Komentāri pēc FK ""Liepāja/MOGO" un RFS spēles Liepājā, 2017.gada 20.septembrī.

Aizraujošā spēlē "Skonto" stadionā trešdienas vakarā "Riga FC", ar rezultātu 2:1 papildlaikā pieveica Jūrmalas "Spartaku", otro reizi pēc kārtas iekļūstot Latvijas kausa izcīņas finālā.Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galveno treneru piedalīšanos.

Komanda.lv 1.līga futbolā. Valmiera Glass Via - Grobiņas SC. spēles ieraksts.

24. raidījuma #FUTBOLBUMBAS epizodē Sportacentrs.com studijā pie Kriša Upenieka un Edmunda Novicka viesojās ''Ventspils'' valdes loceklis Sergejs Usačovs. Vīri apsprieda aktuālo situāciju Latvijas futbola Virslīgā, daudz runāja par naudu un transfēriem Latvijas futbolā, Usačovs salīdzināja ''Ventspils'' iespējas Eiropas līgas grupu turnīra sezonā 2009. gadā un tagad, tāpat aplūkojām iepriekšējās kārtas skaistākos vārtus un ieskatījāmies, kas futbola sakarā noticis sociālajos tīklos.

Iepriekšējos raidījuma ierakstus atradīsi šeit: Arhīvs

Latvijas čempionāta „Komanda.lv” pirmajā līgā turnīra līderu duelī „Valmiera Glass VIA” ar 5:1 sagrāva „Grobiņas SC”.
Piedāvājam noskatīties valmierieša Alvja Jaunzema komentāru par aizvadīto spēli.

Polijas 1. līgas septītās kārtas mačā Belsko-Bjalas "Podbeskidzie" vakar ar rezultātu 3:0 apspēlēja Grudzjoncas "Olimpia". Trešos vārtus ļoti skaistā stilā guva Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala.

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā zaudējumu piedzīvoja līderis Jūrmalas "Spartaks", kas izbraukumā ar 0:1 piekāpās RFS, pretiniekiem pakāpjoties līdz trešajai vietai. Izmantojot sāncenšu vārtsarga kļūdu, vienīgos vārtus iesita Laša Šergelašvili.
Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci.

Naktī uz svētdienu, 17. septembri, ASV otrajā spēcīgākajā futbola līgā (USL) norisinājās mačs starp Sakramento ''Republic'' un Losandželosas ''Galaxy'' rezerves vienību. Kalifornijas komanda vadību pārņēma jau pēc desmit sekundēm, kas ir jauns rekords USL. Pēc tālas piespēles bumba neveiksmīgi atleca no ''Republic'' futbolista, un līdz tai pirmais tika 19 gadus vecais Ītans Zubeks, kurš bez ilgas domāšanas trieca bumbu precīzi mērķī. Pēc tā gan Sakramento vienība šķietami pamodās un uzvarēja (2:1).

16. septembrī Arkādijas stadionā, Rīgā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 22. kārtas spēle starp RFS un FK "Spartaks Jūrmala". Šajā mačā neliels teritoriāls pārsvars piederēja RFS komandai, tikmēr turnīra līdervienība "Spartaks" vairāk atbildēja ar pretuzbrukumiem. Pirmā puslaika beigās RFS spēja izvirzīties vadībā - viesi izspēlēja brīvsitienu, rīdzinieki uzreiz trieca bumbu uz pretinieku laukuma pusi, un reaktīvais Laša Šergelašvili apsteidza kļūdaini no vārtiem izgājušo Vitāliju Meļņičenko, no labās laukuma malas ar kreisās kājas ārmalu filigrāni ieraidot bumbu vārtos. Neskatoties uz lieliskām iespējām mača turpinājumā abām komandām, rezultāts vairs nemainījās un RFS svinēja uzvaru ar 1:0 (1:0).

16.09.2017. komanda.lv 1.līga futbolā: FK Smiltene/BJSS - FK Tukums/2000.

2017.09.16 SynotTip futbola virslīga: RFS - FK Spartaks Jūrmala. Spēles ieraksts

Otro spēli četru dienu laikā aizvadījusi "Riga FC", kas Latvijas "SynotTip" Futbola Virslīgas 22. kārtas otrajā mačā ar 2:1 izrāva uzvaru pār turnīra vicelīderi "Liepāja/Mogo". Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galvenajiem treneriem Tamazu Pertiju un Slavišu Stojanoviču.

Komanda.lv 1. līgas čempionātā FK Smiltene/BJSS savā laukumā uzvarēja FK Tukums 2000/TSS ar 1:0 (1:0). Pirmā iespēja gūt vārtus mājiniekiem radās 13. minūtē, kad sitienu ar galvu pa vārtiem atvairīja viesu vārtsargs. Tomēr tieši pēc viesu vārtsarga Nikolajeva pārkāpuma soda laukumā tika piešķirts 11m soda sitiens, kuru realizēja Kristers Aldis Puriņš. Vēl labas iespējas vārtu gūšanai komandām bija 73. minūtē, kad mājinieki trāpīja pa vārtu pārliktni, bet sekojošo viesu pretuzbrukuma sitienu vārtu rāmī tvēra vārtsargs un rezultāts nemainījās.

Piedāvājam pēcspeles komentārus no Pola Ašvorta (FK Ventspils) un Andra Riherta (FK METTA/LU).
2017.09.17

SynotTip futbola Virslīga. FS Metta/LU - FK Ventspils. Spēles ieraksts (17.09.2017)

2017.gada 20.septembra spēles ieraksts no Liepājas.

17. septembrī Hanzas vidusskolas stadionā, Rīgā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 22. kārtas spēle starp FK "Metta/LU" un FK "Ventspils". Jau pirmajā minūtē "Metta" pamanījās gūt vārtus, kad pēc lieliskas piespēles precīzs bija Adamu Abdullahi. Turpinājumā vairāk ar bumbu spēlēja viesi, bet bīstamo momentu skaita ziņā abu komandu starpā bija līdzsvars. Otrajā puslaikā pieauga "Ventspils" spiediens, un puslaika vidū tas materializējās vārtu guvumos, kad vispirms no tuvas distances rezultātu izlīdzināja Adeleke Akinjemi, bet īsi pēc tam iepriekšminētais Akinjemi nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Vitālijs Rečickis. Tomēr pēdējo vārdu šajā mačā teica "Metta" - saspēle pie pretinieku soda laukuma, Kabelo Seribas piespēle gar vārtiem, un Usmans Abass sita precīzi. "Mettai" vēl bija iespēja izraut uzvaru, bet Ņikita Ivanovs nespēja izmantot savu iespēju, un mačs noslēdzās ar neizšķirtu - 2:2 (1:0).

Latvijas kausa pusfināla spēlē, kas 2017.gada 20.septembrī norisinājās Liepājas olimpiskā centra stadionā, "Liepāja/Mogo" ar rezultātu 4:1 (1:0 ; 3:1) pieveica RFS komandu, iekļūstot Latvijas kausa finālā, kas 18. oktobrī norisināsies "Skonto" stadionā. Liepājnieku labā divus vārtus guva Ģirts Karlsons, bet pa reizei bumbu vārtos ieraidīja Seidina Keitā un Artūrs Karašausks

20.09.2017. LK futbolā. Pusfināls: Riga FC - Spartaks Jūrmala.

Aizraujošā Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēlē, kas 2017.gada 20.septembrī risinājās "Skonto" stadionā "Riga FC", ar rezultātu 2:1 (0:0 ; 1:1 ; 1:0) papildlaikā pieveica Jūrmalas "Spartaku", otro reizi pēc kārtas iekļūstot Latvijas kausa izcīņas finālā. Uzvarētāju labā vārtus guva Kaspars Gorkšs un Darko Lemajičš. Finālā "Riga" futbolistiem pretī stāsies "Liepāja/Mogo". Izšķirošo maču paredzēts aizvadīt 18.oktobrī.