Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

"Cēsis" un "TTT" tieksies pēc uzvarām izbraukumā

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

"Cēsis" un "TTT" tieksies pēc uzvarām izbraukumā
Ko iespēs "DU" pret "TTT"?

Šodien LSBL tiks aizvadītas divas spēles, pie tam tajās laukumā dosies abas galvenās favorītkomandas - "TTT/Rīga" un "Cēsis". Rīdzinieces viesosies Daugavpilī, bet cēsinieces Liepājā.

Pagājušajā nedēļā sākās kārtējā LSBL sezona, taču pirmajās spēlēs lielas sensācijas netika fiksētas, ja nu vienīgi par tādu uzskatīt "DU" komandas uzvaru izbraukumā pār "Liepājas Metalurgu" (70:56). Šodien daugavpilietes aizvadīs savu otro spēli, tiekoties ar vienu no galvenajām favorītēm uz čempionu titulu - "TTT/Rīga", kas savā pirmajā spēlē ar 113:67 sagrāva "LU" vienību.

Rīdzinieces šo spēli aizvadīja tikai sešu spēlētāju sastāvā, jo laukumā nedevās ne Dita Krūmberga, ne Aija Brumermane. Tāpat nespēlēja arī komandas leģionāres Sindija Lima un Lindra Litla, kuras jau ieradušās Latvijā, tādēļ, iespējams, redzēsim viņas arī Daugavpilī. Interesanti, ka "DU" sastāvā šodien spēlēs Inga Borodavko, kura ikdienā trenējas ar rīdziniecēm. Vai daugavpilietes spēs pacīnīties par otro uzvaru, redzēsim jau no plkst. 18:30.

Par stundu agrāk laukumā dosies "Cēsis" un "Metalurga" komandas. Ja Latvijas čempionēm tā būs pirmā spēle šosezon, liepājnieces aizvadīs jau otro spēli. Skaidrs, ka favorītes ir "Cēsis", vēl jo vairāk tādēļ, ka Liepājas komanda vairs nevar rēķināties ar komandas līderu Kristīnes Ciršas un Sabīnes Niedolas palīdzību. Interesanti būs pavērot, kā pirmajā sezonas spēlē izskatīties "Cēsis" komanda, kuras sastāvs mainījies diezgan krasi.

Izmantotie resursi:
basket.lv

  +2 [+] [-]

, 2009-10-06 13:30, pirms 11 gadiem
1. ttt sastāvs arī krasi mainījies... 2. diezvai melnites varēs spēlēt, jo, ja spēlēs, tad jājautā "kā var nokārtot darba atļauju 2 darba dienu laikā, bez kukuļa?"

     [+] [-]

, 2009-10-06 13:50, pirms 11 gadiem
kas tas pa virsrakstu kur ir teikts ka 100% abam komandam būs uzvara

  +1 [+] [-]

, 2009-10-06 15:02, pirms 11 gadiem
TinkyVinky rakstīja: kas tas pa virsrakstu kur ir teikts ka 100% abam komandam būs uzvara
Ešvorts pateiktu, ka sarunātas spēles, Indriksons visus nahren diskvalificētu...