Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Fjūrija promouters: "Maksāt Vailderam un Pulevam atkāpšanās naudu? Smieklīgi"

Rolands Eliņš

Fjūrija promouters: "Maksāt Vailderam un Pulevam atkāpšanās naudu? Smieklīgi"
Taisons Fjūrijs un Bobs Arums. Foto: imago images / Ed Gar/Scanpix

Pazīstamais boksa promouters Bobs Arums, kurš pārstāv arī britu bokseri Taisonu Fjūriju, par smieklīgu nosaucis iespēju, ka Fjūrijs savu nākamo cīņu varētu aizvadīt pret Entoniju Džošua, kamēr viņu abi plānotie pretinieki Deontejs Vailders un Kubrats Pulevs saņemtu atkāpšanās naudu.

Pirms pāris nedēļām tika ziņots, ka Fjūrija un Džošua pārstāvji sākuši izskatīt iespējas par cīņas sarīkošanu starp abiem pašreizējiem pasaules čempiona jostu īpašniekiem. Abiem gan ir paredzētas jau citas cīņas, un šajā sakarā tikusi piesaukta iespēja par atkāpšanās naudu viņu pretiniekiem.

„Runāt par atkāpšanās naudu Vailderam vai Pulevam ir vienkārši smieklīgi,” sacīja Bobs Arums, kurš ir viens no Fjūrija promouteriem. „Mēs neesam ASV naudas kaltuve, kas var paņemt un uztaisīt divus triljonus dolāru. Mēs to nevaram darīt. Kurš tad maksās viņiem šo naudu? No kurienes tā nāks? Ir jau labi runāt un sacīt, hei, vienkārši samaksājiet viņiem atkāpšanās naudu! Bet tieši kurš to maksās? Tāpēc vienkārši skatīsimies Fjūrija-Vaildera un Džošua-Puleva cīņu virzienā.”

Pagaidām gan visas boksa cīņas ir pārceltas, un Arums iesaka negaidīt Fjūrija un Vaildera tikšanos ātrāk par gada izskaņu. Viņš arī norādīja, ka Fjūrija un Vaildera trešajai cīņai jānotiek gluži vienkārši sportisku apsvērumu dēļ.

„Redziet, Vailders deva Fjūrijam divas iespējas cīnīties par WBC titulu un mēs negrasāmies to aizmirst,” sacīja Arums. „Kad pirmajā cīņā tika fiksēts neizšķirts, manuprāt, nepareizi, tad Vailders ar savu parakstu piekrita arī otrai cīņai. Mums turklāt šobrīd ir līgums ar Vaildera cilvēkiem, kas garantē viņam trešo cīņu. Tāpēc tai arī gatavojamies, cenšamies saplānot, kā to pēc iespējas labāk paveikt. Skaidrs, ka tas nebūs agrāk par gada pēdējo ceturksni.”

Arums arī pauda savu pārliecību, ka Džošua līdz cīņai pret Fjūriju nemaz netiks, jo vispirms zaudēs Pulevam. „Domāju, ka Džošua savu potenciālu ir iztērējis. Nepārprotiet, man patīk Endijs Ruiss, viņš ir piedalījies daudzās mūsu cīņās, taču tas, ka viņš pieveica Džošua, daudz ko pasaka par Džošua. Revanša cīņa ir cits stāsts, tā neskaitās, jo Ruiss galīgi nebija sagatavojies cīņai un Džošua neiesaistījās sitienu apmaiņā.”

Izmantotie resursi:
https://www.boxingscene.com/arum-pa...