FIFA vienojas ar "Sportradar" par izlašu un klubu čempionātu likmju novērošanu

FIFA vienojas ar "Sportradar" par izlašu un klubu čempionātu likmju novērošanu

Džanni Infantīno
Foto: SIPA/Scanpix

Pasaules kauss 2018

Āfrikas Nāciju kauss 2017

Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) savā mājaslapā paziņoja par vienošanās panākšanu ar pazīstamo uzņēmumu Sportradar, kas nodarbojas ar sporta totalizatoru koeficientu svārstību un iespējamu krāpniecību novērošanu.

"Saskaņā ar vienošanās nosacījumiem Sportradar, pasaules līderis spēļu manipulāciju noteikšanā un novēršanā, izmantos tās Krāpšanas noteikšanas sistēmu, lai identificētu un analizētu jebkādu aizdomīgu likmju izdarīšanu virknē starptautisku un pašmāju turnīru visā pasaulē," teikts FIFA paziņojumā.

"FIFA ciešā saskarsmē strādās ar tās sešu reģionu konfederācijām (CONCACAF, CONMEBOL, CAF, UEFA, AFC un OFC), lai nodrošinātu, ka nepieciešamā informācija par jebkādiem atklājumiem tālāk tiktu nodota attiecīgo organizāciju rīcībā, un lai atbalstītu attiecīgos sekojošos disciplināros mērus," paziņojumā turpināts. "Novērošanas aktivitātes attieksies uz dažādiem FIFA turnīriem, ieskaitot Pasaules kausu un kvalifikācijas spēles, FIFA Konfederāciju kausu, olimpisko un jaunatnes turnīrus, kā arī plaša apjoma nacionālās līgas un visu konfederāciju organizētās sacensības."

Par gaidāmo sadarbību priecīgs bija FIFA prezidents Džanni Infantīno: "Spēļu integritātes saglabāšana mums ir ārkārtīgi svarīga. Ņemot vērā, ka spēļu manipulācija joprojām ir nopietna problēma, vēlamies ar to cīnīties un esam nolēmuši strādāt kopā ar Sportradar." Sajūsmināts bija arī Sportradar izpilddirektos Karstens Kērls: "Strādāt roku rokā ar FIFA ir neticams gods. Esam smagi strādājuši, lai iegūtu daudzu sporta lielāko amatpersonu uzticību."

Sportradar jau iepriekš bija sadarbības līgumi ar vairākām futbola konfederācijām, kā piemēram, UEFA, AFC (Āzijas Futbola konfederācija) un CONMEBOL (Dienvidāfrikas futbola konfederācija). Tāpat Sportradar strādā kopā ar Pasaules regbija federāciju, Nacionālo hokeja līgu un Nacionālo basketbola asociāciju.

Izmantotie resursi:
FIFA strengthens global football integrity...

     [+] [-]

, 2017-02-03 13:05, pirms gada
Ideja jau laba, bet... Zēni arī nestāv uz vietas, ir taču gudras galvas, kuras visu sakārto. Iekrīt tikai diletanti un no siles tālu stāvošie.

  +1 [+] [-]

, 2017-02-03 14:11, pirms gada
https://www.youtube.com/watch?v=3iC...

Reku pirms paaris nedeeljaam labs video. Komentaari lieki.

     [+] [-]

, 2017-02-03 14:27, pirms gada
Vispār jau tie sūdu totalizatori jaklape ciet

     [+] [-]

, 2017-02-03 15:10, pirms gada
Vestvood rakstīja: https://www.youtube.com/watch?v=3iC...

Reku pirms paaris nedeeljaam labs video. Komentaari lieki.
kāds nevar iemest kādus video kur ir sarunātas spēles. Nezinu kā lai youtube atrod, interesanta štelle

     [+] [-]

, 2017-02-03 19:39, pirms gada
FIFA- Starptautiskā asociāciju futbola federācija. Asociāciju futbols- klasiskais futbols (soccer); pretstatā regbija futbolam, amerikāņu futbolam uc. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ass...

Tev jābūt autorizētam,