Nākamā lapa

Raidījuma #FUTOLBUMBAS 15. epizodē studijā viesojās pēdējās sezonas Polijas Ekstraklasē aizvadījušais aizsargs Vladislavs Gabovs, kurš šobrīd meklē jaunu klubu un paskaidroja, kā nonāca līdz šādai situācijai. Tāpat raidījumā spriedām par Latvijas klubu pretiniekiem Eirokausos, kā arī ieskatījāmies aizraujošajā Latvijas futbola Virslīgā.

00:37 - 14:25 - Vladislavs Gabovs par pašreizējo situāciju, kluba meklēšanu.
14:37 - 22:11 - Jūrmalas ''Spartaka'' debija Čempionu līgā - Kazahstānas ''Astana'' un Patriks Tvumasi.
22:13 - 28:10 - ''Ventspils'' izsētās statusā pret Islandes klubu - jātiek tālāk!
28:13 - 32:31 - Neslikta izloze ''Liepājai'' - kurzemnieki dosies uz Ziemeļīriju!
32:33 - 38:15 - ''Jelgavai'' pretī spēcīgi ungāri, taču ir iespēja pārsteigt.
38:20 - 47:10 - Aizraujošā Virslīga, prognozes, turpinājums.

Pārējos raidījuma ierakstus atradīsiet šeit: Arhīvs

Aizvadītajā naktī Alžīrijā aizritēja kausa pusfināls, kur čempione ''Belouizdad'' pēcspēles sitienu sērijā izslēdza ''Bel Abbes'' (0:0, 11m 6:5). Mača 60. minūtēs varēja vērot... salūtu, kas tika šauts no daudzdzīvokļu mājas blakus stadionam.

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā "Liepāja/Mogo" Kurzemes derbijā savā laukumā ar 1:0 pieveica "Ventspili", tiekot tikai pie trešā panākuma 16 aizvadītajos savstarpējos dueļos. Izšķirošos vārtus pēc individuāla reida guva Artūrs Karašausks, kurš 37. minūtē trieca bumbu zem pārliktņa. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galvenajiem treneriem.

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā "Liepāja/Mogo" Kurzemes derbijā savā laukumā ar 1:0 pieveica "Ventspili", tiekot tikai pie trešā panākuma 16 aizvadītajos savstarpējos dueļos. Izšķirošos vārtus pēc individuāla reida guva Artūrs Karašausks, kurš 37. minūtē trieca bumbu zem pārliktņa. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar Liepāja/Mogo pussargu Jāni Ikaunieku.

Svētdien, 18.jūnijā Liepājas ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta zīmīga SynotTip Virslīgas spēle - savā 100.spēlē virslīgā FK "Liepāja/Mogo" tikās ar allaž principiālo pretinieci "Ventspili". Šoreiz Kurzemes derbijā pārāki bija mājinieki (1:0), vienīgos vārtus gūstot Artūram Karašauskam.

2017.06.17 Komanda.lv 1.līga: FK Smiltene/BJSS - FK Progress/AFA Olaine. Spēles ieraksts

Synottip futbola virslīga: FK Jelgava - FK Metta/LU. Spēles ieraksts

17. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra stadionā, Jelgavā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 12. kārtas spēle starp FK "Jelgava" un FK "Metta/LU". Šajā mačā pirmajā puslaikā abas komandas cīnījās līdzīgi, un neliels pārsvars pat bija nomināli vājākajai "Mettai". Neskatoties uz to, rezultātu atklāja mājinieki, kad Gļebs Kļuškins izpildīja lielisku tālsitienu, un bumba atrada ceļu vārtos pēc neliela rikošeta. Otrajā puslaikā jelgavnieki spēlēja pārliecinoši, kaut gan momenti joprojām bija abām komandām, tomēr galu galā Kevina Kaubera vārti mača beigu daļā nodrošināja mājiniekiem uzvaru ar rezultātu 2:0.

17.06.2017 SynotTip futbola virslīga: Riga FC - FK RFS. Spēles ieraksts

Piedāvājam Riga FC - FK RFS pēcspēles preses konferences ierakstu.Pilnu spēles ierakstu skaties šeit: SynotTip futbola virslīga: Riga FC - FK RFS....

Sestdien, 17.jūnijā Skonto stadionā tika aizvadīta viena no aizvadīto gadu apmeklētākajām SynotTip Virslīgas spēlēm, kur šīs sezonas 12.kārtas ietvaros tikās divas Rīgas komandas - ''Riga FC'' un RFS. Drošu uzvaru ar 3:0 (2:0) izcīnīja ''Riga FC''. Ar vārtu guvumiem uzvarētāju rindās jau pirmajā puslaikā izcēlās Valērijs Šabala un Bogdans Vaštuks, savukārt otrajā puslaikā precīzs bija Daniils Turkovs. Jāpiemin, ka 52.minūtē RFS neizmantoja iespēju samazināt rezultātu līdz minimumam, kad 11 metru soda sitienu nerealizēja komandas kapteinis Igors Kozlovs.

Šodien Smiltenes pilsētas stadionā norisinājās komanda.lv 1.līgas spēle futbolā starp FK "Smiltene/BJSS" un FK "Progress/AFA Olaine". Visa mača garumā nospiedošs pārsvars bija viesu komandai, kura demonstrēja pārliecinošu sniegumu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:0 (2:0 ; 2:0). Uzvarētāju labā ar hat-trick izcēlās Vugars Askerovs, bet ceturtos vārtus 68.minūtē guva Alekss Regža.

Šo piektdien, 16.jūnijā, pirmajā "SynotTip" Latvijas futbola Virslīgas 12. kārtas spēlē šovakar Jūrmalas "Spartaks" "izbraukuma" spēlē ar 1:0 pieveica SK "Babīte/Dinamo", nostiprinoties pirmajā vietā turnīra kopvērtējumā.Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles preses konferenci ar abu komandu treneru dalību.

16. jūnijā Slokas stadionā, Jūrmalā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 12. kārtas spēle starp SK "Babīte/Dinamo" un Jūrmalas FK "Spartaks". Šajā mačā jūrmalnieki ātri izvirzījās vadībā, kad pēc Edgara Gaurača centrējuma bumbu no gaisa vārtos trieca Jevgēņijs Kozlovs. Turpinājumā "Spartaks" ļāva "Babītei" spēlēt ar bumbu, un līdz ar to iniciatīva ik pa brīdīm pārgāja no vienas komandas otrai. Pirmā puslaika izskaņā "Babīte" ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, bet Aleksejs Saveļjevs iesita bumbu rokās Jevgēņijam Ņerugalam. Otrajā puslaikā spēle turpinājās tādā pašā manierē, un rezultāts vairs nemainījās - 1:0 (1:0; 0:0), minimāla uzvara "Spartakam".

16.06.2017. SynotTip futbola virslīga: SK Babīte/Dinamo - FK Spartaks Jūrmala

Aizvadīta bēdīga nedēļa Latvijas futbolā, un Sportacentrs.com raidījumā #FUTBOLBUMBAS viesojās FK ''Metta/LU'' futbolists Gatis Kalniņš. Kur šobrīd atrodas Latvijas futbols? Kāpēc valstsvienība izskatījās tik slikti pret Igauniju? Vai notikušais ir traģēdija?

Iepriekšējos raidījumus atradīsiet šeit: Arhīvs

00:59-02:26 - noskaņojums pēc Latvijas izlases divām spēlēm
02:53-06:43 - intervija ar Kamešu par spēli pret Igauniju
07:09-09:55 - spēle pret Portugāli
09:58-10:38 - līdzības spēļu pāros pret Šveici/Gruziju un Portugāli/Igauniju
10:53-12:58 - Kalniņš par to, vai jākritizē Latvijas izlase
14:50-15:57 - vai Starkovs satraucas par mediju kritiku?
37:57-42:35 - bērnu skriešana laukumā spēlē pret Portugāli
42:53-44:38 - aptauja: vai Pahars bija slikts izlases treneris?
45:01-45:56 - cilvēki uz "Skonto" stadiona jumta
45:58-49:12 - atmosfēra, ažiotāža ap futbolu, spēlētāju attieksme
49:13-53:05 - Ronaldu meistarība
53:19-54:50 - atgriešanās pie Virslīgas

Latvijas futbola izlase pēc zaudējuma Portugālei 0:3 vakar piedzīvoja fiasko un ar 1:2 atzina Igaunijas valstsvienības pārākumu, kura visu spēli pārliecinoši diktēja spēles tempu, kā rezultātā mūsējie tā arī nespēja radīt konkurētspējīgu sniegumu. Pēc spēles Sportacentrs.com aprunājās ar Latvijas izlases kapteini Kasparu Gorkšu.

Otro zaudējumu pēc Aleksandra Starkova atgrieššanās galvenā trenera amatā piedzīvojusi Latvijas futbola izlase, kas Skonto stadionā ar 1:2 atzina Igaunijas pārākumu. Latvijas izlase piedzīvojusi septīto zaudējumu pēc kārtas, savukārt igauņi mūsu komandu uzvarējuši pirmo reizi kopš 2005. gada. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar Dāvi Ikaunieku, Vitāliju Jagodinski un Edgaru Vardanjanu.

Šovakar Čehijas pilsētā Brno Latvijas minifutbola izlase aizvadīja 2017.gada Eiropas čempionāta pēdējo grupu turnīra spēli pret Ungārijas valstsvienību. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem mačiem, šoreiz latvieši parādīja visnotaļ cienīgu sniegumu, izturot pirmo puslaiku bez zaudētiem vārtiem. Tomēr līdzīgi kā vakar pret čehiem, arī šoreiz mūsu komandu iegāza otrais puslaiks, kurā Ungārijas izlase guva divus vārtus (0:2). Neskatoties uz to turnīru izdevās noslēgt uz pozitīvas nots, jo pamatlaika izskaņā pēc standartsituācijas vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Andrejs Sitiks (1:2).

Eiropas čempionāts minifutbolā: Latvija - Ungārija. Spēles ieraksts2017.06.12