Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 0

K.Valters: "Vēlos uzspēlēt NBA vasaras līgā, esmu nobriedis"

Jānis Celmiņš

K.Valters: "Vēlos uzspēlēt NBA vasaras līgā, esmu nobriedis"
Kristaps Valters
Foto: baloncestofuenlabrada.com

„Ja izlasē nebūs pāris spēlētāji no iepriekšējā finālturnīra sastāva, tad mums uz neko daudz šovasar nav ko cerēt,” intervijā portālam Sportacentrs.com pauž viens no visu laiku neviennozīmīgāk vērtētajiem latviešu basketbolistiem Kristaps Valters, kurš nu jau trešo sezonu spēlē Spānijā.

Šobrīd Ādolfs ārstē kājas savainojumu, kurā iedzīvojās februāra sākumā. Pāris dienas pabijis Rīgā, basketbolists nu ir atgriezies Spānijā. Portāls Sportacentrs.com šajā laikā aicināja viņu uz plašāku sarunu, lai atskatītos uz pavadīto laiku Spānijā, viņa pēdējo vasaru izlases sastāvā un parunātu arī par nākotnes plāniem.

Jau trešo gadu spēlē Spānijā, vai tur jau jūties kā mājās?
Tā varētu teikt. Divās lielākajās pilsētās esmu uzspēlējis, padzīvojis un zinu gandrīz katru stūri. Badalonā – desmit minūšu brauciens līdz Barselonai, protams, patika labāk – labāki laika apstākļi, dzīvoju pie pašas jūras. Šajā ziņā atmiņas labākas, te savukārt labāk spēlēju.

Sezona „Fuenlabrada” komandā, tad gads „Joventut”, šosezon atkal atpakaļ. Paraksturo šos trīs gadus.
Sākot spēlēt Spānijā, aizvadīju vienu no labākajām, ja ne pašu labāko, sezonu karjerā. Pēc tam sekoja līgums Badalonā, kur nospēlēju ne tik labi. Šobrīd esmu atpakaļ „Fuenlabrada” sastāvā un aizvadu veiksmīgu sezonu. Arī komanda šosezon te ir ļoti laba. Ar Spānijā padarīto līdz šim esmu ļoti apmierināts, esmu guvis zināmu atpazīstamību un sūdzēties būtu grēks.

Zinu, ka tev bija problēmas aizejot no „Joventut”, šobrīd klubs ir norēķinājies līdz pēdējam centam?
Jā, viņi izdarījās diezgan nesmuki. Viņi gribēja lauzt līgumu, taču es panācu, lai viņi man samaksātu starpību starp viņu līgumu un manu nākamās sezonas (šīs sezonas) kontraktu. Viņi man izrakstīja čeku un pagājušā gada 15. decembrī man bija jāsaņem nauda, taču klubs iet uz maksātnespēju un man nācās sūdzēt tiesā kluba prezidentu. Pagaidām neko no solītā neesmu saņēmis un tiesas process varētu ilgt pat divus gadus. Summa ir diezgan smuka, tāpēc ceru, ka tiesas ceļā izdosies naudu no viņiem piedzīt. Uz čeka ir kluba prezidenta paraksts un domāju, ka manas izredzes tiesā ir visai labas.

Par cik lielu naudu ir runa?
Negribu saukt konkrētus ciparus. Starpība starp manu šī gada līgumu un „Joventut” ir, apmēram, 40 procenti. Diezgan smuka summa.

Izklausās, ka savstarpējās spēles pret „Joventut” tev ir īpašas un motivācija laikam lieki nav jāmeklē.
Jā, biju motivēts un spēlēju neslikti. Žēl, ka komandai spēle pēdējās piecās minūtēs pajuka un nācās zaudēt, bet individuāli tieši pret viņiem nospēlēju vienu no labākajām spēlēm sezonā.

Kā mainījusies tava loma „Fuenlabrada” komandā salīdzinājumā ar pirmo gadu?
Treneri ir mainījušies un arī visas komandas spēles koncepcija ir pamainījusies. Šogad es spēlēju nedaudz mazāk, jo trenerim ir uzskats, ka jāspēlē visiem. Ja tu spēlē labi, tad esi laukumā 27 minūtes, spēlē slikti – ap 20 minūtēm. Tāds ir viņa spēles plāns un man jāsamierinās ar nedaudz mazāku spēles laiku. Dažbrīd pat liekas, ka spēlējot vairāk, es arī komandai varētu iedot krietni vairāk. Lielos vilcienos nekas nav mainījies, esmu viens no līderiem, kurš veic saspēles vadītāja funkcijas. Ja salīdzinu savu sniegumu ar pirmo sezonu šeit, tad šobrīd noteikti esmu pielicis aizsardzībā. Tas, iespējams, izskaidrojams ar manu fizisko sagatavotību. Lielākā mana problēma, joprojām, ir daudzās piezīmes un dažās spēlēs tas man atņem kādu minūti no spēles laika. Noteikti esmu pielicis fiziskajā ziņā un šobrīd sliktāk metu no tālās distances. Noteikti vairāk eju caurgājienos un koncentrējos uz tiem.

Komanda salīdzinājumā ar pirmo gadu laikam arī kļuvusi spēcīgāka.
Noteikti! Nevarētu teikt, ka spēlētāji ir labāki, es teiktu – komanda ir labāka.

Kā sadzīvo ar jauno treneri?
Viss kārtībā. Šur un tur mums domas atšķiras, taču viņš dara savu darbu, es savu. Problēmu nav un domāju, ka tieši tāpēc es šosezon spēlēju krietni labāk. Liels mīnuss ir tas, ka uz „Unicaja” komandu aizgāja šejienes pirmā gada otrais treneris. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc es te atgriezos, bet beigās izrādījās, ka viņš te vairs nebūs. Žēl, pirmajā gadā es ar viņu kontaktējos un izteicu savas domas tieši viņam. Mums bija izveidojušās ļoti labas attiecības.

Vasarā bija dzirdamas runa, ka tu šosezon varētu spēlēt „VEFā”. Tās bija tikai baumas?
Jā, nedaudz patrenējos kopā ar komandu, taču finansiālā ziņā viņiem nebūtu vienkārši pavilkt manu kontraktu. Tas arī bija izšķirošais. Nedomāju, ka man šobrīd būtu jādomā par atgriešanos Latvijā, vēl gribu uzspēlēt Spānijā, jo te jūtos tiešām labi.

Komandai pavisam maz pietrūka līdz iekļūšanai Karaļa kausā…
Jā, tas bija absurds! Pirmkārt zaudējām mājās „Valadolid”, pēdējās sekundēs pie mīnus divi man iedeva ļoti apšaubāmu uzbrukuma sodu, beigās zaudējām ar četriem punktiem. Otrkārt pret „Real Madrid” galotnē tiesneši neiedeva sodu pret vienu no mūsējiem, arī zaudējām... Pēdējā kārtā „Unicaja” zaudēja „Gran Kanaria”, pilns komplekts. Jā, un vēl sezonas sākumā, mačā pret to pašu „Gran Kanaria” no groza neticamā veidā izgriezās metiens galotnē. Laikam labāk, ka tā, jo sēdēt malā ar savainojumu būtu bijis ļoti smagi.

No tevis teiktā saprotu, ka Spānijā top komandas, no tiesnešu puses, tiek vilktas.
Jā, pat ļoti. Ja es savā laikā biju neapmierināts ar Latvijas tiesnešu darbu, tad šobrīd varu teikt, ka te ir vēl trakāk. Līgas vadībai kaut kas krasi būtu jāmaina. Līgas līmenis un spēlētāji te ir ļoti labi, bet tiesnešu līmenis ļoti zems. Man pat grūti izskaidrot, kāpēc tā. Bieži vien arī viņu attieksme spēles laikā ir augstprātīga. Pieļauj kļūdas, bet izskaidrot konkrēto epizodi nevēlas.

Kāds ir šīs sezonas komandas mērķis?
Pamatmērķis ir sasniegts jau šobrīd, esam saglabājuši vietu ACB arī nākamajā sezonā. Nākamais mērķis ir iekļūšana „play-off”, ja tas izdosies, tad te būs ļoti lieli svētki. Komandai te iet ļoti smagi, trūkst resursu, algas kavējas. Ja salīdzinu ar pagājušo sezonu Badalonā, tad tas ir tas pats, kas salīdzināt „Porsche” ar „Volgu” (smejas). Algas kavējas pat trīs mēnešus, taču spēlētāji trenējas un spēlē pēc labākās sirdsapziņas. Dažreiz pat brīnos, cepuri nost.

Izlases tēma - mana mīļākā

Parunāsim arī nedaudz par izlasi…
Ooo… Mana mīļākā tēma!

Kā pats šobrīd atceries „Baigo vasaru”?
Beigās sanāca, ka vainīgi ir tikai spēlētāji, taču jāatbild bija arī citiem. Līdzīgi kā citi, arī es uzskatu, ka ja mēs Vāciju būtu apspēlējuši ar nepieciešamo punktu skaitu, nekāda „Baigā vasara” nevienam nebūtu. Tas taču nav normāli, ka preses konferencē, kurā medijiem priekšā tiek stādīts treneris Kemzura, pirmais jautājums ir par mūsu izklaidēm un kā ar mums tikt galā. Laikam labi, ka tas burbulis tovasar plīsa un šobrīd iespēja tiek dota jaunajiem.

Vai piekrīti apgalvojumam, ka spēlēšana valsts izlasē ir goda lieta?
Jā, noteikti. Gadiem ejot prioritātes gan var mainīties un šobrīd man vasarā ir jāstrādā daudz vairāk nekā iepriekš, kad biju jaunāks. Protams, ir nepatīkami, ja pēc darba, kuru tu esi ieguldījis tu tiec nolikts līdz ar zemi. Jaunajiem arī motivācijas ir krietni vairāk, lai iet un sitās tagad.

Atceros, ka īsi pēc visiem tās vasaras notikumiem, tu solīji sūdzēt tiesā Basketbola savienību. Vai tas palika tikai izteikumu līmenī?
Jā, tā bija. Toreiz tā teicu, taču domāju, ka katrs saņem pēc nopelniem. Paskaties, kas šobrīd notiek Latvijas basketbolā. Arī cilvēki ir apvainojušies un uz basketbolu vairs nenāk. Protams, liela daļa vainas jāuzņemas arī mums, taču noteikti ne par visiem simts. Tajā pat laikā nekas traks nav noticis. Ja basketbolam būs labi rezultāti, līdzjutēji atgriezīsies tribīnēs.

No izlases esi atvadījies pavisam vai tomēr pieļauj domu tajā vēl uzspēlēt?
Kamēr pie Basketbola Savienības stūres būs tie cilvēki, kuri pieņēma tos nu jau vēsturiskos lēmumus, noteikti nespēlēšu. Viss atkarīgs no veselības, ja savas karjeras pēdējos gados jutīšu, ka varu palīdzēt izlasei, uzspēlēšu. Mums ir labi jaunie saspēles vadītāji – Jānis Strēlnieks, arī tas pats Blūms. Iespējams, pat nebūs vajadzība atgriezties.

Pastāv uzskats, ka tu izlasē spēlēji tikai līdz brīdim, kad spēji tikt pie laba līguma un šobrīd tas tev vairs nav vajadzīgs…
Izlase man neko daudz nav devusi. Pats esmu visu sasniedzis – sities caur klubiem. Divus gadus sēdēju Vācijā, pēc tam nospēlēju ļoti labu sezonu Itālijā, guvu savainojumu, uzspēlēju Krievijā, kur man neklājās viegli. Visu esmu sasniedzis pakāpeniski un ne pateicoties izlasei. Protams, arī izlase deva savus plusus, taču komandai tomēr nebija nekādu lielo sasniegumu, lai tāpēc kāds mani pamanītu. Sāku ar Vāciju un nu esmu Spānijā, valstī, kur varēju būt jau krietni ātrāk. Neuzskatu, ka man Spānijā palīdzēja nokļūt spēles izlasē.

Vai ir kas tāds ko tu pats nožēlo „Baigās vasaras” sakarā?
Esmu tāds cilvēks, kurš nekad neko nenožēlo. Ir žēl, ka nevienu gadu čempionāta finālturnīros, kamēr es spēlēju vienu no vadošajām lomām komandā, netikām ārā no grupas. Jā, Turcijā iekļuvām ceturtdaļfinālā, bet toreiz es vēl biju jaunais. Katru gadu komandā valdīja ļoti labs noskaņojums, cītīgi strādājām, bet tā īsti neizšāvām. Par to ir nedaudz žēl, bet nožēlot noteikti neko nenožēloju. Es uzskatu, ka Latvijai ir jāpriecājas arī par iekļūšanu finālturnīros. Reāli jau to labo spēlētāju mums nav nemaz tik daudz.

Serbija, Francija, Vācija, Izraēla, Itālija – vai Latvijai pret šīm komandām vasarā ir kādas izredzes?
Viss ir atkarīgs no tā kāda būs komanda un kādas būs pretinieku komandas. Ja mūsu izlase būs tāda pati kā rudenī, tad vairāk par vienu uzvaru nebūs. Vācija vienmēr sitās, ja vēl sastāvā būs Novickis, tad būs vēl smagāk. Pret pārējām komandām būs smagi.

To pašu daudzi teica arī pirms kvalifikācijas cikla…
Jā, bet kvalifikācija parādīja, ka varam spēlēt, malači! Kaut gan no otras puses no normālajām komandām mēs apspēlējām tikai Itāliju. Ja sastāvā nebūs pāris spēlētāji no iepriekšējā finālturnīra sastāva, tad mums uz neko daudz nav ko cerēt. Arī jaunajiem nav izaugsmes iespēju. Paskaties, kur spēlē visi mūsu izlases džeki – lielākā daļa Latvijā. Šajā līmenī nevar progresēt.

Kādi pašam plāni šai vasarai?
Viss atkarīgs no veselības un tā, kad beigsies sezona šeit. Ir doma aizbraukt uz Ameriku. Vēlos uzspēlēt kādā vasaras līgā un paskatīties, ko spēju tagad, kad esmu nobriedis. Nerunāju par iekļūšanu kādā NBA komandā, vēlos vienkārši patrenēties un pārbaudīt spēkus. Lēnām viss notiek un aģents jau šo to mēģina darīt lietas labā. No otras puses – es nevaru pateikt, kad būšu brīvs. Aizies spēle un ceturtdaļfinālā mēs te kādu vēl uzmauksim. Tas viss ir neprognozējami.

Ko tu pats vēl gribētu sasniegt basketbolista karjerā?
Uzvarēt! Kaut ko lielu (smejas). Nē, nu ne jau baigi lielu… Kaut ko paturēt rokās. Piemēram, ULEB kausu, Spānijas kausu, izcīnīt Spānijas čempionu titulu. Tas nav neiespējami!

1 2 47 komentāri

  +8 [+] [-]

, 2011-02-21 10:03, pirms 8 gadiem
Tad uz priekshu!

  -2 [+] [-]

, 2011-02-21 10:04, pirms 8 gadiem
Vēl arvien liekas lecīgs tipiņš!!!
Slēpts komentārs: Mandaliina

  +1 [+] [-]

, 2011-02-21 10:05, pirms 8 gadiem
Kristap, Blūms noteikti nav nekāds jaunais, bet jau nobriedis saspēlnieks!

     [+] [-]

, 2011-02-21 10:14, pirms 8 gadiem
Noteikti gaidīšu to gadu, kad atgriezīsies palīdzēt LV basketbolam!!! Priekā

 +14 [+] [-]

, 2011-02-21 10:15, pirms 8 gadiem
Lieliska intervija!
Paldies Tev - Kristap, un autoram!
Lai izdodas pec iespejas atrak tikt uz kajām!
Slēpts komentārs: Pizonis

  +1 [+] [-]

, 2011-02-21 10:16, pirms 8 gadiem
Domaaju, tuvaakos 5,6 gadus no muusu izlases nav ko gaidiit, jo paarsvaraa visi muus pieredzeejushie degradee, neskaitot varbuut Janichenoku , Kambi un Blumu, bet jaunajiem pietrukst pieredzes

Taakaa uz Lietuvu, brauksim ka turisti Nakotnes vaardaa!

 +16 [+] [-]

, 2011-02-21 10:26, pirms 8 gadiem
ja jaunie mums tiesaam ir speciigi.....

 +22 [+] [-]

, 2011-02-21 11:00, pirms 8 gadiem
Robis87 rakstīja: Domaaju, tuvaakos 5,6 gadus no muusu izlases nav ko gaidiit, jo paarsvaraa visi muus pieredzeejushie degradee, neskaitot varbuut Janichenoku , Kambi un Blumu, bet jaunajiem pietrukst pieredzes

Taakaa uz Lietuvu, brauksim ka turisti Nakotnes vaardaa!
Vajag tikai dažus atslēgas spēlētājus,kā piemeram Biedriņš,Kambis,Janičenoks (lai ir kas trīnīti iemet),vēl Kuksiks un tad jau mēs vairs nebūsim nekādi tūristi!

  +5 [+] [-]

, 2011-02-21 11:15, pirms 8 gadiem
Robis87 rakstīja: Domaaju, tuvaakos 5,6 gadus no muusu izlases nav ko gaidiit, jo paarsvaraa visi muus pieredzeejushie degradee, neskaitot varbuut Janichenoku , Kambi un Blumu, bet jaunajiem pietrukst pieredzes

Taakaa uz Lietuvu, brauksim ka turisti Nakotnes vaardaa!
nav jau īsti arī nekādas nākotnes JO ilgāk visādi Silavi, Butjankovi, Blaui, Meieri utt, paliks Latvijā, jo mazākas iespējas , ka viņi izaugs par vismaz Kambalas, Šķēles, Janičenoka līmenim, nerunājot, par ko augstāku.
Cerības uz Bertāniem, Dukulis kko mēģina, Vecvagars, principā jau arī viss. Kuksiks vēl.

  +8 [+] [-]

, 2011-02-21 11:19, pirms 8 gadiem
Lecīgs kā vienmēr , domā ka bez viņa izlase nav spējīga ko uzvarēt. Manuprāt tā vairāk iegūs no tā ka Ādolfiņš nebūs tajā un netaisīs zafti uz laukuma un ārpus tās .

 +12 [+] [-]

, 2011-02-21 11:21, pirms 8 gadiem
Tas krutais līmenis mūsejiem superstāriem tāds bijis tikai īsu posmu (pirms krīzes). Tāpēc jau šos neņem nekur, jo nav stabili. Ir dienas, kad izšauj pulveri..

 +14 [+] [-]

, 2011-02-21 11:33, pirms 8 gadiem
Ceru ka arī kļūdas esi samazinājis no 7 uz 2-3 spēlē

  +6 [+] [-]

, 2011-02-21 11:38, pirms 8 gadiem
Es domāju ka pienācis ir Strēlnieka laiks, daudz labāks pustālais un tālais, daudz mazāk kļūdu un nestandarta gājienu, visu cieņu Ādolf bet gaidu komentārus no Tevis ja izdosies tikt no grupas ārā, un klubā Tev ir motivācija 110 procenti, jo tev maksā kā pats saki smukas summiņas, a izlasē ir Tusiņš, un ja jau 4 turnīros ar Tevi priekšgalā netika ārā no grupas, tad jau vienu reizi bez Tevis ar nekas traks nenotiks, jo tikai Tu tā skaidri zināms ka nespēlēsi, par pārējiem vēl zinātnieki strīdās.
Slēpts komentārs: resnais putns

  +1 [+] [-]

, 2011-02-21 11:58, pirms 8 gadiem
resnais putns rakstīja: nav jau īsti arī nekādas nākotnes JO ilgāk visādi Silavi, Butjankovi, Blaui, Meieri utt, paliks Latvijā, jo mazākas iespējas , ka viņi izaugs par vismaz Kambalas, Šķēles, Janičenoka līmenim, nerunājot, par ko augstāku.
Cerības uz Bertāniem, Dukulis kko mēģina, Vecvagars, principā jau arī viss. Kuksiks vēl.
Atbrauks latviešu Baby Šaks Ābele un salauzīs Lietuvā visus grozus

     [+] [-]

, 2011-02-21 12:06, pirms 8 gadiem
resnais putns rakstīja: nav jau īsti arī nekādas nākotnes JO ilgāk visādi Silavi, Butjankovi, Blaui, Meieri utt, paliks Latvijā, jo mazākas iespējas , ka viņi izaugs par vismaz Kambalas, Šķēles, Janičenoka līmenim, nerunājot, par ko augstāku.
Cerības uz Bertāniem, Dukulis kko mēģina, Vecvagars, principā jau arī viss. Kuksiks vēl.
Bet vai kādreiz ir bijis savādāk? Katrā mūsu basketbolistu paaudzē bija savi četri, pieci perspektīvie. 90. gados Miglinieks, Štelmahers, pēc tam Kambis, K.Valters, Grafs, Janičenoks, Šķēle. Un allaž ir bijusi un būs pelēkā masa.

Savā ziņā es saskatu līdzību ar situāciju pirms 10 gadiem - ir mums pieredzējuši, meistarīgi buki (Štelmahers, Bagijs, Miglinieks, Helmanis tad, tagad Kambis, Janičenoks, Blūms), ir perspektīvie (K.Valters, Grafs, tagad Kuksiks, Bertāni, Strēlnieks). No tāda savienojuma kko arī varētu izveidot, bet vai Bagatskis to varēs?

 +12 [+] [-]

, 2011-02-21 12:17, pirms 8 gadiem
Atkal izcilie SC virsraksti - par NBA kaut kādām cerībām, vasaras līgu pavisam maza rindkopa un neviens nopietns teikums.. Tikai tā - nu redzēs kā būs, būtu interesanti aizbraukt apostīt gaisu...

  -1 [+] [-]

, 2011-02-21 12:21, pirms 8 gadiem
Kaspars_Biedriņš rakstīja: Bet vai kādreiz ir bijis savādāk? Katrā mūsu basketbolistu paaudzē bija savi četri, pieci perspektīvie. 90. gados Miglinieks, Štelmahers, pēc tam Kambis, K.Valters, Grafs, Janičenoks, Šķēle. Un allaž ir bijusi un būs pelēkā masa.

Savā ziņā es saskatu līdzību ar situāciju pirms 10 gadiem - ir mums pieredzējuši, meistarīgi buki (Štelmahers, Bagijs, Miglinieks, Helmanis tad, tagad Kambis, Janičenoks, Blūms), ir perspektīvie (K.Valters, Grafs, tagad Kuksiks, Bertāni, Strēlnieks). No tāda savienojuma kko arī varētu izveidot, bet vai Bagatskis to varēs?
vispār salīdzinājums ok!

  +8 [+] [-]

, 2011-02-21 12:24, pirms 8 gadiem
Gan jau kaut kā iztiksim arī bez tevis Kristap.

 +17 [+] [-]

, 2011-02-21 13:57, pirms 8 gadiem
pamēģini vasaras nometnē līdzjūtēus nosaukt par pajoliem, atbrauksi no okeāna otras puses ar kājām pa priekšu

  +5 [+] [-]

, 2011-02-21 13:59, pirms 8 gadiem
dari tā
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2011-02-21 15:18, pirms 8 gadiem
izskatās ,ka lielajiem sc pajoļiem ar extremistu priekšgalā, mutes tagad ir ciet

     [+] [-]

, 2011-02-21 15:19, pirms 8 gadiem
Mandaliina rakstīja: Džeks spēlē basīti jau sen, bet joprojām vēlas pārbaudīt spēkus... kaut kas neštimmē.
uz nba fona, neredzu neko jocīgu,tur tomēr cits līmenis, cita spēle, pie tam vasaras līga, kad kapātāji netrūkst un tādējādi var redzēt,kas ir kas.

  +2 [+] [-]

, 2011-02-21 16:12, pirms 8 gadiem
DeSoul rakstīja: Noteikti gaidīšu to gadu, kad atgriezīsies palīdzēt LV basketbolam!!! Priekā
Tas nenotiks un abi vien ir, ka nebūs

     [+] [-]

, 2011-02-21 16:16, pirms 8 gadiem
Kaspars_Biedriņš rakstīja: ir perspektīvie (K.Valters, Grafs, tagad Kuksiks, Bertāni, Strēlnieks). No tāda savienojuma kko arī varētu izveidot, bet vai Bagatskis to varēs?
Grafs OMG es gar zemi, (s)experts. Grafs nevarētu tikt pat itālijas 2. līgā.

  +3 [+] [-]

, 2011-02-21 16:18, pirms 8 gadiem
Pedejais_vacietis rakstīja: uz nba fona, neredzu neko jocīgu,tur tomēr cits līmenis, cita spēle, pie tam vasaras līga, kad kapātāji netrūkst un tādējādi var redzēt,kas ir kas.
tur netrūkst puļītāju - individuālistu, lai jau pajolis paskraida, vismaz nedarīs latviešu bāros un klubos muļķības

  +1 [+] [-]

, 2011-02-21 16:57, pirms 8 gadiem
jā Valteram piedāvās NBA līgumu, šis teiks, ka atbrauca uz šejieni, lai tik pārbaudītu sevi! nu nevajag liet..vnk tā saki, lai pārējie tevi nenorēc, jo NBA tev nespīd!
Slēpts komentārs: askriga112

  +1 [+] [-]

, 2011-02-21 18:02, pirms 8 gadiem
Ādolpiņš ir jau pārbriedis...

  +2 [+] [-]

, 2011-02-21 18:03, pirms 8 gadiem
Pats smieklīgākais būs , ja nākamsezon viņu nemanāmi redzēsim kkādā Wizards formā starta pieciniekā tas tik būtu humors !

  -1 [+] [-]

, 2011-02-21 18:15, pirms 8 gadiem
resnais putns rakstīja: Pats smieklīgākais būs , ja nākamsezon viņu nemanāmi redzēsim kkādā Wizards formā starta pieciniekā tas tik būtu humors !
sēžot uz dīvāna?

Iespējams, bet drīzāk jau Magic vai Klīvlendas, tur varētu sameklēt kādu gangsta tipiņu ar piemērotu tēlu

  +2 [+] [-]

, 2011-02-21 18:20, pirms 8 gadiem
zigich23 rakstīja: Es domāju ka pienācis ir Strēlnieka laiks, daudz labāks pustālais un tālais, daudz mazāk kļūdu un nestandarta gājienu, visu cieņu Ādolf bet gaidu komentārus no Tevis ja izdosies tikt no grupas ārā, un klubā Tev ir motivācija 110 procenti, jo tev maksā kā pats saki smukas summiņas, a izlasē ir Tusiņš, un ja jau 4 turnīros ar Tevi priekšgalā netika ārā no grupas, tad jau vienu reizi bez Tevis ar nekas traks nenotiks, jo tikai Tu tā skaidri zināms ka nespēlēsi, par pārējiem vēl zinātnieki strīdās.
+
1 2 47 komentāri