Premier League 14/15Tottenham Hotspur — BurnleyTurnīra tabula:2:1
1.504.206.40
  • Francijas čempione PSG gadu noslēdz ar krīzi – zaudēti vēl divi punkti
    00:06 Francijas čempione PSG gadu noslēdz ar krīzi – zaudēti vēl divi punkti(5)
    Negaidīti vēl divus punktus zaudējusi Francijas futbola čempione PSG, kas savā laukumā neprata pārspēt turnīra tabulas vidusdaļas komandu "Montpellier (0:0). Lionas "Olympique" uzvaras gadījumā parīzieši gadu var noslēgt tikai trešajā vietā. Pēdējo četru "Ligue 1" spēļu laikā PSG no iespējamajiem 12 punktiem izcīnīja tikai piecus.
  • Viens noraidījums un nevienu vārtu - "Roma" un "Milan" cīnās neizšķirti
    23:37 Viens noraidījums un nevienu vārtu - "Roma" un "Milan" cīnās neizšķirti(1)
    Sesto spēli pēc kārtas Itālijas futbola čempionātā zaudējuma rūgtumu neizjuta vicečempione "Roma", kas vienā no kārtas centrālajām spēlēm savā laukumā cīnījās neizšķirti ar "Milan" (0:0). Pēdējās 20 minūtes viesi spēlēja mazākumā, jo otro brīdinājumu nopelnīja Pablo Armero.
  • Madrides "Real" iegūst FIFA Klubu pasaules kausu
    23:19 Madrides "Real" iegūst FIFA Klubu pasaules kausu(33)
    Šodien Marokā risinājās FIFA Klubu pasaules kausa fināls. Tajā UEFA Čempionu līgas pagājušās sezonas spēcīgākais klubs Madrides "Real" ar 2:0 pārspēja Argentīnas "San Lorenzo". "Real" šo trofeju ieguva pirmo reizi, un šīs dienas finālā vārtus guva Serhio Ramoss un Garets Beils.
  • <i>Mettieši</i> Pallo, Māris Riherts un Ingars Stuglis trenējas kopā ar "Skonto"
    21:20 Mettieši Pallo, Māris Riherts un Ingars Stuglis trenējas kopā ar "Skonto"(12)
    Latvijas otrais spēcīgākais futbola klubs Rīgas "Skonto" šodien uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai. Pirmajā treniņā klātienē bija arī virkne jaunu seju, ieskaitot "Mettas"/LU spēlētājus Artūru Pallo, Māri Rihertu (galvenā trenera Andra Riherta brāli), Ingaru Stugli un Tigranu Bagdasarjanu.
  • Gorkšam uzvara, Rudņevam 1. apļa noslēgumā neizšķirts pret "Schalke"
    18:55 Gorkšam uzvara, Rudņevam 1. apļa noslēgumā neizšķirts pret "Schalke"(28)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 17. kārtas mačā Artjoms Rudņevs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet viņa "Hamburger SV" Gelzenkirhenē cīnījās 0:0 ar "Schalke". Rudņevam pirmā puslaika beigās bija arī viena laba vārtu gūšanas iespēja. Savukārt Anglijas 1. ligā pie uzvaras tika Kaspara Gorkša "Colchester United".
  • "Aston Villa" pārtrauc "Manchester United" uzvaru sēriju
    18:54 "Aston Villa" pārtrauc "Manchester United" uzvaru sēriju(18)
    Šodien savu 17. kārtas Anglijas Premjerlīgas spēli aizvadīja "Manchester United", Birmingemā tiekoties ar "Aston Villa". Viesi jau pirmā puslaika sākumdaļā zaudēja vārtus, bet otrajā puslaikā spēja tikai rezultātu izlīdzināt 1:1, līdz ar to pārtraucot savu sešu uzvarēto spēļu sēriju.
  • Svaress pēc 11 stundām gūst pirmos vārtus "La Liga", "Barcelona" grauj
    18:52 Svaress pēc 11 stundām gūst pirmos vārtus "La Liga", "Barcelona" grauj(16)
    Šodien Spānijas futbola čempionāta 16.kārtas spēlē "Barcelona" mājās ar 5:0 sagrāva "Cordoba". Divi vārti Lionleam Mesi, bet otros vārtus šajā mačā guva urugvajietis Luiss Svaress, kuram tie kļuva par pirmajiem vārtiem "La Liga" ietvaros. Pirms tam Svaresam "Barcelona" kreklā bija divi precīzi raidījumi Čempionu līgā.
  • Kazakevičs par Pertijas lēmumu, lojalitāti un Sadraudzības kausu
    17:13 Kazakevičs par Pertijas lēmumu, lojalitāti un Sadraudzības kausu(5)
    Latvijas U21 futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs sarunā ar Sportacentrs.com komentēja "Skonto" galvenā trenera Tamaza Pertijas izteikumus, ka viņš kategoriski atsakās laist savus spēlētājus uz Sadraudzības kausu.
  • Silvam divi vārti, "Manchester City" sagrauj "Crystal Palace"
    16:35 Silvam divi vārti, "Manchester City" sagrauj "Crystal Palace"(26)
    Šodien Anglijas Premjerlīgā sākās 17. spēļu kārta. Plkst. 14:45 "Etihad" stadionā "Manchester City" uzņēma "Crystal Palace". Anglijas čempioniem nācās maču aizvadīt bez uzbrucējiem, tomēr tas netraucēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Pirmie divi vārtu guvumi Davida Silvas rēķinā.
  • Kanālā VSB Anglijas Premjerlīgas 17. kārtas spēles
    14:37 Kanālā VSB Anglijas Premjerlīgas 17. kārtas spēles
    Sestdien, svētdien un pirmdien Viasat sporta kanāls Viasat Sport Baltic (VSB) piedāvā Anglijas Premjerlīgas 17.kārtas spēles: Manchester City – Crystal Palace, Aston Villa – Manchester United, Southampton – Everton, Newcastle United – Sunderland, Liverpool – Arsenal un Stoke City – Chelsea.