Eiropas līgas 1/8finālā tiksies "Arsenal" un "Milan" (4) 23.02.2018 15:05

Piektdien UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla izlozē noskaidrojās, ka savā starpā būs jāspēlē angļu un itāliešu superklubiem Londonas "Arsenal" un "Milan".

"Borussia" izglābjas, "Napoli" ar 2:0 viesos nepietiek, "Arsenal" mājās zaudē zviedriem (13) 23.02.2018 00:01

UEFA Eiropas līgā aizvadītas 1/16 fināla atbildes spēles, noskaidrojot komandas, kuras turpinās Eirokausu sezonu. Pateicoties 83. minūtē gūtajiem vārtiem, barjeru pārvarējusi Dortmundes "Borussia". Tikmēr izbraukumā pat ar 2:0 nepietika "Napoli".

Fredam lielisks brīvsitiens, "Shakhtar" atspēlējas un pieveic "Roma" (9) 21.02.2018 23:42

Trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Doņeckas "Shakhtar" atspēlējās no 0:1 un ar rezultātu 2:1 savā laukumā pārspēja "Roma".

"Sevilla" 25 sitieni nedod rezultātu - "United" ar de Heju varoņa lomā aizved neizšķirtu (57) 21.02.2018 23:35

Šodien Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē "Sevilla" savā laukumā par spīti lielam uzbrukumu un sitienu skaitam, nespēja pieveikt "Manchester United" - 0:0.

Maskavas CSKA gūst vārtus puslaika beigās un nosargā uzvaru pār serbiem 21.02.2018 20:55

UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla atbildes spēlē Maskavas CSKA ar 1:0 apspēlēja Belgradas "Crvena Zvezda", pēc septiņu gadu pārtraukuma pārvarot Eirokausu izslēgšanas spēļu pirmo kārtu.

Eiropas līgas uzvarētāju duelis Čempionu līgā: Mančestras "United" viesos pret "Sevilla" (16) 21.02.2018 11:42

UEFA Čempionu līgā šovakar tiks aizvadītas pirmās spēles atlikušajos divos astotdaļfinālos. Pagājušā gada Eiropas līgas uzvarētāja Mančestras "United" viesosies pie "Sevilla", kas pirms tam Eiropas līgā triumfēja trīs sezonas pēc kārtas, bet Itālijas "Roma" Harkivā tiksies ar Doneckas "Shakhtar". Abu spēļu sākums plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Konte: "Aizvadījām gandrīz perfektu spēli, taču dārgi samaksājām par vienu kļūdu" 21.02.2018 10:40

Anglijas Premjerlīgas čempione Londonas "Chelsea" ilgu laiku spēja pārliecinoši izturēt "Barcelona" spiedienu un pēc Viljana sitiena no vidējas distances pelnīti izvirzījās vadībā, tomēr viena kļūda sava soda laukuma tuvumā krietni samazināja izredzes pirms atbildes spēles izbraukumā (1:1).

"Barcelona" Londonā izmanto "Chelsea" vienīgo kļūdu un iegūst neizšķirtu (59) 20.02.2018 23:42

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā mačā Londonas „Chelsea” savā laukumā spēlēja 1:1 ar Spānijas čempionāta līderi „Barcelona”. Vārtus guva Viljans, kurš pirmajā puslaikā turklāt divreiz trāpīja pa vārtu stabu, un Lionels Mesi, kurš pret „Chelsea” to paveica pirmo reizi savā karjerā, izmantojot rupju pretinieku aizsardzības kļūdu.

"Besiktas" 16. minūtē paliek mazākumā un piedzīvo sagrāvi pret "Bayern" (8) 20.02.2018 23:36

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā Minhenes ''Bayern'' ar rezultātu 4:0 pieveica ''Besiktas'', kas jau kopš spēles 16. minūtes spēlēja skaitliskajā mazākumā. Divus vārtus ''Bayern'' rindās guva Tomass Millers un Roberts Levandovskis, bet reizi precīzs bija Kingslē Komans.

Mesi mēģinās pirmoreiz uzlauzt "Chelsea" aizsardzību, "Bayern" uzņems "Besiktas" (56) 20.02.2018 11:39

UEFA Čempionu līgā šovakar turpināsies astotdaļfināla pirmā kārta. 21:45 spēli Londonā uzsāks Anglijas čempione „Chelsea”, kas mēģinās atvairīt „Barcelona” uzbrukumus, kamēr Minhenē Vācijas čempione „Bayern” centīsies pierādīt savu favorītes statusu mačā pret Turcijas „Besiktas”. Spēļu pārraides būs pieejamas „Viasat Sport Baltic” kanālā.

Bačuajī 92. minūtē izrauj uzvaru "Borussia", Fernandess un "Lokomotiv" šokē (18) 15.02.2018 23:58

UEFA Eiropas līgas 1/16 finālu ietvaros šajā vakarā aizvadītas 15 spēles. Dortmundes ''Borussia'' savā laukumā izglābās un 92. minūtē nodrošināja 3:2 uzvaru pret ''Atalanta'', savukārt vēl iespaidīgāka atspēlēšanas Maskavas ''Lokomotiv'', kas viesos pieveica Francijas ''Nice'' - 3:2.

"Real" atspēlējas un triumfē pār PSG (192) 14.02.2018 23:37

Trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē Madrides "Real" savā laukumā atspēlējās no 0:1 un ar rezultātu 3:1 apspēlēja "Paris Saint Germain".

Manē hat-trick, "Liverpool" neatstāj cerības "Porto" (11) 14.02.2018 23:36

Trešdienas vakarā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē "Liverpool" izbraukumā ar rezultātu 5:0 sakāva "Porto". Lai šajā duelī uzvarētājs divu spēļu summā mainītos, atbildes mačā "Porto" izbraukumā jāpaveic kaut kas no zinātniskās fantastikas.

Valentīndienas romantika: Ronaldu pret Neimāru un "Real" pret PSG (285) 14.02.2018 14:35

UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla ietvaros šovakar gaidāma divu Eiropas superklubu cīņa - Madrides ''Real'' savā laukumā uzņems Francijas PSG. Savukārt trešdienas otrajā spēlē Portugāles ''Porto'' tiksies ar Anglijas Premjerlīgas vienību ''Liverpool''.

Allegri: "Nedomāju, ka "Juventus" līdzjutējiem tagad vajadzētu krist depresijā" (1) 14.02.2018 11:47

LETA--AFP. Turīnas "Juventus" komandas futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret angļu Totenhemas "Hotspur", iegūstot divu vārtu pārsvaru, apstājušies, taču arī izcīnītais neizšķirts uzskatāms par labu iznākumu, pēc spēles sprieda Itālijas kluba galvenais treneris Masimiljāno Alegri.

Gindoganam divi vārti, "City" viegli sakauj "Basel" (16) 13.02.2018 23:41

Ilkajam Gindoganam gūstot divus vārtus, "Manchester City" otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 4:0 izbraukumā sakāva "Basel".

"Juventus" pēc graujoša sākuma netrāpa pendeli, un "Tottenham" atspēlējas (80) 13.02.2018 23:36

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā mačā Turīnas "Juventus" savā laukumā spēlēja neizšķirti pret "Tottenham Hotspur" (2:2), neskatoties uz to, ka jau spēles desmitajā minūtē bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Mača turpinājumā "Juve" pārāk iesēdās aizsardzībā, neizmantoja iespējas pretuzbrukumos, ieskaitot abus vārtus guvušā Gonsalo Igvaina nerealizēto pendeli, un otrajā puslaikā Džanluidži Bufons neatvairīja visai vienkāršu Kristiana Ēriksena sitienu, kas panāca neizšķirtu.

"Crvena Zvezda" un CSKA Belgradā spēlē neizšķirti (3) 13.02.2018 22:52

Otrdien UEFA Eiropas līgas pirmajā 1/16fināla spēlē Belgradas "Crvena Zvezda" savā laukumā cīnījās neizšķirti pret Maskavas CSKA - 0:0.

Lielais futbols atgriežas: Čempionu līga atsāksies ar "Juventus" un "Tottenham" dueli (80) 13.02.2018 12:29

Ar spēlēm Turīnā un Bāzelē pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atsāksies UEFA Čempionu līgas turnīrs. Pirmajos astotdaļfinālos savā starpā tiksies "Juventus" un "Tottenham", kā arī "Basel" un Mančestras "City". Abu spēļu sākums plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Karvahals nedrīkstēs palīdzēt "Real" cīņā pret PSG (1) 06.02.2018 15:39

Spānijas karaliskā kluba Madrides "Real" futbolists Dani Karvahals nedrīkstēs palīdzēt savai komandai 14. februārī gaidāmajā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret "Paris Saint Germain".