Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Neskatoties uz 4.66 miljonu bonusu, Marejs vēlas mainīt beisbolu pret amerikāņu futbolu

Juris Miņins
Juris Miņins

Neskatoties uz 4.66 miljonu bonusu, Marejs vēlas mainīt beisbolu pret amerikāņu futbolu
Kailers Marejs
Foto: AFP/Scanpix

Neskatoties uz jau pagājušvasar noslēgto līgumu ar Augstāko beisbola līgu (MLB) komandu Oklendas "Athletics", Oklahomas "Sooners" saspēles vadītājs Kailers Marejs, kurš šogad ieguva Heismana balvu, visdrīzāk, pieteiksies Nacionālās futbola līgas (NFL) draftu.

Kailers Marejs šajā koledžu futbola sezonā parūpējās par daudziem pārsteigumiem, lielākais no kuriem, bija pati Mareja spēle, kas beigu beigās deva saspēles vadītājam Heismana balvu. Tiesa, lai cik spoži Marejs spēlētu, visas sezonas garumā tika pieminēts tas apstāklis, ka 2019. gadā viņš pievienosies MLB komandai Oklendas "Athletics" ar kuru viņš iepriekšējā vasarā parakstīja līgumu, saņemot gan 4.66 miljonus ASV dolāru lielu bonusu, gan atļauju vienu sezonu aizvadīt koledžu futbolā.

Nu, kā ziņo Ziemeļamerikas mediji, Oklendas komanda praktiski vairs necer, ka Marejs pie viņiem spēlēs, vismaz ne 2019. gadā, jo spēlētājs plāno pieteikties Nacionālās futbola līgas draftam.

Pēc lieliskās sezonas, kuras finālā Oklahomas komanda tika līdz pat izslēgšanas mačiem (NCAA šajos mačos iekļūst tikai četras komandas), Marejs saņēma ne tikai Heismana balvu, ko pasniedz labākajam futbola turnīra spēlētājam, bet arī labas atsauksmes no NFL skautiem, kuri prognozēja viņam pat vietu pirmajā drafta kārtā.

Tiesa, skaidrības par Mareja nākotnes soļiem nav, jo februāra vidū tiks dots starts MLB pavasara treniņnometnei, tajā pašā laikā, ja vien saspēles vadītājs vēlēsies izmēģināt savus spēkus NFL, viņam būs jāgatavojas pirmsdrafta fiziskajiem testiem un nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu šoreiz nebūs iespējams.

Pašlaik gan tiek ziņots, ka Marejs, kurš pilnīgi noteikti neatgriezīsies Oklahomas universitātē, varētu saņemt atļauju no "Athletics" komandas dalībai NFL "Scouting combine", taču tāpat šī dalība ir jāapstiprina MLB vadībai.

Jāpiebilst, ka šis nebūt nav pirmais gadījums, kad koledžu vai vidusskolu līmenī sportists nodemonstrē labu sniegumu kā beisbolā, tā amerikāņu futbolā un tiek draftēts divās līgās. Tāpat nav reti gadījumi, kad sportists no viena sporta veida pārslēdzas uz citu. No pēdējiem gadījumiem jāmin Tima Tībova pāreja no amerikāņu futbola uz beisbolu, bet Brendons Vīdens savulaik, pēc ne pārāk veiksmīgas beisbolista karjeras, atgriezās koledžā un beigās tika pie NFL līguma.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2019-09-01 11:21, pirms pusgada
Virsraksts ir traģisks. Ņesmotrja na @/^€=#@₩@#$,Juri beidz lietot trulus krievismus