Nākamā lapa

"Juventus" A Sēriju atklāj ar uzvaru un vēsturisku video atkārtojumu (1) 20.08.2017 00:19

Šovakar Itālijas A Sērijas ievadā jeb 1. kārtas spēlēs Turīnas ''Juventus'' izcīnīja uzvaru pār ''Cagliari'' 3:0, bet vēlajā mačā panākumu svinēja cita titula tīkotāja ''Napoli, kas pārspēja ''Verona'' 3:1.

Dubovs atraujas bombardieru sarakstā, "Tukums" paklūp Preiļos (3) 19.08.2017 23:50

19. augustā komanda.lv 1. līgas turnīrā aizvadītas sešas spēles. No turnīra tabulas augšgalā esošajām komandām negaidītu zaudējumu piedzīvoja FK "Tukums 2000/TSS", piekāpjoties pastarītei "Preiļu BJSS", savukārt Alvja Dubova divi vārtu guvumi atnesa "Valmiera Glass/ViA" futbolistiem panākumu Daugavpilī.

Fekirs ar neērto kāju iesit no centra, Bordo ar lielisku sitienu izglābjas no zaudējuma 19.08.2017 23:46

Francijas futbola čempionātā trešo uzvaru trīs spēlēs izcīnīja "St.-Etienne", kas mājās ar 3:0 sakāva līgas jaunpienācēju "Amiens", bet sentetjēniešu niknākā sāncense Lionas "Olympique" šādu iespēju palaida vējā, pēdējās minūtēs mazākumā nenosargājot divu vārtu pārsvaru pret "Bordeaux" (3:3).

''Atletico'' mazākumā sezonas pirmajā spēlē izglābjas pret līgas debitanti (3) 19.08.2017 23:19

87. Spānijas Augstākās līgas ''La Liga'' sezona vakar, 18. augustā, sākās ar minimālu ''Leganes'' uzvaru pret ''Alaves'' (1:0) un ''Valencia'' pret ''Las Palmas'' (1:0). Tomēr patiesā drāma bija gaidāma otrajā spēļu dienā, kur ''Real Sociedad'' izrāva 3:2 uzvaru pret ''Celta'', kamēr centrālajā mačā ''Atletico'' spēja atgūties un izcīnīt punktu pret jaunpienācēju ''Girona'', starplaikā atrodoties 0:2.

Kamešs gūst uzvaras vārtus pret "Zenit-2", Vaņinam atkal sausā spēle 19.08.2017 22:43

Ar panākumiem Krievijā un Šveicē spēles aizvadījuši attiecīgi Vladimirs Kamešs un Andris Vaņins. Kamešs guva sezonas trešos vārtus, turklāt šoreiz uzvaru nesošos, bet Vaņins Šveices augstākajā līgā aizvadīja trešo sauso spēli pēc kārtas.

Hesē debijā gūst vārtus un sarūpē "Arsenal" pirmo zaudējumu (12) 19.08.2017 21:24

Šovakar Anglijas Premjerlīgas 2. kārtas mačā ''Stoke City'' savās mājās uzņēma titulēto Londonas ''Arsenal''. Spēles laikā ''Arsenal'' bija pārāks teju visos statistikas rādītājos, izņemot rezultātu, kas lika Arsēna Vengera vadītajai komandai pirmo zaudējumu piedzīvot jau ļoti agri.

Latvijas U17 izlase rezultatīvā pārbaudes mačā pārspēj Slovēniju 19.08.2017 20:51

Latvijas U17 futbola izlase, kas gatavojas rudenī paredzētajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu spēlēm, Kijevā ar 3:1 pieveica Slovēnijas U17 izlasi, izcīnot savu pirmo uzvaru Viktora Banņikova piemiņas turnīrā.

"Southampton" drāmā uzvar "West Ham", pirmais panākums arī Lesterai (1) 19.08.2017 19:44

Anglijas Premjerlīgas 2. kārtas cīņās ''West Ham'' mazākumā zvērīgi cīnījās pret ''Southampton'', tomēr piedzīvoja sāpīgu zaudējumu (2:3) pašā mača izskaņā. Citā spēlē ''Leicester City'' uzveica turnīra jaunpienācēju ''Brighton'' 2:0.

Manē nokārto Liverpūlei pirmo uzvaru šosezon (7) 19.08.2017 19:05

Anglijas Premjerlīgā futbolā 2. kārta veiksmīga izvērtusies ''Liverpool'', kas savās mājās ar minimālu rezultātu 1:0 uzvarēja ''Crystal Palace''. Liverpūles sastāvā vienīgos vārtus guva Sadio Manē.

"Borussia" sāk sezonu ar uzvaru, "Leipzig" zaudē (2) 19.08.2017 18:25

Ar pārliecinošu uzvaru Vācijas futbola Bundeslīgas sezonu uzsākusi Dortmundes "Borussia", ar 3:0 pieveicot "Wolfsburg". Dortmunde pierādīja savu pārākumu jau no pirmajām minūtēm un nodrošināja uzvaru ar diviem vārtu guvumiem piecu minūšu laikā jau pirmās pusstundas laikā. Savukārt vicečempione "Leipzig" sāka ar zaudējumu.

Mančestras "United" sadauza "Swansea" un turpina perfekti (34) 19.08.2017 16:25

Šodien Anglijas Premjerlīgas 2. kārtu ievadīja ''Swansea'' un Mančestras ''United'' duelis. ''United'' teju visu spēli pārliecinoši vairāk kontrolēja bumbu, tomēr trīs no četriem vārtiem tika gūti tikai pēdējo 10 minūšu laikā ar nieka četru minūšu intervālu.

Mančestras ''City'' vēlas niknāko sāncenšu akadēmijas absolventu Evansu (4) 19.08.2017 14:06

Bijušais Mančestras ''United'' centra aizsargs Džonijs Evanss varētu pievienoties Pepam Gvardiolam ''City'' rindās. Slavenais spāņu treneris, lai arī vēlas ''West Bromwich Albion'' jauno kapteini, nebūs gatavs pārmaksāt, uzskatot, ka arī tagadējās izvēles aizsardzībā ir pietiekamas.

"Barcelona" terorakta upurus pieminēs ar īpašiem krekliem (10) 19.08.2017 11:30

Uz Spānijas granda "Barcelona", kas jauno sezonu ievadīs svētdien, krekliem pirmajā mačā nebūs spēlētāju vārdu, bet gan pilsētas nosaukums, tādējādi izrādot cieņu un atbalstu pēc Barselonā notikušā terorakta.

"Liverpool" noraida arī 125 miljonu "Barcelona" piedāvājumu par Koutinju (25) 19.08.2017 00:10

Anglijas Premjerlīgas futbola kluba "Liverpool" vadība noraidījusi jau trešo spāņu superkluba "Barcelona" piedvājumu par brazīliešu uzbrūkošo pussargu Filipi Koutinju, šoreiz aptuveni 125 miljonu eiro apmērā.

Baumu apvītais Mbapē nespēlē, Falkao nokārto "Monaco" jaunu Francijas rekordu (2) 18.08.2017 23:52

Francijas futbola čempionvienība "Monaco" izbraukumā svinēja smagu uzvaru pār "Metz" (1:0) un "Ligue 1" ietvaros uzvarēja jau 15. spēlē pēc kārtas, labojot līgas rekordu. Vienīgos vārtus 78. minūtē guva Radamels Falkao.

Jaunpienācēji sekmē "Bayern" uzvaru sezonas startā (6) 18.08.2017 23:48

Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas jaunās sezonas ievadmačā Minhenes "Bayern" ar 3:1 pieveica Lēverkūzenes "Bayer". Pamati uzvarai tika ielikti jau pirmo 18 minūšu laikā, kad Minhene guva divus vārtus, turklāt izcēlās starpsezonas jaunieguvumi Niklass Sile un Korentēns Toliso.

Šabala nāk uz maiņu, "Podbeskidzie" bezcerīgs zaudējums (1) 18.08.2017 23:06

Šovakar Polijas 1. līgas turnīrā futbolā Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" viesos piedzīvoja sagrāvi pret Hojņices "Chojniczanka" - 0:4. "Podbeskidzie" klubu pārstāvošais Latvijas futbolists Valērijs Šabala laukumā nāca uz maiņu spēles 77. minūtē.

''Tottenham Hotspur'' par 42 miljoniem iegādājas 21 gadu vecu aizsargu no ''Ajax'' (11) 18.08.2017 20:36

Pagājušās sezonas Anglijas otrs spēcīgākais klubs ''Tottenham Hotspur'' beidzot iegādājies kādu spēlētāju - centra aizsargu Davinsonu Sančesu par 42 miljoniem eiro, līguma garums esot seši gadi. Nu jau bijušais ''Ajax'' futbolists bija svarīga sastāvdaļa komandas veiksmīgajā Eiropas līgas sezonā, kur nīderlandieši sasniedza finālu, zaudējot Mančestras ''United'' (0:2).

Sporta veidu dažādība Sportacentrs.com tiešraidēs 18.08.2017 15:27

Šajā nedēļas nogalē Sportacentrs.com piedāvās deviņas tiešraides no kurām sešas varēs redzēt arī Sportacentrs.com TV.

Šķietami neapturamā Zidāna Madrides ''Real'' centīsies sākt dominanci Spānijā (28) 18.08.2017 15:25

Šovakar, 18. augustā, sāksies 87. Spānijas Augstākās līgas ''La Liga'' sezona, ko atklās pagājušās sezonas jaunpienācēju ''Leganes'' un ''Alaves'' duelis pulksten 21:15. Pirms jaunās sezonu radušies neskaitāmi jautājumi - vai Madrides ''Real'' ir iespējams apturēt? Ko ''Barcelona'' iesāks bez Neimāra? Kā ies Madrides ''Atletico'' bez jauniem spēlētājiem līdz janvārim?

"Rīgas Futbola skola" Čempionu līgai iesildās ar Liepājas sagraušanu 18.08.2017 13:15

17. augustā Sieviešu futbola līgas turnīrā savā starpā tikās abas līdervienības - "Rīgas Futbola skola" uzņēma "Liepāju". Pirmajā puslaikā liepājnieces prata turēties līdzi pēdējo gadu čempionēm, kamēr otrajā spēles nogrieznī laukumā pilnībā dominēja Rīgas komanda.

Startē Bundeslīga - vai karalis beidzot tiks gāzts no troņa? (11) 18.08.2017 11:30

Šovakar sāksies Vācijas futbola Bundeslīgas 55. sezona. Pēdējos piecos čempionātos pēc kārtas triumfējusi Minhenes "Bayern", kura būs galvenā favorīte arī šogad. Pie tās galvenajām konkurentēm tiek pieskaitītas "RB Leipzig" un Dortmundes "Borussia", par kuru starpsezonas veiksmēm un neveiksmēm sīkāk arī šajā rakstā. Tāpat joprojām pārstāvis Bundeslīgā arī Latvijai - Artjomam Rudņevam priekšā otrā sezona Ķelnē.

"Barcelona" un Urugvajas nedienas turpinās – savainotais Svaress izlaidīs četras nedēļas (20) 18.08.2017 08:48

Katalonijas futbola klubs "Barcelona" pēc sakāves Spānijas Superkausā (1:3 un 0:2 pret Madrides "Real") paziņoja, ka savainojumā iedzīvojies urugvajiešu uzbrucējs Luiss Svaress.

Milānai 6:0, "Sūduva" paklūp Bulgārijā, Bilbao ar pendeli izrauj uzvaru Atēnās (7) 17.08.2017 23:56

Ceturtdienas vakarā tika aizvadītas pirmās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra "play-off" kārtas spēles - lietuviešu "Sūduva", kas otrajā kārtā izslēdza liepājniekus, ar 0:2 piekāpās "Ludugorets", savukārt intriģējoša cīņa notika Atēnās, kur "Athletic Bilbao" ar 3:2 pieveica vietējo "Panathinaikos".

Gauračs 113. minūtē izrauj uzvaru pret "Mettu", "Spartaks" pusfinālā (21) 17.08.2017 21:26

Papildlaika otrajā puslaikā pēc sitiena ar galvu Edgars Gauračs guva vienīgos Jūrmalas "Spartaka" vārtus Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē pret "Mettu/Latvijas Universitāti", līdz ar to Latvijas čempione izcīnīja uzvaru mačā ar 1:0 un iekļuva pusfinālā.

U17 futbolistiem zaudējums Izraēlai (3) 17.08.2017 20:06

Gatavojoties rudenī paredzētajām UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlēm, Latvijas jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie futbolisti) pirmā Ukrainas Futbola savienības viceprezidenta Viktora Banņikova piemiņai veltītajā starptautiskajā jauniešu izlašu turnīrā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā otrajā spēlē ar 0:2 piekāpās Izraēlas vienaudžiem.

Valdess beidz karjeru un pievērsīsies futbolistu intervēšanai (9) 17.08.2017 15:22

35 gadu vecumā punktu futbolista karjerai pielicis vārtsargs Viktors Valdess, kurš pievērsīsies bijušo kolēģu intervēšanai.

Pikē: "Pirmo reizi deviņu gadu laikā jutu, ka "Real" ir labāks par Barselonu" (14) 17.08.2017 13:41

Aizvadītajā naktī Spānijas Superkausu desmito reizi vēsturē ieguva Madrides "Real", kas divu spēļu summā ar 5:1 pieveica niknāko pretinieci "Barcelona". Lielisko vārtu autors Marko Asensio norādīja, ka Barselonā gūtie vārti bijuši labāki, kamēr pretinieku centra aizsargs Žerārs Pikē norādīja, ka jāiemācās sadzīvot ar zaudējuma rūgtumu un jāatzīst, ka sāncenši bija spēcīgāki.

Čempions "Spartaks" pret studentiem – kas iekļūs Latvijas kausa pusfinālā? (10) 17.08.2017 09:25

Latvijas kausa izcīņā zināmas divas pusfinālistes. Šovakar pulksten 19:00 sāksies trešais ceturtdaļfināls – pašreizējais valsts čempions Jūrmalas "Spartaks" tiksies ar "Mettu/Latvijas Universitāti". Tiešraide portālā Sportacentrs.com.

Asensio vārti noliek Barselonu uz dēļiem, Superkauss tiek "Real" (94) 17.08.2017 01:51

Spānijas Superkausu pirmo reizi kopš 2012. gada izcīnīja Madrides "Real", kas savā laukumā ar 2:0 pieveica "Barcelona", divu spēļu summā svinot uzvaru ar 5:1. Pirmos vārtus jau ceturtajā minūtē guva Marko Asensio, kuram izdevās lielisks šāviens no 25 metriem. Pārsvaru dubultoja Karims Benzemā.

"Napoli" divu vārtu pārsvars, "Sevilla" uzvar Stambulā, Astana ielaiž piecus Glāzgovā (141) 16.08.2017 23:45

UEFA Čempionu līgas "play-off" kārtu ar uzvaru sāka Itālijas "Napoli", Spānijas "Sevilla", Skotijas "Celtic", Grieķijas "Olympiacos" un Izraēlas "Hapoel".

Krievijas bagātākais klubs "Zenit" Eiropas līgā piedzīvo neveiksmi Utrehtā (4) 16.08.2017 20:55

UEFA Eiropas līgas "play-off" kārtas pirmā spēle šovakar notika Nīderlandē, kur vietējā "Utrecht" mača beigās izrāva uzvaru pār Sanktpēterburgas "Zenit" (1:0), kas vasaras pāreju periodā jaunus futbolistus iegādājusies par gandrīz 70 miljoniem eiro.

E. Višņakovam pokers, Dubram vārti, Cauņam pirmā spēle 16 mēnešu laikā (10) 16.08.2017 19:54

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā pārliecinoši tika RFS, kas izbraukumā ar sagrāva 2. līgas vienību "Karosta" un nākamajā kārtā spēlēs pret "Liepāju"/"Mogo". Pirmoreiz pamatsastāvā kopš pagājušā gada 13. augusta izgāja Kaspars Dubra, bet pirmā oficiālā spēle kopš 2016. gada 9. aprīļa bija Aleksandram Cauņam.

Grebis pēdējās sekundēs kļūst par varoni, "Liepāja" mazākumā iekļūst pusfinālā (28) 16.08.2017 18:54

Dramatisku uzvaru Latvijas kausa ceturtdaļfinālā svinēja "Liepāja"/"Mogo", kas 86. minūtē mazākumā izlaida pārsvaru, taču kompensācijas laika pēdējās sekundēs tomēr izrāva uzvaru Ventspilī (2:1) un otro reizi kluba vēsturē iekļuva kausa pusfinālā. Uzvaras vārtus guva uz maiņu iznākušais Kristaps Grebis.

Matuidī pārceļas uz ''Juventus'', Sīgurdsons par kluba rekordsummu pievienosies ''Everton'' (17) 16.08.2017 17:49

Aizvadītās sezonas Čempionu līgas fināliste sastāvu papildinājusi ar franču pussargu Blēzu Matuidī, noslēdzot vienošanos uz trim sezonām. Savukārt islandiešu pussargs Gilvi Sīgurdsons par 45 miljoniem angļu mārciņu (49,45 miljoni eiro) pametīs ''Swansea'' un pievienosies citai Anglijas Premjerlīgas vienībai, proti, ''Everton''.

Kausa 1/4 finālā Kurzemes derbijs un RFS pret "Karostu" (14) 16.08.2017 12:22

Šodien Ventspilī, Liepājā un Jūrmalā tiks aizvadītas divas Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Kurzemes derbija ietvaros ''Ventspils'' pret ''Liepāja/Mogo'', RFS viesosies pie Liepājas ''Karostas''.

ČL: "Liverpool" nosargā uzvaru Hofenhaimā, "Young Boys" filigrāni iesit savos vārtos (24) 15.08.2017 23:40

UEFA Čempionu līgā ar piecām spēlēm šovakar, 15. augustā, sākās play-off kārta. Panākumus svinēja Azerbaidžānas "Qarabağ", Kipras APOEL, slavenā Anglijas vienība "Liverpool", kā arī Maskavas CSKA, kas uzvaru Bernē pret vietējo "Young Boys" izrāva vien mača kompensācijas laikā. Spēlē starp Lisabonas "Sporting" un Bukarestes "Steaua" tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Gindoans atgriežas laukumā, "City" pārbaudes spēlē zaudē "La Liga" debitantei (13) 15.08.2017 22:24

Anglijas futbola klubs Mančestras “City” aizvadījis pārbaudes spēli Spānijā, ar 0:1 zaudējot “La Liga” topošajai debitantei “Girona”.

Uz UEFA gada futbolista balvu pretendē Bufons, Mesi un Ronaldu (15) 15.08.2017 18:58

UEFA paziņojusi trīs finālistus balsojumā par aizvadītās sezonas labākā futbolista balvu. Uz šo titulu pretendē Turīnas “Juventus” vārtsargs Džanluidži Bufons, “Barcelona” līderis Lionels Mesi un Madrides “Real” uzbrucējs Krištianu Ronaldu.

Gutkovska/Maksimenko "Termalica" pēdējā minūtē izrauj neizšķirtu pret Tarasova "Śląsk" (2) 15.08.2017 18:48

Polijas Ekstraklases piektās kārtas mačā Igora Tarasova Vroclavas "Śląsk" pēdējā kompensācijas laika minūtē izlaida no rokām uzvaru un nospēlēja 1:1 ar Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvēto Ņecečas "Termalica Bruk-Bet".