Nākamā lapa

Marsiāls: "Tas ir normāli, ka Rūnijs mani nezina" (4) 02.09.2015 23:51

Francijas futbola izlases debitants Antonijs Marsiāls sarunā ar vietējiem medijiem noliedza, ka milzīgā pārejas maksa varētu negatīvi ietekmēt viņa karjeru Mančestras "United". Tāpat 19 gadus vecais uzbrucējs neuzskata, ka pāreja mazinātu viņa izredzes pēc gada spēlēt Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Groskroica pāreja uz "Galatasaray" izjūk neparakstītu dokumentu dēļ (2) 02.09.2015 23:22

Turcijas spēcīgākais futbola klubs Stambulas "Galatasaray" transfēru perioda pēdējā dienā panāca vienošanos par Dortmundes "Borussia" pussarga Kevina Groskroica pāreju, taču nepaguva to pareizi noformēt.

Gluži kā 2003. gadā – Latvijas izlases spēli Turcijā tiesās zviedrs (3) 02.09.2015 19:43

2016. gada Eiropas futbola čempionāta atlases cikla spēli starp Turcijas un Latvijas izlasēm tiesās zviedru arbitrs Stefans Juhannesons, liecina informācija UEFA mājaslapā.

"Evelatus" kļūst par Latvijas izlases oficiālo sponsoru (5) 02.09.2015 19:13

Par Latvijas nacionālās futbola izlases oficiālo sponsoru kļuvis telefonu izstrādātāja Latvijas uzņēmums "Evelatus", vēsta Latvijas Futbola federācijas mājaslapa. Abu pušu līgumu parakstīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis un "Evelatus" valdes loceklis Valters Ģērmanis. Tas parakstīts līdz 2016. gada beigām.

Gauračam par sitienu R. Uldriķim trīs spēļu diskvalifikācija (11) 02.09.2015 18:14

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija SMScredit.lv Virslīgas kluba Jūrmalas "Spartaka" uzbrucējam Edgaram Gauračam piespriedusi trīs spēļu diskvalifikāciju (+170 eiro soda naudu), liecina informācija LFF mājaslapā.

Par manipulācijām piedāvā cietumsodu līdz pieciem gadiem (26) 02.09.2015 15:05

Tieslietu ministrija sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, piedāvājot iekļaut pantu par manipulācijām ar sporta sacensībām, par ko draudēs cietumsods līdz pieciem gadiem.

Mančestras "United" apsūdz "Real" melos un piedāvā savu versiju (33) 01.09.2015 23:15

Mančestras "United" savā mājaslapā publicējusi vakardienas notikumu izklāstu, kurš asi kontrastē ar Madrides "Real" piedāvāto versiju, un neitrālam futbola līdzjutējam šobrīd skaidrs ir tikai viens - Davids de Heja paliek Mančestrā, Keilors Navass - Madridē, bet vismaz viens no klubiem taisnību nesaka.

Strotmanam atkal operācija, "Chelsea" iegūst divus aizsargus, van Deiks uz "Southampton" (18) 01.09.2015 21:32

Anglijas Premjerlīgā noslēdzies vasaras transfēru periods, savukārt "Roma" atkal spiesta paziņot, ka tās pussargs Kevins Strotmans gūlies uz operāciju galda un nespēlēs vairākus mēnešus.

Mančestras "United" par rekordsummu nopērk Francijas talantu Marsiālu (28) 01.09.2015 19:48

Anglijas futbola klubs Mančestras "United" oficiāli apstiprinājis 19 gadus vecā uzbrucēja Antonija Marsiāla iegādi no "Monaco".

LFF noraida kritiku par Maksimenko transfēra aizkavēšanu (8) 01.09.2015 18:21

Latvijas Futbola federācija(LFF) savā mājaslapā, apsveicot Vitāliju Maksimenko ar pievienošanos Austrijas klubam "Mattersburg", norobežojusies no austriešu kritikas par laicīgi nesaņemto transfēra apstiprinājumu.

De Hejas sāga: Madrides "Real" oficiāli noveļ vainu uz Mančestras "United" (43) 01.09.2015 16:05

Vairāk nekā 14 stundas pēc Spānijas transfēru perioda beigām viens no klubiem beidzot nācis klajā ar oficiālu paziņojumu Davida de Hejas un Keilora Navasa lietā. Tas ir Madrides "Real", kas detalizēti paskaidrojis notikumu attīstību no sava skatu punkta un noņēma no sevis atbildību par neizdevušos darījumu.

Oficiāli: Maksimenko karjeru turpinās Austrijas Bundeslīgā (28) 01.09.2015 15:22

SMScredit.lv Virslīgas klubs "Liepāja" savā mājaslapā paziņoja, ka Latvijas izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko karjeru turpinās Austrijas Bundeslīgas klubā "Mattersburg". Līgums noslēgts uz 1+2 sezonām. Pēcāk šo informāciju apstiprināja arī Austrijas klubs.

Šnaiderlins: "Rūnijs man prasīja, kas ir Marsiāls" (18) 01.09.2015 14:31

Anglijas Premjerlīgas futbola klubam Mančestras "United" šodienas laikā vajadzētu izziņot par šokējošo Antonija Marsiāla iegādi, kas kopā ar bonusiem varētu izmaksāt līdz pat 80 miljoniem eiro. "United" franču pussargs Morgans Šnaiderlins medijos atklāja, ka Veinam Rūnijam neesot bijis ne jausmas, kas ir viņa topošais komandas biedrs.

Austrijas klubs pagaidām vēl neapstiprina Maksimenko pievienošanos (3) 01.09.2015 13:50

Kamēr pasaulē lielu ažiotāžu izraisīja Davida de Hejas nepāriešana uz Madrides "Real", sava transfēru sāga varētu izveidoties arī Latvijas izlases aizsargam Vitālijam Maksimenko. Pretēji "Liepājas" mājaslapā publicētajai informācijai, Austrijas klubs "Mattersburg" pagaidām noliedz, ka Maksimenko būtu pievienojies komandai.

"Juventus" nopērk Ernanešu un īrēs Leminā, Nesta trenēs "Miami" (10) 01.09.2015 11:09

Vasaras pāreju periods noslēdzies vairākās Eiropas futbola lielvalstīs. Ļoti aktīvi pēdējā dienā pastrādāja Itālijas vadošie klubi Turīnas "Juventus" un "Roma", savukārt Francijas medaļu kandidātei Marseļas "Olympique" tik cerīgā diena beidzās ar fiasko.

Traģikomēdija: de Hejas pāreja izgāžas laikus neiesniegtu dokumentu dēļ (57) 01.09.2015 08:50

Šonakt Spānijā noslēdzās vasaras pāreju periods, taču viens no potenciāli spilgtākajiem darījumiem – Davida de Hejas pāreja uz Madrides "Real" un Keilora Navasa došanās uz Mančestras "United" – izpalika. Iemesls gluži vai traģikomisks – laikus nenokārtotas formalitātes.

Mančestras "United" pārdod Čičarito un izīrē Januzaju (39) 31.08.2015 20:55

Anglijas futbola klubs Mančestras "United" turpina aktīvi darboties transfēru tirgus beigu daļā un oficiāli paziņojis par divu savu spēlētāju atdošanu Vācijas komandām - Havjers Ernandess par apmēram 12 miljoniem ticis nodots Leverkūzenes "Bayer" rīcībā, bet Adnans Januzajs uz sezonu izīrēts Dortmundes "Borussia".

Madrides "Real" pagarina līgumu ar Kazemiru (28) 31.08.2015 17:54

Futbola Madrides "Real" oficiāli paziņojis par līguma pagarināšanu ar Brazīlijas futbolistu Kazemiru līdz 2021. gadam. Tikmēr spāņu laikraksts "Marca" un citi vietējie mediji ziņo, ka beidzot arī panākta vienošanās par vārtsarga Davida de Hejas pāreju no Mančestras "United". Tā gan vēl nav apstiprināta oficiāli, ko vēl var paspēt izdarīt tikai šīs dienas laikā.

Mančestras "United" tuvu iespaidīgam Marsiāla transfēram (33) 31.08.2015 14:37

Anglijas Premjerlīgas klubs "Manchester United" ir tuvu jaunā Francijas uzbrucēja Antonija Marsiāla piesaistei. Mediju ziņotos jaunumus šodien apstiprināja arī Francijas Futbola federācija, kas atklāja, ka Marsiāls ir atbrīvots no izlases pienākumiem, lai parakstītu līgumu ar Anglijas klubu.

LFF kausa izcīņa futbolā 8:8 noslēgusies ar FK Liepāja/LSSS uzvaru U-11 grupā (5) 31.08.2015 10:46

No 28. līdz 30. augustam Liepājā, stadionā "Olimpija", norisinājās šīs sezonas noslēdzošais Latvijas Futbola federācijas (LFF) kausa izcīņas turnīrs futbolā 8:8. Šoreiz savā starpā tikās valsts vadošo U-11 vecuma grupas (2004. dzimšanas gada futbolistu) klubu komandas, pirmo vietu izcīnot FK Liepāja/LSSS jaunajiem futbolistiem.

1.līga: Rēzekne zaudē arī pastarīšiem "Staiceles Bebriem" (21) 31.08.2015 10:14

"komanda.lv" pirmās līgas spēlē vakar "Rēzeknes FA" ar 2:4 viesos piekāpās "Staiceles Bebriem". Rēzeknes komandai tas bija desmitais zaudējums šosezon.

Van Gāls: "Mēs neveiksim sasteigtus pirkumus" (14) 31.08.2015 09:20

Anglijas futbola Premjerlīgas jaunajā sezonā pirmo zaudējumu vakar piedzīvoja "Manchester United", kas ar 1:2 izbraukumā piekāpās "Swansea".

"Wolfsburg" apstiprina Perišiča pāreju, Jovetičs ar diviem vārtiem atkal glābj "Inter" (6) 31.08.2015 08:34

Vācijas futbola klubs "Wolfsburg" vakar vakarā oficiāli apstiprināja ilgi aprunāto Ivana Perišiča pāreju uz "Inter", kura vakardienas spēlē ar 2:1 viesos pārspēja A Sērijas debitanti "Carpi". Abus vārtus tās rindās guva Stevans Jovetičs, ieskaitot uzvaru nesošos 89. minūtē.

Latvijas izlase uzsāk treniņus bez sešiem spēlētājiem (1) 31.08.2015 00:42

Svētdien, 30.augustā, Latvijas futbola izlase Slokas stadionā uzsāka gatavošanos šonedēļ paredzētajām "Euro2016" kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Turciju un Čehiju.

Di Marija debitē ar rezultatīvu piespēli, PSG dominē Monako (4) 31.08.2015 00:04

Pagaidām savu labāko spēli sezonā aizvadīja Francijas spēcīgākais klubs PSG, kas izbraukumā neatstāja nekādas izredzes vienai no savām lielākajām konkurentēm "Monaco" (3:0). Ar diviem vārtiem izcēlās Edinsons Kavani, bet debijā rezultatīvi asistēja Anhels Di Marija.

Višņakovs debitē ar zaudējumu "Anderlecht", Vaņinam sausais mačs Šveicē (3) 30.08.2015 22:27

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Eduards Višņakovs svētdien debitēja Beļģijas čempionātā, "Westerlo" komandas rindās piedaloties zaudējumā pret slaveno "Anderlecht" - 0:3.

Dortmunde turpina uzvaru sēriju, Menhengladbahai atkal zaudējums (4) 30.08.2015 21:27

Vācijas futbola Bundeslīgas 3. kārtā Dortmundes "Borussia" ar 3:1 pieveica Berlīnes "Hertha", gūstot trešo uzvaru un saglabājot līderpozīcijas čempionātā. Pretējā situācija nokļuvusi Menhengladbahas "Borussia", kurai atkal zaudējums (1:2 pret Brēmenes "Werder") un joprojām neviena punkta.

Romas bosnieši sarūpē "Juventus" visu laiku sliktāko A Sērijas sākumu (14) 30.08.2015 21:00

"Roma" A Sērijas otrajā kārtā šodien pārspēja čempioni Turīnas "Juventus" (2:1), kura pirmoreiz savā ilgajā vēsturē vietējā čempionāta sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem. Skaistu soda sitienu Romai realizēja Miralems Pjaničs, bet viņa partneris Bosnijas un Hercegovinas izlasē Edins Džeko 79. minūtē pārsvaru dubultoja. "Juventus" spēli noslēdza mazākumā, taču vienus vārtus Paulo Divala atguva.

Abdenūrs par 25+5 miljoniem pāriet uz "Valencia", Liona nopērk Darderu (2) 30.08.2015 20:49

Spānijas futbola klubs "Valencia" vakar par 25+5 miljoniem iegādājās Tunisijas izlases centra aizsargu Emenu Abdennūru, savukārt Lionas "Olympique" šodien parakstīja līgumu ar perspektīvo spāņu centra pussargu Serži Darderu.

"Swansea" sagādā "Manchester United" pirmo zaudējumu sezonā (73) 30.08.2015 19:50

Šovakar plkst. 18:00 Anglijas Premjerlīgā tika aizvadītā ceturtās kārtas pēdējā spēle, kurā "Swansea City" savā laukumā tikās ar "Manchester United". Viesi otrā puslaika sākumā izvirzījās vadībā, tomēr "Swansea" spēja diezgan ātri gūt divus vārtus, sagādājot "Manchester United" pirmo zaudējumu sezonā un izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:1.

"City" par 75 miljoniem no "Wolfsburg" nopērk De Broini (50) 30.08.2015 19:03

Anglijas Premjerlīgas futbola kluba "Manchester City" vadība oficiāli vienojusies ar Vācijas Bundeslīgas klubu "Wolfsburg" par beļģu malējā uzbrucēja Kevina De Broines iegādi. Tiek lēsts, ka pārejas summa sastāda ap 75 miljoniem eiro.

Turcija nosauc sastāvu mačiem pret Latviju un Nīderlandi (7) 30.08.2015 14:15

Turcijas valstsvienības galvenais treneris Fatihs Terims nosaucis tos spēlētājus, kas gatavosies 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Latviju un Nīderlandi.

Rodrigesam divi izcili vārti, "Real" ar 5:0 sagrauj "Betis" (53) 30.08.2015 01:20

Šovakar savu otrās kārtas spēli Spānijas čempionātā aizvadīja Madrides "Real", savā laukumā tiekoties ar "Real Betis". Laukuma saimnieki jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, mača beigās svinot vairāk kā pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:0. Madridiešu labā divus izcilus vārtus guva Hamess Rodrigess, bet Garets Beils komandas labā guva pirmos un pēdējos vārtus.

Kurakinam un "Hamilton" uzvara pār bijušo skotu līgas līdervienību "Hearts" (3) 30.08.2015 00:07

Latvijas futbolisti aizvadījuši kārtējās spēles ārvalstu turnīros. Antons Kurakins un "Hamilton" izcīnīja uzvaru Skotijā, ar 3:2 pārspējot bijušo līdervienību "Hearts".

Vermālena vārti nodrošina "Barcelona" uzvaru pret "Malaga" (31) 29.08.2015 23:23

Šovakar Spānijas futbola čempionātā otrās kārtas maču aizvadīja čempionvienība "Barcelona", savā "Camp Nou" arēnā uzņemot "Malaga". Laukuma saimnieki lielāko spēles laiku nesekmīgi centās pārspēt teicami spēlējošo viesu vārtsargu Karlosu Kaminī, tomēr 73. minūtē, pateicoties Tomasa Vermālena gūtajiem vārtiem izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0.

"1625 Liepāja" zaudē RFS un attālinās no labāko trijnieka (2) 29.08.2015 22:45

"Komanda.lv" pirmajā līgā Rīgas Futbola skolas komanda šodien ar 2:1 pārspēja "1625 Liepāja". Vārtus rīdzinieku labā guva Viktors Kurma un Marko Regža.

"Bayern" iesit divas pendeles un sakauj Lēverkūzeni (7) 29.08.2015 21:25

Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 3. kārtas spēlē Minhenes "Bayern" ar 3:0 pieveica Lēverkūzenes "Bayer". Divi vārti Tomasam Milleram, turklāt arī kopumā Minhene divus no trim vārtiem iesita ar 11 metru soda sitienu palīdzību. Citā mačā "Hamburger SV", Artjomam Rudņevam atkal paliekot ārpus pieteikuma, piekāpās Ķelnei ar 1:2.

"Chelsea" negaidīts zaudējums derbijā, "City" turpina perfekti (51) 29.08.2015 18:59

Šodien plkst. 17:00 Anglijas Premjerlīgas ceturtajā kārtā vienlaicīgi spēles aizvadīja vairākas intriģējošas cīņas ar vadošo komandu piedalīšanos. Londonas derbijā "Chelsea" savā laukumā negaidīti piekāpās "Crystal Palace" ar rezultātu 1:2. Līgas līdervienība "Manchester City" turpināja savu perfekto sēriju un savā laukumā ar 2:0 apspēlēja "Watford". Savukārt "Liverpool" piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, ar 0:3 savu skatītāju priekšā kapitulējot "West Ham United".

"Arsenal" vairākumā ar 1:0 pieveic "Newcastle" (12) 29.08.2015 16:37

Šodien plkst. 14:45 tika aizvadīta pirmā Anglijas Premjerlīgas ceturtās kārtas spēle, kurā "Newcastle United" savā "St. James Park" stadionā uzņēma Londonas "Arsenal". Lielgabalnieki jau no mača 16. minūtes spēlēja vairākumā un otrajā puslaikā guva vārtus, kad "Newcastle" aizsargs Fabrisio Koločini neveiksmīgi novirzīja bumbu savos vārtos, izcīnot uzvaru ar rezultātu 1:0.

"Mettai"/LU trīs vārti un trīs punkti pret "Spartaku", Gauračam sarkanā (40) 29.08.2015 15:57

SMScredit.lv futbola Virslīgā lielu panākumu guvusi pēdējās vietas īpašniece "Metta"/LU, kura pret Jūrmalas "Spartaku" ielaida vārtus jau trešajā minūtē, taču spēja ne tikai atspēlēties, bet arī sasist savus pretiniekus ar rezultātu 3:2. "Mettai" šī ir otrā uzvara sezonā, bet trīs vārtus, no kuriem divi šodien Elī Ndekrē rēķinā, vienā Virslīgas mačā izdevies gūt pēc gandrīz triju gadu ilga pārtraukuma.