uz brītiņu vairs nav klusais, pelēkais latvietis, kas ar sakostiem zobiem pacieš netaisnību, bet ja vajag, tad atbildi nepaliek parādā

Varbūt jāpieņem "sliktā puiša" tēls?
Slēpts komentārs: pūce

 +18 [+] [-]

, 2019-06-16 20:02, pirms 8 mēnešiem
Objektīvi vērtējot, Glovackis uzšāva Mairim pa pakausi, Mairis aizsvilās un neskatoties sita ar elkoni. Pēc Maira sejas izteiksmes varēja saprast, ka trāpījums izrādījās labāks nekā gribējās (tiešraidē sejā bija saskatāms viegls izbīlis).
Savukārt Glovackis, dabūjis pa zodu ar elkoni, ieturēja pauzīti, paskatījās uz tiesnesi un nokrita. Ja salīdzināt ar futbolu, tas būtu tā, ka pēc aizsarga soda uzbrucējs ļaujas kritienam, nevis cenšas noturēties kājās. Kādā mērā tas ietekmēja cīņas iznākumu grūti spriest, bet noteikti saīsināja cīņas ilgumu ne par labu Glovackim, protams. Jebkurā gadījumā visos 3 nokdaunos (ja ieskaita 2 pēc gonga) Glovackis izlaida 3 sitienus galvā. Pēc manām domām, ja nebūtu tā elkoņa un 15 sekunžu pagarinājuma 2. raundā, tad Mairis tik un tā vinnētu ar TKO kādā 6.-8. raundā.

 +13 [+] [-]

, 2019-06-16 20:22, pirms 8 mēnešiem
vAn_Bu$hMel* rakstīja: Objektīvi vērtējot, Glovackis uzšāva Mairim pa pakausi, Mairis aizsvilās un neskatoties sita ar elkoni. Pēc Maira sejas izteiksmes varēja saprast, ka trāpījums izrādījās labāks nekā gribējās (tiešraidē sejā bija saskatāms viegls izbīlis).
Savukārt Glovackis, dabūjis pa zodu ar elkoni, ieturēja pauzīti, paskatījās uz tiesnesi un nokrita. Ja salīdzināt ar futbolu, tas būtu tā, ka pēc aizsarga soda uzbrucējs ļaujas kritienam, nevis cenšas noturēties kājās. Kādā mērā tas ietekmēja cīņas iznākumu grūti spriest, bet noteikti saīsināja cīņas ilgumu ne par labu Glovackim, protams. Jebkurā gadījumā visos 3 nokdaunos (ja ieskaita 2 pēc gonga) Glovackis izlaida 3 sitienus galvā. Pēc manām domām, ja nebūtu tā elkoņa un 15 sekunžu pagarinājuma 2. raundā, tad Mairis tik un tā vinnētu ar TKO kādā 6.-8. raundā.
Var jau spekulet, ka butu, ja butu. Tikai nekur nav pieminets luk kas. Par sitienu ar elkoni Mairis sanema soda punktu. Tatad tiesnesi to bija atzinusi ka parkapumu no Maira puses. Pie tam, Glovackis vai vina parstavji vareja pieprasit to 5 minusu partraukumu, bet nez kapec to neizdarija. Tadejadi nodemonstrejot - ar mani viss ir ok, turpinam kautinu. Un 3. raunda jau aizgaja atklataka cina, ko Mairis veiksmigi izmantoja. Iespejama, ka Glovackim vajadzeja piekopt piesardzigaka boksa taktiku. Bet kas to tagad lai zin...
P.S. Neesmu nekads boksa ekaperts, izteicu tikai savu personigo viedokli.

 +16 [+] [-]

, 2019-06-16 20:26, pirms 8 mēnešiem
JA Briedis būtu brits, tad visi aizvērtu muti! Atkal neciena mazāku valsti!! Johaidī arā līdz kaklam dīvāna eksperti! Visvairāk besī mūsu dīvāna eksperti , kuri brauc Briedim virsū! Nu ieej ringā un paskatīsimies, vai tev patīk pa pakausi dabūt. Kad latvietis pārstās rīt latvieti un priecāties par uzvaru???

     [+] [-]

, 2019-06-16 20:36, pirms 8 mēnešiem
Eliņš baigi centīgi meklējis. Es intereses pēc meklēju kur ārzemēs raksta par šo cīņu, pilnīgs klusums.,it kā tādas cīņas nebūtu bijis, neviens tādu Briedi nekur īpaši nezin, latvieši protams var priecāties, bet pasaulē nevienu tas neinteresē, tādi sētas mači

  +7 [+] [-]

, 2019-06-16 20:40, pirms 8 mēnešiem
Principā viss pa tēmu, faktu konstatācīja. Par to sitienu pa pakausi to kurvu vajadzēja atspārdīt, tas elkonis bija tāds samērā maigs sods. Bt nu ok, pēc tam atpizģīja.
Protams Liepajas bomārs ar savu "apsmiekls visā boksa pasaulē" atkal ir izgāzies, kā vienmēr pieķerts melos, bet protams turpinās te lepni smirdēt

  +9 [+] [-]

, 2019-06-16 20:51, pirms 8 mēnešiem
Par elkoni vienīgi varu pateikt vairāk pēc vairākkārtējas atkārtojumu noskatīšanās. Speciāli pievēršot uzmanību tieši Glovacka reakcijām varēja redzēt, ka pirms kritiena pie zemes viņš skaidri paskatījās kur ir tiesnesis un kad ātra DSQ reakcija nesekoja, tad, atkal koordinēti šķielējot un daļēji pagriežot galvu tiesneša virzienā, viņš nogūlās uz vēdera un tēloja "gandrīz beigtu gulbi". Arī par Glovacka apzināti virzīto sitienu pakausī arī reti kurš piemin, kaut gan tas arī bija pietiekami spēcīgs, lai ietekmētu Brieža gatavību tālākajai cīņai (pieļauju, ka pie sliktākas Maira fiziskās sagatavotības pat nevarētu atbildēt ar elkoni). Pie tam ABI pēc gonga vēl turpināja cīņu un, ja Mairis būtu apstājies, tad noteikti viņš tiktu nokautā. Cīņa pēc gonga bija tiesneša rupja kļūda. Līdz ar to nevajadzētu "mest akmeņus" tikai vienā lauciņā, jo šāda paskata cīņu izveidoja viss TRIO - Briedis, Glovackis un tiesnesis.
Necenšos viennozīmīgi aizstāvēt Mairi, bet ir jāsaprot, ka no Glovacka puses arī bija netīrs bokss un tiesnesis arī sataisīja ne mazākas "ziepes".
Slēpts komentārs: NAMEJS 9999

     [+] [-]

, 2019-06-16 20:58, pirms 8 mēnešiem
Interesanti kāpēc LTV joprojām maldina skatītājus ziņojot, ka Briedis ir saņēmis WBO čempiona titulu un jostu?

  +5 [+] [-]

, 2019-06-16 21:02, pirms 8 mēnešiem
Izskatās, ka sportacentrs.com ir ļoti pavirši un iespējams tendenciozi to ārzemju presi skatījies. Varēja jau arī drusku vairāk pameklēt. Piemēram, badlefthook.com raksta:

"For starters, in the second round there was a sequence when Glowacki clearly punched Briedis behind the head, with Briedis retaliating with a deliberate elbow to Glowacki’s head. Glowacki appeared to want to play up the blow from Briedis a bit (although it was brutal), taking a tumble to the canvas and laying face down for good measure."

Un boxingnews24.com raksta:

"The fight was out of control in round two after Glowacki hit Briedis with a punch to the back of the head late in round two. Briedis immediately retaliated by hitting Glowacki with an elbow to the chin, which sent the Polish fighter face down on the canvas.

For a moment there it looked like Glowacki was going to stay down. After Glowacki climbed up off the canvas, referee Robert Byrd penalized Briedis one point for the foul. Byrd ignored the rabbit punch that Glowacki had hit Briedis with initially. After the fight resumed, an angry looking Briedis attacked Glowacki and dropped him with a pair of right hands."

Un šie tikai pirmie google search rezultāti. Ja sportacentrs.com grib, lai Briedis viņus turpina izraidīt no atklātajiem treniņiem, tad šis ir pareizais ceļš.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 21:04, pirms 8 mēnešiem
Veel diivaināk liekas,ka tikai viens no visiem zinu portāliem normāli arī pateici,ka elkonītis bija atilde glavecka sitienam pa Maira pakausi.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 21:08, pirms 8 mēnešiem
Banss rakstīja: Principā viss pa tēmu, faktu konstatācīja. Par to sitienu pa pakausi to kurvu vajadzēja atspārdīt, tas elkonis bija tāds samērā maigs sods. Bt nu ok, pēc tam atpizģīja.
Protams Liepajas bomārs ar savu "apsmiekls visā boksa pasaulē" atkal ir izgāzies, kā vienmēr pieķerts melos, bet protams turpinās te lepni smirdēt
Protams, arī pie reizes neaizmirstot izlamāt savus oponentus

  +1 [+] [-]

, 2019-06-16 21:12, pirms 8 mēnešiem
Bet nu polis no šīs cīņas arī ieguva maksimumu uz ko varēja cerēt- lielāku publicitāti priekš sevis. Piesists viņš tiktu šā vai tā

  -1 [+] [-]

, 2019-06-16 21:49, pirms 8 mēnešiem
Ravix rakstīja: Eliņš baigi centīgi meklējis. Es intereses pēc meklēju kur ārzemēs raksta par šo cīņu, pilnīgs klusums.,it kā tādas cīņas nebūtu bijis, neviens tādu Briedi nekur īpaši nezin, latvieši protams var priecāties, bet pasaulē nevienu tas neinteresē, tādi sētas mači
nu gluži tā nav, vēl arī citi ir šo to sameklējuši
Asins pirts, farss, nāves vēlējumi –...

  -2 [+] [-]

, 2019-06-16 21:55, pirms 8 mēnešiem
purva_velns rakstīja: nu gluži tā nav, vēl arī citi ir šo to sameklējuši
http://www.la.lv/asins-pirts-farss-naves-velejumi-briedis-tiek-bargi-kritizets-pec-diskutabla-nokauta
Es nemeklēju Google, es vnk paskatījos dažādos populāros sporta portālos, tur ir plaši aprakstīts par visādām citām cīņām, Briedis nekur nav pieminēts. Es lai uzzinātu par futbola transferiem, jaunumiem vai NBA izvēlos espn, nevis sportacentrs.com,šo lasu tikai par Latvijas sportistiem

     [+] [-]

, 2019-06-16 22:04, pirms 8 mēnešiem
Ravix rakstīja: Eliņš baigi centīgi meklējis. Es intereses pēc meklēju kur ārzemēs raksta par šo cīņu, pilnīgs klusums.,it kā tādas cīņas nebūtu bijis, neviens tādu Briedi nekur īpaši nezin, latvieši protams var priecāties, bet pasaulē nevienu tas neinteresē, tādi sētas mači
Apbižoto vaimanas turpinās Izmeta nabagus no preses konferences, tagad katrā virsrakstā izmanto ieriebt Mairim.

Tā viņiem arī vajag, balagāna lapele, klikšķu mednieki

  +2 [+] [-]

, 2019-06-16 22:06, pirms 8 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Guculi, aizver savu stulbo pāksti!
redzam ka ļepājas speķis kārtējo reizi aptirsies, argumentu nav, tad nu cenšas tip aizvainot

  -1 [+] [-]

, 2019-06-16 22:12, pirms 8 mēnešiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Protams, arī pie reizes neaizmirstot izlamāt savus oponentus
īsta padomju savienības jūrnieka rūdījums!
Slēpts komentārs: viedoklis
Slēpts komentārs: viedoklis
Slēpts komentārs: viedoklis

  +6 [+] [-]

, 2019-06-16 23:07, pirms 8 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: Ar šo gājienu Briedis ir pievērsis sev uzmanību, un cilvēki maksās naudu, lai redzētu, kā viņam pretinieki mēģina brutāli sadot pa purnu. Normāls publicitātes gājiens priekš Brieža un Supersērijas, ažiotāža pirms fināla ir sacelta.

Vismaz Mairis kaut uz brītiņu vairs nav klusais, pelēkais latvietis, kas ar sakostiem zobiem pacieš netaisnību, bet ja vajag, tad atbildi nepaliek parādā

Varbūt jāpieņem "sliktā puiša" tēls?
Vispār jā. Vakar man besīja, ka visi tagad par elkoni vien runās un būs nepareiza slava, bet tagad jau šis tēls ir iepaticies Un tas ir pavisam cits stāsts, nekā Huks. Mairis ir spēcīgāks un elkonītis bij tikai laba atbilde.

  +5 [+] [-]

, 2019-06-16 23:11, pirms 8 mēnešiem
Cik var cepties!? Pareizi te viens bija teicis - nemākam priecāties par uzvaru... Lūk, tas ir nožēlojami.

  +7 [+] [-]

, 2019-06-16 23:14, pirms 8 mēnešiem
Tāpēc ir tiesnesis,kurš pārtrauc cīņu,nevis gongs. Ja Mairis būtu pārtraucis pirmais cīnīties un nolaidis rokas,tad dabūtu sitienus no Glovacka,kurš turpina cīņu.Nekorekti un stulbi ir pārmetumi šajā situacijā Mairim.Abi turpināja un pilnīgi pareizi darīja. Visa atbildība tiesnesim!

  +6 [+] [-]

, 2019-06-16 23:33, pirms 8 mēnešiem
viedoklis rakstīja: Netīrs bokss neietekmē cīņas iznākumu! Tiesnesis MAZĀS netīrības fiksē, tiek atskaitīti punkti, izteikti brīdinājumi... Šeit NEKAS tāds nebija! Cīņa bija jāpārtrauc... jāatceļ vai jāpārceļ! 100% ka Briedis šo pasākumu neizbauda... drīzāk pirms nākamās cīņas pārstresosies...
Tu acīmredzot hrenova skatijies, jo kā reiz pēc sitiena ar elkoni Briedim noņēma punktu. Toties Glovacki pat nepabrīdināja par sitienu pa pakausi. Beidz *irst, ja pats esi skatijies ar omes brillēm vai ar klapēm uz ausīm! Kā tur bija ta paņem un noskaties vēlreiz ar skaņu! Nebūs ilgi jāskatās.

     [+] [-]

, 2019-06-17 00:36, pirms 8 mēnešiem
wolmar rakstīja: Cik var cepties!? Pareizi te viens bija teicis - nemākam priecāties par uzvaru... Lūk, tas ir nožēlojami.
Ko tu tur murgo? Baigi daudzus te redzi, kas nepriecājas par Maira uzvaru?

  -2 [+] [-]

, 2019-06-17 00:40, pirms 8 mēnešiem
jaunaisjaunais rakstīja: Apbižoto vaimanas turpinās Izmeta nabagus no preses konferences, tagad katrā virsrakstā izmanto ieriebt Mairim.

Tā viņiem arī vajag, balagāna lapele, klikšķu mednieki
Izskatā, ka tev pašam kāds sportacentra autors personīgi ieriebis, sazīmē to, kā vispār nav. "Katrā virsrakstā ieriebj Mairim", nu ka tik ne arī

  +1 [+] [-]

, 2019-06-17 08:08, pirms 8 mēnešiem
Ravix rakstīja: Eliņš baigi centīgi meklējis. Es intereses pēc meklēju kur ārzemēs raksta par šo cīņu, pilnīgs klusums.,it kā tādas cīņas nebūtu bijis, neviens tādu Briedi nekur īpaši nezin, latvieši protams var priecāties, bet pasaulē nevienu tas neinteresē, tādi sētas mači
Tu vispār angliski saproti? Esot meklējis ārzemju info!

     [+] [-]

, 2019-06-17 11:25, pirms 8 mēnešiem
Kāda būtu komentāri ja situācija būtu identiska tikai ar vienu izmaiņu-Briedis un Glovackis samainīti vietām. Vai tad nospiedošā daļa nebļautu ka Glovacka uzvara nav godīga un pRAsītu DSQ.

     [+] [-]

, 2019-06-17 12:03, pirms 8 mēnešiem
Dāvis_P rakstīja: ...
Varbūt jāpieņem "sliktā puiša" tēls?
Domā, ka Briedim vajadzētu iekaustīt Neidu un Zuti?

     [+] [-]

, 2019-06-17 12:10, pirms 8 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Domā, ka Briedim vajadzētu iekaustīt Neidu un Zuti?
Sākumā varētu kopā ar Porziņģi uz kādu Liepājas naktsklubu aiziet.

  -1 [+] [-]

, 2019-06-17 13:19, pirms 8 mēnešiem
viedoklis rakstīja: Tak noskaties VISU cīņu... tās 8minūtes nebūs pārāk liela piepūle Tev... bez elkoņa Briedis tieši tā pat sita pretiniekam pa pakausi, jau kad tas bija tuvu zemei nokritis, turklāt no mugurpuses.. šis bokss bija tāds labs ielu kautiņš-un NEKAS vairāk... jau pērn Supersērija sevi izsmēla ar fināla farsu pirms paša mača!!!
bet ko tu pinkšķi jau 3 dienas? neskaties vairs, nav tak nekāda spiestā lieta. es noskatījos. ko tālak? nav tur baltā un melnā, tur divi netīri sitās, viens no viņiem uzvarēja. Tu tagad vari sašutumā dedzinat pasi, prasīt poļu pilsonību lekt upē vai jebkā citādi pārdzīvot šo Brieža uzvaru.

     [+] [-]

, 2019-06-17 14:02, pirms 8 mēnešiem
Piedāvāju sarīkot labdarības akciju :
GLOVACKA ĀRSTĒŠANAI PĒC NEŽĒLĪGĀ SITIENA AR ELKONI !!!

     [+] [-]

, 2019-06-17 15:41, pirms 8 mēnešiem
aizermans rakstīja: Tu vispār angliski saproti? Esot meklējis ārzemju info!
Es jau 8 gadus kopš nedzīvoju Muļķu zemē un jau gadiem ļoti maz cenšos interesēties par Latvijā notiekošo, tāpat nekā jauna. Latvijā kā vienmēr čerez žopu notiek