Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Brieža pretinieks apstiprina Supersērijas parādus, WBSS no komentāriem izvairās

Rolands Eliņš

Brieža pretinieks apstiprina Supersērijas parādus, WBSS no komentāriem izvairās
Kalle Zauerlands. Foto: Action Images/Scanpix

Maira Brieža nākamais pretinieks Pasaules boksa Supersērijā Kšištofs Glovackis portālam Sportacentrs.com neslēpa, ka joprojām - divus mēnešus pēc ceturtdaļfināla cīņas - nav saņēmis līgumā ierakstīto prēmiju par uzvaru. Attiecīgi viņš nevarēja izteikties, ka viņam ir 100% pārliecība par to, ka pusfināls notiks, proti, pagaidām tikai liela cerība. Tikmēr Supersērijas preses dienests un izpilddirektors Kalle Zauerlands vairāku nedēļu garumā izvairījās no mūsu portāla jautājumiem par šo tēmu.

Jau iepriekš mūsu portāls ziņoja, ka Maira Brieža nākamais pretinieks Supersērijā Kšištofs Glovackis decembra vidū vēl nebija saņēmis līgumā ar WBSS paredzēto prēmiju par uzvaru. Tobrīd Glovacka nometnē valdīja cerība, ka tā ir īstermiņa aizķeršanās un līdz janvāra sākumam lietas būs sakārtotas, taču desmitā janvāra vakarā Glovackis intervijā pats atzina, ka norēķini joprojām vēl nav pabeigti.

„Vēl viss līdz galam nav sakārtots,” teica Glovackis. „Visu laiku tagad gaidām, kad būs. Neizmaksāta ir prēmija par uzvaru ceturtdaļfinālā pār Vlasovu. Nu ko, gaidām naudiņu.” Neoficiāla informācija liecina, ka par ceturtdaļfināla aizvadīšanu Glovackim bija paredzēti 200 tūkstoši dolāru, bet prēmija par uzvaru bijusi paredzēta divreiz lielāka.

Pieminētā cīņa pret Vlasovu notika vienā vakarā ar Maira Brieža cīņu pret Noelu Gevoru. Jāatgādina, ka Maira Brieža pārstāvis Raimonds Zeps iepriekš atteicās izteikties vai jelkādi komentēt par Brieža un Supersērijas finansiālajām attiecībām, vien norādot, ka no viņu puses sūdzību par sadarbību nav.

Glovackim tika vaicāts par ārzemju medijā „The Ring” iepriekš vēstīto par šaubām par Supersērijas pusfinālu sagatavošanu: „Ļoti ceru, ka nekas tāds nepiepildīsies un ka Supersērijas otrā sezona norisināsies, kā plānots, par spīti tam, kas tiek rakstīts. Šobrīd mēs esam sākuši treniņu procesu ar tādu domu, ka gatavojamies pusfinālam ar Briedi, mēs ar treneri noskaņojamies, ka šāda cīņa būs. Bet nu – prēmiju vēl saņēmis neesmu...”

Portāls Sportacentrs.com iepriekšējo trīs nedēļu laikā trīsreiz vērsās pie Supersērijas preses dienesta, aicinot sniegt organizācijas vārdā atbildi uz diviem jautājumiem: 1) Vai Supersērija šobrīd var publiski izteikt garantiju, ka otrās sezonas pusfināli tiks aizvadīti? 2) Kādi ir iemesli tam, ka vismaz daži pusfinālā iekļuvušie bokseri vēl nav saņēmuši līgumā paredzētās prēmijas? Supersērijas preses pārstāvji visās trīs reizēs atbildēja, ka organizācijas izpilddirektors Kalle Zauerlands tuvākajā laikā noteikti sagatavos rakstisku atbildi vai pats personīgi vērsīsies pie šo rindu autora. Tas līdz šim tā arī nav noticis, bet šodien atkal tika saņemta atbilde, ka „tas noteikti notiks tuvākajā laikā, nezinām, vai tieši šodien”.

Zauerlands toties decembra izskaņā bija piekritis intervijai „Sporta Studijā”, kur noraidīja baumas par Supersērijas finansiālajām problēmām, sakot, ka tās izplatījušais medijs „The Ring” pārstāv televīzijas kompānijas ASV, kuras nepārraida Supersēriju, attiecīgi nav objektīvs (runas, ka ASV un Lielbritānijas lielajiem promouteriem Supersērijas ideja īsti nav pa prātam, jo draud izjaukt ierasto kārtību cīņu sarunāšanā un vairāku čempionu noteikšanā, sasniegušas arī mūsu portālu).

Zauerlands arī norādīja, ka medijs toreiz pirms publikācijas nav vērsies pie Supersērijas. Šeit jāuzsver, ka „The Ring” publikācijā bija norādīts, ka Supersērija ir atteikusies komentēt situāciju. Savukārt portāla Sportacentrs.com rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka Zauerlands pēdējās nedēļās aktīvi meklē investorus organizācijas turpmākas darbības nodrošināšanai un interesējies par aizdevumu saņemšanu.

Zauerlands pirms divām dienām sociālajā tīklā „Twitter” paziņoja, ka pusfinālu datumi un norises vietas tiks izsludinātas „ļoti drīz”, ko bez vārdiņa „ļoti” mūsu portālam apstiprināja arī WBSS preses dienestā. Taču šodien WBSS „Twitter” profilā pavēstīts, ka pusfinālu datumi tiks izziņoti tuvākajās nedēļās, atkal šo termiņu pārceļot. Desmitajā decembrī Brieža menedžeris Raimonds Zeps sarunā ar TVNET izteicās, ka pusfināls tiks sarīkots līdz Lieldienām, kā arī izteica cerību, ka jau tonedēļ būs precīzāka informācija. Tādas nav vēl šobrīd.

Briedis šajā ziņā arī ir parocīgākā situācijā nekā pārējie bokseri, jo viņš tomēr ir tiešs sadarbības partneris ar Zauerlandu, kurš darbojas kā viņa promouters. Tikmēr Glovacka nometnē saka, ka viņiem nemaz nav nojausmas par aptuvenu cīņas datumu, tiesa, viņi gatavojas ar domu, ka tā, visticamāk, norisināsies Rīgā.

„Datumu es nezinu. Nevis negribu vai nedrīkstu teikt, kamēr nav oficiāli apstiprināts, bet tiešām nezinu,” portālam Sportacentrs.com sacīja Glovacka treneris Fjodors Lapins. „Sākām gatavošanos cīņai jau tagad, lai netiekam kādā brīdī pārsteigti. Jūs vaicājat, vai man pašam ir 100% droša sajūta, ka pusfināls notiks? Dzirdu runas no vienas puses, dzirdu runas no otras puses, bet ko mēs varam izdarīt? Tas nav mūsu ziņā, mēs darām savu darbu un ceram, ka viss atrisināsies. Taču gatavošanos esam sākuši, aizvadām ikgadējo treniņnometni Zakopanē (Polijas kalnu pilsēta tieši Tatru piekājē). Labāk lai satrenējamies kaut kam lieki, nevis gaidām un gaidām.”

Nākamnedēļ mūsu portālā būs lasāmas plašākas sarunas ar Brieža nākamo pretinieku Glovacki, kurš izteica cerību, ka pusfinālā tiksies ar maksimāli labākajā sportiskajā formā esošo Briedi, un ilggadējo Glovacka treneri Lapinu. Lapins Polijā par pasaules čempionu sagatavojis arī pagājušās sezonas Supersērijas dalībnieku Kšištofu Vlodarčiku un salīdzinājumā ļoti augstu novērtē Maira Brieža paveikto, izsitot savu ceļu boksa elitē, un treneris atminējās, kā Briedis gandrīz kļuva par viņa audzēkni.

  +5 [+] [-]

, 2019-01-11 18:48, pirms pusgada
Par otršķirīgu turnīru sponsori nav gatavi maksāt..un pareizi dara..

  -1 [+] [-]

, 2019-01-11 19:09, pirms pusgada
Bomži
Slēpts komentārs: tommy90

 +15 [+] [-]

, 2019-01-11 19:25, pirms pusgada
tommy90 rakstīja: Sportacentr, jūs pārstāvat Latvija kā medijs (kā populārākais sporta portāls LV). Tik tiešām tas ir vajadzīgs - kaitināt un nomelnot Zauerlandu, kurš ir Brieža promouters un turnīru, kas nes vismaz kaut kādu slavu un peļņu vienīgajam mūsu Pasaules līmeņa bokserim?! Kalle vēl uzmetīs lūpu un Rīgā neredzēsim vēl gadu gadiem pasaules līmeņa boksu.
Nepietika jau, ka Mairis jūs sūtīja piecas mājas tālāk dēļ Siestas viedokļa popularizēšanas?
turpmāk arī jāraksta tikai par Latvijas sportu veiksmēm un neveiksmes jānoklusē jo kāds var apvainoties? Kas tas par idiotismu, ziņu portālam ir jāraksta ziņas neatkarīgi no tā vai tās ir glaimojošas vai nē.

  +2 [+] [-]

, 2019-01-11 19:26, pirms pusgada
Siestam ja kas ir liela taisnība pa lielam..un tas ka Zauerlands ir šķidri aptaisījies redz ar neapbruņotu aci..

  +3 [+] [-]

, 2019-01-11 19:28, pirms pusgada
ErvThePerv rakstīja: turpmāk arī jāraksta tikai par Latvijas sportu veiksmēm un neveiksmes jānoklusē jo kāds var apvainoties? Kas tas par idiotismu, ziņu portālam ir jāraksta ziņas neatkarīgi no tā vai tās ir glaimojošas vai nē.
Tā ir ventspilnieku domāšana.. Par hūti jābalso lai tur vai kas.. apvainosies un nebruģēs celiņus. Tas nekas, ka viss slikti.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-11 20:31, pirms pusgada
tommy90 rakstīja: Sportacentr, jūs pārstāvat Latvija kā medijs (kā populārākais sporta portāls LV). Tik tiešām tas ir vajadzīgs - kaitināt un nomelnot Zauerlandu, kurš ir Brieža promouters un turnīru, kas nes vismaz kaut kādu slavu un peļņu vienīgajam mūsu Pasaules līmeņa bokserim?! Kalle vēl uzmetīs lūpu un Rīgā neredzēsim vēl gadu gadiem pasaules līmeņa boksu.
Nepietika jau, ka Mairis jūs sūtīja piecas mājas tālāk dēļ Siestas viedokļa popularizēšanas?
lol

  +1 [+] [-]

, 2019-01-11 20:33, pirms pusgada
Palaid žīdus pie naudas un viņi tev pierādīs, ka tās nekad nav bijis. Nekā jauna.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-11 20:54, pirms pusgada
No vienas puses, labi, ka notiek vilcināšanās, jo tas Mairim ļaus sakārtot veselību, bet, no otras puses, - gribas ātrāk redzēt cīņas!
Slēpts komentārs: jaunaisjaunais

  -1 [+] [-]

, 2019-01-11 23:01, pirms pusgada
Cīņu nebūs, prēmiju nauda notriekta koksā!!!

  +1 [+] [-]

, 2019-01-12 11:21, pirms pusgada
Nav nauda? Nieki, lai griežas pie iestādes kur Briedis reklāmas seja.

     [+] [-]

, 2019-01-20 11:47, pirms pusgada
aivo50 rakstīja: Siestam ja kas ir liela taisnība pa lielam..un tas ka Zauerlands ir šķidri aptaisījies redz ar neapbruņotu aci..
Var jau būt, kad ir, bet Siesta pats nav labāks. Šādu turnīru uztaisīt nav nekāda joka lieta un finanses vienmēr un visur ir par maz. Ņemot vērā šī turnīrnīra zemos reitingus, iespējams viņš tagad arī tīšām vilcina laiku, jo negatīva reklāma arī ir reklāma, un jo vairāk par to runās, jo vairāk piesaistīs uzmanības, kad tā lieta aizies.