Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

FIBA Eiropas kauss tiks aizvadīts burbuļos, komandas pulcēsies trīs reizes

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

FIBA Eiropas kauss tiks aizvadīts burbuļos, komandas pulcēsies trīs reizes
Mareks Mejeris. Foto: parmabasket.ru

FIBA Eiropas kausa jaunā sezona sāksies janvārī, un turnīra vadība pieņēmusi lēmumu mačus aizvadīt burbuļos.

Ņemot vērā Eiropā valdošo Covid-19 situāciju, Eiropas kauss nolēmis veidot burbuļus, kamēr citos klubu turnīros mači tiek aizvadīti ierastajā sistēmā. Kopumā tiks veidoti trīs burbuļi - janvārī, martā un aprīlī. 24 komandas tiks sadalītas sešās apakšgrupās.

Pirmā fāze notiks no 26. līdz 29. janvārim, norises vietas pagaidām nav zināmas. Katra komanda aizvadīs trīs spēles - pa vienam mačam pret katru pretinieku. Divas labākās katras apakšgrupas komandas, kā arī četras labākās trešo vietu ieguvējas kvalificēsies Top 16.

No 23. līdz 25. martam notiks Top 16 un ceturtdaļfināli, noskaidrojot četras labākās komandas, kas pulcēsies trešajā sabraukumā. Final Four notiks no 23. līdz 25. aprīlim.

Par šādu izspēles formātu savā mājaslapā pavēstījusi Jāņa Blūma pārstāvētā Itālijas komanda “Reggiana”. No latviešiem Eiropas kausā startēs arī Mareks Mejeris (Permas “Parma”) un Ainars Bagatskis (“Kyiv”).

Izmantotie resursi:
https://www.pallacanestroreggiana.i...