Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

NFL spēlētājs šokē komandas biedrus, beidzot karjeru puslaika pārtraukumā

Ints Megnis
Ints Megnis

NFL spēlētājs šokē komandas biedrus, beidzot karjeru puslaika pārtraukumā
Vontī Deiviss 2011. gadā. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās futbola līgas (NFL) vienības Bufalo "Bills" spēlētājs Vontī Deiviss svētdien šokējis komandas biedrus, puslaika pārtraukumā paziņojot, ka ir noslēdzis karjeru, un otrajā spēles daļā vairs laukumā neizejot.

"Bills" komanda sezonas pirmajā mačā pret Baltimoras "Ravens" bija zaudējusi ar 3:47, bet svētdien pēc puslaika ar 6:28 bija iedzinējos ar Losandželosas "Chargers", kad Deiviss pavēstīja par savu lēmumu.

"Man vairs nevajadzētu būt laukumā," vēlāk paziņojumā skaidroja bijušais spēlētājs, kurš bija uzsācis savu desmito sezonu līgā. Viņš uzsvēra, ka šāds lēmums nenozīmē necieņu pret komandas biedriem vai treneriem, bet atzina, ka fiziski vairs nevar spēlēt līmenī, kādu pats sev noteicis.

"Nekad neesmu redzējis, ko šādu," teica viņa bijušais komandas biedrs Lorenco Aleksanders. "Tā ir pilnīga necieņa pret komandas biedriem. Uzzināju to, kad devos uz otro puslaiku. Viņš pateica, ka neies laukumā, jo ir beidzis karjeru."

Deiviss publicēja paziņojumu pēc spēles sakot, ka, kamēr svētdien bijis laukumā, nav juties pareizi un secinājis, ka nevēlas turpināt, jo sezona ir gara, turklāt svarīgākais ir karjeru noslēgt veselam nevis par vēlu.

Deiviss februārī ar "Bills" noslēdza vienu gada līgumu - tā pamata alga bija 2,25 miljoni dolāru, bet vēl pusotru miljonu viņš saņēma par līguma parakstīšanu. Pamata algā divi miljoni ir pilnībā garantēti.

Pēc Deivisa karjeras beigām, otrajā puslaikā "Bills" ielaida tikai trīs punktus, tomēr tāpat piekāpās ar 20:31.

Izmantotie resursi:
Buffalo Bills CB Vontae Davis abruptly retires...