Nākamā lapa

D. Ikaunieka divi vārti četrās minūtēs nodrošina komandai uzvaru (5) 24.02.2017 22:19

Čehijas čempionātā tikai trešo panākumu pēdējās desmit spēlēs izcīnīja "Jihlava", un par galveno varoni kļuva Dāvis Ikaunieks, kurš atklāja rezultātu un četras minūtes vēlāk iesita uzvaras vārtus.

Kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Anglijas Premjerlīgu un Līgas kausa finālu (2) 24.02.2017 17:14

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Anglijas Premjerlīgas 26.kārtas spēles: Watford – West Ham United, Chelsea – Swansea City, Tottenham Hotspur – Stoke City, Leicester City – Liverpool, kā arī Anglijas Līgas kausa finālu starp Southampton – Manchester United. Nenokavē Anglijas Premjerlīgu un Līgas kausu ekskluzīvi kanālā Viasat Sport Baltic!

Eiropas līgas 1/8 finālā vācu un beļģu dueļi, "Roma" dosies uz Lionu (19) 24.02.2017 15:03

UEFA mītnē Nionā, Šveicē, notika UEFA Eiropas līgas 1/8 fināla pāru izloze. Vienā pārī ielozēti gan divi Vācijas, gan divi Beļģijas klubi, bet vienā no saistošākajiem dueļiem tiksies Itālijas bronzas medaļniece "Roma" un Francijas vicečempione Lionas "Olympique".

"Real" aizsargs Varāns izlaidīs Čempionu līgas atbildes spēli Neapolē (2) 24.02.2017 13:59

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" savā mājaslapā paziņoja, ka šodien tika veiktas medicīniskās pārbaudes franču centra aizsargam Rafaelam Varānam, kurš aizvakar iedzīvojās savainojumā Valensijā (1:2).

Početino par izstāšanos no Eiropas līgas: "Tā nebija Allī vaina, tā gadās" 24.02.2017 11:51

Anglijas Premjerlīgas klubs "Tottenham" vakar izstājās UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā, savā laukumā mazākumā nespējot uzvarēt Beļģijas "Gent" (2:2, summā 2:3). Pirmā puslaika izskaņā pie rezultāta 1:1 par rupju izklupienu noraidīts tika mājinieku uzbrūkošais pussargs Dellī Allī, taču galvenais treneris Maurisio Početino nevēlējās vainu novelt uz viņu.

"Gent" izslēdz "Tottenham", Liona iesit septiņus, "Fiorentina" mača vidū sabrūk (7) 24.02.2017 00:07

UEFA Eiropas līgā 1/16 finālā izstājās Anglijas "Tottenham Hotspur", savā laukumā neprotot pieveikt beļģu "Gent" (2:2, summā 2:3). Neveiksmīga diena "Tottenham" līderiem - Harijs Keins iesita savos vārtos, bet Dele Ali saņēma noraidījumu. Savukārt "Lyon" savus pretiniekus divu spēļu summā sagrāva ar 11:2, bet Menhengladbahas "Borussia" no ļoti mazcerīgas pozīcijas 15 minūtēs ne tikai izglābās, bet arī sakāva "Fiorentina".

Lestera atlaiž Ranjēri, sensacionālā čempionu titula ieguvēju (19) 23.02.2017 22:16

Anglijas Premjerlīgā 17. vietā esošā "Leicester", kas šosezon iekļuvusi Čempionu līgas astotdaļfinālā, oficiāli paziņojusi par galvenā trenera Klaudio Ranjēri atlaišanu no amata. Tas noticis tikai deviņus mēnešus pēc tam, kad Ranjēri aizveda komandu līdz Premjerlīgas čempiones titulam, sarūpējot vienu no lielākajiem pārsteigumiem pasaules sportā 21. gadsimtā.

"Zenit" 90. minūtē ielaiž izšķirošos vārtus, "Athletic Bilbao" izstājas Kiprā (13) 23.02.2017 21:56

UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā Sanktpēterburgas "Zenit" ar 3:1 savā laukumā pieveica beļģu "Anderlecht", kas ar 90. minūtē gūto vārtu palīdzību bija pārāka divu spēļu summā. Tālāk tika arī Kipras APOEL, kas ar 2:0 apspēlēja Spānijas "Athletic Bilbao", summā triumfējot ar 4:3.

Rūnijs paziņo, ka, neskatoties uz Ķīnas klubu interesi, paliks Mančestrā (14) 23.02.2017 20:00

Anglijas futbola izlases kapteinis Veins Rūnijs īpašā paziņojumā kliedējis baumas par savu iespējamo pārcelšanos uz Ķīnu, norādot, ka paliks Mančestras "United" sastāvā.

Latvijas U19 izlase un "Skonto" iesit sešus vārtus un spēlē neizšķirti (3) 23.02.2017 19:29

"Skonto" hallē šodien Latvijas U19 futbola izlase, gatavojoties Eiropas čempionāta atlases turnīra sākumam, nospēlēja neizšķirti 3:3 ar "Skonto".

"Tottenham" un "Zenit" pēc sausajām sakāvēm plāno revanšu pret beļģiem (15) 23.02.2017 16:26

Šovakar UEFA Eiropas līgā tiks noskaidrotas visas astotdaļfināla dalībnieces. Kamēr "Roma", "Lyon" un Rostova visai droši kontrolē notikumus savā 1/16 fināla pārī, "Zenit" un "Tottenham" būs jācenšas pārliecinoši pieveikt Beļģijas komandas, pret kurām izbraukumā vārtus gūt neizdevās.

Ungārija nekandidēs uz 2024. gada olimpisko spēļu rīkošanu (8) 23.02.2017 14:23

Ungārijas galvaspilsēta Budapešta atteikusies no kandidēšanas uz 2024. gada olimpisko spēļu rīkošanu, tādējādi šajā cīņā palikušas vairs tikai divas pilsētas - Losandželosa (ASV) un Parīze (Francija).

Alegri izcilās maiņas uzlauž Kasiljasa vārtus, "Juventus" uzvar vairākumā (8) 22.02.2017 23:37

UEFA Čempionu līgas pirmajā 1/8 spēlē Turīnas "Juventus" viesos ar 2:0 pieveica "Porto". Lai arī Itālijas čempione bija vairākumā jau kopš pirmā puslaika vidus, pretinieku vārtu cietoksni izdevās uzlauzt tikai spēles pēdējā ceturksnī, kad trenerim Masimiljāno Alegri izdevās uz rezervisu soliņa "atrast" vārtu guvējus Marko Pjacu un Dani Alvesu. Abi raidīja bumbu Ikera Kasiljasa vārtos jau pāris minūtes pēc uznākšanas laukumā.

"Sevilla" dominē minimālā uzvarā, Lestera gūst izbraukuma vārtus (11) 22.02.2017 23:36

UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē "Sevilla" mača lielāko daļu dominēja un ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr "Leicester City" 73. minūtē pretuzbrukumā panāca 1:2, precīzi sitot Džeimijam Vārdijam.

"Real" ielaiž divus vārtus pirmajās deviņās minūtēs un zaudē Valensijā (28) 22.02.2017 21:40

Spānijas "La Liga" čempionāta pārceltajā 16. kārtas spēlē zaudējumu piedzīvoja līdere Madrides "Real", kas ielaida divus vārtus ievadā un izbraukumā ar 1:2 atzina "Valencia" pārākumu.

Krasnodarai neizšķirts Turcijā, Eiropas līgas 1/8 finālā iekļūst arī "United" un "Schalke" (1) 22.02.2017 21:19

UEFA Eiropas līgas futbolā astotdaļfinālu šovakar sasniedza "Krasnodar", Gelzenkirhenes "Schalke 04" un "Machester United".

"Metta/LU" Ziemas kausā pieveic Igaunijas čempioni, RFS zaudējums Kiprā (7) 22.02.2017 18:32

Gatavojoties jaunajai sezonai, "Metta/Latvijas Universitāte" Ziemas kausā ierindojās 6. vietā, pēdējā mačā ar 2:1 pieveicot Igaunijas čempioni "Infonet". Tikmēr Ziemas kausa uzvarētāja RFS piedzīvoja zaudējumu pārbaudes mačā.

"Riga" pievienojas uzbrucējs no Krievijas Premjerlīgas (31) 22.02.2017 18:07

Latvijas Virslīgas futbolā amibiciozo klubu "Riga FC" papildinājis 27 gadus vecais uzbrucējs Hizirs Apajevs, kura pēdējā pieturvieta bija Krievijas Premjerlīgas klubā Tulas "Arsenal", 13 mačos ar vārtu guvumiem gan neizceļoties.

Rubenis pamatsastāvā, CSKA iekļūst UEFA Jaunatnes līgas 1/4 finālā (6) 22.02.2017 15:44

UEFA Jaunatnes līgas 1/4 finālā iekļuva Maskavas CSKA U19 komanda, kuras pamatsastāvā izgāja latviešu futbolists Oskars Rubenis. CSKA savā laukumā izrāva uzvaru pār Tronheimas "Rosenborg" (2:1).

Lietuvas čempiona "Žalgira" budžets būs virs diviem miljoniem eiro (6) 22.02.2017 14:34

Lietuvas pēdējo četru gadu futbola čempions Viļņas "Žalgiris" pirmssezonas prezentācijā atklāja, ka gaidāmajā sezonā paredzamais budžets būs nedaudz virs diviem miljoniem eiro.

Kasiljass pret Bufonu, aizraujošā "Sevilla" uzņems Anglijas čempioni (18) 22.02.2017 12:41

Ar divām spēlēm šovakar noslēgsies UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālu pirmie mači. Itālijas čempione Turīnas "Juventus" viesosies pie Portugāles bronzas medaļnieces "Porto", bet Anglijas sensacionālā čempione "Leicester" dosies pie "Sevilla". Abu spēļu sākums paredzēts plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Morinju par interesi no Ķīnas: "Nevaru garantēt, ka Rūnijs paliks" (10) 22.02.2017 10:24

Jau pēc pāris nedēļām sāksies Ķīnas Superlīgas jaunā sezona, un, pāreju periodam tuvojoties beigām, arvien nopietnākas kļūst runas par Veina Rūnija, kurš ir izstumts no Mančestras "United" pamatsastāva, palikšanu vai nepalikšanu komandā. Galvenais treneris Žuzē Morinju nevarēja garantēt Rūnija nepārdošanu, tomēr Sky Sports ziņo, ka angļu futbolists, visticamāk, nekur nedosies.

"Atletico" uzvar sešu vārtu spēlē Leverkūzenē (2) 21.02.2017 23:43

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Madrides "Atletico" otrdien Leverkūzenē aizraujošā sešu vārtu spēlē ar 4:2 pieveica vietējo "Bayer", sperot platu soli ceturtdaļfināla virzienā. Pagājušās sezonas turnīra finālisti pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru un uz diviem pēc pārtraukuma zaudētajiem vārtiem spēja atbildēt vēl ar diviem rezultatīviem sitieniem.

''Monaco'' nenotur pārsvaru un astoņu vārtu trillerī zaudē ''City'' (34) 21.02.2017 23:37

Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla spēlē Mančestras ''City'' savās mājās izcīnīja dramatisku uzvaru pār ''Monaco''. Radamels Falkao gan nerealizēja pendeli, gan guva fantastiskus vārtus, tomēr ''City'' atspēlējās un izcīnīja uzvaru 5:3.

Spaleti: "Aiziešu, ja "Roma" nepagarinās līgumu ar Toti" (1) 21.02.2017 23:21

Itālijas čempionāta vicelīderes "AS Roma" galvenais treneris Lučāno Spaleti nācis klajā ar skaļiem vārdiem: ja klubs nepagarinās līgumu ar leģendāro Frančesko Toti, tad Spaleti negrasās palikt.

Šabala iesit ceturtajā spēlē pēc kārtas, "Riga" zaudē Lietuvā (5) 21.02.2017 21:11

Ceturtajā spēlē ar vārtu guvumu izceļoties uzbrucējam Valērijam Šabalam, zaudējumu pārbaudes spēlē tomēr piedzīvoja "Riga", kas Lietuvā ar 1:2 atzina "Suduva" pārākumu.

"Viasat Sport Baltic" piedāvā Čempionu līgas izslēgšanas spēles 21.02.2017 19:47

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic pārraidīs UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla spēles: Leverkūzenes Bayer 04 – Madrides Atlético, Manchester City – Monaco, Porto – Turīnas Juventus un Sevilla – Leicester City. Nenokavē UEFA Čempionu līgas spēles Viasat kanālos!

"Arsenal" zaudējušās komandas vārtsargam nepatikšanas par ēšanu (16) 21.02.2017 17:56

Anglijas pēc spēka piektās līgas kluba "Sutton United", kas līgas kausā vakar ar 0:2 piekāpās Londonas "Arsenal", otro vārtsargu Veinu Šo izmeklē par pīrāga ēšanu mača laikā.

Zemgales U-15 puiši uzvar pirmajā LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīrā 21.02.2017 17:24

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas jaunā sezona tika uzsākta 20. un 21. februārī Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā, kur pirmajā reģionālo izlašu turnīrā tikās U-15 vecuma grupas (2002. dzimšanas gada) futbolisti no sešiem Latvijas reģioniem. Par turnīra uzvarētājiem kļuva puiši no Zemgales reģionālās izlases, finālā pārspējot vienaudžus no Kurzemes.

"Liepāja" gūst trīs vārtus mazākumā un sakauj "Uteni" (7) 21.02.2017 15:05

Otrdien Ziemas kausa spēlē futbolā "Liepājai" netraucēja palikšana mazākumā jau spēles sākumā un izdevās ar rezultātu 3:0 apspēlēt lietuviešu vienību "Utenis".

"Babīte" mājas spēles aizvadīs "Skonto" stadionā (14) 21.02.2017 13:39

SK "Babīte/Dinamo", kas pagājušajā gadā triumfēja Latvijas futbola pirmajā līgā, jaunajā sezonā debitēs "Synottip" Virslīgā un mājas spēles aizvadīs Rīgā esošajā "Skonto" stadionā.

Vai "Atletico" apturēs karsto Čičarito? Vai "City" mājās pieveiks "Monaco"? (26) 21.02.2017 12:03

Šovakar pulksten 21:45 sāksies nākamās divas UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēles: Leverkūzenes "Bayer" uzņems Madrides "Atletico", savukārt Mančestras "City" mājās tiksies ar "Monaco".

"Arsenal" uzvar komandu, kuras otrais vārtsargs pārtraukumā dodas uz bāru (10) 20.02.2017 23:57

Londonas futbola klubs "Arsenal" FA kausa astotdaļfinālā viesos ar 2:0 pieveica "Sutton", Anglijas pēc spēka piektajā līgā spēlējošu komandu. "Arsenal" arī ceturtdaļfinālā spēlēs pret šīs līgas komandu - "Lincoln", kas sensacionāli izslēdza Premjerlīga klubu "Burnley".

DFB aicina Ančeloti paskaidrot vidējā pirksta parādīšanu pretinieku faniem (4) 20.02.2017 21:41

Minhenes "Bayern" galvenais treneris Karlo Ančeloti saņēmis oficiālu aicinājumu no Vācijas Futbola savienības (DFB) paskaidrot, kādēļ viņš pēc spēles pret "Hertha" izteiksmīgi parādījis rupju žestu (izstieptu vidējo pirkstu) pretinieku fanu virzienā. Pēc tam tiks lemts, vai ierosināt disciplinārlietu.

Ikaunieks palīdz "Larissa" pārtraukt ilgo neuzvarēto spēļu sēriju (6) 20.02.2017 21:27

Jānis Ikaunieks palīdzēja "Larissa" izcīnīt uzvaru Grieķijas Superlīgā un uzlabot savas pozīcijas cīņā par vietas saglabāšanu līgā, ar 2:1 pieveicot "Levadiakos".

''Jelgava'' nenotur pārsvaru un zaudē Marijampolē (1) 20.02.2017 16:01

Pēdējo pārbaudes spēli treniņnometnes laikā Lietuvas pilsētā Marijampolē aizvadījusi ''Jelgava'', kas ar 1:2 piekāpās Lietuvas komandai Kauņas ''Stumbras''. Jelgavniekus pirmajā puslaikā pēc pretinieku kļūdas vadībā izvirzīja Kevins Kaubers.

Izlases futboliste Ševcova: ''Bumba ir apaļa un katrai komandai ir iespējas'' (4) 20.02.2017 11:55

Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases un Rīgas Futbola skolas spēlētāja Olga Ševcova intervijā LFF.lv pēc sestdien, 18. februārī pārbaudes spēlē izcīnītās uzvaras pār Lietuvas klubu Gintra Universitetas atzīmēja, ka pieaugusī rezultativitāte ir pozitīvu tendenci raksturojošs faktors valstsvienības attīstībā. Divu vārtu autore norādīja arī uz tām lietām, pie kurām komandai vēl nepieciešams piestrādāt nākotnē, kā arī novērtēja gaidāmās pretinieces Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Gruzijā.

Dobrecovs, iespējams, kļūs par Grobiņas galveno treneri (17) 20.02.2017 11:08

Laikrakstā ''Kurzemes vārds'' 20. februāra numurā pieejamā informācija liecina, ka 2015. gada Latvijas čempionu galvenais treneris Viktors Dobrecovs pievienojies Grobiņas komandai un, iespējams, kļūst par šīs vienības galveno treneri, rakstīts liepajniekiem.lv

"Dienas mīkla" - atpazīsti spēlētāju un iegūsti dāvanu karti no Komanda.lv (7) 20.02.2017 11:05

Lielais futbols turpinās ar Čempionu līgas 1/8 finālu cīņām. Sportacentrs.com sadarbībā ar sporta preču veikalu Komanda.lv piedāvā konkursu "Dienas mīkla". Piedalies konkursā un laimē dāvanu karti no "Komanda.lv".

PSG mājās zaudē punktus, Liona izglābjas, Bjelsa oficiāli vienojas ar Lilli 20.02.2017 00:16

Lielisku iespēju pietuvoties līderei "Monaco" viena punkta attālumā neizmantoja Francijas futbola čempione PSG, kas otrdien Čempionu līgas astotdaļfinālā savā laukumā sagrāva "Barcelona" (4:0), taču šovakar nespēja mājās uzlauzt "Toulouse" aizsardzību (0:0).