Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Pārceļ Čavara un Leimaņa ''Tsmoki'' pirmo FIBA Čempionu līgas spēli

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Pārceļ Čavara un Leimaņa ''Tsmoki'' pirmo FIBA Čempionu līgas spēli
Edmunds Valeiko, Klāvs Čavars un Toms Leimanis. Foto: Tsmoki Minsk

FIBA Čempionu līgas basketbolā organizatori paziņojuši, ka turnīra 1. kārtas izspēlē divas spēles Covid-19 pozitīvo gadījumu dēļ tiks pārceltas. Pārcelta 20. oktobra spēle starp turku ''Tofas Bursa' ' pret čehu ''ERA Nymburk'', kā arī 21. oktobra spēle starp Atēnu AEK pret Klāva Čavara un Toma Leimaņa pārstāvēto Minskas ''Tsmoki''.

Oktobra sākumā tika ziņots, ka Klāva Čavara un Toma Leimaņa pārstāvētā, bet Edmunda Valeiko trenētā Minskas ''Tsmoki'' devusies karantīnā vairāku pozitīvu Covid-19 analīžu dēļ. 21. oktobrī komandai bija jāuzsāk FIBA Čempionu līgas turnīrs basketbolā ar spēli pret 2019./ 2020.gada finālisti Atēnu AEK. Iepriekš turnīra organizatori pieņēma noteikumus, kas ļāva pārcelt spēles gadījumā, ja komandās ir pārāk daudz saslimušo un nevar nokomplektēt sastāvus. Tas ticis ievērots šajā reizē un pieņemts lēmums pārcelt AEK un ''Tsmoki'' maču uz laiku, kad to būs iespējams aizvadīt kādā no citām spēļu dienām. Minskas vienība ielozēta C grupā kopā vēl ar franču ''Cholet'' un Izraēlas ''Hapoel''.

Līdzīgs liktenis piemeklējis B grupas komandu turku ''Tofas Bursa'' un čehu ''ERA Nymburk'' gaidāmo dueli 20. oktobrī. Arī šī spēle pārcelta uz vēlāku laiku, kad to būs iespējams aizvadīt. B grupā bez šīm divām vienībām ielozētas arī Francijas ''JDA Dijon'' un Kipras ''Keravnos''.

Tikmēr ''VEF Rīga'' pirmo FIBA Čempionu līgas spēli aizvadīs 28. oktobrī, kad E grupas ietvaros savā laukumā spēkosies pret ''Strasbourg''.

Izmantotie resursi:
https://twitter.com/BasketballCL