3 dienas līdz vēlēšanām: Ļašenko nosauc Gorkšu par Indriksona protežē (5) 24.04.2018 01:25

Piektdien risināsies LFF ārkārtas kongress, kurā uz diviem gadiem ievēlēs jauno organizācijas prezidentu aizejošā Gunta Indriksona vietā. Trīs dienas pirms vēlēšanām nebeidz rimties kandidātu vārdu kaujas.

Volkots pārtrauc "Newcastle" uzvaru sēriju 24.04.2018 00:17

Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas spēlē pirmdien "Everton", pateicoties Teo Volkota vārtu guvumam otrā puslaika ievadā, ar rezultātu 1:0 mājās uzveica "Newcastle United", kam tas bija pirmais zaudējums pēc četru uzvaru sērijas.

Rakelam 21 minūte, "Cracovia" bezvārtu neizšķirts Polijā 23.04.2018 21:21

Polijas Ekstraklases čempionāta 32. kārtā latviešu futbolists Deniss Rakels nāca uz maiņu, kamēr viņa pārstāvētā Krakovas "Cracovia" viesos nospēlēja 0:0 ar Gdaņskas "Lechia".

Karlsonam un Apiņam sezonas pirmie vārti liepājnieku uzvarā pār "Metta/LU" (18) 23.04.2018 20:52

"SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 4. spēļu kārtu ar uzvaru noslēdza "Liepāja/Mogo", kas izbraukumā ar rezultātu 3:0 apspēlēja "Metta/LU" futbolistus.

Klops aicina "Liverpool" līdzjutējus neaiztikt "Roma" komandas autobusu (5) 23.04.2018 19:48

Futbola kluba "Liverpool" galvenais treneris Jirgens Klops pirms otrdien paredzētās pirmās UEFA Čempionu līgas pusfināla spēles pret "Roma" aicinājis savas komandas līdzjutējus neaiztikt pretinieku komandas autobusu, kā tas notika pirms ceturtdaļfināla spēles.

U17 izlase pirmajā UEFA Attīstības turnīra mačā zaudē Izraēlai 23.04.2018 15:30

LETA. Latvijas U17 futbola izlase UEFA Attīstības turnīra pirmajā mačā pirmdien ar rezultātu 2:3 (1:1) piedzīvoja zaudējumu mājiniecei Izraēlai.

Vācijas izlases aizsargs Hektors nepametīs Ķelni un gatavs spēlēt otrajā līgā (1) 23.04.2018 14:54

Vācijas izlases aizsargs Jonass Hektors izvēlējies palikt Bundeslīgas klubā "Koln", kas, visticamāk, tuvākajā laikā izlidos no valsts spēcīgākās līgas. Viņš norāda, ka aiziešana uz citu komandu būtu pārāk viegls risinājums un ka viņš jūtas Ķelnei pateicību parādā. Hektors valstsvienībā aizvadījis 36 spēles.

Salāhs tiek atzīts par Premjerlīgas labāko spēlētāju (4) 23.04.2018 09:12

Profesionālo futbolistu asociācijas balsojumā lemts, ka 2017./2018. gada Anglijas Premjerlīgas labākā spēlētāja balva pienākas "Liverpool" uzbrucējam Mohamedam Salāham.

"Atletico" atkal nespēj uzvarēt, "Barcelona" titulu gan vēl nenodrošina (3) 23.04.2018 00:10

Šodien Spānijas futbola čempionāta 34. kārtas spēlē Madrides "Atletico" savā laukumā līdzvērtīgā cīņā slēdza mierizlīgumu ar "Real Betis" - 0:0.

"Napoli" grandu duelī izrauj uzvaru Turīnā un saasina cīņu par Itālijas titulu (18) 22.04.2018 23:41

Itālijas A sērijas otrā apļa centrālajā spēlē Turīnā čempionāta līdervienība “Juventus” svētdien savā laukumā zaudēja vārtus mača pēdējā minūtē un ar 0:1 piekāpās savai tuvākajai sekotājai “Napoli”. Uzvaras vārtus Neapoles kluba labā cīņas izskaņā guva Kalidū Kulibalī. Neapoles klubs pārtrauca “Juve” 20 nezaudēto spēļu sēriju čempionātā. Līdz ar to, Turīnas kluba pārsvars četras kārtas pirms finiša saruka līdz vienam punktam.

Šteinboru divreiz pārspēj paša aizsargi, Jagodinskis atgriežas laukumā 22.04.2018 23:10

Ārzemju futbola līgās šodien laukumā izgāja Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors un Latvijas izlases centra aizsargs Vitālijs Jagodinskis.

Žirū ieved "Chelsea" finālā, "Arsenal" un Mančestras "City" rezultatīvas uzvaras (1) 22.04.2018 20:27

Otro sezonu pēc kārtas Anglijas kausa finālā iekļuva Londonas "Chelsea", kas pusfinālā savā laukumā ar 2:0 apspēlēja "Southampton" futbolistus. Pa vārtiem guva Olivjē Žirū un Alvaro Morata.

"Rīgas Futbola skolas" spēlētājas Baltijas līgas mačā uzvar "Žalgiri" 22.04.2018 20:26

Latvijas spēcīgākā vienība "Rīgas Futbola skola" svētdien Baltijas Sieviešu futbola līgas spēlē ar rezultātu 3:1 (2:1) savā laukumā uzvarēja Lietuvas komandu Kauņas "Žalgiris".

"Grobiņa" 1. līgu sāk ar zaudējumu Rīgā pret "Albertu" (4) 22.04.2018 18:39

Šīs dienas vienīgajā komanda.lv 1. līgas 1. kārtas spēlē Artura Zakreševska vadītais "Alberts" ar 3:2 uzveica "Grobiņu".

Deviņi brīdinājumi, divas pendeles un trauma: "Ventspils" uzveic čempionus (14) 22.04.2018 16:55

"SynotTip" Latvijas futbola virslīgā trešo uzvaru sezonā izcīnīja "Ventspils", kas izbraukumā nopelnīja divus 11 metru soda sitienus un ar 2:1 pieveica Jūrmalas "Spartaku" (2:1), pie kā stūres debitēja krievu treneris Aleksandrs Grišins. Pa vārtiem uzvarētāju labā guva leģionāri Amansiu Fortešs un Oleksijs Antonovs. Abiem tie bija otrie precīzie sitieni turnīrā.

RFS otrā puslaika sākumā sadragā Valmieras pretestību un grauj ar 6:0 (23) 22.04.2018 14:56

„SynotTip” futbola Virslīgā ceturto uzvaru četrās spēlēs guvusi RFS, kas viesos ar 6:0 šodien sakāva „Valmieru Glass/ViA”. Pirmajā puslaikā Valmiera aizstāvējās sekmīgi, ielaižot vārtus tikai pēc Gļeba Kļuškina iespaidīgā tālsitiena, bet otrā puslaika sākumā ielaistie trīs vārti laupīja jebkādas izredzes uz atspēlēšanos.

Karjeras pēdējo spēli aizvadījis ilggadējais Brazīlijas izlases un "Inter" vārtsargs Sezars (3) 22.04.2018 13:38

Šonakt slavenajā „Maracana” stadionā Riodežaneiro, Brazīlijā, savas futbolista karjeras atvadu spēli aizvadījis Žuliu Sezars, kurš nostāvēja sausā sava bērnības kluba „Flamengo” uzvarā 2:0 pār „America” Brazīlijas čempionātā.

Itālijas A Sērijas neoficiālais fināls: "Juventus" pret "Napoli" (7) 22.04.2018 11:25

Šovakar 21:45 Turīnā sāksies A Sērijas mačs starp pēdējo sešu gadu čempioni „Juventus” un tās sīvāko konkurenti „Napoli”. Abas komandas šobrīd šķir četri punkti, līdz ar to šodienas spēle lielā mērā ietekmēs čempionu noteikšanu.

"Barcelona" spožā stilā iznīcina "Sevilla" un ceturto gadu pēc kārtas iegūst Karaļa kausu (15) 22.04.2018 00:18

Šodien Spānijas kausa izcīņas finālā "Barcelona" Madridē pilnībā dominēja cīņā ar "Sevilla" un sagrāva to ar 5:0, triumfējot šai turnīrā jau ceturto gadu pēc kārtas. Divi vārti Luisam Svaresam, pa vieniem Lionelam Mesi, Koutinju, kā arī Andresam Injestam, kuram pēdējā sezona "Barcelona" kreklā.

Šabala Polijā nerealizē pendeli (2) 21.04.2018 22:56

Sestdien Polijas 1. līgā futbolā Latvijas izlases futbolists Valērijs Šabala neizmantoja iespēju gūt vārtus ar 11 metru soda sitienu, un viņa pārstāvētā "Podbeskidzie" spēlēja neizšķirti pret tabulas līderi "Legnica".