Nākamā lapa

Latvijas U-19 jauniešu izlase (1999. dzimšanas gada un jaunāki futbolisti), noslēdzot ikgadējo Federācijas kausa izcīņas turnīru jauniešiem, ar rezultātu 0:1 (0:1) pirmdien, 27. martā, piekāpās vienaudžiem no Ukrainas, kuri tādējādi trešo reizi turnīra četru pastāvēšanas gadu laikā kļuvuši par tā uzvarētājiem. Šajā mačā vienīgos vārtus Ukrainas valstsvienības labā guva Aleksejs Hohlovs.

Pārbaudes turnīrā, kas norisinās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, Latvijas U21 futbola izlase rezultatīvā spēlē ar 4:3 (3:1) pieveica Baltkrievijas U21 izlasi. Ar 4 vārtu guvumiem bagātajā 1. puslaikā, Latvijas komanda izvirzījās vadībā ar 2:0 (Koļesovs un Kurtišs), bet drīzumā baltkrievi vienus vārtus atguva. Puslaika izskaņā savus otros vārtus spēlē guva Ņikita Koļesovs un pēc 1. puslaika Latvijas komanda bija vadībā ar 3:1. 2. puslaiku aktīvāk sāka Baltkrievijas komanda un 63. minūtē rezultāta starpību izdevās samazināt līdz 3:2. Taču tad skaistākos vārtus šajā spēlē guva Roberts Uldriķis, pārspējot vārtsargu ar sitienu no 15 metriem zem vārtu pārliktņa un Latvijas izlasei atkal drošāka vadība rezultātā 4:2. Baltkrieviem spēles kompensācijas laika 4. minūtē, pēc mūsējo neveiksmīga uzbrukuma, izdevās pretuzbrukumā gūt savus 3. vārtus spēlē, bet tomēr uzvaru izdevās nosargāt. Nākamā spēle Latvijas komandai ar mājiniekiem, Lietuvas U21 futbolistiem, 28. martā plkst 18:00.

Latvijas izlases un Anglijas ''Championship'' komandas ''Reading'' uzbrucējs Deniss Rakels pēc piedzīvotā zaudējuma Šveicei (0:1) Pasaules kausa kvalifikācijas cikla ietvaros atzīmēja, ka Latvija pavisam noteikti šajā spēlē varēja sasniegt labāku rezultātu. Video: Latvijas Futbola federācija

2016.03.26 Draudzības spēle futbolā: Latvija U21 - Baltkrievija U21

Federācijas kausa izcīņas turnīra otrajā spēlē sestdien, Latvijas U-19 izlase ar rezultātu 1:3 (0:3) zaudēja Maķedonijas vienaudžiem. Atkārtojās vakardienas notikumi laukumā un tāpat kā spēlē ar norvēģiem, arī maķedoniešiem tika ļauts gūt 3 vārtus 1. puslaikā, tai skaitā vienus no 11m soda sitiena atzīmes. Kopējās vārtu skaits 4 arī tāds pats, tiesa vienus no vārtiem guva Kristers Puriņš un tas bija Latvijas izlases pirmais vārtu guvums šajā turnīrā. Pirmdien 27. martā pulksten 15.00 turnīra noslēguma spēlē, Latvijas izlase tiksies ar Ukrainu, bet neatkarīgi no šīs spēles iznākuma turnīra tabulā paliks ceturtajā vietā.

25.03.2017. Federācijas kauss 2017. Latvija U19 - Maķedonija U19. . Spēles ieraksts.

25.03.2017. Federācijas kauss 2017. Norvēģija U18 - Ukraina U18. Spēles ieraksts.

Federācijas kausa izcīņas turnīrā jauniešiem, savā pirmajā spēlē, Latvijas U-19 izlase piekāpās vienaudžiem no Norvēģijas ar 0:4 (0:3). Pirmajā puslaikā mājinieki reti tika viesu laukuma pusē, vairāk spēlēja bez bumbas un nespēja apturēt viesu uzbrukumu ielaižot 3 vārtus. Otrā puslaika sākumā aina laukumā mainījās, Latvijas futbolisti izveidoja vairākus bīstamus momentus pie norvēģu vārtiem, bet vārtu guvumi tomēr izpalika. Otrajā puslaikā Latvijas komandai ilgu laiku piederēja iniciatīva uzbrukumā un bumbas kontrolē, tomēr Norvēģijas komanda, paļaudamās uz savu 3 vārtu pārsvaru spēlēja droši un vienā no pretuzbrukumiem guva arī ceturtos vārtus. Pēc šīs uzvaras Norvēģijas komanda ir turnīra tabulas 1. vietā un spēlēs 25. martā 11.00 ar Ukrainas vienību, bet Latvijas komandai pulksten 15.00 pretī stāsies Maķedonijas vienaudži.

Federācijas kauss 2017. Latvija U19 - Norvēģija U 19. Spēles ieraksts

Federācijas kauss 2017. Maķedonija U19 - Ukraina U 19. Spēles ieraksts

Vakar Sportacentrs.com TV kanālā ieraudzījāt sporta raidījuma #FUTBOLBUMBAS otro epizodi. Ar Krišu Upenieku un Edmundu Novicki kopā šoreiz bija Latvijas visu laiku labākais barjersprinteris un pašreizējais futbola klubs RFS fiziskās sagatavotības treneris Staņislavs Olijars.

Pirmo raidījumu #FUTBOLBUMBAS skaties šeit: ''Futbolbumbas'': Brīnums, Reinholds, Virslīga,... #FUTBOLBUMBAS #ArBumbāmPaPriekšu

Šovakar (21. martā) plkst. 18.15 Sportacentrs.com TV kanāls saviem skatītājiem piedāvās jau otro raidījuma #FUTBOLBUMBAS izlaidumu, kura viesis būs visu laiku labākais Latvijas barjersprinteris, šobrīd RFS kluba fiziskās sagatavotības treneris Staņislavs Olijars. Šobrīd piedāvājam raidījuma rubriku “Eksperts skaidro”, kurā Olijars stāsta par futbolistu fizisko sagatavotību. #ArBumbāmPaPriekšu

18. martā Hanzas vidusskolas stadionā, Rīgā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 2. kārtas spēle starp FK "Metta/Latvijas Universitāte" un Jūrmalas "Spartaks" komandām. Šajā mačā notikumus kontrolēja viesi no Jūrmalas, daudz un skatāmi uzbrūkot, savukārt "Mettas" futbolisti atbildēja ar ātriem pretuzbrukumiem. Jūrmalnieki jau mača sākumā pārņēma vadību, kad precīzs bija Jevgēņijs Kazačoks, turpinājumā viesi turpināja uzbrukt, un pirmā puslaika pašā izskaņā nopelnīja arī 11m soda sitienu, kuru realizēja Dmitrijs Platonovs. Otrajā puslaikā turpinājās līdzīgs scenārijs, un šī perioda vidū jūrmalnieki 5 minūšu laikā guva vēl divus vārtus (Kazačoks un Luka Šimunovičs). "Metta" gan divus vārtus atguva (Dāvis Indrāns (11m) un Gatis Kalniņš), tomēr tas notika mača beigās, un "Spartaks" svinēja savu pirmo uzvaru šajā sezonā ar 4:2 (2:0; 2:2).

"SynotTip" futbola Virslīgā čempionvienība "Spartaks" izvirzījās vadībā ar 4:0 un sagrāva "Mettu/LU". Tiesa, Jūrmalas komandas atslābināšanās mača izskaņā tika sodīta ar "Mettas" diviem vārtu guvumiem un pārsvara samazināšanos līdz 4:2. "Spartaka" rindās divus vārtus guva Jevgeņijs Kazačoks.
Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles komentārus no METTA/LU preses sekretāra Mika Vilkaplātera

Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci.

"SynotTip" futbola virslīgā "Riga" un "Ventspils" nospēlēja neizšķirti 0:0. "Ventspils" vārtu guvumam bija tuvāk, Ģirtam Karlsonam arī trāpot pa vārtu pārliktni, bet "Riga" sastāvā savu pirmo Virslīgas maču aizvadīja Valērijs Šabala un Artūrs Zjuzins, kas gan nepalīdzēja tikt pie uzvaras. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles interviju ar Valēriju Šabalu

"SynotTip" futbola virslīgā "Riga" un "Ventspils" nospēlēja neizšķirti 0:0. "Ventspils" vārtu guvumam bija tuvāk, Ģirtam Karlsonam arī trāpot pa vārtu pārliktni, bet "Riga" sastāvā savu pirmo Virslīgas maču aizvadīja Valērijs Šabala un Artūrs Zjuzins, kas gan nepalīdzēja tikt pie uzvaras. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galvenajiem treneriem Vladimiru Volčeku un Polu Ašvortu.

"SynotTip" futbola virslīgā otrās kārtas mačā neizšķirti 0:0 nospēlēja "Riga" un "Ventspils", lai gan momenti bija abām komandām, taču realizēt tos neizdevās. Tuvāk vārtu guvumam bija ventspilnieki, un Ģirts Karlsons pat trāpīja pa vārtu pārliktni, bet rīdziniekiem vislabākā iespēja radās mača izskaņā, kad no labas pozīcijas garām sita Artūrs Zjuzins, kurš tāpat kā Valērijs Šabala aizvadīja savu pirmo Virslīgas maču "Riga" sastāvā.Piedāvājam mača skatāmākās epizodes!

18.03.2017 SynotTip futbola virslīga: Riga FC - FK Ventspils. Spēles ieraksts