Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:122, Did:0, useCase: 0

Varētu tikt iesaldēta Grīzmana pāreja uz "Barcelona"

Emils Ozerinskis

Varētu tikt iesaldēta Grīzmana pāreja uz "Barcelona"
Antuāns Grīzmans. Foto: Reuters/Scanpix

Turpinās drāma starp Antuānu Grīzmanu un viņa bijušo komandu Madrides "Atletico". Spānijas galvaspilsētas komanda gatava pieprasīt La Līgas vadībai franču futbolista pārejas iesaldēšanu.

Katalonijas komanda "Barcelona" gatava maksāt 120 miljonu izpirkuma naudu par Antuāna Grīzmana piesaisti no Madrides "Atletico", kas pēc līguma paredzēta. Taču "Atletico" komandas vadība gatava argumentēt līgas vadībai, ka vienošanās noslēgta nevis 12. jūlijā, kā to pasniedz "Barcelona", bet gan pirms 1. jūlija, jo jau aizvadītās sezonas izskaņā klīda runas par Francijas izlases uzbrucēja plāniem doties uz Kataloniju.

Āķis šajā jautājumā slēpjas tieši kalendārā. Pirms 1. jūlija Grīzmana izpirkuma summa bijusi paredzēt 200 miljonu eiro apmērā, kas nozīmē to, ka Madrides komanda no "Barcelona" vēlas iegūt par 80 miljoniem lielāku pārejas samaksu, nekā Katalonijas klubs to bija ieplānojis.

Jau 2017. gadā "Atletico" veica sūdzību FIFA par nelegālu "Barcelona" sarunu vešanu ar Grīzmanu. Uz līdzīgiem pārkāpumiem un darba ētikas necienīšanu tika norādīts arī šī gada martā. La Līgas vadība, reaģējot uz šiem apgalvojumiem, norādījusi, ka pastāv iespēja neizsniegt Grīzmanam licenci spēlēšanai Spānijas čempionvienības sastāvā, par spīti tam, ka futbolists jau aizvadījis pārbaudes spēli Katalonijas kluba rindās, kurā "Barcelona" ar 1:2 piekāpās "Chelsea".

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/