Nākamā lapa

"Rēzekne" uzvar Jēkabpilī, "Bebriem" varonīgs pirmais punkts 01.05.2017 01:00

Svētdien komanda.lv 1. līgā aizvadītas pēdējās divas spēles 3. kārtā. Trešo uzvaru izcīnīja "Rēzekne", bet "Staiceles Bebri" ne tikai guva pirmos vārtus turnīrā, bet arī izcīnīja pirmo punktu, gandrīz visu maču spēlējot mazākumā.

"Roma" zaudē derbijā, "Juventus" pārsvars sasniedz deviņus punktus 30.04.2017 23:46

Itālijas A sērijas 34. kārtā otrajā vietā esošā „Roma” nespēja izmantot līdervienības "Juventus" klupienu (neizšķirtu pret „Atalanta”) un samazināt deficītu. "Roma" galvaspilsētas derbijā ar 1:3 zaudēja "Lazio". Trešās pozīcijas īpašnieki "Napoli" futbolisti viesos sagādāja kārtējo neveiksmi Milānas "Inter", uzvarot ar 1:0 un pietuvojoties "Roma" klubam līdz viena punkta attālumam. Četras kārtas pirms finiša "Juventus" apsteidz tuvākos sekotājus par deviņiem punktiem.

Vaņinu 37. dzimšanas dienā pārspēj ''Juventus'' spēlētājs (4) 30.04.2017 20:50

Spēles aizvadījušas četru latviešu futbola leģionāru komandas. Andris Vaņins savā dzimšanas dienā bija laukumā visu spēli, kamēr komanda izcīnīja uzvaru un 11. reizi pēc kārtas nezaudēja, tikmēr Kristaps Zommers turpināja sildīt soliņu, bet Jānis Ikaunieks netika pat pieteikumā.

Londonas derbijā "Tottenham" pārliecinoši uzveic "Arsenal" (5) 30.04.2017 20:28

Šovakar Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas Londonas derbijā ''Tottenham Hotspur'' savās mājās demonstrēja pārliecinošu sniegumu un pārspēja ''Arsenal'' 2:0. Viesu komandas rindās galvenais varonis bija Petrs Čehs, kurš vairākkārt glāba savu komandu no vēl lielāka vārtu zaudējuma.

"Jelgavai" divi noraidījumi un sakāve mājās pret "Riga" FC (26) 30.04.2017 19:50

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Riga" FC, kas izbraukumā ar 3:0 sakāva "Jelgavu". Mājinieki nopelnīja divus noraidījumus – 38. minūtē sarkano kartīti saņēma Artis Lazdiņš, bet otrā puslaika ievadā no laukuma tika aizdzīts Ante Bakmazs. Rīdzinieki otrajā puslaikā guva divus vārtus trīs minūšu laikā.

"Chelsea" otrajā puslaikā nokārto uzvaru, Žezuss atkal izglābj "City" (7) 30.04.2017 18:06

Šodien Anglijas Premjerlīgas 35. spēļu kārtu veiksmīgi noslēdza Londonas ''Chelsea'', kas ar 3:0 pārliecinoši pārspēja Liverpūles ''Everton''. Citā mačā Mančestras ''City'' kārtējo reizi glāba Gabriels Žezuss, kurš guva vārtus 85. minūtē un neļāva izkrišanas zonā esošajai ''Middlesbrough'' uzveikt ''City'' (2:2).

RFS pēdējā uzbrukumā trāpa pa pārliktni, "Ventspils" nosargā uzvaru (16) 30.04.2017 17:51

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā trešo uzvaru sešās spēlēs izcīnīja "Ventspils", kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja RFS. Vienīgos vārtus pēc stūra sitiena guva Tosins Aijeguns, kurš izcēlās piekto reizi sezonā. Tikmēr pirmajā puslaikā cīņa savainojuma dēļ beidzās Ģirtam Karlsonam.

Rešforda simulācija nepalīdz MU noturēt uzvaru pret pastarīti (10) 30.04.2017 15:59

Šodien Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas spēlē Mančestras ''United'' savās mājās spēlēja neizšķirti ar izkrišanas zonā esošo ''Swansea'' 1:1. ''United'' vienīgos vārtus guva pēc kļūdaini piešķirtas pendeles, bet islandietis Gilfi Sīgurdsons ar elegantiem vārtiem izrāva neizšķirtu.

Virslīgas intrigas uz dabīgā seguma sāksies arī Ventspilī un Jelgavā (5) 30.04.2017 11:11

Svētdien norisināsies divas atlikušās spēles Latvijas futbola čempionāta "SynotTip" Virslīgas sestajā kārtā: "Ventspils" 16:00 savā laukumā uzņems RFS, savukārt divas stundas vēlāk, 18:00, "Jelgava" mājās tiksies ar "Riga FC".

"Barcelona" pēc pārtraukuma derbijā nolauž "Espanyol" (7) 29.04.2017 23:34

Šodien Spānijas futbola čempionātā 35. kārtas spēlē tika izspēlēts Barselonas derbijs. Pirmajās 45 minūtēs momentu bija maz un tas nesolīja vieglu turpinājumu favorītei "Barcelona", taču īsi pēc pārtraukuma "Espanyol" futbolists rupji kļūdījās un Luiss Svaress atklāja rezultātu. Beigās 3:0.

Vārdijs nodrošina uzvaru čempionei, "Crystal Palace" zaudē (8) 29.04.2017 23:24

Šodien Anglijas Premjerlīgā tika izspēlētas pirmās 35. kārtas spēles. Anglijas čempione "Leicester" pēc piecu spēļu pārtraukuma atkal izcīnīja uzvaru, bet otro zaudējumu pēc kārtas cieta ''Crystal Palace''.

Reinholds ielaiž divus, komanda praktiski atvadās no Itālijas trešās līgas 29.04.2017 23:20

Kārtējo reizi Reinis Reinholds savus vārtus nenoturēja neskartus, šoreiz ielaižot divus. Tikmēr komanda Romas ''Racing'' zaudēja svarīgus punktus un cerības uz palikšanu ir vairs minimālas - pēdējā kārtā jāuzveic līderi. Kamēr Vitālijs Maksimenko atgriezās pieteikumā, viņa vārda brālis Jagodinskis spēlei pieteikts netika.

"Bayern" valdīšana Vācijā turpinās - piektais tituls pēc kārtas (11) 29.04.2017 21:23

Līdz ar graujošu 6:0 panākumu izbraukumā pret "Wolfsburg" jau piekto Bundeslīgas titulu pēc kārtas nodrošinājusi Minhenes "Bayern". Tituliem bagātākais Vācijas klubs kopumā Bundeslīgā triumfēja jau 26. reizi, kā arī septīto pēdējo 10 gadu laikā.

Valmiera pieveic Daugavpili, bez trešās uzvaras "Grobiņa" un "Progress"/"Olaine" (7) 29.04.2017 20:31

Šodien komanda.lv 1. līgā aizvadītas piecas no septiņām spēlēm 3. kārtā. Divu turnīra favorītu savstarpējā mačā "Valmiera Glass" ar 1:0 pieveica "Daugavpili", bet ne tikai Sergeja Pogodina komanda nespēja izcīnīt trešo uzvaru - šādu iespēju palaida garām arī "Grobiņa" un "Progress"/"Olaine".

Kozlovi nokārto grūtu "Spartaka" uzvaru Liepājā (76) 29.04.2017 19:57

Grūtu uzvaru "SynotTip" Virslīgas ietvaros izcīnīja Jūrmalas "Spartaks", kas izbraukumā sakāva ''Liepāju''/''Mogo''. Ar diviem vārtiem izcēlās Vladislavs Kozlovs, kamēr pašās spēles beigās Jevgēņijs Kozlovs pretuzbrukumā guva trešos. Vienīgos mājiniekiem iesita Kristaps Grebis.

Stepanova U17 izlase pēcspēles sitienos pieveic Moldovu (1) 29.04.2017 19:18

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošajā UEFA Attīstības turnīrā Igora Stepanova vadītā Latvijas U-17 izlase otrajā spēlē pēcspēles sitienos spēja pieveikt Moldovas vienaudžus.

Ronaldu nerealizē pendeli, bet "Real" no nepatikšanām glābj Marselu (91) 29.04.2017 19:07

Šodien Spānijas futbola čempionāta 35. kārtas spēlē Madrides "Real" ar 2:1 izcīnīja svarīgu uzvaru pret "Valencia". Madridiešu rindās Krištianu Ronaldu atklāja rezultātu, taču pie 1:0 nerealizēja pendeli un viesi 82. minūtē guva vēlus atspēlēšanās vārtus. Tomēr "Real" paguva izraut uzvaru - par varoni kļuva Marselu.

Rudņevs pamatsastāvā, "Köln" notur neizšķirtu Dortmundē (2) 29.04.2017 18:29

Pirmo reizi kopš 21. decembra pamatsastāvā Vācijas Bundeslīgas mačā laukumā devās Artjoms Rudņevs. Latvijas izlases uzbrucējs nospēlēja 55 minūtes pret Dortmundes "Borussia", pirmajā puslaikā izcēlās ar skaistu piespēli komandas biedram, bet mačs noslēdzās ar 0:0.

Kamešs iesit uzvarā pret Lukjanovu, Rakels un Bulvītis nespēlē 29.04.2017 17:57

Vladimirs Kamešs un ''Enisey'' turpina cīņu par Krievijas Premjerlīgu, sagraujot Ivana Lukjanova un Vitālija Melnečenko ''Fakel''. Kamešs atzīmējās ar sestajiem vārtiem šosezon. Anglijā tikmēr kārtējo reizi ''Reading'' spēlei nepieteica Denisu Rakelu, kamēr Nauris Bulvītis netika iekļauts ''Plymouth'' sastāvā.

A.Kurakins: "Arī pāreja no mākslīgā uz dabīgo segumu ir sarežģīta" (1) 29.04.2017 16:36

“Riga” FC aizsargs Antons Kurakins kluba oficiālajai mājaslapai atzīmējis, ka pēdējās spēlēs ir jūtams uzlabojums komandas sapratnē, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus. Pēdējās uzvaras arī komandā raisījušas krietni labākas emocijas un, protams, arī pārliecību.

Superšāviens, neielaista pendele un izrauta uzvara - "Metta" triumfē Piņķos (9) 29.04.2017 15:51

Laimīgu uzvaru "SynotTip" Virslīgā izcīnīja "Metta"/LU, kas izbraukumā atspēlējās, guva fantastiskus vārtus, neielaida pendeli un tomēr izrāva trīs punktus pret 1. līgas čempioni "Babīti"/"Dinamo" - 2:1. Mājiniekiem izcēlās Pavels Močaļins, bet viesiem vārtus guva Eduards Emsis un Ņikita Ivanovs.

Pirmā spēle Virslīgā uz dabīgā seguma - "Liepāja" uzņems čempionu "Spartaku" (9) 29.04.2017 11:16

Aprīļa izskaņā "SynotTip" Virslīgā beidzot norisināsies pirmā spēle uz dabīgā laukuma – "Liepāja" plkst. 18:00 tiksies ar Jūrmalas "Spartaku". Savukārt plkst. 14:00 gaidāma intriģējoša cīņa par ietekmi tabulas lejasgalā – debitante "Babīte"/"Dinamo" uzņems "Mettu"/LU.

"Atalanta" spraigā cīņā izmoka punktu pret "Juventus" (3) 28.04.2017 23:45

Šovakar Itālijas A Sērijas 34. kārtas pirmajā spēlē Turīnas ''Juventus'' spēlēja neizšķirti 2:2 pret ''Atalanta''. Vēl 88. minūtē ''Juve'' bija vadībā, taču tad pieļāva kļūdu aizsardzībā un zaudēja liktenīgos vārtus.

Dāvis Ikaunieks atkal iesit, Šteinbors pirmoreiz šogad spēlē Polijas Ekstraklasē (2) 28.04.2017 21:33

Svarīgā cīņā par palikšanu augstākajā Čehijas divīzijā Dāvis Ikaunieks palīdzēja Jihlava ''Vysočina'' uzveikt ''Brno'', iesitot otro reizi trijās spēlēs. Tikmēr beidzot 2017. gadā ''Ekstraklasa'' ietvaros varējām vērot Pāvelu Šteinboru, kurš gan pašās beigās izlaida uzvaru.

"Tottenham" nākamajā sezonā visas mājas spēles aizvadīs Vemblija stadionā (5) 28.04.2017 19:56

Anglijas Premjerlīgas vicelīdere "Tottenham Hotspur" paziņojusi, ka nākamajā sezonā visas mājas spēles aizvadīs Vemblija stadionā.

"Bayern" par 21 miljonu iegādājas talantīgo Komanu (12) 28.04.2017 16:36

Spēcīgākais Vācijas futbola klubs Minhenes "Bayern" iegādājies Francijas futbola talantu Kingslē Komanu. Pēdējo divus gadus viņš Minhenē pavdījā īrē.

Morinju: "Agvero nebija lauzta deguna, lauztas galvas, seja izskatījās tikpat skaista, kā agrāk" (9) 28.04.2017 16:31

Anglijas Premjerlīgas kaimiņu cīņā "Manchester United" un "Manchester City" uzvarētāju nenoskaidroja – 0:0. Spēles galotnē noraidījumu nopelnīja "United" pussargs Maruāns Felaini, tomēr galvenais treneris Žuzē Morinju norādīja, ka sitienu saņēmušais Serhio Agvero no situācijas izspiedis maksimumu.

Gorkšs: "Futbolā trūkst intelektuālā kapitāla, vēlos to mainīt" (26) 28.04.2017 14:56

Latvijas Futbola federācijas kongresā noslēgusies debašu daļa. Piedāvājam Latvijas izlases kapteiņa un potenciālā prezidenta amata kandidāta Kaspara Gorkša, nesenā prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kļaviņa un Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktora Edgara Severa komentārus.

Latvijas titulētākais klubs "Skonto" FC tiks izlikts pārdošanā (35) 28.04.2017 14:12

Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā viens no jautājumiem bija fakts, ka pārdošanā tiks izlikts Latvijas titulētākais klubs ''Skonto FC'', šodien paziņoja maksātnespējas administrators.

1. līgas spēlē Tukumā ieeja par ziedojumiem Kristapa Dembovska ārstēšanai (1) 28.04.2017 10:48

Aprīļa noslēdzošajās dienās norisināsies komanda.lv 1. līgas čempionāta trešās kārtas spēles, kuru uzmanības centrā būs īpaša labdarības spēle Tukumā un divu vadošo vienību divcīņa Valmierā.

Sieviešu izlases treneris Matīss: "Parādītais rezultāts nav mūsu maksimums" 28.04.2017 09:13

Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases galvenais treneris Didzis Matīss intervijā LFF.lv stāsta par Gruzijā aizvadīto 2019. gada FIFA Pasaules sieviešu kausa izcīņas kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīru un atskatās uz šo ciklu kopumā.

Žezusa vārtus Mančestras derbijā neieskaita, Fellaini tiek noraidīts (28) 28.04.2017 00:04

Šovakar Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīta 26. kārtas pārceltā spēle jeb Mančestras derbijs. ''City'' rindās atgriezās talantīgais Gabriels Žezuss, kurš nāca uz maiņu, guva vārtus, bet tie netika ieskaitīti. ''United'' savukārt kādu laiku nācās spēlēt mazākumā, jo par nesportisku pārkāpumu tika noraidīts Maruāns Fellaini. Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku 0:0.

"Liverpool" leģenda Džerards nākamsezon trenēs kluba U18 komandu 27.04.2017 23:27

Anglijas futbola klubs "Liverpool" savā mājaslapā oficiāli paziņoja, ka vasarā par U18 komandas galveno treneri kļūs Stīvens Džerards. Viņš amatā nomainīs Nīlu Kričliju, kurš pārņems U23 vienību.

Arī Francija uzsāk izmeklēšanu par PK2018 un PK2022 rīkošanas tiesību piešķiršanu (13) 27.04.2017 21:04

Franču laikraksta Le Monde rīcībā nonākusi informācija, ka Francijas finanšu prokuratūra uzsākusi izmeklēšanu saistībā ar 2018. gada un 2022. gada Pasaules kausa finālturnīru rīkošanas tiesību piešķiršanu attiecīgi Krievijai un Katarai. Vēlāk šādu informāciju apstiprināja arī BBC.

Pogbā nepretendē uz Francijas labākā leģionāra balvu, starp kandidātiem Dembelē (2) 27.04.2017 19:15

Paziņoti kandidāti uz vairākām balvām, kas tiks pasniegtas labākajiem spēlētājiem Francijas futbola augstākajās līgās. Katrā no "Ligue 1" nominācijām spēlētāju un treneru balsojumā izvirzīts vismaz pa vienam spēlētājam no "Monaco" un PSG.

U17 futbola izlase Attīstības turnīru sāk ar uzvaru pār baltkrieviem 27.04.2017 15:39

Ceturtdien Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošajā UEFA Attīstības turnīra pirmajā spēlē Latvijas jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) ar rezultātu 2:0 apspēlēja mājinieces Baltkrievijas vienaudžus.

Svētku nogales sporta pasākumi Sportacentrs.com tiešraidēs 27.04.2017 15:27

Šonedēļ, Sportacentrs.com piedāvās 12 tiešraides no kurām sešas varēs redzēt Sportacentrs.com TV kanālā.

Uz "Barcelona" 7:1 "Real" rezervisti atbild ar 6:2 (36) 27.04.2017 00:20

Šodien Spānijas futbola čempionāta 34. kārtas spēlē Madrides "Real", būtībā spēlējot ar otro sastāvu, viesos ar 6:2 sasita "Deportivo". Uzvarētāju labā divus vārtus guva Hamess Rodrigess, taču pozitīvā nozīmē izcēlās arī citi "Real" futbolisti, kuri pamatsastāvā tiek izteikti neregulāri.

Eriksena šedevrs atnes "Tottenham" trīs punktus, "Arsenal" grūta uzvara (4) 27.04.2017 00:02

Lai arī Anglijas Premjerlīgā būtu jāaizvada jau 35. kārta, tomēr vairākām komandām vēl jāizspēlē sezonas gaitā pārceltās spēles. Šovakar tika aizvadīti trīs 28. kārtas mači. Minimālu uzvaru pār čempioni Lesteru izcīnīja Londonas ''Arsenal'' (1:0), bet ''Tottenham", pateicoties izcilam Kristiana Eriksena tālsitienam, izrāva uzvaru pret "Crystal Palace" (1:0).

Dortmunde varonīgi atspēlējas un izslēdz "Bayern" no kausa izcīņas (6) 26.04.2017 23:43

Šodien tika noskaidrota Vācijas kausa futbolā fināliste. Divu vācu milžu cīņā Dortmundes "Borussia" vēl otrā puslaika vidū bija iedzinējas lomā ar 1:2, taču tad guva divus vārtus un nosargāja uzvaru pret pašreizējo kausa īpašnieci Minhenes "Bayern" - 3:2.