Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

WBSS kārtējā kavēšanās ar maksājumiem

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

WBSS kārtējā kavēšanās ar maksājumiem
Redžiss Progreiss. Foto: BoxingScene

Pasaules Boksa Supersērijas supervieglā svara kategorijas finālists Redžiss Progreiss (24-0, 20 KO) divus mēnešus pirms cīņas pret Džošu Teiloru (15-0, 12 KO) vēl nav saņēmis garantijas iemaksu par paredzēto honorāru.

ESPN boksa apskatnieks Stīvs Kims ziņo, ka Supersērija (WBSS) joprojām cīnās ar finansiālām problēmām, kas šoreiz skārušas supervieglā svara kategorijas bokseri Redžisu Progreisu. Lai nodrošinātu to, ka bokseri pēc cīņām saņem savu honorāru, nauda pirms cīņas tiek nodota trešajai personai. Tomēr šī garantijas summa Progreisam vēl nav iemaksāta. Kims pieļauj iespēju, ka Progreiss no cīņas varētu arī atteikties, ja nauda netiks iemaksāta.

Jaunumus pats savā ''Twitter'' kontā apstiprinājis arī WBA čempions Progreiss. Ja nauda netiks iemaksāta, amerikāņu bokseris ir gatavs novērst skatu no Supersērijas fināla ar IBF čempionu Džošu Teiloru un pievērsties WBC čempionam Hosē Ramiresam (25-0, 17 KO), kurš Supersērijā nepiedalās.

Latviešu boksera Maira Brieža, kurš cīnīsies Supersērijas finālā pirmā smagā svara kategorijā, menedžeris Raimonds Zeps gan portālam Sportacentrs.com ir apliecinājis, ka Briedis pirms pufināla cīņas saņēma visas finansiālās garantijas.

Progreisa un Teilora cīņa paredzēta 5. oktobrī Lielbritānijā, tomēr precīza cīņas vieta tā arī nav izziņota.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/StevESPNKim/sta...