Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Ņerugals: "Zaudējums nekad nevar būt apmierinošs rezultāts"

Ņerugals: "Zaudējums nekad nevar būt apmierinošs rezultāts"
Jevgēņijs Ņerugals
Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

Jūrmalas ''Spartaka'' vārtsargs Jevgēņijs Ņerugals pēc minimālā (0:1) zaudējuma UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas spēlē pret Kazahstānas ''Astana'' sacīja, ka līdz izpildītam mērķim pietrūka neielaistu vārtu, bet arī tagad iespējas vēl esot.

''Nevaru pateikt, ka spēle bija grūta. Kaut kāda īpaša spiediena uz mums nebija. Devāmies laukumā un spēlējām, cik labi vien varējām. Gribējām ar viņiem cīnīties, kas mums kaut kādā mērā arī izdevās,'' tā pēc mača sacīja Jūrmalas ''Spartaka'' labākais futbolists cīņā pret ''Astana'' vārtsargs Jevgēņijs Ņerugals.

''Uzdevumu būtu izpildījuši, ja noturētos un neielaistu vārtus. Mēs esam komanda, un nedrīkst pēc šādas spēles izcelt kādu konkrētu spēlētāju. Ja paskatīsimies momentus, tad mūsu aizsardzības spēlētāji neļāva izpildīt daudzus sitienus, bloķēja tos. Zaudējums nekad nevar būt apmierinošs rezultāts, neskatoties uz to, kāds ir bijis pretinieks,'' turpināja Ņerugals.

Ņerugals neslēpa, ka varēja glābt zaudētajos vārtos: ''Jā! No sevis vainu nenoņemu. Zinājām, ka Tvumasi lieliski izpilda standartsituācijas. Man bija jābūt gatavam jebkādam sitienam. Iespējas vienmēr, un mēs par to mēģināsim pacīnīties. Bet, kā būs laukumā, negribu minēt. To, ko skatījāmies video, viņi arī darīja laukumā. Pretiniekiem bija pārsvars un arī vairāk momentu.''

Izmantotie resursi:
https://www.sports.kz/news/evgeniy-...

  +1 [+] [-]

, 2017-07-13 15:48, pirms gada
20 sitieni pa kasti nenozīmē spiedienu? IBIO. šitie sapņotāji..

  +1 [+] [-]

, 2017-07-13 16:04, pirms gada
Pozitīvi, ka Ņerugals ir sakarīgs čalis un labāk izvēlas paslavēt savus aizsargus un komandu. Šeit gan visiem ir skaidrs, ka bīstami sitieni bija un tikai pateicoties viņam rezultāts nebija kāds 0-2 vai 0-3.

Jāpiebilst arī, ka pērn vēl pārliecības par Ņerugala spējām nebija. Tas, cik labi viņš ir stāvējis, ir bijis iepriecinošs pārsteigums. Ne tikai ir aizlāpījis caurumu pēc Kurakina aiziešanas, bet pat stāv labāk nekā to darīja Kurakins pērn (protams, dažādi vecumi abiem).

Netiešā veidā šis viss arī norāda uz to, cik ļoti vajadzīgs ir Virslīgas futbols Daugavpilī. 28 gados vārtsargs var tikai vēl progresēt, kā to pierāda pats Ņerugals. Kā būtu, ja viņam nebūtu bijusi Virslīgas komanda visu šo laiku? Varbūt jau 20 gados mestu plinti krūmos un pamestu sportu (vai pat valsti, kā Mackevičs jau ir norādījis par jaunajiem D-Pils spēlētājiem).

     [+] [-]

, 2017-07-13 16:42, pirms gada
Nerugals vai Ņerugals? Kā tad īsti ir?

     [+] [-]

, 2017-07-13 17:41, pirms gada
maiss !!!