Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis finālam gatavosies Rīgā un saskaras ar ierobežotu treniņbāžu izvēli

Rolands Eliņš

Briedis finālam gatavosies Rīgā un saskaras ar ierobežotu treniņbāžu izvēli
Maris Briedis atklātajā treniņā. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis Pasaules boksa Supersērijas finālam gatavosies Rīgā, portālam Sportacentrs.com pastāstīja viņa menedžeris Raimonds Zeps. Zeps norādīja, ka šoreiz viņiem ir nedaudz neierasta situācija, jo pieaugušās boksa popularitātes dēļ bijusi ierobežota treniņzāļu izvēle.

„Tiklīdz saņēmām apstiprinājumu, ka Supersērijas fināls notiks Rīgā, tā arī vairs neizskatījām citas iespējas kā vien visu treniņposmu aizvadīt Rīgā,” sacīja Raimonds Zeps, skaidrojot, kādēļ arī šoreiz Briedim nebūs treniņnometnes ārzemēs. „Šeit mums ir viss vajadzīgais treniņiem, ir treniņzāles, baseins, ir zināmas vietas, kur darboties ārā, šeit mums ir zināms un pieejams medicīniskais personāls, arī fizeoterapeits. Viss nepieciešamais, lai pilnvērtīgi sagavotos, Rīgā ir pieejams.”

Zeps pastāstīja, ka Brieža sagatavošanās posms noris jau apmēram mēnesi, kad arī viņu komanda saņēma apstiprinājumu no Supersērijas vadības par to, ka fināls būs 21. martā Rīgā. Oficiāls apstiprinājums par finālu gan bija tikai nesen, taču gan Briedis, gan viņa pretinieks Juniers Dortikoss par to bijuši informēti jau pirms Ziemassvētkiem, lai varētu sākt treniņus. Briedim jau sarunāti pirmie sparinga partneri, un Zeps norādīja, ka šajā ziņā pagaidām viss bijis kārtībā un atrast sparinga partnerus nav bijis grūti.

„Šoreiz gan vairāk nekā citas reizes izjutām tādu kvalitatīvu treniņbāžu trūkumu Rīgā,” atzina Zeps. „Problēmas ir ar manēžu un boksa zālēm. Protams, boksa zāles kā tādas ir, taču ir liela atšķirība, vai nepieciešams tikt zālē vienkārši paboksēt sava prieka pēc vai profesionāli trenēties, turklāt ja vēl tiek aicināti sparinga partneri no ārzemēm. Šādā ziņā tāpēc bija ļoti ierobežota izvēle, taču sliktākais tāpat ir manēžas neesamība.”

Zeps gan vēlējās uzsvērt, ka nevēlas šo ierobežotu izvēli saukt par problēmu: „Problēma tā būtu, ja nevarētu atrisināt. Viss ir atrisināts un nodrošināts, satraukumu par to nav.” Briedis arī iepriekš ir aizvadījis visu sagatavošanās posmu Rīgā, taču šobrīd treniņbāžu trūkums tiek izjusts vairāk tādēļ, ka pieaugusi boksa popularitāte. „Var teikt, ka savā ziņā esam iešāvuši paši sev kājā,” teica Zeps. „Maira panākumu dēļ Latvijā boksam tagad ir daudz vairāk līdzjutēju un cilvēku, kuri vēlas to izmēģināt, boksa zāles ir daudz pilnākas. Savā ziņā Mairim jāuzņemas atbildība par to. Tāpat arī savu iespaidu atstāj gadalaiks – vasarā cilvēki vairāk sporto ārā, ziemā labprātāk izvēlas treniņzāles. Savukārt boksa zāle, kur Mairis gatavojās iepriekš, tur ziemā nav piemērotu apstākļu, gaisa temperatūra principā daudz neatšķiras no tās, kas ir uz ielas.”

Kā norādīja Zeps, Brieža pretinieks Dortikoss savu treniņprocesu aizvada Maiami, ASV. Briedis vakar atzīmēja savu 35. dzimšanas dienu, un publisku sveicienu viņam nodeva arī Dortikoss, norādot, ka dāvanu pasniegs 21. martā. „Jā, redzējām šo vēstījumu. Nu, varbūt atvedīs Mairim dāvanā savu jostu,” sacīja Zeps. „Cik esmu dzirdējis par Dortikosu, tad šāds sveiciens viņam atbilst, tas ir viņa stilā. Viņš ir pašpārliecināts, arī bravūrīgs, taču ne lēti lecīgs. Viņš lētus apvainojumus publiski nemētās.”

Briedim cīņa pret Dortikosu būs 28. profesionālā cīņa karjerā, līdz šim viņš izcīnījis 26 uzvaras. Dortikoss būs otrais Kubas bokseris, pret kuru Briedis cīnīsies – iepriekš 2017. gadā viņš Rīgā pārspēja Maiku Peresu Supersērijas pirmās sezonas ceturtdaļfinālā.

  -2 [+] [-]

, 2020-01-14 18:05, pirms 9 mēnešiem
nabadziņi. njaaaaaaa... kādas pasakas

  +1 [+] [-]

, 2020-01-14 18:45, pirms 9 mēnešiem
Ja pakāsīs, tad droši vien katjera ir galā. Ja vinnēs, vēl 2-4 naudīgas cīņas varētu būt priekšā.
Pakāst gan laikam var tikai ar nokautu - Zauerlanda faktors.
Slēpts komentārs: Tricktrick1993

  +1 [+] [-]

, 2020-01-14 19:13, pirms 9 mēnešiem
rakstu lipināja vairāki autori ? sākumā viss super, viss ir - tad tomēr ir problēmas - beigās atkal viss labi ..

  +7 [+] [-]

, 2020-01-14 19:28, pirms 9 mēnešiem
Tricktrick1993 rakstīja: Mairis lielais Latvijas patriots.
Kristaps uzcel basisha laukumu.
Strombergs trasi.
Sitas prieks sevis, naudu sapelnijis nevar boksa zali uzcelt. Nauda labak jatere mašinas.
Nav pretenziju pret Mairi, bet nu butu ielicis savu kapostu kkur noderigak.
Tu labdarībai ziedo? Ja nē, tad lūdzu uzsēdies uz slotas kāta tā dziļāk!

  +3 [+] [-]

, 2020-01-14 19:38, pirms 9 mēnešiem
punna rakstīja: Tu labdarībai ziedo? Ja nē, tad lūdzu uzsēdies uz slotas kāta tā dziļāk!
Ne jau nu mums tagad līst citu maciņos, taču boksa treniņzāles izveide priekš sevis (un citiem) noteikti nav labdarība.

  +3 [+] [-]

, 2020-01-14 19:47, pirms 9 mēnešiem
Tricktrick1993 rakstīja: Mairis lielais Latvijas patriots.
Kristaps uzcel basisha laukumu.
Strombergs trasi.
Sitas prieks sevis, naudu sapelnijis nevar boksa zali uzcelt. Nauda labak jatere mašinas.
Nav pretenziju pret Mairi, bet nu butu ielicis savu kapostu kkur noderigak.
Visam savs laiks..gan jau būs i zale i sporta skola...

  -3 [+] [-]

, 2020-01-14 19:53, pirms 9 mēnešiem
Pirms Usika cīņas gan citus tekstus stāstīja, ka LV nepiemērots klimats utt, tāpēc trenējas siltās zemēs, gan jau vienkārši naudu negrib tērēt nometnei kkur D-Eiropā

  -2 [+] [-]

, 2020-01-14 19:54, pirms 9 mēnešiem
Labdariba tev ringa nepalidzes,

  +1 [+] [-]

, 2020-01-14 19:59, pirms 9 mēnešiem
Daniel rakstīja: rakstu lipināja vairāki autori ? sākumā viss super, viss ir - tad tomēr ir problēmas - beigās atkal viss labi ..
Rakstu lipināja Eliņš, kurš joprojām nav sapratis- viņam jāraksta labas lietas par Mairi vai sliktas.

Tūlīt ielogosies no sava otra profila un sāks dzīt to pašu ko te viens drusku augstāk- nezin ne grama, kur Briedis līdzekļus iegulda, galvenais kko iecept komentāros. Laikam tas ka mašīnas dod sponsori, tam sušķ... prātiņam saprast būs par sarežģītu.

  +1 [+] [-]

, 2020-01-14 20:02, pirms 9 mēnešiem
popovs rakstīja: Pirms Usika cīņas gan citus tekstus stāstīja, ka LV nepiemērots klimats utt, tāpēc trenējas siltās zemēs, gan jau vienkārši naudu negrib tērēt nometnei kkur D-Eiropā
A kas tad šogad- tepat nav piemērots klimats, gribēji teikt? Ārā skriet var, kājas neslīd. Nekāda Spānija nav vajadzīga

     [+] [-]

, 2020-01-14 20:31, pirms 9 mēnešiem
jaunaisjaunais rakstīja: A kas tad šogad- tepat nav piemērots klimats, gribēji teikt? Ārā skriet var, kājas neslīd. Nekāda Spānija nav vajadzīga
Nav gan piemērots, bet kaut ko sīkāk skaidrot nav vērts, izlasot Tavus argumentus "ārā skriet var, kājas neslīd " viss skaidrs par to, ko saproti ar piemērotu klimatu

     [+] [-]

, 2020-01-14 22:40, pirms 9 mēnešiem
popovs rakstīja: Nav gan piemērots, bet kaut ko sīkāk skaidrot nav vērts, izlasot Tavus argumentus "ārā skriet var, kājas neslīd " viss skaidrs par to, ko saproti ar piemērotu klimatu
Ko gan Tu varētu paskaidrot, ja Briedis ar komandu ir šeit, nevis Spānijā
Tā vismaz no raksta var saprast

  +1 [+] [-]

, 2020-01-14 23:08, pirms 9 mēnešiem
Mairim jāņem Supersērija, pēc tam visas jostas un tad jau ar padarīta darba sajūtu var iet pelnītā atpūtā !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2020-01-15 09:30, pirms 9 mēnešiem
MooXi.net - lielisks projekts piеaugušajiem, kuri vēlаs atrast seksa pаrtnеri

     [+] [-]

, 2020-01-15 11:55, pirms 9 mēnešiem
Nav jau Mairis nemaz tik biezs palicis kā jums liekas. Ir jāmaksā alimenti, ir savas izmaksas tur un tur.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2020-01-15 14:30, pirms 9 mēnešiem
MooXi.net - liеlisks prоjеkts piеaugušajiem, kuri vēlаs аtrаst sеksa pаrtnеri