Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

Dobrecovs, iespējams, kļūs par Grobiņas galveno treneri

Dobrecovs, iespējams, kļūs par Grobiņas galveno treneri

Viktors Dobrecovs
Foto: Nora Krevneva, synottipvirsliga.lv

Virslīgas starpsezona 2016./17.g.

Laikrakstā ''Kurzemes vārds'' 20. februāra numurā pieejamā informācija liecina, ka 2015. gada Latvijas čempionu galvenais treneris Viktors Dobrecovs pievienojies Grobiņas komandai un, iespējams, kļūst par šīs vienības galveno treneri, rakstīts liepajniekiem.lv

Pagājušajā nedēļā beidzās termiņš, līdz kuram Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas potenciālie dalībnieki varēja pieteikties šī turnīra 2017. gada sezonai. To ir paveicis arī pērnā gada Latvijas čempionāta otrās līgas čempions, futbola klubs "Grobiņas SC", kas tagad gaida Latvijas Futbola federācijas Klubu licencēšanas komisijas lēmumu, kuram ir jābūt zināmam 2. martā.

Grobiņas Sporta centra vadītājs Andis Ādiņš uz jautājumu par to, kādas ir grobiņnieku izredzes saņemt atļauju dalībai pirmajā līgā, atbild: "Es domāju, ka ir okei. Kad Grobiņā notika otrās līgas fināls, tad sacensību daļas vadītājs teica, ka viss ir kārtībā. Bet tā ir mutiska informācija. Kamēr nav saņemts rakstisks apstiprinājums, tikmēr visu šo lietu turam tādā pusgāzē. Nav ko šūmēties, kamēr viss nav zināms." Tomēr, cerot uz labvēlīgu lēmumu, grobiņnieki jau tagad gatavojas jaunajai sezonai.

"Galvenās grūtības bija pieņemt lēmumu par dalību pirmajā līgā. Gribējās komandu veidot no tiem spēlētājiem, kas vairāk vai mazāk piedalījās vietas izcīnīšanā pirmajā līgā. Saaicināt no malu malām jau nav tas sarežģītākais. Gribam veidot komandu no vietējiem puikām. Bija jāsaprot – viņi grib spēlēt vai negrib spēlēt. Parēķinot spēļu skaitu un turnīra garumu, strādājošam cilvēkam sanāk 15 izbraukuma un 15 mājas spēles. Tāpēc mēs komandā pieteiksim tuvu pie 30 cilvēkiem. Droši vien būs grūti siltā laikā kādu pierunāt aizbraukt, piemēram, uz Daugavpili," smejoties saka Andis Ādiņš. Runājot par izbraukumiem – transporta izmaksu pozīcija ir viena no lielākajām plānotajā budžetā, bet pretimnākoša ir pašvaldība.

A. Ādiņš arī atzīst, ka baidījis tas, vai grobiņnieki pirmajā līgā necenšas ielekt nedaudz par agru, jo pašu vecākās grupas (U16) audzēkņi vēl ir nedaudz par jaunu. Taču liels pluss ir FK "Liepāja" atbalsts, kas rada stabilitātes izjūtu un dod pārliecību, ka ir uz ko paļauties, un vis kopumā summējies lēmumā pieteikties pirmajai līgai: "Nezinām, kad un vai mums vēl izdosies izcīnīt šādas tiesības, bet zaudēt tās negribējām. Māris Verpakovskis ar Egilu Trušēli prasīja, ko mēs darīsim ar pirmo līgu, sēdējām un runājām par to, ka viņi varētu dot mums vairākus spēlētājus, kas vēl nav gatavi virslīgai. Tad jau tas pasākums paliek interesants. Plus vēl treneris Viktors Dobrecovs ar virslīgas pieredzi, ar pieredzi pieaugušo komandas vadīšanā. Mārtiņam Jaunskalžem šādā līmenī pieredzes tomēr nav," abu organizāciju sadarbību ieskicē A. Ādiņš.

Vienošanās ar FK "Liepāja" paredz četru līdz astoņu šī kluba spēlētāju iesaistīšanos "Grobiņas SC" sezonas laikā. Savukārt Viktors Dobrecovs sākotnēji kā konsultants, bet vēlāk, iespējams, jau kā galvenais treneris, komandas darbā piedalīsies jau līdz ar pirmssezonas gatavošanās sākumu.

Izmantotie resursi:
Grobiņas futbols un pirmā līga – gaida licenci,...
Laikraksts ''Kurzemes vārds'', 20. februāra numurs

  +4 [+] [-]

, 2017-02-20 11:43, pirms gada
ahaha priecē, ka arī Latvijai ir savs Rafa Benitez

 +10 [+] [-]

, 2017-02-20 11:51, pirms gada
Labi, ka Grobiņa varētū būt samērā stipra. Cemars, ka šogad nebūs tādas komandas kā Saldus

  +5 [+] [-]

, 2017-02-20 12:10, pirms gada
Kas vispār dzirdets par Saldus komandu ? Būs , nebūs?

  +1 [+] [-]

, 2017-02-20 12:18, pirms gada
Tā ir taisnība, ka Mārtiņam Jaunskalžem nav pieredzes vadīt komandu šādā līmenī. Bet, vai kāds tiešām šaubās, ka tas viņam varētu nebūt pa spēkam? Nopietni?!

  +7 [+] [-]

, 2017-02-20 13:14, pirms gada
Grobiņas SC izskatās, ka būtu solīds 1.līgas klubs - jo, ja tiešām FK Liepāja spēj viņiem iedot dažus savus spēlētājus, kas nebūs vajadzīgi Virslīgai + Dobrecovs - tad Top 8 pirmajā sezonā nebūtu nekāds brīnums priekš Grobiņas!

  +1 [+] [-]

, 2017-02-20 13:28, pirms gada
es-sportists rakstīja: Tā ir taisnība, ka Mārtiņam Jaunskalžem nav pieredzes vadīt komandu šādā līmenī. Bet, vai kāds tiešām šaubās, ka tas viņam varētu nebūt pa spēkam? Nopietni?!
Ta nomierinies!
SC kārtējo reizi savā garā, kad dažus iespējamās varbūtības pasniedz kā reāli notikušus faktus. Mārtiņš ir un būs grobiņnieku treneris, bet Viktors būs tikai konsultants. Vienīgā varbūtība, ka Viktors kļūs par galveno, ja Mārtiņam galīgi nesanāks sasniegt labu rezultātu ar ''Grobiņa SC'' .

  +1 [+] [-]

, 2017-02-20 14:28, pirms gada
tauta runā, ka grobinai 1.ligu vajaga kā ēst, jo redz tad būšot jauns laukums

     [+] [-]

, 2017-02-20 14:47, pirms gada
betmis rakstīja: tauta runā, ka grobinai 1.ligu vajaga kā ēst, jo redz tad būšot jauns laukums
Kam būšot jauns laukums? Un kas to sola?

  +4 [+] [-]

, 2017-02-20 15:22, pirms gada
Stabilu klubu trūkums ir Latvijas futbola vājā vieta. Ja Grobiņa, sadarbībā ar Liepāju tādu uztaisa - ieguvēji būs visi.

  -2 [+] [-]

, 2017-02-20 15:45, pirms gada
Normali nolaidies.....
Tas sim nebus trenet perfektos apstaklos ka pie Mara.

     [+] [-]

, 2017-02-20 16:36, pirms gada
ParSportuLatvijā123 rakstīja: Normali nolaidies.....
Tas sim nebus trenet perfektos apstaklos ka pie Mara.
Dobrecova nonākšana Grobiņā jau būtu paša Māra pirksts. Runa nav par perfektiem apstākļiem, bet iespēju palīdzēt klubam un ļaut arī savējiem spēlēt, kas citādi Virslīgā labākajā gadījumā 2x sezonā būtu uz soliņa un pāŗejās spēles aizvadītu dublieros.

  +3 [+] [-]

, 2017-02-20 16:56, pirms gada
ParSportuLatvijā123 rakstīja: Normali nolaidies.....
Tas sim nebus trenet perfektos apstaklos ka pie Mara.
Kamēr Dobrecovam nav citu nopietnu piedāvājumu - tikmēr kāpēc gan nepatrenēt no Liepājas netālu esošo Grobiņas komandu? Pie tam, ja Māris sola, ka iedos spēlētājus, lai nebūtu visu sezonu jādomā - izbraukuma spēlēs - būs, vai nebūs savācies sastāvs - kāpēc gan ne?
Piemēram Saldus komandai tieši spēlētāju trūkums un laukuma neesamība liedza normāli vispār eksistēt 1.līgas apstākļos.

     [+] [-]

, 2017-02-20 18:25, pirms gada
Jaunskalžem iespējams draud Pučinska liktenis.Abi nav trenējuši pieaugušo komandas. (Ja grib panākumus )

  -1 [+] [-]

, 2017-02-20 20:51, pirms gada
Ja Grobiņa spēlēs 1.līgā, tad domāju, būs galvenie pretendenti uz 1.vietu...

     [+] [-]

, 2017-02-21 00:41, pirms gada
es-sportists rakstīja: Ja Grobiņa spēlēs 1.līgā, tad domāju, būs galvenie pretendenti uz 1.vietu...
Domāju, ka pretendenti nr.1 būs BFC Daugavpils.

     [+] [-]

, 2017-02-21 02:24, pirms gada
Nu tad beidzot Piemare nāk ar savu otru komandu.
Jau uz Liepāja 1625 varēja rasties vēl viena Liepājas komanda VL.
Paskat, cik pērn mūsējo nespēlēja pa citiem klubiem.

Liepājai jāiet ar 2 komandām uz VL.
Lai kāda tur juridiskā fikcija.

Grobiņas Vikingi. Galvenais ieliekat savas spēlēs 2h 30 pirms FKL ; )

     [+] [-]

, 2017-02-22 18:58, pirms gada
betmis rakstīja: tauta runā, ka grobinai 1.ligu vajaga kā ēst, jo redz tad būšot jauns laukums
Ne tikai runa, ka Grobina bus jauns laukums, bet praktiski apstiprinats fakts, ieklusana 1. liga skiet pielika tam pedejo ja vardu.

Tev jābūt autorizētam,