Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Kuruca pārstāvētās "Nets" īpašnieki ziedos 60 miljonus dolāru sociālajam taisnīgumam

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Kuruca pārstāvētās "Nets" īpašnieki ziedos 60 miljonus dolāru sociālajam taisnīgumam
"Alibaba" līdzdibinātājs un "Brooklyn Nets" īpašnieks Džozefs Cai (Joseph Tsai). Foto: Reuters/Scanpix

Ņujorkas basketbola klubu "Nets" un "Liberty" īpašnieki – Klara Vu Cai un Džozefs Cai – nākamajos 10 gados ziedos 60 miljonus ASV dolāru sociālajam taisnīgumam un "krāsaino cilvēku" (POC – people of color) aizstāvībai, vēsta otrdien, 25. augustā, izplatītais preses paziņojums.

Cai pāris uzskata, ka “Barclays Center” arēna, “Brooklyn Nets” un “New York Liberty” basketbola klubi var kļūt par ASV nākotnes virzības simboliem. Īpašnieki nolēmuši “piešķirt līdzekļus pārmaiņām un kalpot par piemēru, atbalstot sportistus un sabiedrību antirasisma darbā”.

Kampaņa balstās uz četriem principiem:

1) visiem cilvēkiem piemīt tādas neatņemamas pamattiesības kā iespēju vienlīdzība, pašcieņa un cieņa;

2) daudzveidība ir spēks;

3) kopienas veidošana ir “Barclays Center”, “Brooklyn Nets” un “New York Liberty” vienojošā kolektīvā vērtība;

4) kopā ar mūsu spēlētājiem varam radīt paliekošu ietekmi un kopā esam stiprāki.

Cai ģimene līdz 2030. gadam vēlas īstenot piecu punktu plānu.

1) Sociālā taisnīguma fonds (social justice fund). Katrs NBA klubs ziedos 10 miljonus dolāru līgas fondam, bet Cai ģimene 10 gadu laikā sociālā taisnīguma iniciatīvām piešķirs vēl 50 miljonus dolāru. Piešķirtajiem līdzekļiem jādod labums tumšādainajiem, iezemiešiem un krāsainajiem cilvēkiem (BIPOC), īpaši tumšādainajiem Bruklinā. Fonds atbalstīs programmas, kuras uzrunās sistēmisko nevienlīdzību un cēloņus rasu plaisai izglītībā, veselības aprūpē un labklājībā. Plānots uzlabot BIPOC un sieviešu-mazo uzņēmēju pieeju kapitālam.

2) Spēlētāju balss. Tumšādainās sievietes un vīrieši veido lielāko daļu mūsu komandu sastāva. Lai gan daudzi no viņiem dzīvo starmešu gaismā, viņi ikdienā sastopas ar rasismu. Esam apņēmības pilni tālāk atskaņot viņu viedokli antirasisma, anti-diskriminācijas un vienlīdzīgu iespēju jautājumos. Nodrošināsim viņiem sociālo mediju kontus un reklāmas laukumus, lai atspoguļotu viņu kolektīvo nostāju. Pieaicināsim ekspertus no akadēmiskajām, juristu, preses un biznesa aprindām, lai atbalstītu viņu izglītošanos šajos jautājumos.

3) Iekļaujoša kultūra. Dubultosim apņēmību veidot iekļaujošu korporatīvo kultūru “BSE Global” grupas uzņēmumos, sākot no vadības. Rūpēsimies par daudzveidīgu darbaspēku un iekļaujošu vidi. Veidosim mehānismus, lai tumšādainie un krāsainie cilvēki tiktu pie amatiem, īpaši līderu lomās. Darba vietās necietīsim rasistisku uzvedību.

4) Ietekme līgas mērogā. Būdami 30 NBA un 12 WNBA komandu īpašnieku rindās, kalpojam nozīmīgām sabiedrības iestādēm. Strādāsim ar NBA/WNBA birojiem un klubu vadītājiem, lai radītu dialoga iespējas kopīgo vērtību ieviešanai dzīvē.

5) Kopienas iesaiste. Izmantosim “Barclays Center” unikālās telpas, lai atbalstītu Bruklinas iedzīvotāju kopīgo tiekšanos pēc taisnīguma.

Ķīnas milža “Alibaba” līdzdibinātāja Džozefa Cai bagātība, pēc “Forbes” datiem, sasniedz 13,4 miljardus ASV dolāru. Viņš 2018. gadā iegādājās 49% “Nets” akciju, bet 2019. gadā nopirka atlikušo 51% no krievu miljardiera Mihaila Prohorova. Sekoja “Liberty” iegāde.

Izmantotie resursi:
https://www.nba.com/nets/news/2020/...
https://www.bseglobal.net/news/2020...
https://frontofficesports.com/nets-...

  +1 [+] [-]

, 2020-08-26 19:34, pirms 2 mēnešiem
Diez kāpēc ķīnietis klusē par to,kas notiek Ķīnā un Taivāna
Par tām tēmām klusē,bet te var ziedot un taisīt fondus

  +1 [+] [-]

, 2020-08-26 20:26, pirms 2 mēnešiem
Bostonietis rakstīja: Diez kāpēc ķīnietis klusē par to,kas notiek Ķīnā un Taivāna
Par tām tēmām klusē,bet te var ziedot un taisīt fondus
tāpat tā nauda nonāks bagātājiem onkuļiem nevis reālo problēmu risināšanai.

     [+] [-]

, 2020-08-26 21:32, pirms 2 mēnešiem
Lai kompensē izdemolēto biznesu īpšniekiem zaudējumus kurus tiem radīja nacistiskie perdeļi no Nacistu Dzīvībām ir jēga

     [+] [-]

, 2020-08-29 10:35, pirms 2 mēnešiem
Un atkal jau ziedotāji ir baltādainie un aziāti, nevis melnādainie. Kā iepriekš rakstīja viens melnādainais žurnālists - lai notiktu reālas izmaiņas, tieši bagātiem melnādainajiem esot jāziedo, jāveido darba vietas mazāk nodrošinātajiem melnādainajiem utt.

Tas, kas notiek šobrīd, ir faktiska BLM un citu fake organizāciju iedzīvošanās uz muļķu rēķina. Bet mēs ļoti labi zinām, ka BLM un citas šīs organizācijas neko nedara melnādaino dzīves uzlabošanai. Ja darītu, tad taču mēs par to zinātu un neteiktu, ka tās organizācijas ir fake.