Ceturtdien Daugavpils jaunajiem spīdvejistiem cīņa pret ukraiņiem

Ceturtdien Daugavpils jaunajiem spīdvejistiem cīņa pret ukraiņiem

Daugavpils un Latvijas jaunie "Virāžas" braucēji

Daugavpils spīdveja trekā "Lokomotīve" ceturtdien sacīkstes aizvadīs daugavpiliešu juniori, tiekoties ar "Pasaules" komandu no Ukrainas pilsētas Rovno. Sākotnēji bija paredzēts, ka cīņa notiks trešdien, bet ukraiņiem radās problēmas ar dokumentu nokārtošanu, tādēļ viss tiek pārcelts uz rītdienu. Tā būs lieliska iespēja klātienē vērot tādus jaunos braucējus kā Vadims Timermanis, Jevgēņijs Kostigovs un Andrejs Kovaļčuks. Sākums plkst. 18:00.

Spīdvejā oficiālās sacīkstēs braucēji var piedalīties no 15-16 gadu vecuma (atkarībā no tā, kāda līmeņa sacensības). Šī iemesla dēļ ilgu laiku spīdveja līdzjutēji īsti nevar spriest par jauno braucēju varēšanu. Lieliska iespēja redzēt, uz ko ir spējīgi Daugavpils jaunie spīdvejisti būs ceturtdien, kad tiks aizvadītas sparingsacīkstes pret Ukrainas klubu "Rovno".

Daugavpils rindās varēsim redzēt spīdveja skolas "Virāža" jaunos braucējus Vadimu Timermani, Andreju Kovaļčuku, Ivanu Pļešakovu un Jevgēņiju Kostigovu. No šī četrinieka regulāri Polijas 1. spīdveja līgā startējis vien Pļešakovs. Vēl mūsu sastāvā būs arī krietni pieredzējušākie Andžejs Ļebedevs, Vjačeslavs Giruckis un Jevgēņijs Karavackis.

"Pasaules" komandā startēs Ukrainas kluba "Rovno" jaunie talanti. Daudziem viņu uzvārdi neko neizteiks, taču, kas zina, kas būs pēc pāris gadiem. Lieliska iespēja salīdzināt Latvijas un Ukrainas jauno paaudžu varēšanu.

Sacīkstes sāksies plkst. 18:00.

Izmantotie resursi:
Официальный сайт спидвейного клуба «Lokomotīve»

     [+] [-]

, 2012-06-20 12:38, pirms 6 gadiem
Smagi ies ar ukraiņiem. Šos redzēju sestdien driftā.

Iesaku pārdurt šiem riekas!

     [+] [-]

, 2012-06-20 15:25, pirms 6 gadiem
iesaku paarskatiit drukas kljuudas

Tev jābūt autorizētam,