Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Kaspars Cipruss piesaka kandidatūru LBS prezidenta vēlēšanās

Emils Ozerinskis

Kaspars Cipruss piesaka kandidatūru LBS prezidenta vēlēšanās
LBS prezidenta amata kandidāts Kaspars Cipruss. Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidenta vēlēšanās pieteicies konkurents Anetei Jēkabsonei-Žogotai, savu kandidatūru izvirzot ilggadējajam Latvijas vīriešu izlases spēlētājam Kasparam Ciprusam, kurš iepriekš vadījis Latvijas Jaunatnes līgu (LJBL), bet šogad uzsāka darbu Izglītības un zinātnes ministrijas sporta departamentā.

Jaunajā gadā noslēgsies Valda Voina pilnvaru termiņš Latvijas Basketbola savienības prezidenta amatā un basketbola sabiedrība gatavojas vēlēšanām. Jau ziņots, ka iepriekš savu kandidatūru izvirzīja WNBA čempione un ilggadējā Latvijas dāmu valstsvienības līdere Anete Jēkabsone-Žogota (tiesa, vēl nav oficiāli noformējusi pieteikumu), kura gan bez konkurences uz prezidenta amatu nepaliks, jo savu iesniegumu prezidenta amatam uzrakstījis arī 37 gadus vecais Kaspars Cipruss, kurš šogad atgriezies aktīvajā basketbola apritē. Pēc nopietnas profesionālās karjeras noslēgšanas Cipruss šosezon izvēlējās ar savu nerūsošo talantu iepriecināt BK "Jēkabpils" komandas līdzjutējus, tiekot atzīts par aizvadītā mēneša vērtīgāko spēlētāju LBL 2. divīzijā.

Lai noskaidrotu Kaspara Ciprusa motivāciju spert šādu soli, Sportacentrs.com sazinājās ar jauno LBS prezidenta amata kandidātu.

- Kāpēc nolēmi iesniegt savu kandidatūru?
Basketbols ir mans dzīves veids. Vēl joprojām spēlēju un aktīvi piedalos dažādos ar basketbolu saistītos pasākumos. Papildus garajam spēlētāja CV, esmu iekrājis arī lielu pieredzi kā funkcionārs. Noteikti stimulēja tas, ka mani uzrunāja vairāki biedri un iedrošināja spert šādu soli. Liela daļa no viņiem ir tieši saistīta ar jaunatnes basketbolu – tas liecina, ka esot Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktora amatā darbu esmu paveicis labi. Jūtos gatavs ieņemt LBS prezidenta amatu.

- Kāds ir Tavs skatījums uz pašreizējo situāciju LBS vadībā?
Pēdējos desmit gados Latvijas Basketbola savienības darbs vērtējams ar plus zīmi. Bijuši labi rezultāti starptautiskajās sacensībās, jaunatnes sacensībās iesaistīto bērnu un jauniešu skaits pieaudzis, kaut arī kopumā valstī demogrāfiskā tendence bijusi krasi negatīva. Latvijā ir labi un pat izcili spēlētāji, kā arī labi treneri. Nav pamata krasi lauzt iepriekšējos gados veidoto, tomēr sistēmai ir nepieciešams restarts. Lai to veiktu, jāsaprot, kā tā darbojas un, strādājot Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktora amatā, esmu uzkrājis informāciju arī par neizmantotajām rezervēm un kļūdām, kā arī man ir skaidrs priekšstats par to, kādi ir reālie instrumenti, lai šīs kļūdas labotu.

- Kas ir galvenās lietas, ko vēlies sasniegt, ja saņemsi biedru atbalstu?
Manā programmā iezīmēti trīs galvenie virzieni – sacensību rīkošanas kvalitāte, pozitīvas vides veidošana un panākumi starptautiskajās sacensībās. Daudzos aspektos jāturpina un jāuzlabo jau esošās iniciatīvas, ir arī jauni akcenti. Lai to realizētu, pirmais un galvenais uzdevums būs izveidot tādu komandu, kura būtu apsēsta ar basketbola attīstības ideju, komandu, kurā būtu īsti "darba rūķi". Manā komandā noteikti nebūtu vietas tādiem cilvēkiem, kuri grib tikai visu un visus komandēt. Ja es gūtu LBS biedru atbalstu, esot prezidenta amatā, man nebūtu problēmu nepieciešamības gadījumā samontēt reklāmas baneri, ko nolikt laukuma malā sacensību laikā vai palīdzēt pieskrūvēt grozu. Tādu pašu atdevi un domāšanu es gaidītu no savas komandas.

- Skaidrs, ka prezidents viens pats nevar nodrošināt savienības darbu. Kādu komandu esi ieplānojis?
Pirmkārt LBS darbinieki strādā uz līgumu pamata, tāpēc pirms iepazīšanās ar attiecīgajiem dokumentiem un objektīvas viņu darba izvērtēšanas, nebūtu korekti un likumīgi no manas puses lietot skaļus saukļus un kādam solīt konkrētus amatus.
LBS vadības uzdevums ir uzklausīt, cienīt un īstenot biedru vēlmes. Līdz ar to es cenšos aktīvi komunicēt ar biedriem, uzklausīt un ņemt vērā viņu redzējumu un, ja kāds viņu ieteikts kandidāts būs pietiekami motivēts un zinošs konkrētu funkciju veikšanai, tad viņa kandidatūra noteikti tiks izskatīta. Izšķiroša nozīme būs kvalifikācijai. Manuprāt, Latvijas Basketbola savienībā svarīgākos amatus nevar ieņemt personas bez augstākās izglītības. Jo vairāk, ja mēs paaugstinām kvalifikācijas un izglītības prasības treneriem. Taču Latvijas basketbolam nenāk par labu sabiedrības sašķeltība un šai ziņā nepieciešamas jaunas vēsmas. Ja biedri lems par labu man, savā komandā es noteikti gribētu redzēt dažus speciālistus no "pretējās nometnes", tai skaitā arī Aneti.

- Kādas ir tavas priekšrocības pret otru izskanējušo kandidāti Aneti Jēkabsoni-Žogotu?
Anete ir spilgta un gaiša personība Latvijas basketbolā – kā spēlētāja. Par viņas spējām vadīt tik lielu organizāciju, kāda ir LBS man nav viedokļa, jo vadītājas pieredzes viņai nav. Taču es labprāt gribētu izcelt savus plusus nevis likt akcentus uz citu kandidātu mīnusiem. Mani plusi – izglītība, es ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā, kā arī esmu ieguvis basketbola trenera sertifikātu un man ir pieredze strādājot gan NVO un arī valsts sektorā. Noteikti pluss ir tas, ka es pilnībā pārzinu sistēmu no iekšpuses un man ir pieredze LBS struktūrvienības vadīšanā un organizēšanā. Tik lielu organizāciju kā LBS būtu jāvada zinošam cilvēkam. Manuprāt, LBS biedriem būs vieglāk izvērtēt kompetenci un pieņemt lēmumu ne tikai uzklausot kandidātus pa vienam, bet arī noklausoties mūsu debates klātienē. Tajās ar dažādu konsultantu palīdzību paveiktajiem “mājas darbiem” nebūs izšķiroša nozīme, toties atklāsies kandidātu kompetences līmenis un piemērotība attiecīgajam amatam.
Man nav pašmērķis par katru cenu kļūt par LBS prezidentu, taču esmu pārliecināts, ka šajā amatā jābūt kompetentam cilvēkam, kurš spēj apvienot visus Latvijas basketbola attīstībā ieinteresētos spēkus, nevis darbosies kādas šauras grupas interesēs.

1 2 40 komentāri

  +4 [+] [-]

, 2019-12-13 10:06, pirms gada
laikam jau gudrāks par Aneti, taču Žogotai ir politiskais atbalsts....un naudas sagādāšanā no valsts naudas siles tas ir izšķirošais....

  +4 [+] [-]

, 2019-12-13 10:12, pirms gada
No savienības aizgāja, jo nepanesa kritiku. Kam viņš te vajadzīgs? Ir labāki..

  +4 [+] [-]

, 2019-12-13 10:12, pirms gada
Lai arī šis noteikti ir fake kandidāts, bet būtu interesanti atcerēties arī šī kandidāta darbošanos puslegālā aģenta lauciņā, maigi izsakotes "nevienaldzību" pret spēļu likmju iespējām nopelnīt un savulaik aktīvās sportista karjeras laikā arī ar ne pārāk profesionālu attieksmi pret saviem spēlētāja pienākumiem...
Anete uz šī fona ir vienkārši "dieviete"

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:22, pirms gada
dakots rakstīja: laikam jau gudrāks par Aneti, taču Žogotai ir politiskais atbalsts....un naudas sagādāšanā no valsts naudas siles tas ir izšķirošais....
pēc kā Tu spried, ka gudrāks?

  +5 [+] [-]

, 2019-12-13 10:27, pirms gada
Bujumbura rakstīja: Lai arī šis noteikti ir fake kandidāts, bet būtu interesanti atcerēties arī šī kandidāta darbošanos puslegālā aģenta lauciņā, maigi izsakotes "nevienaldzību" pret spēļu likmju iespējām nopelnīt un savulaik aktīvās sportista karjeras laikā arī ar ne pārāk profesionālu attieksmi pret saviem spēlētāja pienākumiem...
Anete uz šī fona ir vienkārši "dieviete"
Anete ir Jaunupa ieliktenis. Neaizmirstam, ka Žogota ir Attīstībai PAR Rigas domē. Savukārt kam pieder Attīstībai PAR ? Tieši tā Jaunupam. Tiešām ir kāds kas tic, ka Žogota būs tā, kas pati noteiks lietu kārtibu LBS ?😀🤦 Visu noteiks Jaunups. Balsot par Aneti nozīmē ,balsot par Jaunupu. To pat bijušie basketbolisti man teikuši, visi to zina. Žogota ir tikai izkārtne. Cipruss nav izcilākais kandidāts, bet viennozīmīgi liktu priekšā Anetei. Tikai šo pieminēto apsvērumu dēļ. Nekas cits.

  -2 [+] [-]

, 2019-12-13 10:27, pirms gada
Real Rebel rakstīja: pēc kā Tu spried, ka gudrāks?
nu, par Aneti jebkurš funkcionārs ir gudrāks....Anete nedomā ar galvu, bet ar emocijām....tas vien, ka bija pret Pediju, kuras dalība izlasei dotu olimpiskās spēles un jaunu uzrāvienu, liecina par vistas smadzenēm - nedomā stratēģiski un par perspektīvu...bet kā spēlētāja bija ģeniāla

  +2 [+] [-]

, 2019-12-13 10:30, pirms gada
Real Rebel rakstīja: pēc kā Tu spried, ka gudrāks?
Tīri administratīvo darbu pieredze. Jēkabsonei tādas nav vispār. Nav iesniegusi nevienu priekšlikumu, nav ne reizi uzstājusies tribīnē Rīgas domē. Tīri atsēž savu laiku, jo arī vēlēšanās bija tikai izkārtne.

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:32, pirms gada
Šis kadrs nebūs prezidenta krēsla cienīgs! Tāds puišelis bez mugurkaula un sava viedokļa.

     [+] [-]

, 2019-12-13 10:39, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Tīri administratīvo darbu pieredze. Jēkabsonei tādas nav vispār. Nav iesniegusi nevienu priekšlikumu, nav ne reizi uzstājusies tribīnē Rīgas domē. Tīri atsēž savu laiku, jo arī vēlēšanās bija tikai izkārtne.
Tas ir pieņēmums. Jēkabsone tomēr ir respektablāka ārpus LV. Bez tam, LBS "galva" nenodarbojas ar administratīvajiem darbiem, tiešā tā vārda nozīmē, tāpēc tam ir dziļi sekundāra pieredze

     [+] [-]

, 2019-12-13 10:42, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Anete ir Jaunupa ieliktenis. Neaizmirstam, ka Žogota ir Attīstībai PAR Rigas domē. Savukārt kam pieder Attīstībai PAR ? Tieši tā Jaunupam. Tiešām ir kāds kas tic, ka Žogota būs tā, kas pati noteiks lietu kārtibu LBS ?😀🤦 Visu noteiks Jaunups. Balsot par Aneti nozīmē ,balsot par Jaunupu. To pat bijušie basketbolisti man teikuši, visi to zina. Žogota ir tikai izkārtne. Cipruss nav izcilākais kandidāts, bet viennozīmīgi liktu priekšā Anetei. Tikai šo pieminēto apsvērumu dēļ. Nekas cits.
Tie apsvērumi ir subjektīvi un Anetes karjera tomēr parāda, ka viņai ir savs raksturs un nevienam nebūs viegli, ja mēģinās viņu komandēt. Rēķinot, ka Kaspars arī ir izkārtne, visticamāk, vecajiem vēžiem, tad es īsti neredzu jēgu Voinu mainīt. Jāmainās ir LBS politikai, pārvaldei, lai sporta veids, kā tāds spētu šeit izdzīvot. Tomēr, vēl pāris sezonas, kā pēdējās trīs un mēs varam runāt par basketbolu šeit, tikai amatieru līmenī. Bez Eiropas kausiem klubiem. Bez normālas infrastruktūras utt.

     [+] [-]

, 2019-12-13 10:44, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Tīri administratīvo darbu pieredze. Jēkabsonei tādas nav vispār. Nav iesniegusi nevienu priekšlikumu, nav ne reizi uzstājusies tribīnē Rīgas domē. Tīri atsēž savu laiku, jo arī vēlēšanās bija tikai izkārtne.
Burov tas esi tu???

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:47, pirms gada
Es tādu Ciprusu viennozīmīgi vērtēju augstāk kā kaut kādu Štālbergu. Kā spēlētājs nekur augstāk par Liepāju un VEF (sākuma gados) nav ticis. Cipruss tomēr ACB līga, Latvijas izlases ilggadējs C. Aģents, liela administratīvā pieredze, + joprojām spēlē pusprofesionāli LBL 2. Un kas vēl - vienmēr Ciprusā patīkami klausīties , kad viņu aicina uz studijām par izlasi utml, tiešām ļoti izsvērti , argumentēti, loģiski un saprotami pasniedz savu viedokli. Štālbergs pārpratumu pēc tika izlasē, jo Sandis Valters savainoja plecu oēdējā pārbaudes spēlē Lietuvā. Līdz ar ko 2009. G uz čempi tika Štālbergs. Neiemeta ne punkta man šķiet, varbūt kļūdos. Ātri aizgāja no prof sporta, jo nespēja neko sasniegt. Tālāk gāja par treneri, kur tieši tik pat neko nespēja sasniegt, tālāk par izlases trešo asistentu un Liepājas trnerei netika. Tāpat solīja nez kādu talantu kalvi audzināt Liepājā. Kļuva par kluba treneri un tik pat ātri pameta to, tad kļuva par Liepājas kluba galvu, solīja zilus brīnumus, kas tik nenotiks. Nepagāja ne gads laikam kā sevi virzīja LBS ģenerālmenedža amatam viriešu izlasei. Tādam cilvēkam var ticēt? Neko daudz nesasniedzis kā spēlētājs, ne kā treneris, ne kā funkcionārsm visu , pilnīgi visu ir ātri pametis, gan prof karjeru, gan trenera, gan funcionāra. Bet tāds redz mums der ģ men amatam. Tā tāda neliela atkāpe par visu šo procesu LBS. Tas vispār ir izsmiekls kas tur notiek. Nedomāju, ka ne Žogota ne Cipruss ir tie labākie kandidāti, bet vērtējot kas stāv aiz Žogotas ir skaidrs, ka labāk tad jau Cipruss.

  +2 [+] [-]

, 2019-12-13 10:48, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Tie apsvērumi ir subjektīvi un Anetes karjera tomēr parāda, ka viņai ir savs raksturs un nevienam nebūs viegli, ja mēģinās viņu komandēt. Rēķinot, ka Kaspars arī ir izkārtne, visticamāk, vecajiem vēžiem, tad es īsti neredzu jēgu Voinu mainīt. Jāmainās ir LBS politikai, pārvaldei, lai sporta veids, kā tāds spētu šeit izdzīvot. Tomēr, vēl pāris sezonas, kā pēdējās trīs un mēs varam runāt par basketbolu šeit, tikai amatieru līmenī. Bez Eiropas kausiem klubiem. Bez normālas infrastruktūras utt.
Kādiem vecajiem vēžiem? Cipruss vienmēr ir kritizējis Voinu un LBS.

  +3 [+] [-]

, 2019-12-13 10:49, pirms gada
Dzimmiy rakstīja: Šis kadrs nebūs prezidenta krēsla cienīgs! Tāds puišelis bez mugurkaula un sava viedokļa.
Un Žogota tāda ir ja?😀🤦 Viņa pat pati negribēja kandidēt, viņu uzrunāja Jaunups. Ārprāts, jūs vientiesīši 🤦🤦 ja jūs būtu kaut cik tuvu tai virtuvei, tad nerunātu tik naivpilnas muļķības.Žogota ir Jaunups!

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:49, pirms gada
Kāpēc Mārtiņš Lauva tik aktīvi iestājas par Aneti?

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:55, pirms gada
VapeNation rakstīja: Kāpēc Mārtiņš Lauva tik aktīvi iestājas par Aneti?
Tāpēc ka Lauva = VEF skola , VEF ir Jaunups, Jaunups = Žogota (Att PAR, un kam pieder Att/PAR ? Jaunupaaam. ) Manuprāt, te vairāk nav ko paskaidrot . Diezgan viegli viss nolasās pat nezinātājam .

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 10:59, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Tāpēc ka Lauva = VEF skola , VEF ir Jaunups, Jaunups = Žogota (Att PAR, un kam pieder Att/PAR ? Jaunupaaam. ) Manuprāt, te vairāk nav ko paskaidrot . Diezgan viegli viss nolasās pat nezinātājam .
Skaidrs, paldies. Negribētos to oligarhu-lite redzēt kontrolējam basi.

  +2 [+] [-]

, 2019-12-13 11:02, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Bet interesanti tas, ka cilvēki runā par to, ka tieši C. ir bīdīts no J. puses nekā Ž.
Kādi cilvēki?🤦🤦 Vecīt, es pazīstu tiešām vairākus gan bijušos izlases spēlētājus, gan esošos. Gan bijušos vienkārši LBL basketbolistus, kas nav bijuši izlasē. Kādu mēnesi atpakaļ Valmiermuižā sēdēju ar vienu basketbolistu un runājām par šo tematu, tad kad es pat nezināju kas īsti notiek. Viņš teica, ka tas viss jau sen bija plānots aizkulisēs un šito visu ar Jēkabsoni bīda Jaunups. Izmantoja Zogotas izkārtni partijas vajadzībām lai tiktu Saeimā, izmanto savu kauliņu arī tagad. Cipruss jau vienreiz mēģināja kandidēt uz ģ men amatu, bet neiecēla , Šnepu pārvēlēja. Viņam nav nekāds baigais 'bekups' .

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:02, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Un? Galā ne jau viņš ko tur noteiks, Žogota jau būs tā. Politika draugs, politika. Šādi ir standarta gājieni, lai tiktu amatā, bet tad, kad tur esi, tad sākas īstās jautrības, jo tai aizmugurei nav īsti reālas ietekmes
Tu nopietni?🤦

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:03, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Un? Galā ne jau viņš ko tur noteiks, Žogota jau būs tā. Politika draugs, politika. Šādi ir standarta gājieni, lai tiktu amatā, bet tad, kad tur esi, tad sākas īstās jautrības, jo tai aizmugurei nav īsti reālas ietekmes
Neesi naivs.

  -1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:06, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Tu nopietni?🤦
tas nesenā pagātnē tepat ir pieredzēts....Bez tam, jūs ar Jaunupu baidāt kā ar bubuli, bet man kaut kā viņš ir pie kājas, man ir galvenais, lai LBS strādā labāk. Pilnībā poxuj par tām aizkulisēm, Žogotais ir lielāks respekts ārpus Latvijas robežām un tāpēc es viņu lieku augstāk

     [+] [-]

, 2019-12-13 11:13, pirms gada
VapeNation rakstīja: Neesi naivs.
Nū, nesenā pagātnē bija tāds prezidents kā Vējonis, kuru bīdīja ZZS, tikai paši nedaudz aptaisījās, ka diezgan jautājumos nostājās pret bīdītājiem...

Esošajā brīdī, ir tāds ministrs Ģirģens, kurš no kpv tika par ministru, bet svarīgi, ka ar jkp atbalstu un nesenā sēdē nolika pie vietas savus bīdītājus.

Politika nav tas, ko redzi, vienmēr kādam būs savs viedoklis un savs mērķis (nav domās uzreiz, ka slikts). Primārais ir tikt vadošā amatā un tad jau sākas īstais tirgus, jo pāris labi lēmumi un tā aizmugure mierīgi var tikt likvidēta un cilvēks pats savu, tā teikt, varzu var savākt. Politikā ir jāsaprot, ka tā aizmugure pati var tikt izmantota kā vienkārši līdzeklis, lai tiktu amatā..

Nepārprotiet, mans palags nav par Žogotu, bet tieši par situāciju kā tādu, jo politika ir mēslu bedre, pa kuru cilvēki kuļas un nekad, ne par ko nevar būt īsti pārliecības.

  +2 [+] [-]

, 2019-12-13 11:19, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Nū, nesenā pagātnē bija tāds prezidents kā Vējonis, kuru bīdīja ZZS, tikai paši nedaudz aptaisījās, ka diezgan jautājumos nostājās pret bīdītājiem...

Esošajā brīdī, ir tāds ministrs Ģirģens, kurš no kpv tika par ministru, bet svarīgi, ka ar jkp atbalstu un nesenā sēdē nolika pie vietas savus bīdītājus.

Politika nav tas, ko redzi, vienmēr kādam būs savs viedoklis un savs mērķis (nav domās uzreiz, ka slikts). Primārais ir tikt vadošā amatā un tad jau sākas īstais tirgus, jo pāris labi lēmumi un tā aizmugure mierīgi var tikt likvidēta un cilvēks pats savu, tā teikt, varzu var savākt. Politikā ir jāsaprot, ka tā aizmugure pati var tikt izmantota kā vienkārši līdzeklis, lai tiktu amatā..

Nepārprotiet, mans palags nav par Žogotu, bet tieši par situāciju kā tādu, jo politika ir mēslu bedre, pa kuru cilvēki kuļas un nekad, ne par ko nevar būt īsti pārliecības.
Nu forši, ka kāds kaut kur kādreiz ir pret kaut ko nostājies. Tev nosaukt pārējos 97% gadījumu, kad bīdāmais pilda bīdītāju intereses?

     [+] [-]

, 2019-12-13 11:24, pirms gada
off topic..vai kāds neatgādinātu kurš i BK Ventspils prezidents...kaut kā piemirsies...

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:27, pirms gada
VapeNation rakstīja: Nu forši, ka kāds kaut kur kādreiz ir pret kaut ko nostājies. Tev nosaukt pārējos 97% gadījumu, kad bīdāmais pilda bīdītāju intereses?
Bet redzi, ne vella nevar zināt, kas šoreiz būs, tad pats ar Ciprusu, nevar zināt, kurš aiz viņa stāv. Uz šādiem amatiem vienmēr būs bīdītāji. Cilvēki, kuri teiks, ka vienam vai otram nav aizmugures, vai nu melo, vai neapzinās situāciju un vidi.

  -1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:30, pirms gada
"Nerūsošais talants" Cipruss? Kad ta šis bija talants, četrpadsmit gadu vecumā vai drusku agrāk?

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:35, pirms gada
dakots rakstīja: nu, par Aneti jebkurš funkcionārs ir gudrāks....Anete nedomā ar galvu, bet ar emocijām....tas vien, ka bija pret Pediju, kuras dalība izlasei dotu olimpiskās spēles un jaunu uzrāvienu, liecina par vistas smadzenēm - nedomā stratēģiski un par perspektīvu...bet kā spēlētāja bija ģeniāla
Ej tak tu ar savām Pedijām utt...

     [+] [-]

, 2019-12-13 11:36, pirms gada
Cipruss nebija tas, kas bija nobankrotējis pēc spēlētāja karjeras un pat kaut kādā gaterī pastrādājis? Jeb es kaut ko jaucu?

  +2 [+] [-]

, 2019-12-13 11:38, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Es tādu Ciprusu viennozīmīgi vērtēju augstāk kā kaut kādu Štālbergu. Kā spēlētājs nekur augstāk par Liepāju un VEF (sākuma gados) nav ticis. Cipruss tomēr ACB līga, Latvijas izlases ilggadējs C. Aģents, liela administratīvā pieredze, + joprojām spēlē pusprofesionāli LBL 2. Un kas vēl - vienmēr Ciprusā patīkami klausīties , kad viņu aicina uz studijām par izlasi utml, tiešām ļoti izsvērti , argumentēti, loģiski un saprotami pasniedz savu viedokli. Štālbergs pārpratumu pēc tika izlasē, jo Sandis Valters savainoja plecu oēdējā pārbaudes spēlē Lietuvā. Līdz ar ko 2009. G uz čempi tika Štālbergs. Neiemeta ne punkta man šķiet, varbūt kļūdos. Ātri aizgāja no prof sporta, jo nespēja neko sasniegt. Tālāk gāja par treneri, kur tieši tik pat neko nespēja sasniegt, tālāk par izlases trešo asistentu un Liepājas trnerei netika. Tāpat solīja nez kādu talantu kalvi audzināt Liepājā. Kļuva par kluba treneri un tik pat ātri pameta to, tad kļuva par Liepājas kluba galvu, solīja zilus brīnumus, kas tik nenotiks. Nepagāja ne gads laikam kā sevi virzīja LBS ģenerālmenedža amatam viriešu izlasei. Tādam cilvēkam var ticēt? Neko daudz nesasniedzis kā spēlētājs, ne kā treneris, ne kā funkcionārsm visu , pilnīgi visu ir ātri pametis, gan prof karjeru, gan trenera, gan funcionāra. Bet tāds redz mums der ģ men amatam. Tā tāda neliela atkāpe par visu šo procesu LBS. Tas vispār ir izsmiekls kas tur notiek. Nedomāju, ka ne Žogota ne Cipruss ir tie labākie kandidāti, bet vērtējot kas stāv aiz Žogotas ir skaidrs, ka labāk tad jau Cipruss.
Štālbergam kā trenerim tak ir Eiropas sudrabs ar U-20, ne?

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:39, pirms gada
žurnaļuga rakstīja: "Nerūsošais talants" Cipruss? Kad ta šis bija talants, četrpadsmit gadu vecumā vai drusku agrāk?
Par Štālbergu ģ men nez kāpēc neviens tā neprotestēja. Cilvēks kas tālāk par LBL netika, kā treneris pastrādāja gadu, un arī Liepājas projektu pameta jau pēc vienas sezonas. Tas redz ir labu labais atradums izlase ģ men amatam...

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:40, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Tas ir pieņēmums. Jēkabsone tomēr ir respektablāka ārpus LV. Bez tam, LBS "galva" nenodarbojas ar administratīvajiem darbiem, tiešā tā vārda nozīmē, tāpēc tam ir dziļi sekundāra pieredze
Tu nopietni? Nenodarbojas ar administratīvo darbu? 🤦

     [+] [-]

, 2019-12-13 11:40, pirms gada
Anetei apakšā ir Attīstībai/par, kas šobrīd ir pie siles, līdz ar to arī papildu naudu var izsist. Cipruss ir ex-sportists un parasts mazais ierēdnis IZM departamentā, kurš stagnē.

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:43, pirms gada
Ulrihs rakstīja: Štālbergam kā trenerim tak ir Eiropas sudrabs ar U-20, ne?
Vaauuuuu!!!! Vienu reizi uzspīdēja dzīvē. Nez kāpēc pēc tam nenāca eirolīgas piedāvājumi😀 toties Liepājais sezonu derēja, līdz pašam apnika. Menedžeris bļin..spēlātājs ātri beidza karjeru, treneris ātri apnika un nekur netika, kā kluba vadītājs izturēja vienu sezonu līdz atkal izdomāja kaut ko mainit. Zutis riktīgs.

  +1 [+] [-]

, 2019-12-13 11:45, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Vaauuuuu!!!! Vienu reizi uzspīdēja dzīvē. Nez kāpēc pēc tam nenāca eirolīgas piedāvājumi😀 toties Liepājais sezonu derēja, līdz pašam apnika. Menedžeris bļin..spēlātājs ātri beidza karjeru, treneris ātri apnika un nekur netika, kā kluba vadītājs izturēja vienu sezonu līdz atkal izdomāja kaut ko mainit. Zutis riktīgs.
Es neslavēju Štālbergu, vienkārši piebilde, ka rakstīji, ka nekādu panākumu. Un tā gluži nav.

     [+] [-]

, 2019-12-13 11:47, pirms gada
bārda un sifons rakstīja: Tu nopietni? Nenodarbojas ar administratīvo darbu? 🤦
Vispirms paskaidro, ko Tu saproti ar administratīvo darbu? LBS galva nedara to, ko Cipruss ir iestādē darījis. Man nez kapēc šķiet, ka Tu savelc vienādības zīmi starp galveno un padotā darba pienākumiem. Tā Ciprusa pieredze ir vairāk Štālberga amatam utt. T.i. zemāka amata cilvēkam.
1 2 40 komentāri