Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Ovenss nepiedalīsies Slavas zāles uzņemšanas ceremonijā

Ovenss nepiedalīsies Slavas zāles uzņemšanas ceremonijā
Terels Ovenss
Foto: AFP/Scanpix

Viens no visu laiku labākajiem Nacionālās futbola līgas (NFL) malējiem uzbrucējiem, Terels Ovenss, ir paziņojis, ka neplāno piedalīties šī gada Slavas zāles uzņemšanas ceremonijā.

Terels Ovenss, kurš ir viens no visu laiku labākajiem malējiem uzbrucējiem NFL vēsturē, ir paziņojis, ka neplāno piedalīties šī gada Profesionālā futbola slavas zāles uzņemšanas ceremonijā, kas norisināsies šī gada augusta sākumā, Ohaio štata Kantonas pilsētā.

"Es patiesi novērtēju man izrādīto godu," savā paziņojumā sacīja Ovenss, "taču, šī gada sākumā es jau apmeklēju Kantonas pilsētu un secināju, ka vienu no savas dzīves skaistākajām dienām es, tomēr, vēlētos pavadīt kur citur."

Profesionālā futbola slavas zāles vadība arī izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka, lai arī tas ir nebijis notikums, jo līdz šim visi Slavas zālē uzņemtie futbolisti, ja vien ir varējuši, ir ieradušies uz ceremoniju, taču viņi respektē Ovensa lēmumu.

Savas karjeras laikā T.O., kā viņu pazīst visi NFL līdzjutēji, ir spēlējis sešās komandās, kurās aizvadījis 16 sezonas. Šajā laikā gūtie 15 934 jardi ir otrais visu laiku labākais rādītājs, bet 153 piezemējumi ir trešais visu laiku labākais rādītājs līgas vēsturē starp malējiem uzbrucējiem.

Atgādināsim, ka bez Terela Ovensa šogad Slavas zālē tiks uzņemti tādi spēlētāji kā Rejs Luiss, Braiens Urlahers, Braiens Davkinss un Rendijs Moss.

Kā arī...

- Klīvlendas "Browns" ir noslēgusi jaunu trīs gadu līgumu ar pussargu Djūku Džonsonu, kurš ir pirmais pussargs kopš leģendārā Heršela Vokera laikiem, kas katrā no savām pirmajām trim sezonām ir guvis vismaz 500 jardus pēc piespēlēm. Līguma kopējā summa ir 15.6 miljoni ASV dolāru.

- Jaunanglijas "Patriots" malējais uzbrucējs Džulians Edelmans ir uzrādījis pozitīvu rezultātu dopinga testā par ko viņam var tikt piespriesta četru maču diskvalifikācija, kas ir standarta sods par pirmo šāda veida pārkāpumu. Tiesa, pašlaik spēlētāja advokāti strādā pie tā, lai sportists tiktu attaisnots un kā argumentu min "simtiem iepriekš nodotās analīzes", kas visas ir bijušas negatīvas.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2018-06-08 23:27, pirms 8 mēnešiem
Ego 🙂. Ja nav ar pirmo, tad nevajag vispār.