Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

"Žalgira" līderis Deivīss parakstījis līgumu ar "Barcelona"

Rolands Eliņš

"Žalgira" līderis Deivīss parakstījis līgumu ar "Barcelona"
Brendons Deivīss. Foto: zalgiris.lt

Lietuvas mediji vēsta, ka Kauņas “Žalgira” līderis Brendons Deivīss vasarā atstās komandu un pievienosies Rolanda Šmita pārstāvētajai “Barcelona”, ar kuru jau noslēdzis divu gadu līgumu, kas drīzumā tiks izziņots oficiāli.

Brendons Deivīss “Žalgirim” pievienojās pirms diviem gadiem, bet tieši šajā sezonā pacēla savu sniegumu nākamajā līmenī, un “Žalgira” vadība jau vairākus mēnešus neslēpa, ka sagaida Deivīsa aiziešanu uz citu komandu daudz bagātāka līguma piedāvājuma dēļ. Deivīss šovasar nebūs brīvā aģenta statusā, taču viņa šķiršanās “Žalgira” sagaidāma ar labām attiecībām un klubs sniegs viņam brīvlaišanas vēstuli.

Deivīss vakar palīdzēja “Žalgirim” pielikt punktu sezonai, triumfējot Lietuvas čempionātā, kas reizē bija arī viņa atvadas no Kauņas līdzjutējiem. Šorīt Lietuvas medijs “15min” vēsta, ka Deivīss panācis vienošanos ar “Barcelona” par divu gadu līgumu, kas tiks oficiāli izziņots tuvākajā laikā. Arī Deivīsa sieva šodien veica ierakstu sociālajā tīklā “Instagram”, norādot, ka vasarā pārcelsies uz Kataloniju.

27 gadus veco amerikāņu basketbolistu savās rindās vēlējusies iegūt arī Madrides “Real”, kas sākotnēji tika uzskatīta par favorīti šajā ziņā, bet sarunas tomēr nesen apstājās. Tāpat tika runāts par Maskavas CSKA interesi par Deivīsu.

Deivīss šosezon tika iekļauts Eirolīgas sezonas simboliskajā pieciniekā, tiekot atalgots par “Žalgira” pārsteidzošo atgriešanos Eirolīgas izslēgšanas spēlēs. Deivīss šosezon Eirolīgā vidēji mačā guva 16.9 punktus, bet Lietuvas līgā izcēlās ar 12 punktiem vidēji mačā. Barselonā centra pozīcijā spēlējošais Deivīss kļūs par komandas biedru Latvijas garajam spēlētājam Rolandam Šmitam.

Izmantotie resursi:
https://www.15min.lt/24sek/naujiena...