Nākamā lapa

UEFA diskvalificē Deli Alli uz trīs spēlēm (1) 24.03.2017 19:46

Pagājušajā Eiropas līgas spēlē viens no ''Tottenham Hotspur'' spilgtākajiem spēlētājiem Dele Alli bīstami ieleca ''Gent'' uzbrucēja kājā un nopelnīja sarkano kartīti. UEFA ir paziņojusi soda apmērus, kā rezultātā jaunajam angļu talantam būs jāizlaiž nākamās trīs spēles Eirokausos, kuros klubs piedalīsies.

UEFA prezidents: "Negrasāmies atstādināt "Barcelona" un PSG spēles tiesnesi" (10) 22.03.2017 22:26

UEFA prezidents Aleksanders Čeferins šodien viesojās futbola konferencē Portugāles pilsētā Ešturilā, kur runāja un atbildēja uz jautājumiem par dažādām tēmām.

Gabi: "Neiekļūšana Čempionu līgas finālā nebūs izgāšanās" (6) 21.03.2017 20:32

UEFA Čempionu līgas ¼ finālā iekļuvušās Madrides "Atletico" kapteinis Gabriels Fernandess jeb Gabi norādījis, ka nedrīkst nenovērtēt Anglijas čempioni "Leicester City" spēku un ka neiekļūšana finālā nebūs traģēdija.

Mančestras "United" Eiropas līgas 1/4 finālā cīnīsies pret "Anderlecht" (9) 17.03.2017 14:23

UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla izlozē Mančestras "United" pretiniekos saņēma beļģu "Anderlecht", bet "Lyon" nonāca vienā pārī ar Turcijas "Besiktas".

Grandu 1/4 fināli: "Bayern" pret "Real", Barsa pret Juvi (119) 17.03.2017 13:19

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā tika izveidoti uzreiz divi grandu pāri - Minhenes "Bayern" spēkosies pret Madrides "Real", Turīnas "Juventus" satiksies ar "Barcelona", kamēr Lesteras komanda nonāca vienā pārī ar "Atletico". Savukārt ceturtajā pārī gaidāms aizraujošss uzbrukuma futbols Dortmundes "Borussia" un "Monaco" izpildījumā.

"United" minimāla uzvara pār Rostovu, "Lyon" iztur spriedzi Romā (34) 17.03.2017 00:02

UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālā Mančestras "United" ar 1:0 pieveica "Rostov" un iekļuva ceturtdaļfinālā, taču pagaidām nezināmas nopietnības traumas dēļ nomainīts tika Pols Pogbā. Savukārt "Roma" savā laukumā ar 2:1 uzvarēja "Lyon", bet tas izrādījās par maz, lai atspēlētu pirmās spēles deficītu, un tālāk tika Francijas klubs.

"Celta" Krievijā izslēdz "Krasnodar", "Besiktas" grauj mazākumā 16.03.2017 21:55

UEFA Eiropas līgā noskaidrotas pirmās trīs ceturtdaļfinālistes - "Celta" Krievijā ar 2:0 pieveica "Krasnodar" (divu spēļu summā 4:1), Beļģijas derbijā "Genk" nosargāja pārsvaru pār "Gent", bet "Besiktas" mazākumā pārspēja "Olympiacos" (4:1).

"United" uzņems Rostovu, Romā izstāsies viena no titula pretendentēm (20) 16.03.2017 13:45

UEFA Eiropas līgā šovakar norisināsies 1/8 finālu atbildes spēles. Viena no galvenajām favorītēm Mančestras "United" uzņems Krievijas "Rostov", kamēr Itālijā duelēsies divas citas trofejas pretendentes – "Roma" un Lionas "Olympique".

"Atletico" un "Bayer" vārtus negūst, tālāk tiek spāņi (4) 15.03.2017 23:41

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā trešdien iekļuva Spānijas klubs Madrides "Atletico". Madridieši astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Vācijas klubu "Bayer" no Leverkūzenes. Pirmajā mačā "Atletico" bija pārāka ar 4:2, kas nodrošināja pārliecinošu uzvaru divu spēļu summā.

Monako parāda cīnītāju raksturu, izslēdz "City" un iekļūst 1/4 finālā (119) 15.03.2017 23:37

Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla atbildes mačā ''Monaco'' savās mājās dramatiskā cīņā pārspēja Mančestras ''City'' 3:1 (6:6) un iekļuva turnīra nākamajā fāzē viesos gūto vārtu dēļ.

''Atletico'' pret galveno treneri atlaidušo Leverkūzeni, ''City'' viesos Monako (45) 15.03.2017 13:03

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālu ietvaros šovakar pulksten 21:45 startēs pēdējās divas spēles. Madrides ''Atletico'' un Mančestras ''City'' mēģinās noturēt pirmajā spēlē iekrāto divu vārtu pārsvaru, attiecīgi mačos pret Leverkūzenes ''Bayer'' un ''Monaco''.

"Juventus" saimnieko Turīnā, "Porto" atkal noraidījums jau pirmajā puslaikā (16) 14.03.2017 23:36

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sasniedza "Juventus", kas Turīnā ar 1:0 pieveica "Porto" (divu spēļu summā 3:0). Tāpat kā iepriekšējā spēlē Portugālē, arī šoreiz Itālijas čempione jau pirmajā puslaikā nokļuva vairākumā, kam turklāt sekoja Paulo Divalas realizētais 11m soda sitiens.

Anglijas čempione Lestera sagādā kārtējo sensāciju un iesoļo 1/4 finālā (102) 14.03.2017 23:36

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā negaidīti iekļuva pagājušā gada Anglijas čempione un Čempionu līgas debitante "Leicester", kas savā laukumā ar 2:0 sakāva pēdējo trīs gadu Eiropas līgas uzvarētāju "Sevilla" un divu spēļu summā triumfēja ar 3:2.

PSG pēc 1:6 Barselonā vēršas UEFA un sūdzas par tiesnešu kļūdām (30) 14.03.2017 19:14

Francijas bagātākais futbola klubs PSG nespēja nosargāt četru vārtu pārsvaru un izbraukumā ar 1:6 kapitulēja Barselonā, divu spēļu summā zaudējot ar 5:6 un izstājoties UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā. Klubs ir vērsies UEFA ar oficiālu vēstuli, norādot uz tiesnešu brigādes kļūdām.

Šovakar Sportacentrs.com TV skaties raidījumu "Futbolbumbas" (2) 14.03.2017 13:45

Šovakar plkst. 18.25 Sportacentrs.com TV kanālā skaties pirmo raidījuma “Futbolbumbas” izlaidumu. Studijā kopā ar Krišu Upenieku un pēdējo gadu labāko futbola žurnālistu Edmundu Novicki būs aktieris un futbolists Andris Bulis.

"Porto" misija - sagraut Turīnas bastionus, Lestera uzņems "Sevilla" (59) 14.03.2017 13:12

Šovakar 21:45 sāksies divas UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla atbildes spēles. Itālijas čempione Turīnas "Juventus", kas savā laukumā nav zaudējusi jau pusotru gadu, uzņems viesos ar 2:0 pārspēto "Porto", bet Anglijas čempione "Leicester" mēģinās atspēlēt viesos iekrāto 1:2 deficītu pret "Sevilla".

Beļģu cīņā septiņi vārti un ''Genk'' uzvara pār ''Gent'' (2) 10.03.2017 00:00

UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālā aizvadītas visas astoņas astotdaļfināla spēles. Vēlajā spēlē Beļģijas komandu savstarpējā spēlē septiņi vārti un ''Genk'' uzvara, bet Francijas ''Lyon'' interesantā spēlē ar 4:2 apspēlēja ''Roma'' futbolistus.

''United'' zvaigznes nespīd Rostovā, lieliskā atmosfērā neizšķirts (21) 09.03.2017 21:57

UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla ietvaros aizvadītas pirmās trīs spēles. Anglijas Premjerlīgas vienība Mančestras ''United'', lai gan pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā, nespēja pieveikt skatītāju atbalstītos ''Rostov'' futbolistus - 1:1.

Eiropas līga: "Lyon" pret Romu, "United" kritizētajā Rostovas stadionā 09.03.2017 15:25

UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālā šovakar tiks aizvadītas pirmās kārtas spēles. Rostova pret "United" spēli sāks 20:00, bet "Lyon" un "Roma" duelis sāksies kopā ar vēlajām 1/8 fināla spēlēm 22:05.

Barselona šokē futbola pasauli un pēdējā minūtē pārspēj PSG (386) 08.03.2017 23:46

Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla spēlē notika šķietami neticamais - "Barcelona" atbildes mačā ar 6:1 pieveica PSG un iekļuva 1/4 finālā, atspēlējot pirmajā spēlē iegūto četru vārtu deficītu!

Bombardieris Obamejangs un "Borussia" ar 4:0 sakauj "Benfica" (7) 08.03.2017 23:39

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuva Dortmundes "Borussia", kas ar 3:0 savā laukumā apspēlēja "Benfica" (divu spēļu summā 3:1). Dortmunde rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē, bet otrajā puslaikā Portugāles komandas cerības sagrāva Pjērs Emeriks Obamejangs, noformējot sev "hat-trick".

Morinju Krievijā: "Nevaru noticēt, ka spēlēsim tādā laukumā" (214) 08.03.2017 14:34

Anglijas Premjerlīgas kluba "Manchester United" galvenais treneris Žuzē Morinju pirms UEFA Eiropas līgas izbraukuma spēles pret "Rostov" kritizējis Krievijā pieejamo laukumu.

Vai "Barcelona" piecelsies pēc nokdauna un paveiks brīnumu pret PSG? (204) 08.03.2017 11:17

UEFA Čempionu līgā noskaidrotas pirmās divas ¼ finālistes. Šovakar pulksten 21:45 atspēlēties mēģinās "Barcelona", kas savā laukumā uzņems PSG, un Dortmundes "Borussia", kurai ir vienu vārtu deficīts pret "Benfica".

''Bayern'' divu spēļu kopsummā ar 10:2 pazemo ''Arsenal'' (26) 07.03.2017 23:38

Šovakar UEFA čempionu līgas astotdaļfināla atbildes kārtas mačā Londonas ''Arsenal'' uzņēma Minhenes ''Bayern''. ''Bayern'' vēlreiz sagrāva titulēto Londonas klubu un pārliecinoši iesoļoja čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Ramoss sabojā Neapoles cerības un nodrošina ''Real'' 1/4 finālu (36) 07.03.2017 23:36

Šovakar UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla atbildes mačā ''Napoli'' savā laukumā piekāpās Madrides ''Real'' 1:3. Neapole spēli sāka vareni, taču Serhio Ramoss izbojāja mājinieku cerības un ar diviem vārtiem nodrošināja Madridei vietu 1/4 finālā.

Svaress: "Ja kāda komanda var iesist četrus vārtus, tā ir "Barcelona"" (17) 07.03.2017 16:59

''Barcelona'' viens no uzbrukuma līderiem Luiss Svaress pirms atbildes spēles pret PSG UEFA Čempionu līgas 1/8 finālā paudis pārliecību, ka Spānijas klubam ir pa spēkam mainīt cīņas likteni, bet tam būs vajadzīga pacietība.

''Real'' Neapolē lūkos nosargāt pārsvaru, "Bayern" Londonā - nokārtot formalitātes (64) 07.03.2017 11:30

Klāt pirmie UEFA Čempionu līgas 1/8 finālu kārtas atbildes mači. Londonā vietējā ''Arsenal'' uzņems Minhenes ''Bayern'', savukārt Neapolē cīņā dosies ''Napoli'' un Madrides ''Real'' vienības.

''BT Sports'' par Čempionu līgas tiesībām maksās 1,36 miljardus (9) 06.03.2017 12:33

Televīzijas kompānija ''BT Sports'' paudusi pārliecību, ka UEFA Čempionu līgas turnīrs nākamajās sezonās raisīs vēl lielāku interesi, tāpēc paaugstinājusi maksu par translācijas tiesībām līdz 2018./2019. sezonas noslēgumam.

''Bayer 04'' pirms ČL atbildes spēles atlaiž galveno treneri (1) 06.03.2017 11:55

Vācijas Bundeslīgas kluba Leverkūzenes ''Bayer 04'' vadība pieņēmumu no galvenā trenera amata atbrīvot galveno treneri Rodžeru Šmitu un rīt preses konferencē sola pavēstīt kluba turpmākos plānus.

Eiropas līgas 1/8 finālā vācu un beļģu dueļi, "Roma" dosies uz Lionu (20) 24.02.2017 15:03

UEFA mītnē Nionā, Šveicē, notika UEFA Eiropas līgas 1/8 fināla pāru izloze. Vienā pārī ielozēti gan divi Vācijas, gan divi Beļģijas klubi, bet vienā no saistošākajiem dueļiem tiksies Itālijas bronzas medaļniece "Roma" un Francijas vicečempione Lionas "Olympique".

"Real" aizsargs Varāns izlaidīs Čempionu līgas atbildes spēli Neapolē (2) 24.02.2017 13:59

Spānijas futbola klubs Madrides "Real" savā mājaslapā paziņoja, ka šodien tika veiktas medicīniskās pārbaudes franču centra aizsargam Rafaelam Varānam, kurš aizvakar iedzīvojās savainojumā Valensijā (1:2).

Početino par izstāšanos no Eiropas līgas: "Tā nebija Allī vaina, tā gadās" 24.02.2017 11:51

Anglijas Premjerlīgas klubs "Tottenham" vakar izstājās UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā, savā laukumā mazākumā nespējot uzvarēt Beļģijas "Gent" (2:2, summā 2:3). Pirmā puslaika izskaņā pie rezultāta 1:1 par rupju izklupienu noraidīts tika mājinieku uzbrūkošais pussargs Dellī Allī, taču galvenais treneris Maurisio Početino nevēlējās vainu novelt uz viņu.

"Gent" izslēdz "Tottenham", Liona iesit septiņus, "Fiorentina" mača vidū sabrūk (7) 24.02.2017 00:07

UEFA Eiropas līgā 1/16 finālā izstājās Anglijas "Tottenham Hotspur", savā laukumā neprotot pieveikt beļģu "Gent" (2:2, summā 2:3). Neveiksmīga diena "Tottenham" līderiem - Harijs Keins iesita savos vārtos, bet Dele Ali saņēma noraidījumu. Savukārt "Lyon" savus pretiniekus divu spēļu summā sagrāva ar 11:2, bet Menhengladbahas "Borussia" no ļoti mazcerīgas pozīcijas 15 minūtēs ne tikai izglābās, bet arī sakāva "Fiorentina".

"Zenit" 90. minūtē ielaiž izšķirošos vārtus, "Athletic Bilbao" izstājas Kiprā (13) 23.02.2017 21:56

UEFA Eiropas līgas 1/16 finālā Sanktpēterburgas "Zenit" ar 3:1 savā laukumā pieveica beļģu "Anderlecht", kas ar 90. minūtē gūto vārtu palīdzību bija pārāka divu spēļu summā. Tālāk tika arī Kipras APOEL, kas ar 2:0 apspēlēja Spānijas "Athletic Bilbao", summā triumfējot ar 4:3.

"Tottenham" un "Zenit" pēc sausajām sakāvēm plāno revanšu pret beļģiem (15) 23.02.2017 16:26

Šovakar UEFA Eiropas līgā tiks noskaidrotas visas astotdaļfināla dalībnieces. Kamēr "Roma", "Lyon" un Rostova visai droši kontrolē notikumus savā 1/16 fināla pārī, "Zenit" un "Tottenham" būs jācenšas pārliecinoši pieveikt Beļģijas komandas, pret kurām izbraukumā vārtus gūt neizdevās.

Alegri izcilās maiņas uzlauž Kasiljasa vārtus, "Juventus" uzvar vairākumā (8) 22.02.2017 23:37

UEFA Čempionu līgas pirmajā 1/8 spēlē Turīnas "Juventus" viesos ar 2:0 pieveica "Porto". Lai arī Itālijas čempione bija vairākumā jau kopš pirmā puslaika vidus, pretinieku vārtu cietoksni izdevās uzlauzt tikai spēles pēdējā ceturksnī, kad trenerim Masimiljāno Alegri izdevās uz rezervisu soliņa "atrast" vārtu guvējus Marko Pjacu un Dani Alvesu. Abi raidīja bumbu Ikera Kasiljasa vārtos jau pāris minūtes pēc uznākšanas laukumā.

"Sevilla" dominē minimālā uzvarā, Lestera gūst izbraukuma vārtus (11) 22.02.2017 23:36

UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmajā spēlē "Sevilla" mača lielāko daļu dominēja un ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr "Leicester City" 73. minūtē pretuzbrukumā panāca 1:2, precīzi sitot Džeimijam Vārdijam.

Krasnodarai neizšķirts Turcijā, Eiropas līgas 1/8 finālā iekļūst arī "United" un "Schalke" (1) 22.02.2017 21:19

UEFA Eiropas līgas futbolā astotdaļfinālu šovakar sasniedza "Krasnodar", Gelzenkirhenes "Schalke 04" un "Machester United".

Rubenis pamatsastāvā, CSKA iekļūst UEFA Jaunatnes līgas 1/4 finālā (6) 22.02.2017 15:44

UEFA Jaunatnes līgas 1/4 finālā iekļuva Maskavas CSKA U19 komanda, kuras pamatsastāvā izgāja latviešu futbolists Oskars Rubenis. CSKA savā laukumā izrāva uzvaru pār Tronheimas "Rosenborg" (2:1).

Lietuvas čempiona "Žalgira" budžets būs virs diviem miljoniem eiro (6) 22.02.2017 14:34

Lietuvas pēdējo četru gadu futbola čempions Viļņas "Žalgiris" pirmssezonas prezentācijā atklāja, ka gaidāmajā sezonā paredzamais budžets būs nedaudz virs diviem miljoniem eiro.