Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Par Virslīgas pēdējā apļa labāko jauno spēlētāju pārliecinoši atzīst Ķiguru

Agris Suveizda

Par Virslīgas pēdējā apļa labāko jauno spēlētāju pārliecinoši atzīst Ķiguru
Mārtiņš Ķigurs, Foto: Mārtiņš Sīlis, FK Liepāja

Par SynotTip Virslīgas 2018. gada sezons ceturtā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK Liepāja/Mogo pussargs Mārtiņš Ķigurs, kurš saņems īpašu balvu no ''Sportland'', vēstīts līgas mājaslapā.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 4. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus:

Mārtiņš Ķigurs (FK Liepāja/Mogo)
Antonijs Černomordijs (Riga FC)
Anastasijs Mordotenko (FK Ventspils)
Raivis Andris Jurkovskis (FK Liepāja/Mogo)
Kristaps Liepa (FK Metta/Latvijas Universitāte)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pēc čempionāta noslēguma un līdz ar to 4. apļa tiek atzīts FK Liepāja/Mogo pussargs Mārtiņš Ķigurs, kurš balsojumā saņēma pārliecinoši lielāko punktu skaitu (54 punkti). Šoreiz sīvāka cīņa bija par 2 un 3. vietu, kur vien ar piecu punktu pārsvaru (36 pret 31) Antonijs Černomordijs (Riga FC) apsteidza Anastasiju Mordatenko (FK Ventspils).

Šajā sezonā apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ''Sportland'', kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.


Mariana Pahara labāko trijnieks: 1. Ķigurs, 2. Černomordijs, 3. Jurkovskis.

Izmantotie resursi:
SynotTip virslīga

     [+] [-]

, 2018-11-20 20:23, pirms 7 mēnešiem
Pilnībā pelnīti. Nebrīnīšos, ja Mārtiņš tiks atzīts arī par visas sezonas labāko jauno spēlētāju. Viņam tīri teorētiski patraucēt varētu Tālbergs no FKV, kurš, manuprāt, bija šīs sezonas pats lielākais pārsteigums jauniešos.