Nākamā lapa

Marseļa kļūst par rudens čempioni, Liona grauj ar 5:0 un apsteidz PSG (1) 22.12.2014 00:18

Marseļas "Olympique" izdevās pēc 12 gadu pārtraukuma ziemas brīvdienās doties kā Francijas futbola čempionāta līderei. Marseļieši ar 2:1 rekordliela skatītāju skaita (62408) priekšā pieveica "Lille", no turnīra favorītes PSG atraujoties jau par trim punktiem. Parīzieši pirmo apli pabeidza tikai trešajā vietā, jo Lionas "Olympique" izbraukumā ar šokējošu 5:0 sagrāva šosezon labu sniegumu demonstrējošo "Bordeaux".

Ekstrēmās pārvērtības - "Atletico" no 0:1 uz 4:1, Grīzmanam "hat-trick" (50) 21.12.2014 23:50

Šodien izspēlēta 2014.gada pēdējā spēle Spānijas čempionātā - tajā Madrides "Atletico" pēc zaudēta 1.puslaika prata atdzimt un uzvarēt šo maču ar 4:1. Trīs vārtus guva Francijas izlases spēlētājs Antunāns Grīzmans, un šī uzvara ļāva "Atletico" saglabāt normālas cerības cīnīties par Spānijas čempiones titula saglabāšanu.

"Liverpool" 97. minūtē izglābjas no zaudējuma pret "Arsenal" (25) 21.12.2014 20:02

Šovakar plkst. 18:00 Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīta 17. kārtas centrālā spēle, kurā "Liverpool" savā "Anfield" stadionā uzņēma Londonas "Arsenal". Pateicoties Martina Škrtela gūtajiem vārtiem kompensācijas laika septītajā minūtē, "Liverpool" izglāba neizšķirtu 2:2.

Ančeloti: "Esam labākā komanda pasaulē" (49) 21.12.2014 12:20

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" vakar triumfēja FIFA Klubu pasaules kausa izcīņā, fināla spēlē ar 2:0 uzvarot Argentīnas komandu "San Lorenzo". Vārtus spāņu komandas labā guva Serhio Ramoss un Garets Beils.

Francijas čempione PSG gadu noslēdz ar krīzi – zaudēti vēl divi punkti (6) 21.12.2014 00:06

Negaidīti vēl divus punktus zaudējusi Francijas futbola čempione PSG, kas savā laukumā neprata pārspēt turnīra tabulas vidusdaļas komandu "Montpellier (0:0). Lionas "Olympique" uzvaras gadījumā parīzieši gadu var noslēgt tikai trešajā vietā. Pēdējo četru "Ligue 1" spēļu laikā PSG no iespējamajiem 12 punktiem izcīnīja tikai piecus.

Viens noraidījums un nevienu vārtu - "Roma" un "Milan" cīnās neizšķirti (1) 20.12.2014 23:37

Sesto spēli pēc kārtas Itālijas futbola čempionātā zaudējuma rūgtumu neizjuta vicečempione "Roma", kas vienā no kārtas centrālajām spēlēm savā laukumā cīnījās neizšķirti ar "Milan" (0:0). Pēdējās 20 minūtes viesi spēlēja mazākumā, jo otro brīdinājumu nopelnīja Pablo Armero.

Madrides "Real" iegūst FIFA Klubu pasaules kausu (37) 20.12.2014 23:19

Šodien Marokā risinājās FIFA Klubu pasaules kausa fināls. Tajā UEFA Čempionu līgas pagājušās sezonas spēcīgākais klubs Madrides "Real" ar 2:0 pārspēja Argentīnas "San Lorenzo". "Real" šo trofeju ieguva pirmo reizi, un šīs dienas finālā vārtus guva Serhio Ramoss un Garets Beils.

Mettieši Pallo, Māris Riherts un Ingars Stuglis trenējas kopā ar "Skonto" (12) 20.12.2014 21:20

Latvijas otrais spēcīgākais futbola klubs Rīgas "Skonto" šodien uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai. Pirmajā treniņā klātienē bija arī virkne jaunu seju, ieskaitot "Mettas"/LU spēlētājus Artūru Pallo, Māri Rihertu (galvenā trenera Andra Riherta brāli), Ingaru Stugli un Tigranu Bagdasarjanu.

Gorkšam uzvara, Rudņevam 1. apļa noslēgumā neizšķirts pret "Schalke" (15) 20.12.2014 18:55

Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 17. kārtas mačā Artjoms Rudņevs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet viņa "Hamburger SV" Gelzenkirhenē cīnījās 0:0 ar "Schalke". Rudņevam pirmā puslaika beigās bija arī viena laba vārtu gūšanas iespēja. Savukārt Anglijas 1. ligā pie uzvaras tika Kaspara Gorkša "Colchester United".

"Aston Villa" pārtrauc "Manchester United" uzvaru sēriju (18) 20.12.2014 18:54

Šodien savu 17. kārtas Anglijas Premjerlīgas spēli aizvadīja "Manchester United", Birmingemā tiekoties ar "Aston Villa". Viesi jau pirmā puslaika sākumdaļā zaudēja vārtus, bet otrajā puslaikā spēja tikai rezultātu izlīdzināt 1:1, līdz ar to pārtraucot savu sešu uzvarēto spēļu sēriju.

Svaress pēc 11 stundām gūst pirmos vārtus "La Liga", "Barcelona" grauj (17) 20.12.2014 18:52

Šodien Spānijas futbola čempionāta 16.kārtas spēlē "Barcelona" mājās ar 5:0 sagrāva "Cordoba". Divi vārti Lionleam Mesi, bet otros vārtus šajā mačā guva urugvajietis Luiss Svaress, kuram tie kļuva par pirmajiem vārtiem "La Liga" ietvaros. Pirms tam Svaresam "Barcelona" kreklā bija divi precīzi raidījumi Čempionu līgā.

Silvam divi vārti, "Manchester City" sagrauj "Crystal Palace" (27) 20.12.2014 16:35

Šodien Anglijas Premjerlīgā sākās 17. spēļu kārta. Plkst. 14:45 "Etihad" stadionā "Manchester City" uzņēma "Crystal Palace". Anglijas čempioniem nācās maču aizvadīt bez uzbrucējiem, tomēr tas netraucēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Pirmie divi vārtu guvumi Davida Silvas rēķinā.

Kanālā VSB Anglijas Premjerlīgas 17. kārtas spēles 20.12.2014 14:37

Sestdien, svētdien un pirmdien Viasat sporta kanāls Viasat Sport Baltic (VSB) piedāvā Anglijas Premjerlīgas 17.kārtas spēles: Manchester City – Crystal Palace, Aston Villa – Manchester United, Southampton – Everton, Newcastle United – Sunderland, Liverpool – Arsenal un Stoke City – Chelsea.

Pertija kategoriski atsakās laist skontiešus uz Sadraudzības kausu (14) 19.12.2014 21:54

Rīgas futbola kluba "Skonto" galvenais treneris Tamazs Pertija sarunā ar Sportacentrs.com sacīja, ka ir kategoriski pret savu spēlētāju došanos uz Sadraudzības kausa izcīņu.

Hārts pagarina līgumu ar "City", "Bayern" nesteidzas ar piedāvājumu Gvardiolam (38) 19.12.2014 21:21

Anglijas Premjerlīgas futbola klubs Mančestras "City" savā mājaslapā paziņoja par līguma pagarināšanu ar komandas pamatvārtsargu Džo Hārtu. Tikmēr Minhenes "Bayern" vadība uzskata, ka piedāvāt jaunu līgumu Žuzepam Gvardiolam vēl ir pāragri.

Aknu audzēju pievārējušais Abidāls 35 gadu vecumā beidz karjeru (8) 19.12.2014 17:29

Grieķijas spēcīgākā futbola kluba Pirejas "Olympiakos" aizsargs Eriks Abidāls preses konferencē paziņoja, ka rīt paredzētā spēle pret "Kalloni" būs pēdējā viņa profesionālajā karjerā. Bijušais Francijas izlases spēlētājs ir saņēmis piedāvājumus no "Olympiakos" un "Barcelona" pēc karjeras beigām strādāt kluba sistēmā.

FIFA publiskos Garsijas ziņojumu, Pasaules kausa norises vietas netiks mainītas (4) 19.12.2014 15:12

FIFA Izpildkomiteja vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu publicēt ASV izmeklētāja Maikla Garsijas ziņojumu par PK 2018 un PK 2022 rīkošanas tiesību piešķiršanu. Tas tiks publicēts pēc tam, kad Ētikas komisija beigs izskatīt lietas, kas uzsāktas pret trijiem Izpildkomitejas locekļiem, taču Zeps Blaters norādījis, ka FIFA neplāno atkārtoti izskatīt Krievijas un Kataras tiesības rīkot Pasaules kausu.

"Skonto" valdes vadību pārņem Kārlis Villerušs (52) 19.12.2014 14:15

Vakar notikušajā futbola kluba "Skonto" dalībnieku kopsapulcē par jauno valdes locekli tika ievēlēts Kārlis Villerušs, bijušais FK "Rīga" prezidents un LFF Apelāciju komisijas priekšsēdētājs. Tā kā saskaņā ar uzņēmuma statūtiem valdē ir tikai viens valdes loceklis, tad viņš kļuvis par tās vadītāju.

"Atletico" nokārto formalitāti - tikšanos ar Madrides "Real" 1/8 finālā (6) 19.12.2014 01:39

Šodien Spānijas kausa izcīņā tika aizvadītas pēdējās četras atbildes spēles 1/16 fināla stadijā. Madrides "Atletico" nospēlēja neizšķirti ar 3.līgas klubu, tomēr uzvarēja summā, nodrošinot dueli 1/8 finālā pret "Real".

Abramovičs un Usmanovs kopumā zaudējuši 1.3 miljardus ASV dolāru (18) 18.12.2014 23:36

Anglijas Premjerlīgas futbola kluba Londonas „Arsenal” īpašnieks Ališers Usmanovs 48 stundu laikā zaudējis 809 miljonus ASV dolāru, bet Londonas „Chelsea” īpašnieks Romāns Abramovičs – 449.5 miljonus.

Aizvainojošās bildes dēļ Balotelli nevarēs spēlēt pret "Arsenal" (19) 18.12.2014 22:59

Anglijas Premjerlīgas kluba "Liverpool" uzbrucējam Mario Balotelli piespriesta vienas spēles diskvalifikācija par izteikumiem sociālajos tīklos.

U21 izlase Sadraudzības kausa izcīņā spēkosies ar Krieviju, Moldovu un Kirgizstānu (12) 18.12.2014 21:23

Tradicionālajā Sadraudzības kausa izcīņā Latvijas U21 izlase spēkosies ar Krievijas, Moldovas un Kirgizstānas komandām, vēsta Krievijas Futbola savienība.

Platinī: "Garsijas aiziešana ir vēl viena FIFA izgāšanās" (1) 18.12.2014 14:40

UEFA prezidents Mišels Platinī skarbi raksturujis FIFA amatpersonu rīcību, pieļaujot neatkarīgā izmeklētāja Maikla Garsijas atkāpšanos un publisko protestu, savukārt FIFA prezidents Zeps Blaters paudis savu pārsteigumu par šādu notikumu attīstību.

Rudņevs un HSV janvārī aizvadīs pārbaudes maču pret Mančestras "City" (7) 18.12.2014 13:48

Vācijas Bundeslīgas komanda "Hamburger SV" paziņojis savu janvāra pārbaudes spēļu grafiku, kurā iekļauta 21. janvāra spēle pret Anglijas Premjerlīgas čempioni Mančestras "City".

Nemaksātas algas un uzbrukums ģērbtuvēs - "FIFPro" aicina futbolistus nedoties uz Serbiju (1) 18.12.2014 13:10

Starptautiskā profesionālo futbolistu federācija (FIFPro) kopā ar Serbijas Futbolistu arodbiedrību ieteikusi spēlētājiem nenoslēgt līgumus ar Serbijas komandām, jo pastāv liels risks nesaņemt algu. kā arī novēroti klaji spēlētāju tiesību pārkāpumi, ieskaitot vardarbību.

Latvija turpina pakāpties FIFA rangā, sasniegta 96. vieta (18) 18.12.2014 12:28

Latvijas futbola izlase 2014. gada noslēdzošajā FIFA ranga izdevumā pakāpusies uz 96. vietu. Gada laikā tā uzlabojusi savu pozīciju par 20 vietām.

PSG ar pūlēm uzvar 2. līgas komandu un izvairās no trešā zaudējuma 18.12.2014 01:04

Pašreizējā Francijas Līgas kausa sargātāja PSG negaidīti smagā cīņā apspēlēja pēc spēka otrās līgas komandu un iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā (3:1). Dramatiskā cīņā nākamo kārtu sasniedza arī "Monaco" un "Lille", kas pendelēs pieveica Lionas "Olympique" un "Bordeaux".

Finbogasons iepriecina Moizu, uzvar tikai "La Liga" komandas (3) 18.12.2014 00:50

Trešdienas vakarā Spānijas kausa izcīņas 1/16 finālā izspēlētas vēl sešas atbildes spēles. Pārsteigumi nav notikuši. Jāizceļ Deivida Moiza vadītās "Real Sociedad" 2:0 uzvara gan šovakar, gan summā pār 3.līgas vienību "Real Oviedo".

"Tottenham" un "Liverpool" pārliecinoši iesoļo Līgas kausa pusfinālā (9) 17.12.2014 23:36

Šovakar Anglijas Līgas kausa izcīņā tika noskaidrotas atlikušās divas pusfinālu dalībnieces. Lielāko interesi izraisīja divu Premjerlīgas klubu cīņa, kurā "Tottenham Hotspur" savā laukumā negaidīti pārliecinoši ar 4:0 sagrāva "Newcastle United". Savukārt "Liverpool" bez lielām problēmām ar 3:1 pieveica Čempionāta līdervienību "AFC Bournemouth".

Kļavam sezonas pirmie vārti Azerbaidžānā 17.12.2014 22:18

Latvijas futbola aizsargs Oskars Kļava šodien izcēlies ar vārtu guvumu Azerbaidžānas futbola čempionātā, palīdzot AZAL ar 3:1 pārspēt "Baku".

Neatkarīgais izmeklētājs Garsija protestē un pamet darbu FIFA (6) 17.12.2014 18:53

Amerikāņu jurists Maikls Garsija atkāpies no FIFA Ētikas komisijas, izrādot protestu par pasaules vadošās futbola organizācijas rīcību korupcijas izmeklēšanas sakarā.

Krievijas čempionātā noteikts 10 leģionāru limits (22) 17.12.2014 17:22

Krievijas Futbola savienība noteikusi viesspēlētāju ierobežojumu vietējiem čempionātiem. Sezonai komandas nedrīkstēs pieteikt vairāk par 10 leģionāriem.

Koliņko pārstāvēto "Baltika" vadīs Latvijā strādājušais Jurans (1) 17.12.2014 11:39

Par Krievijas 1. līgas kluba Kaļiņingradas "Baltika" galveno treneri tuvākajās dienās tiks apstiprināts bijušais Krievijas izlases futbolists Sergejs Jurans, kurš savulaik par treneri strādājis arī Latvijā.

"Manchester United" pussargs Ererra noliedz piedalīšanos spēļu sarunāšanā (3) 17.12.2014 07:22

Anglijas Premjerlīgas kluba „Manchester United” pussargs Anderss Errera uzstāj, ka nekad nav piedalījies spēļu sarunāšanā.

"Valencia" tiek tālāk ar dramatisku 4:4, Barselonai summā 12:1 (2) 17.12.2014 01:18

Šodien Spānijas kausa izcīņā dramatiskus panākumus divu spēļu summā guva "Valencia" un "Celta", bet 1.spēlē visu nokārtojusī "Barcelona" šovakar uguņoja, sasitot 3.līgas vienību "Huesca" ar 8:1.

"Chelsea" iekļūst Līgas kausa pusfinālā, "Southampton" zaudē 3. līgas klubam (18) 16.12.2014 23:47

Šodien plkst. 21:45 tika aizvadītas pirmās divas Anglijas Līgas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Viena no Čempionāta līdervienībām "Derby County" savā laukumā uzņēma Premjerlīgas līdervienību "Chelsea". Londonieši samērā sīvā cīņā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1. Savukārt cits premjerlīgas klubs "Southampton" ar 0:1 viesos piekāpās trešās līgas klubam "Sheffield United".

"Real" pārliecinoši iekļūst Pasaules klubu kausa finālā (27) 16.12.2014 23:32

Marokas pilsētā Marakešā Pasaules klubu kausa izcīņas finālu šodien sasniedza Madrides "Real", kas pusfināla mačā ar 4:0 sakāva Meksikas komandu "Cruz Azul".

"Nikars" K. Jerjomenko kausa otro posmu sāk ar zaudējumu 16.12.2014 23:00

Šovakar Rīgā ar "Nikara" zaudējumu Kazahstānas čempionvienībai "Tulpar" (3:4) startēja Konstantīna Jerjomenko kausa izcīņas otrais posms.

Rudņevs nopelna pretiniekam noraidījumu, HSV zaudē (7) 16.12.2014 22:53

Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 16. kārtas mačā Artjoms Rudņevs atkal izgāja "Hamburger SV" pamatsastāvā, nospēlējot visas 90 minūtes tikšanās reizē ar "Stuttgart". Otrā puslaika sākumā pēc pārkāpuma pret Rudņevu Štutgartes futbolists Nidermaijers saņēma sarkano kartīti, taču vairākums nespēja palīdzēt HSV tikt pie punktiem - zaudējums ar 0:1.

FIFA apstiprina Latvijas tiesnešu licences, Treimanis varēs tiesāt izlašu oficiālās spēles (11) 16.12.2014 19:47

Latvijas futbola tiesnesis Andris Treimanis turpmāk varēs saņemt norīkojumus uz UEFA Eiropas līgas grupu turnīra un oficiālām nacionālo izlašu spēlēm, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).