Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Brieža sparinga partneris: "Briedis labi kustas un nelaidīs Gevoru sev klāt"

Brieža sparinga partneris: "Briedis labi kustas un nelaidīs Gevoru sev klāt"
Mairis Briedis treniņā ar Dmitriju Šiholaju. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks, kurš bija viens no Maira Brieža sparinga partneriem, gatavojoties Pasaules boksa supersērijas cīņai pret Noelu Gevoru, sarunā ar Sportacentrs.com izteicās, ka Mairis kā allaž esot gatavs cīņai par 100%, bet izturība viņam esot kā zvēram.

Bolotņiks jau nākamajā nedēļā pēc savas cīņas pret Zuru Mekerešvili pievienojās Brieža sparinga partneriem, kuru vidū bija arī bokseri no Anglijas, Polijas, Ukrainas un Dānijas. Ričards norāda, ka Mairis allaž esot izvēlējies laba līmeņa sparinga partnerus un izņēmums nav bijusi arī šī reize. Vaicāts par Brieža gatavību cīņai pret Gevoru, Bolotņiks uzsver, ka Mairis, kā allaž, ir gatavs par 100%. "Redzēju, kā viņš elpo, kustās un sit. Manuprāt, viņš ir ļoti labā formā.. Turklāt viņš ir gudrs bokseris, kurš allaž domā un cenšas paredzēt, kas notiks cīņas laikā."

Bolotņiks uzskata, ka Brieža sagatavotības līmenis turpina augt un pret viņu cīnīties ir ļoti sarežģīti. "Pirmoreiz palīdzēju viņam gatavoties cīņai jau pirms četriem pieciem gadiem. Bet tagad mums ir kopīgs treneris [Dmitrijs Šiholajs]. Ne tikai boksējāmies, bet arī skrējām kopā. Izturība Mairim ir kā zvēram."

Pēc iepriekšējās cīņas pret francūzi Brendonu Delorjē daudz tika runāts par to, ka Mairis nav bijis pavisam gatavs cīņai un izskatījies ne sevišķi pārliecinoši. Ričards uzskata, ka pie tā vainojams viņa pretinieka cīnīšanās stils, kas bija balstīts un stāvēšanu un gaidīšanu. "Bet, cik sitienus Mairis šajā cīņā izpildīja? Ir maz tādu bokseru, kas var tā iet un sist. Tikmēr francūzis katrā raundā izdarīja pa sešiem septiņiem sitieniem, kas ir ļoti maz. Bet ir neērti pretinieki, kāds bija arī francūzis. Viņš bija neinteresants, tādēļ arī cīņa nesanāca aizraujoša."

Ričards stāsta, ka pats savulaik ir bijis Gevora sparinga partneris, tādēļ gana labi pazīst šī boksera tehniku. "Protams, tas ir labi. Taču, kad sparingojām ar Mairi, tad vairāk uzdevumu bija viņam, nevis man. Gevors labi darbojas uz pretuzbrukumiem. Vari iesist, bet viņš uzreiz atdos atpakaļ. Viņš labi strādā uz korpusu, ko varēja redzēt viņa pirmspēdējā cīņā pret Kšištofu Vlodarčiku. Manuprāt, par spīti zaudējumam, tā bija viņa līdz šim labākā cīņa."

"Sitiens Gevoram, protams, nav tika stiprs kā Mairim. Viņš vairāk stāv un kustās ar korpusu, nevis kājām. Domāju, ka tas ir viņa lielākais mīnuss. Paredzu, ka Mairim pret viņu būs viegli, jo Briedis labi kustās, kontrolē distanci un ar priekšējo roku nelaidīs pretinieku sev klāt," skaidro Bolotņiks.

Starp citu, Ričards arī šoreiz komentēs Brieža cīņu "TV Play SportsX" kanālā. Viņš atzīst, ka pirms komentēšanas neliels satraukums ir, taču pirms cīņām tas neesot nekad. "Komentējot vajag vairāk runāt, nevis sist. Taču mana līdzšinējā pieredze vairāk saistās ar sišanu, nevis runāšanu," smejas Bolotņiks.

     [+] [-]

, 2018-11-08 14:34, pirms 2 gadiem
Intresnati kas bija visi sparingpartneri vai ir kāda INFO?

     [+] [-]

, 2018-11-08 15:18, pirms 2 gadiem
Nu nezinu, šķiet Maira komanda nenovērtē Gevoru. Ar kājām Gevors ļoti labi strādā https://youtu.be/H0VADlp93t8

     [+] [-]

, 2018-11-08 15:25, pirms 2 gadiem
kustas*

  -1 [+] [-]

, 2018-11-08 17:33, pirms 2 gadiem
Cikos pēc Latvijas laika būs Brieža cīņa?

     [+] [-]

, 2018-11-08 20:24, pirms 2 gadiem
Magnijs rakstīja: Cikos pēc Latvijas laika būs Brieža cīņa?
ap 05:00

     [+] [-]

, 2018-11-08 21:30, pirms 2 gadiem
puslaiks rakstīja: ap 05:00
t.i no svētdienas uz pirmdienu?

     [+] [-]

, 2018-11-08 21:57, pirms 2 gadiem
naninoi rakstīja: t.i no svētdienas uz pirmdienu?
no sestdienas uz svētdienu.

  +1 [+] [-]

, 2018-11-08 22:23, pirms 2 gadiem
Kapec.joprojam.nav uzradies pasaules klases treneris? Runaja tak ka asv pievienosoties nometnei, bet kka vairs neviens par to neruna..

     [+] [-]

, 2018-11-09 00:41, pirms 2 gadiem
chris_lochmelis_107934 rakstīja: Kapec.joprojam.nav uzradies pasaules klases treneris? Runaja tak ka asv pievienosoties nometnei, bet kka vairs neviens par to neruna..
Vai nu taupa naudu vai esoshie padomdeveeji/treneri apzinaas, ka vajag kvalificeetaaku/s treneri/padomdeveejus, bet baidaas zaudeet iesiildiiaas vietinjas un sabotieree Brieza progresu.