Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

"Buccaneers" atlaiž Mārtinu, bez darba paliek arī Kušings

"Buccaneers" atlaiž Mārtinu, bez darba paliek arī Kušings
Dags Mārtins
Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās futbola līgas (NFL) komanda Tampabejas "Buccaneers" ir nolēmusi šķirties no sava vadošā pussarga Daga Mārtina, kurš vienību pārstāvēja sešas sezonas.

Dags Mārtins nomināli bija vadošais "Buccaneers" pussargs aizvadītajā sezonā, taču jau otro sezonu pēc kārtas viņš nespēja sasniegt pat 450 gūto jardu atzīmi un komanda nolēma, ka viņiem izdevīgāk būtu atlaist bijušo "Pro Bowl" līmeņa pussargu.

Jāsaka, ka viss laiks, ko Boizī štata univeristātes absolvents pavadīja Tampabejā, bija ļoti nevienmērīgs un patiesi izcilas sezonas mijās ar absolūti izgāztām. Turklāt, izgāztas tās bija kā savainojumu, tā arī spēlētāja vainas un zemās koncentrēšanās dēļ. Tāpēc apstāklis, ka pussargs divās no sešām sezonām ir guvis vairāk kā 1400 jardus, bet pārējās – nav spējis tikt pat pie 500 jardiem, nepārsteidz.

Kopumā Mārtins NFL karjeras laikā ir piedalījies 68 mačos, kuros guvis 4633 jardus un veicis 26 piezemējumus nesot bumbu, kā arī 1091 jardus un divus piezemējumus pēc piespēlēm.

Atgādināsim, ka Dags Mārtins un Tampabejas "Buccaneers" komanda bija noslēgusi piecu gadu līgumu par kopējo summu virs 35 miljoniem ASV dolāru. Atlaižot nestabilo spēlētāju "Pirāti" nākošo trīs sezonu laikā ietaupīs 20.75 miljonus dolāru.

Kā arī...

- Hjūstonas "Texans" vakar nolēma atbrīvoties no lainbekera Braiena Kušinga, kas ir vienības visu laiku produktīvākais spēlētājs tvērienu veikšanā. Jāpiebilst, ka spēlētājs divas reizes ir bijis pieķerts aizliegto vielu lietošanā un šosezon tamdēļ izlaida 10 mačus.

- Čikāgas "Bears" savukārt ir atlaidusi Džarelu Frīmenu, kurš arī spēlē LB pozīcijā un arī viņam ir identiski dopinga noteikumu pārkāpumi kā Kušingam.

- Savukārt Ņujorkas "Jets", pēc neoficiālas informācijas, pašlaik meklē iespējas, lai savās rindās iegūtu Kirku Kazinsu. Tiek baumots, ka tamdēļ viņi ir gatavi spēlētājam piedāvāt līgumu, kura jau pirmajā gadā viņš saņemtu 60 miljonus ASV dolāru.

Izmantotie resursi:
https://www.nfl.com/
ESPN: The Worldwide Leader in Sports