Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

LFF šī gada budžets pārsniegs 10 miljonus eiro

Ints Megnis
Ints Megnis

LFF šī gada budžets pārsniegs 10 miljonus eiro
Edgars Pukinsks un Kaspars Gorkšs. Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Latvijas Futbola federācija (LFF) otrdien valdes sēdē beidzot apstiprinājusi 2019. gada budžetu, kas tiek plānots 10 556 425 eiro apmērā.

Federācijas administrācija uzsver, ka budžeta izveidošanā ņemtas vērā visu Latvijas futbola attīstības segmentu intereses, vajadzības un LFF iespējas maksimāli lietderīgi izmantot esošo finansējumu, kā arī piesaistīt iepriekš neapgūtu starptautisko finansējumu. Rēķinoties ar augošajiem izdevumiem, kas rodas, palielinoties dažādu Latvijas izlašu spēļu skaitam un organizēto pasākumu klāstam, šīgada LFF budžets ticis optimizēts, piekopjot maksimāli efektīvu pieejamo līdzekļu izmantošanu visu futbola attīstības segmentu nodrošināšanai.

Nākotnes budžeta vajadzību nodrošināšanai LFF valde uzdevusi federācijas ģenerālsekretāram Edgaram Pukinskam izstrādāt ilgtermiņa federācijas budžetu trīs gadu termiņam, tajā paredzot izdevumu optimizēšanu attiecībā pret ieņēmumiem, lai ilgtermiņā tiktu nodrošināta budžeta sabalansētība. Līdz ar to, kaut federācija neatklāj precīzus plānotos ieņēmumus un izdevumus, noprotams, ka budžets nav pilnībā sabalansēts. Tāpat LFF uzsver, ka arī pēc budžeta apstiprināšanu valde patur tiesības nākamajā tikšanās reizē budžetā veikt korekcijas, ja tam būs nepieciešamība.

Kā vēsta LFF, kontekstā ar 2019. gada budžetu skatot arī LFF un biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" sadarbības līguma piedāvājumu un biedrības izvirzītās prasības, federācijas valde aicinājusi biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" valdi, kā arī Virslīgas klubu vadības pārstāvjus uz tikšanos nākamajā LFF valdes sēdē 11. februārī, lai vienotos par stratēģiskās sadarbības principiem attiecībās starp LFF un biedrību "Latvijas Futbola Virslīga".

Tāpat valdes sēdē nolemts, ka, turpinot izvērtēt mācību un treniņu centra "Staicele" darbību, LFF sper nākamos soļus, analizējot iepriekš veiktajā bāzes juridiskajā, finansiālajā un sportiskajā auditā konstatētās nepilnības. Valde informēta, ka LFF vadība paredzējusi tikšanos ar Alojas novada domi, lai pēc iepriekš bāzes vadībai izvirzītajām prasībām izdiskutētu bāzes uz Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas nākotni, kā arī īstenotu LFF izraudzīta prokūrista apstiprināšanu.

LFF valde apstiprinājusi arī gaidāmās sezonas sacensību reglamentus Virslīgai, 1. līgai A, 1. līgai B, 2. līgai un Latvijas kausam, kā arī Disciplināro reglamentu un tā pielikumu.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/11480/apstipri...

     [+] [-]

, 2019-01-15 19:05, pirms 4 mēnešiem
Esmu drošs, ka daļa šī budžeta tiks "lietderīgi izmantota" organizējot sapulces pirms izlases spēlēm izbraukumā. Nu tādas, kurās nekas netiek nolemts.

     [+] [-]

, 2019-01-15 22:51, pirms 4 mēnešiem
Delfi.lv bija raksts par Staiceles bāzi.

https://www.delfi.lv/sports/news/fu...