Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Kanālā Viasat Sport Baltic F1 trešais posms – Bahreinas GP

Kanālā Viasat Sport Baltic F1 trešais posms – Bahreinas GP

Luiss Hamiltons
Foto: AFP/Scanpix

F1 2017

Šonedēļ, piektdien, sestdien un svētdien Viasat Sport Baltic piedāvā Pirmās Formulas 2017.gada sezonas trešo posmu – Bahreinas Grand Prix treniņbraucienu, kvalifikācijas un Grand Prix izcīņas tiešraides. Nenokavē Pirmo Formulu tikai Viasat Sport Baltic kanālā!

Neskatoties uz Luisa Hamiltona uzvaru Ķīnā, ne Sebastians Fetels, ne Ferrari apbēdināti Šanhajā nepalika. Fetels nebija lēnāks par Hamiltonu, un lielā mērā cīņu par uzvaru izšķīra Sebastiana došanās boksos virtuālās drošības mašīnas laikā. Pēc Austrālijas un Ķīnas, Bahreinā laika apstākļi būs krietni atšķirīgi - gaisa temperatūra pārsniegs 30 grādus pēc celsija. Kurai komandai sausais un karstais laiks izrādīsies atbilstošāks, uzzināsim jau svētdien!

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Abi F1 čempionāta līderi Luiss Hamiltons un Sebastians Fetels gatavojas kārtējam duelim šajā nedēļas nogalē Bahreinā, un mums visiem atliek cerēt, ka beidzot abi satiksies trasē un cīņā viens pret otru nokārtos attiecības, nevis paļausies uz komandas stratēģiju vai pretinieku kļūdu.

Sakiras trases konfigurācija būtu ideāla skatuve abu bezkompromisu cīņai un līdz ar to arī spējai turpināt augstu vērtēt, cienīt, slavēt un apsveikt pretinieku pēc finiša, kā tas bija Ķīnā. Tomēr grūti pilnībā pievērsties F1 čempionāta intrigai, ja Fernando Alonso ir nometis atombumbu autosporta pasaulē, paziņojot, ka izlaidīs Monako GP, lai piedalītos Indianapoilisas 500 jūdžu braucienā. Satriecoši jaunumi visiem, izņemot Alonso fanus, kas jau nopirkuši biļetes uz Monako GP.”

Bahreinas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:
• Piektdien, 14.aprīlī, 13:55 F1 Bahreinas GP 1.treniņbraucieni.
• Piektdien, 14.aprīlī, 17:55 F1 Bahreinas GP 2.treniņbraucieni.
• Sestdien, 15.aprīlī, 17:55 F1 Bahreinas GP kvalifikācija.
• Svētdien, 16.aprīlī, 17:50 F1 Bahreinas GP.

Informāciju sagatavoja:
Līna Kārkliņa
Viasat sabiedrisko attiecību speciāliste

Tev jābūt autorizētam,