Nākamā lapa

Monako atkal iesit četrus, Liona Depaja debijā sakauj Marseļu (1) 23.01.2017 00:05

Francijas futbola čempionāta vadībā nostiprinājās jaunā līdere "Monaco", kas savā laukumā ar 4:0 sagrāva "Lorient" un, izmantojot "Nice" klupienu Korsikā (1:1), savu pārsvaru palielināja līdz diviem punktiem. Kārtas centrālajā mačā lielisku spēli aizvadīja Lionas "Olympique", kura vēla vienu uzbrukumu vilni pēc otra un savā laukumā sakāva principiālo pretinieci Marseļas "Olympique" (3:1).

"Barcelona" pirmo apli noslēdz ar uzvaru Eibarā un trešo vietu tabulā (9) 22.01.2017 23:35

Spānijas futbola čempionāta 19. kārtas un arī visa pirmā apļa noslēdzošajā spēlē (tiesa, paturot prātā vienu pārcelto maču) pēdējo divu sezonu čempione "Barcelona" viesos ar 4:0 apspēlēja "Eibar". Lai gan "Barcelona" bija robi vidējā līnijā un spēles lielāko daļu momenti neveidojās pārāk raiti, katalāņi tos labi izmantoja.

E.Višņakovs un D.Ikaunieks iesit pārbaudes spēlē, J.Ikauniekam neizšķirts Grieķijā (3) 22.01.2017 20:52

Pārbaudes spēlēs, gatavojoties sezonas otrajai daļai, vārtus guvuši Latvijas futbolisti Eduards Višņakovs un Dāvis Ikaunieks, savukārt Grieķijas Superlīgā šovakar pilnu spēli aizvadījis Jānis Ikaunieks.

''Chelsea'' uzvar ''Hull'' un turpina izrāvienu (12) 22.01.2017 20:33

Anglijas Premjerlīgas 22. kārtas pēdējā spēlē turnīra līdere Londonas ''Chelsea'' pārspēja ''Hull City'' 2:0. Viesu sastāvā mača ievadā nopietnu savainojumu guva Raiens Meisons, kurš pats nebija spējīgs atstāt laukumu.

Rudņevs paliek uz soliņa "Köln" bezvārtu neizšķirtā (3) 22.01.2017 20:23

Vācijas Bundeslīgas mačā uz soliņa palika Artjoms Rudņevs, kura "Köln" šodien izbraukumā tikās ar "Mainz". Spēle noslēdzās ar 0:0, un Ķelne no TOP6 šobrīd atpaliek vienas uzvaras tiesu.

"Sevilla" spēlē rezultatīvi un palielina pārsvaru pār "Atletico" (2) 22.01.2017 19:17

Spānijas futbola čempionātā šodien aizvadītas divas spēles - "Sevilla" savu maču uzvarēja, kamēr Madrides "Atletico" spēlēja neizšķirti.

Divas pendeles pēdējās minūtēs – ''Arsenal'' izcīna dramatisku uzvaru (14) 22.01.2017 18:22

Anglijas Premjerlīgas 22. kārtas ietvaros Londonas ''Arsenal'' mazākumā uzveica ''Burnley'' 2:1. Mača pēdējās minūtes izvērtās par īstu drāmu, jo kompensācijas laikā abas komandas katra izpildīja pa vienam 11 metru sitienam.

''Juventus'' ātri izvirzās vadībā un pārliecinoši uzvar ''Lazio'' 22.01.2017 15:23

Šovakar Itālijas A Sērijas 21. spēļu kārtā galvenā titula pretendente Turīnas ''Juventus'' guva divus vārtus pirmajā puslaikā, pārliecinoši kontrolēja spēli un svinēja uzvaru 2:0 pār Romas ''Lazio''.

U17 izlase pārbaudes turnīru noslēdz ar Gruzijas sagraušanu (1) 22.01.2017 15:07

Latvijas U17 futbola izlase Minskā notiekošo Attīstības kausa izcīņu noslēgusi desmitajā vietā 12 komandu konkurencē, šodien ar 5:2 pārspējot Gruziju.

Neapole iesit divus vārtus pirmajās 10 minūtēs un uzvar Milānu (7) 21.01.2017 23:48

Šovakar Itālijas A Sērijas 21. kārtas ietvaros ''Milan'' savās mājās ātri nonāca iedzinējos pret ''Napoli'' un, lai arī vienus vārtus atguva, tomēr piekāpās viesiem 1:2.

Kavani 20. vārti, Verrati brīdina par piespēli vārtsargam, Balotelli sūdzas par rasismu (3) 21.01.2017 23:47

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Francijas bagātākais klubs PSG, kas izbraukumā tika galā ar "Nantes" (2:0) un vairs tikai līdz vienam punktam pietuvojās pagaidu līderei "Nice".

Ganai vēl viena minimāla uzvara un vieta 1/4finālā 21.01.2017 23:09

Izcīnot otro uzvaru divās spēlēs, četrkārtējā čempione Gana sestdien nodrošināja vietu Āfrikas Nāciju kausa ceturtdaļfinālā.

Divi Ramosa vārti ļauj "Real" atkal uzvarēt (13) 21.01.2017 22:28

Pēc trīs spēļu pārtraukuma pie uzvaras atkal tikusi Madrides "Real" vienība, kas sestdien Spānijas čempionāta 19. kārtas spēlē savā laukumā, pateicoties Serhio Ramosa diviem vārtiem, ar rezultātu 2:1 apspēlēja "Malaga".

Debitanta Žezusa vārtus neieskaita, ''Tottenham'' neizšķirts pret ''City'' (16) 21.01.2017 21:32

Šovakar Anglijas Premjerlīgas 22. kārtas centrālajā mačā Mančestras ''City'' savās mājās ieguva divu vārtu pārsvaru pār ''Tottenham Hotspur'', taču neprata to noturēt un spēlēja 2:2.

Rūnijam šedevrs un visu laiku labākā MU vārtu guvēja gods (13) 21.01.2017 19:16

Titulētais Anglijas Premjerlīgas klubs Mančestras ''United'' šodien 22. spēļu kārtas ietvaros spēlēja neizšķirti ar ''Stoke'' 1:1. Huans Mata bumbu raidīja savos vārtos, bet pēdējā ''United'' uzbrukumā Veins Rūnijs ar skaistiem vārtiem izrāva neizšķirtu un ar 250. vārtiem kļuva par visu laiku labāko ''United'' vārtu guvēju.

"Borussia" grūta uzvara vairākumā, trīs punkti arī "Leipzig" 21.01.2017 18:30

Šodien Vācijas futbola Bundeslīgā uzvaru izcīnīja Dortmundes "Borussia", ar 2:1 viesos pieveicot Brēmenes "Werder", kura jau no 39. minūtes spēlēja mazākumā, kad par rupju pārkāpumu sarkano kartīti saņēma vārtsargs Jaroslavs Drobnijs. Trīs punkti arī vicelīderes "Leipzig" kontā.

"Riga FC" pārbaudes mačā pieveic Ķīnas superlīgas komandu (4) 21.01.2017 18:00

Pirmajā pārbaudes spēlē kopš došanās uz treniņnometni Apvienotajos Arābu Emirātos Virslīgas komanda "Riga FC" ar rezultātu 2:1 apspēlējusi Ķīnas superlīgas komandu Henaņas "Jianye".

Liverpūle otrā puslaika piecu vārtu trillerī piekāpjas pastarītei (12) 21.01.2017 16:27

Anglijas Premjerlīgas 22. kārtas ievadā viena no spēcīgākajām turnīra komandām ''Liverpool'' uzdāvināja trīs punktus pēdējā vietā esošajai ''Swansea'' zaudējot 2:3. Jāpiebilst, ka visi vārti tika gūti otrajā puslaikā.

Latvijas U18 izlase zaudē slovākiem un Granatkina kausā finišē 6. vietā (2) 21.01.2017 15:03

Valentīna Granatkina piemiņas turnīrā sesto vietu ieņēma Aleksandra Basova vadītā 1999. gadā dzimušo Latvijas futbolistu izlase, kas Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā cīņā par piekto vietu atzina Slovākijas vienaudžu pārākumu (0:2).

Balotelli atgriešanās neglābj Nicu no ceturtās neuzvarētās spēles pēc kārtas (2) 20.01.2017 23:57

Francijas futbola čempionātā jau trešo spēli pēc kārtas neizšķirti spēlēja viena no līderēm "Nice", kas izbraukumā vairākumā nespēja pārspēt "Bastia" (1:1) un, ierēķinot arī kausa izcīņu, neuzvarēja jau ceturtajā mačā pēc kārtas.

Levandovskis kompensācijas laikā izrauj "Bayern" uzvaru (3) 20.01.2017 23:29

Vācijas futbola Bundeslīga pēc ziemas pārtraukuma atkal ir uzņēmusi apgriezienus. 17. kārtas ievadmačā Minhenes "Bayern", pateicoties Roberta Levandovska diviem vārtiem, viesos ar 2:1 pieveica "Freiburg". Uzvaru polis izrāva tikai kompensācijas laikā.

Džerārds atgriežas ''Liverpool'' un kļūst par jauniešu treneri (3) 20.01.2017 22:05

Anglijas Premjerlīgas vienības ''Liverpool'' leģenda Stīvens Džerārds atgriezies klubā, kurā aizvadījis karjeras lielāko un spilgtāko daļu, kļūstot par jaunatnes akadēmijas treneri.

Latvijas izlase 28. martā Tbilisi spēlēs pret Gruziju (16) 20.01.2017 17:30

Latvijas Futbola federācija (LFF) un Gruzijas Futbola federācija (GFF) panākušas vienošanās par abu valstu nacionālo izlašu savstarpējās draudzības spēles aizvadīšanu šī gada 28. martā. Paredzēts, ka šī spēle notiks Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi.

Kanālā VSB Premjerlīgas līderu ''City'' un ''Hotspur'' cīņa (3) 20.01.2017 16:14

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Anglijas Premjerlīgas 22.kārtas spēles: Liverpool – Swansea City, Stoke City – Manchester United, Manchester City – Tottenham Hotspur, Arsenal – Burnley, Chelsea – Hull City un Southampton – Leicester City.

"Barcelona" lauž Sansebastjanas lāstu, arī "Atletico" tuvu kausa pusfinālam (20) 20.01.2017 00:05

Šodien Spānijas kausa izcīņas 1/4 fināla pirmo spēļu ietvaros "Barcelona" izbraukumā ar 1:0 pārspēja "Real Sociedad", kuru Sansebastjanā nebija izdevies pārspēt gandrīz 10 gadus un astoņas spēles pēc kārtas. Vienīgie vārti 20. minūtē Neimāram, kurš realizēja paša nopelnītu 11 metru soda sitienu.

Senegāla gūst divus ātrus vārtus un kā pirmā iekļūst ceturtdaļfinālā 19.01.2017 22:53

Gabonā notiekošajā Āfrikas Nāciju kausa izcīņā par pirmo ceturtdaļfinālisti kļuva Senegāla, kas ar 2:0 apspēlēja Zimbabvi un nodrošināja pirmo vietu grupā. Ceturtdaļfinālā senegāliešiem pretī stāsies A grupas otrā labākā komanda. Labāko astotniekā Senegāla nebija iekļuvusi kopš ceturtās vietas 2006. gadā.

Mančestras "City" pabeidz Žezusa iegādi, "United" pārdos Depaju (9) 19.01.2017 16:47

Anglijas Premjerlīgas futbola klubs Mančestras "City" savā mājaslapā paziņoja, ka ir izdevies nokārtot visas nepieciešamās formalitātes un ka perspektīvais brazīliešu uzbrucējs Gabriels Žezuss kļuvis par pilntiesīgu komandas spēlētāju.

Zidāns: ''Divi zaudējumi pēc kārtas, kaut kas notiek nepareizi'' (3) 19.01.2017 15:51

Vakar Spānijas kausa izcīņas spēlē Madrides ''Real'' ar 1:2 piekāpās ''Celta'', kas bija komandas otrais zaudējums pēc kārtas. Komandas galvenais treneris pēc savā laukumā piedzīvotā fiasko neslēpj, ka problēmas ir un tagad jādomā, kā tās risināt.

''United'' lielākie ienākumi 15./16. gada posmā - 689 miljoni eiro (14) 19.01.2017 14:55

Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras ''United'' ienākumi 2015./2016. gada posmā bijuši 689 miljoni eiro, kas ir augstākais rādītājs starp visiem pasaules futbola klubiem. Labāko trijniekā vēl arī Spānijas futbola grandi ''Barcelona'' un Madrides ''Real''.

Kurtišs iesit divus vārtus, U21 izlase pieveic ''Mettu'' (2) 19.01.2017 14:05

''Skonto'' hallē šodien pārbaudes spēli aizvadīja Daiņa Kazakeviča trenētā Latvijas U21 izlase un Andra Riherta ''Metta/LU''. Divus vārtus gūstot Markam Kurtišam, U21 izlase uzvarēja ar visai pārliecinošu rezultātu 3:1.

Madrides "Real" fiasko arī Spānijas kausa izcīņā (15) 19.01.2017 00:04

Šodien Spānijas kausa izcīņas 1/4 fināla pirmajā spēlē Madrides "Real" savā laukumā negaidīti ar 1:2 piekāpās "Celta". Visi trīs vārti tika gūti neilgā laika periodā otrā puslaika vidū, un "Real" pirms atbildes cīņas nonākusi sarežģītā situācijā.

Ikauniekam eleganti pirmie vārti, Bulvītim 10 minūtes pret "Liverpool" (17) 18.01.2017 23:43

Pirmos vārtus Grieķijas čempionātā guvis Jānis Ikaunieks, kurš pirmā puslaika izskaņā atklāja rezultātu, tomēr "AEL Larissa" viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Veria". Tikmēr no Anglijas kausa izstājās "Plymouth", Naurim Bulvītim kā uzbrucējam laukumā pavadot pēdējās desmit minūtes.

Gabonai ar Obamejanga vārtiem atkal pietiek tikai neizšķirtam 18.01.2017 23:18

Āfrikas Nāciju kausā vēlreiz neizšķirti cīnījusies saimniece Gabona, kurai neizdevās pieveikt Burkinafaso – 1:1. Tikmēr Kamerūna atspēlējās un ar 2:1 pieveica debitanti Gvineju-Bisavu, tiekot pie pirmā panākuma.

U18 izlase pieveic slovēņus un cīnīsies par 5. vietu (2) 18.01.2017 19:13

Latvijas U18 futbola izlase Valentīna Granatkina piemiņas turnīrā turpina cīņu par piekto vietu, jo šodien izdevās izraut uzvaru ar 2:1 pret Slovēnijas vienaudžiem.

Lāms un Alonso grasās pēc sezonas beigt karjeru (7) 18.01.2017 17:01

Pēc sezonas punktu karjerai grasās likt Vācijas pēdējo četru gadu čempiones Minhenes "Bayern" kapteinis Filips Lāms un daudzpusīgais pussargs Šavi Alonso, vēsta izdevums Bild.

Futbola spēļu sarunāšanas lietā policija lūgusi uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām (2) 18.01.2017 12:16

Valsts policija ziņo, ka ir pabeigusi izmeklēšanu 2014. gada nogalē uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kurā aizdomās par futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos tika aizturētas vairākas personas.

Ēģiptietis 44 gados kļūst par Āfrikas Nāciju kausa visu laiku vecāko spēlētāju (2) 17.01.2017 22:56

Āfrikas Nāciju kausa izcīņā ar neizšķirtu atgriezās Ēģipte (0:0 pret Mali), kas 2010. gadā trešo reizi pēc kārtas kļuva par kontinenta čempioni, bet nākamajiem trim turnīriem nekvalificējās. Ēģiptiešu vārtsargs Esams El Hadari laboja Nāciju kausa rekordu, kļūstot par Āfrikas finālturnīru visu laiku vecāko futbolistu.

"Riga" ierodas Dubaijā, no pārbaudāmajiem leģionāriem palicis tikai viens (12) 17.01.2017 18:56

Virslīgas komanda "Riga" ar pārsēšanos Stambulā ieradās AAE lielākajā pilsētā Dubaijā, kur no 16. līdz 30. janvārim aizvadīs treniņnometni un pārbaudes spēlēs tiksies ar Ķīnas klubu "Henan Jianye" (21. janvārī), Zalcburgas "Red Bull" (25. janvārī) un "Astana" (28. janvārī).

Titulētais van Gāls paziņo par trenera karjeras beigām (6) 17.01.2017 18:11

Nīderlandiešu futbola speciālists Luī van Gāls paziņoja, ka ģimenes apstākļu dēļ 65 gadu vecumā nolēmis likt punktu trenera karjerai. Iepriekšējā mēnesī viena no van Gāla meitām zaudēja vīru.

Turīnas ''Juventus'' tiek pie jauna un vēl neredzēta kluba logo (19) 17.01.2017 17:04

Itālijas šā brīža spēcīgākā futbola komanda Turīnas ''Juventus'' šķīrusies no vecā kluba logo, kā vietā nācis vēl nebijis un pilnīgi citā dizainā veidots kluba atpazīstamības simbols.