Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

EČ "Maxibasketbolā" dāmas iekļūst finālā, kungiem sāpīga neveiksme pret krieviem

EČ "Maxibasketbolā" dāmas iekļūst finālā, kungiem sāpīga neveiksme pret krieviem
Foto: www.maxibasketballzagreb2010.com

Vakar Horvātijas pilsētā Zagrebā tika aizvadītas pēdējās 6. Eiropas čempionāta "Maxibasketbolā" (basketbols veterāniem) grupu spēles, pēc kurām noskaidrojās, ka šodien finālā spēlēs mūsu dāmu izlase.

Vakar tika aizvadītas pēdējās grupu spēles. Dāmas vecumu kategorijā 50+ tikās ar Čehijas basketbolistēm, kuras līdz tam bija piedzīvojušas trīs zaudējumus. Mūsu izlase neatstāja ne mazākās cerības Čehijas basketbolistēm – 68:28, tādējādi iekļūstot finālā, kur šovakar jāspēlē ar spēcīgo Lietuvas izlasi, kurai turnīra pirmajā spēlē nācās zaudēt (41:54). Rezultatīvākā bija Gunta Krastiņa, kura guva 24 punktus. 18 punkti Loritas Saušas kontā, bet 16 punktus iemeta Linda Dreimane.

Sāpīgu neveiksmi vakar piedzīvoja kungi vecumu grupā 65+. Līdz šim bija izcīnītas trīs uzvaras un vakardienas spēlē ar krieviem mūsu basketbolisti, lai iekļūtu finālā, varēja zaudēt pat ar 12 punktiem, taču beigās tika zaudēts ar 14 punktiem...49:63. 17 punktus guva Egils Pāns, bet 12 punktus sameta Viktors Malzubs. Šodien spēlē par trešo vietu mūsu basketbolisti tiksies ar Igauniju, kuru grupu turnīrā jau mūsējie uzvarēja (54:31).

Jāatzīmē, ka visas šodienas spēles tiešraidē varēs vērot internetā: Multimedia - MaxiBasketballZagreb2010.com

Izmantotie resursi:
Home - MaxiBasketballZagreb2010.com

     [+] [-]

, 2010-07-24 12:41, pirms 10 gadiem
Droši vien Lindas Dreimanes meitu sauc Santa...