16:18-19:31 - intervija ar Kazačoku par spēlēm ar Portugāli un Igauniju
19:48-22:46 - spēle pret Igauniju, izlases problēmas
22:48-23:41 - Latvijas futbolistu novērtējums spēlē pret Portugāli
23:42-27:19 - izlases debitantu sniegums
28:03-33:42 - intervija ar Kamešu par spēlēšanu Krievijā
37:57-42:35 - bērnu skriešana laukumā spēlē pret Portugāli
42:53-44:38 - aptauja: vai Pahars bija slikts izlases treneris?
45:01-45:56 - cilvēki uz "Skonto" stadiona jumta
45:58-49:12 - atmosfēra, ažiotāža ap futbolu, spēlētāju attieksme
49:13-53:05 - Ronaldu meistarība
53:19-54:50 - atgriešanās pie Virslīgas

Pateicoties Krištianu Ronaldu diviem vārtiem un rezultatīvai piespēlei Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē Skonto stadionā, Portugāles valstsvienība pārliecinoši apspēlēja Latviju ar 3:0. Aleksandra Starkova atgriešanās spēlē Izlases sastāvā debitēja četri futbolisti - Jevgeņijs Kazačoks, Dāvis Indrāns, Ņikita Koļesovs un Edgars Vardanjans. Citā grupas spēlē sensacionālu uzvaru pār Ungāriju (1:0) izcīnija pundurvalstiņa Andora, kas pēc sešām nospēlētām spēlēm novirzīja Latviju uz pēdējo vietu B apakšgrupā. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar Latvijas izlases uzbrucēju Valēriju Šabalu, pussargu Dāvi Indrānu un aizsargu Aleksandru Solovjovu.Pēc trim dienām Latvija pārbaudes spēlē uzņems Igauniju, bet nākamā Pasaules kausa kvalifikācijas spēle paredzēta 31. augustā izbraukumā pret Ungārijas valstsvienību. Pēcspēles preses konferences video ieraksts - Starkovs: "Portugāle ir galvas tiesu pārāka;...

Piedāvājam nelielu interviju ar "Jelgavas" un Lietuvas izlases futbolistu Mindaugu Grigarāviču, kurš 26. martā nāca uz maiņu Vemblija stadionā, lietuviešiem ar 0:2 piekāpjoties angļiem PK2018 kvalifikācijas turnīra spēlē. Lielāko daļu no sarunas varējāt redzēt arī futbola raidījumā Futbolbumbas (video šeit).

Latvijas futbola valstsvienība aizvadījusi pagalam nesekmīgu pārbaudes spēli, viesos tiekoties ar Gruzijas izlasi. Rezultātu mājinieki gan atklāja pēc apšaubāma 11 metru soda sitiena realizēšanas, tomēr arī pirms un pēc tā tieši gruzīniem piederēja neapšaubāms pārsvars. Līdz pārtraukumam mājinieku standarts nostrādāja vēlreiz, šoreiz Andri Vaņinu pārspējot pēc stūra sitiena izspēles - Latvijai jau 0:2. Arī otrajā puslaikā mājinieki izcēlās pēc stūra un soda sitiena, turklāt vēl vienu reizi cauro Latvijas aizsardzību cauršāva sitiens no tālākas distances. Latvijas 90 minūtēs sarīkoja vienu tiešām bīstamu momentu, pēc kura bumba vārtos tomēr nenonāca. 0:5 - laikam jau mača gaitai atbilstošs rezultāts.
Piedāvājam jūsu uzmanībai mača skatāmākos momentus!

Šogad pirmoreiz par Latvijas futbola čempionu kļuva Jūrmalas "Spartaks", kura kapteinis sezonas otrajā pusē bija tikai 21 gadu vecais pussargs Jevgeņijs Kazačoks. Sarunā ar Sportacentrs.com liepājnieks stāsta gan par aizvadīto sezonu, kurā no viņiem zelta godalgas negaidīja neviens, gan par ambīcijām spēlēt Latvijas izlasē, gan arī par iespējamo nākotni. Intervijas ilgums: 46 minūtes.

2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē Latvijas izlase šodien uzņems Ungāriju, kas spēlēja Eiropas čempionātā, bet pirmajos divos mačos tikusi tikai pie viena punkta. Kanāla "M4 Sports" žurnāliste Judita Berkeši uzskata, ka viesi laukumā mēģinās dominēt un izdarīt spiedienu, bet vēl viens zaudējums Ungārijā tiks uztverta kā traģēdija. Mača sākums pulksten 21:45.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē Kotdivuāra apspēlēja Mali (3:1). Uzvaras vārtu guvumā pēc Orjē centrējuma malietis ievirzīja bumbu savos vārtos. Kotdivuāriešu aizsargs Seržs Orjē, svinot šo vārtu guvumu, parādīja šausminošu žestu. Video: beIN Sports

Piedāvājam interviju ar Latvijas izlases futbolistu Artūru Karašausku. 24 gadus vecais spēlētājs tajā stāsta gan par pāreju uz Šveici, gan katastrofālo posmu Polijā, gan šķietami dīvaino līguma pagarināšanu ar "Skonto" un trakulīgo jaunību, kurā pieļāvis daudz kļūdu. Karašausks uzskata, ka tagad ir kardināli mainījies, un ir apņēmības pilns strādāt un cīnīties par saviem mērķiem – spēlēšanu augstākā līmeņa līgā un kļūšanu par izlases līderi.

Sarunas ilgums 36 minūtes

Latvijas nacionālā futbola izlase turpina gatavošanos 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla sākumam, bet šovakar Skonto stadionā aizvadīts treniņš un preses konference pirms rītdienas pārbaudes spēles pret Luksemburgu. Galvenais treneris Marians Pahars neslēpa, ka daudziem jau ir domas par spēli Andorā, bet nevēlējās mazināt mača pret Luksemburgu nozīmi.

2. septembrī Rīgā, Skonto stadionā Latvijas valstsvienība aizvadīs pārbaudes spēli pret Luksemburgas futbolistiem. Tiešraidē maču demonstrēs Sportacentrs.com TV. Mača sākums pulksten 20:30, bet pirmsspēles ekspertu studija sāksies 30 minūtes pirms cīņas.