Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Eirokausi, notikumu kalendārs, 30.11.2020 — 06.12.2020

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Otrdiena, 1. decembris

EuroLeague Women 2021, B grupa Fenerbahce — USK Praha 16:00

2 0 0 0

EuroLeague Women 2021, A grupa Dynamo Kursk — Nadezhda 17:00

2 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa UGMK — Famila Schio 18:00

2 0 0 0

EuroLeague Women 2021, B grupa Lyon ASVEL — Arka Gdynia 19:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Bourges Basket — Sopron Basket 19:00

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, A grupa Perfumerias Avenida — Izmit 20:00

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa TTT Rīga — Spar Girona 21:00

3 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 3. kārta ASVEL Lyon — Panathinaikos 21:45

3 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 6. kārta Olimpia Milano — Alba Berlin 21:45

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Galatasaray — Basket Landes 22:00

3 0 0 0

Trešdiena, 2. decembris

EuroLeague Women 2021, A grupa Izmit — Dynamo Kursk 16:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, A grupa Nadezhda — Perfumerias Avenida 19:00

0 0 0 0

Ceturtdiena, 3. decembris

EuroLeague Women 2021, B grupa Arka Gdynia — Fenerbahce 16:00

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa Famila Schio — TTT Rīga 18:00

2 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Zenit — Fenerbahçe 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta CSKA — Olympiacos 19:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, B grupa USK Praha — Lyon ASVEL 19:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Sopron Basket — Galatasaray 19:00

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa Spar Girona — UGMK 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Maccabi Tel-Aviv — Crvena Zvezda 21:05

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Olimpia Milano — Panathinaikos 21:45

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Valencia Basket — Alba Berlin 22:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Basket Landes — Bourges Basket 22:00

0 0 0 0

Piektdiena, 4. decembris

EuroLeague Women 2021, B grupa Fenerbahce — Lyon ASVEL 16:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, A grupa Izmit — Nadezhda 17:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Basket Landes — Sopron Basket 17:30

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa UGMK — TTT Rīga 18:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, B grupa Arka Gdynia — USK Praha 19:00

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Anadolu Efes — Baskonia 19:30

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Žalgiris — Barcelona 20:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, A grupa Dynamo Kursk — Perfumerias Avenida 20:00

0 0 0 0

EuroLeague Women 2021, D grupa Bourges Basket — Galatasaray 20:30

1 0 0 0

EuroLeague Women 2021, C grupa Spar Girona — Famila Schio 21:00

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Bayern Munich — Khimki 21:30

0 0 0 0

Turnīra tabula ULEB Eirolīga 20/21 12. kārta Real Madrid — ASVEL Lyon 22:00

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides