Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

LBS valde piekrīt mainīt LSBL nolikumu

LBS valde piekrīt mainīt LSBL nolikumu
Krišjānis Kļaviņš un SK ''Cēsis'' visvairāk iebilst pret šo lēmumu
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Vakar, 15.janvārī, Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde nolēma mainīt Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) nolikumu, kas paredz, ka visām komandām nāksies aizvadīt arī trešā un ceturtā apļa spēles regulārajā turnīrā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 2010.gada 7.janvārī LSBL klubu pārstāvju sapulcē, kur piedalījās visas LSBL komandas nobalsoja par visu komandu spēlēšanu trešajā un ceturtajā regulārā čempionāta aplī. Pret vienīgi pret šo priekšlikumu bija SK ''Cēsis'', kas piedalās arī Lietuvas basketbola čempionātā un turpmākajos mēnešos komandai būs ļoti saspringts spēļu grafiks.

Šāds priekšlikums tika izteikts, jo Lietuvas basketbola komandas atteicās piedalīties Baltijas līgā, par ko iepriekš Lietuvas, Latvijas un Igaunijas komandas bija vienojušās vasarā. Pirms tam LSBL tika pieņemts, ka ''TTT'' un ''Cēsis'' varēs spēlēt divus apļus regulārā čempionāta ietvaros un vēlāk piedalīties Baltijas līgā.

Vakar 15.janvārī arī Latvijas Basketbola savienība (LBS) pieņēma šo lēmumu un tas nozīmē, ka trešo un ceturto apli nāksies aizvadīt visām septiņām LSBL komandām.

Informāciju sagatavoja:
LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

  +4 [+] [-]

, 2010-01-16 18:25, pirms 9 gadiem
Kad TTT spēlēja tik otro apli, bija OK, bet Cēsinieces nedrīkst... Biki sviestaini jau nu ir, bet ar šo neaizstāvu ne Cēsis, ne LBS....

  +4 [+] [-]

, 2010-01-16 18:38, pirms 9 gadiem
lielākais sviests ir, ka Nolikumu maina 16.janvārī .. nenopietni

  +3 [+] [-]

, 2010-01-16 19:58, pirms 9 gadiem
Jautājumi LBS valdei:

1. Cik komandu pārstāvji bija ieradušies uz augusta sapulci?
2. Kāpēc Jūs MELOJAT, ka uz 7, janvāra sanāksmi ieradās visi pārstāvji? (tā nu tas nebija)
3. Kur nolikumā ir punkts par to ka - dažādus jautājumus var izlemt balsojot komandu pārstāvjiem? (kas tā tāda par procedūru un kur viņa ir atrunāta).
4. Kāpēc pirms diviem gadiem TTT tika ļauts spēlēt tikai divus apļus? (toreiz arī TTT piedalījās Lietuvā, kuru gan vēlāk pameta).
5. Ko jānis Janševics tieši ir izdarījis lai veicinātu sieviešu basketbolu Latvijā? (šeit gribu paslavēt Osi, kura ir izveidojusi reālu ligu un kaut ko dara)
6. Vēlaizvien no Māra Novika gaidu rakstu par "Ko JJ un EŠ izdarīja, lai Baltijas līga būtu, nevis kladzināt ko leiši neizdarīja."

Neceru uz atbildēm, bet ceru ka vismaz izlasīsiet.

  -1 [+] [-]

, 2010-01-16 23:11, pirms 9 gadiem
Es domā tā - ja jau Cēsis ir baigi svarīgi vinnet to LV čempionātu, viņi tak drīkst izstāties no tā LT čempionāta. Un viss kārtībā bus. Par cik spēlēm atvieglosies kalendārs?

  -1 [+] [-]

, 2010-01-16 23:34, pirms 9 gadiem
ibumetins=kļaviņš?

  +2 [+] [-]

, 2010-01-16 23:44, pirms 9 gadiem
kaamis007 rakstīja: ibumetins=kļaviņš?
kaamis=cirvis?

tas ka tev pie pakaļas kā darbojas LBS, nenozīmē ka visiem ir.... esmu sekojis daudz lidzi basim un citam sportam, esmu piedzīvojis visu veidu federācīju cūcības un arī funkcionāru cūcības, kas tieši ir ietekmējušas daudzas lietas un arī dažu manu paziņu dzīves (paldies dievam visi paziņas ir atraduši ko labāku, kas galīgi nav saistīts ar sportu). Tas ka tev personiski nepatīk KK man dziļi pie kājas. Jo vairāk cilvēkiem daleks, ka tāds Šneps un Janševics gremdē basi, jo lielāka iespēja ka būs vairāk neapmierināto un būs iespējams ko mainīt.

P.S. es saprotu ka kāmji atvemj sakošļāto barību un atkal ēd, bet nejau 10x, tu vairs neesi orģināls...

     [+] [-]

, 2010-01-17 18:05, pirms 9 gadiem
murgs.
tad jau var pārējie klubi niobalsot, ka CĒSIS tiek izslēgtasd