Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

LFF gatavo Liepājas stadionu kā rezerves variantu

LFF gatavo Liepājas stadionu kā rezerves variantu

Liepāja, Daugavas stadions
Foto: loc.lv

Latvijas izlase 2017

Latvijas Futbola federācija (LFF) aktīvi turpina risināt situāciju ar negaidītajiem notikumiem Skonto stadionā Rīgā, kas apdraud Latvijas un Portugāles izlašu spēles sekmīgu norisi 9. jūnijā Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas cikla ietvaros. LFF aktuālo rīcību un soļus skaidro LFF izpilddirektors Edgars Pukinsks.

''Šobrīd neņemos par simts procentiem apgalvot, ka Latvijas valstsvienība pret Portugāli jūnijā spēlēs Skonto stadionā Rīgā. Šonedēļ, 12. aprīlī, mums bija tikšanās ar Skonto stadiona īpašnieku SIA Adventika Group un stadiona pārvaldnieku SIA Fitnesa Parks pārstāvjiem. Abi uzņēmumi mums apliecināja, ka šobrīd no viņu puses tiek darīts viss, lai garantētu līgumā atrunāto, ka spēle varēs notikt Skonto stadionā. SIA Adventika Group apliecināja, ka juridiski kārto visus dokumentus un iziet attiecīgo procesu, lai panāktu to, lai stadionā tiek atgriezts atpakaļ viss inventārs - lai mēs, LFF, būtu ar garantijām, ka spēle tur varēs notikt. Taču mēs zinām, ka juridiskie procesi termiņu ziņā nav prognozējami, cik ilgi tas var būt, līdz ar to tas mums nav pietiekami spēcīgs arguments - tā vienkārši ir informācija, ka notiek juridiski procesi.

Savukārt SIA Fitnesa Parks, kas ir apsaimniekotāji, apliecināja, ka jau šobrīd ir vērsušies pie vairākiem piegādātājiem par sēdekļiem un apgaismes ķermeņiem. Nākamā trešdiena ir termiņš, līdz kuram viņiem mums ir jāsniedz dokumentēta informācija ar garantijām, ka notiks šī inventāra iepirkumi un ka viņi līdz spēles dienai varēs nodrošināt, ka stadions attiecīgi ir sagatavots. Neskatoties uz to visu, mēs saprotam, ka šajā situācijā nedrīkstam riskēt, paļauties uz apņemšanos un solījumiem, tāpēc paralēli gaidām atbildi no Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) par to, vai UEFA pieļauj Daugavas stadionu Liepājā kā alternatīvu spēles norises vietu. Tiklīdz būs saņemta atbilde un tā būs pozitīva, darīsim visu, lai Liepāju sagatavotu kā alternatīvu, neskatoties pat uz to, ka, piemēram, rītdien Skonto stadionā visi krēsli un gaismas ķermeni būs atpakaļ. Mēs paralēli gribam nodrošināties, lai krīzes situācijā, kas varētu atkārtoties, būtu spējīgi spēli pret Portugāli pārcelt uz Liepāju.

SIA Adventika Group mums apgalvo, ka inventārs no stadiona izvests prettiesiski, jo tiesas lēmums nebija atļaut šo inventāru izņemt, bet gan apķīlāt, neliedzot iespēju SIA Adventika Group šo inventāru izīrēt trešajām pusēm. Tas ir tas, ko mums izstāstīja. SIA Fitnesa Parks mēģina darīt visu, lai inventāru par saviem līdzekļiem atliktu atpakaļ.

Kas attiecas uz UEFA, gaidām atbildi. Viņi apzinās, ka šī ir ārkārtas situācija, jo, skatoties no visiem reglamentiem, termiņi attiecībā uz visām stadiona pārbaudēm un apstiprinājumiem sen kā ir pagājuši. Šobrīd tikai ārkārtas situācijas fons no UEFA mums varētu dot pozitīvu atbildi. Viņi apzinās šo sarežģītību, sniegs atbildi, kā mums rīkoties tālāk Liepājas stadiona sakarā. Apsverot visus riskus, mēs jau esam veikuši sarunas ar Liepājs domi un arī uzsākuši praktisku rīcību, lai gatavotu stadionu atbilstoši spēles vajadzībām.

Spēle notiks Rīgā vai Liepājā, cita varianta Latvijā nav. Protams, mēs ceram, ka spēle būs Rīgā, jo ir daudzi apstākļi, kurus nedrīkst ignorēt - stadions ir izpārdots, Portugāles izlase ir informēta, ka spēle būs Rīgā, attiecīgi ir rezervētas viesnīcas, līdzjutēji no Portugāles arī ir plānojuši braucienu uz Rīgu un daudzi citi būtiski apstākļi. Skonto stadiona reālā ietilpība ir 7508 vietas, jo mēs nepārdodam biļetes ar sliktu redzamību. Tirdzniecībā iepriekš bijām palaiduši 4500 biļešu, taču tām klāt ir LFF biedru pieteikumi, VIP ložu rezervācijas, sponsoru biļetes, ielūgumi, viesu komandas pieteikumi, UEFA un FIFA pieteikumi. Protams, spēles pārcelšana uz Liepāju būtu milzīgs izaicinājums, jo daļai gribētāju spēli verot klātienē nebūtu iespējams.

Skaidrs, ka tagad ir pagājis pārāk maz laika, lai mums būtu jau ļoti detalizēts plāns, ja spēlei būs jānotiek Liepājā, taču idejiski mums ir skaidrs, kā rīkosimies. Kas attiecas uz skatītājiem, pirmkārt, viņiem, ja patiešām spēlēsim Liepājā, būs jāsniedz atbilde, vai viņi vēlas braukt skatīties spēli uz Liepāju vai arī grib, lai nauda par iegādātajām biļetēm tiek atgriezta, jo papildus apstāklis ir tas, ka biļetes tika tirgotas uz trijām spēlēm, nevis tikai pret Portugāli. Ja spēle pret Portugāli tiks pārcelta uz Liepāju, tas nozīmē, ka arī pret Šveici un Andoru, visticamāk, spēlēsim Liepājā. Taču par to tagad pāragri spriest - skatīsimies, kā tuvākajā laikā attīstīsies situācija ar Skonto stadiona un tad pieņemsim nākamos lēmumus."

Izmantotie resursi:
LFF Skonto stadiona lietā strādā pie rezerves...

1 2 3 76 komentāri

 +13 [+] [-]

, 2017-04-13 21:26, pirms gada
iespējams tikai Latvijā

  +9 [+] [-]

, 2017-04-13 21:26, pirms gada
Ja spēlēs Liepājā , tad esmu gatavs samaksāt kādam par biļeti. došu 40€ ! Ja kāds dabūs un izdomā neiet , tad dodiet ziņu!

 +18 [+] [-]

, 2017-04-13 21:30, pirms gada
Āksti! Un neviens nav atbildīgs...cik FIFA naudu ir izzaguši??? Kad reāli kāds sēdēs?

 +17 [+] [-]

, 2017-04-13 21:38, pirms gada
Latvijas kauna traips,nav neviena stadiona,kur notikt starptautiskai futbola spēlei..

  +8 [+] [-]

, 2017-04-13 21:39, pirms gada
banānu republika..tas tik tiešām iespējāms tikai Latvijā. Futbols apkauno Latvijas sportu, sākot ar izlasi un beidzot ar stadionu...
Daudzi gadi pagājuši bet nav ne smakas no jauna un mūsdienīga stadiona..

 +13 [+] [-]

, 2017-04-13 21:39, pirms gada
Mežaparka estrādē nevar spēlēt?

  +9 [+] [-]

, 2017-04-13 21:40, pirms gada
Indriksons un Co tiešām labi strādā! Cepuri nost!

  +8 [+] [-]

, 2017-04-13 21:45, pirms gada
Lai izslēdz LFF vispār no UEFA! Varbūt tad kādam atvērsies acis. Tas ir vājprāts! indriksonam būtu jātīra sabiedriskās tualetes ar to krievžīdu mežecki, a šie federāciju vada!!!

  +6 [+] [-]

, 2017-04-13 21:46, pirms gada
Pat banānu republikās ir vismaz 1 stadions, kurš atbilst augstākajiem standartiem!

  +2 [+] [-]

, 2017-04-13 21:48, pirms gada
Ceru, ka turpināsim krist rangā, zaudēsim arī Andorai un finišēsim pēdējie! Ne tāpēc, ka esmu sadomazohists, bet gan tāpēc, ka laikam futbolam ir jāsabrūk līdz galam, lai no s*diem un dubļiem varētu būvēt visu no sākuma.

  +7 [+] [-]

, 2017-04-13 21:51, pirms gada
norins rakstīja: Mežaparka estrādē nevar spēlēt?
Rekonstrukcija, nevar šobrīd Lucavsalā var

  +6 [+] [-]

, 2017-04-13 21:52, pirms gada
" Neoficiāla informācija liecina, ka no "Skonto" stadiona noņemtie līdzjutēju krēsli jau nodoti utilizēšanai un tos vairs nav iespējams atgūt. "

Delfos vismaz tā raksta.

 +12 [+] [-]

, 2017-04-13 21:53, pirms gada
Kāds no sporta žurnālistiem nevar vienreiz tieši un atklāti pajautāt Indriksonam, vai nebūtu tā kā laiks atkāpties, jo futbola infrastruktūra Latvijā ir sliktākā Eiropā - un, lai vienreiz izbeidz to demagoģijas liešanu, ka viņš atkāptos, ja būtu, kas nāk vietā, bet neviena neesot?
Laikam žurnālistiem nav pautu, lai vienreiz atklāti paņemtu to čekistu pie rīkles!
Pie pašreizējās situācijas - man šķiet, ka jebkurš varētu būt LFF prezidents, jo sliktāk jau nekas nevar vairs būt.

  +2 [+] [-]

, 2017-04-13 22:04, pirms gada
Ambrē rakstīja: Kāds no sporta žurnālistiem nevar vienreiz tieši un atklāti pajautāt Indriksonam, vai nebūtu tā kā laiks atkāpties, jo futbola infrastruktūra Latvijā ir sliktākā Eiropā - un, lai vienreiz izbeidz to demagoģijas liešanu, ka viņš atkāptos, ja būtu, kas nāk vietā, bet neviena neesot?
Laikam žurnālistiem nav pautu, lai vienreiz atklāti paņemtu to čekistu pie rīkles!
Pie pašreizējās situācijas - man šķiet, ka jebkurš varētu būt LFF prezidents, jo sliktāk jau nekas nevar vairs būt.
Nav, nav!! Visi dabūn kaut kādas opcijas par neredzēšanu

 +10 [+] [-]

, 2017-04-13 22:05, pirms gada
Ambrē rakstīja: Kāds no sporta žurnālistiem nevar vienreiz tieši un atklāti pajautāt Indriksonam, vai nebūtu tā kā laiks atkāpties, jo futbola infrastruktūra Latvijā ir sliktākā Eiropā - un, lai vienreiz izbeidz to demagoģijas liešanu, ka viņš atkāptos, ja būtu, kas nāk vietā, bet neviena neesot?
Laikam žurnālistiem nav pautu, lai vienreiz atklāti paņemtu to čekistu pie rīkles!
Pie pašreizējās situācijas - man šķiet, ka jebkurš varētu būt LFF prezidents, jo sliktāk jau nekas nevar vairs būt.
Indriksons nevar atkāpties - pats solīja ka pirms aiziešanas būs gan izlases bāzes stadions, gan "futbola māja" utt. Stadions ir ? nē nav . "Futbola māja ir"? nē nav. tā kā vīrs un vārds nekur neatkāpsies. Cieti .
Slēpts komentārs: Āfrika12

  +9 [+] [-]

, 2017-04-13 22:14, pirms gada
Kāds var izskaidrot, kur paliek tās lielās naudiņas, kuras pēdējos gados nāk no FIFAs un UEFAs? Var kaut kur apskatīt, kur tiek tērēta nauda? Finansējums visām dalībvalstīm paliek arvien lielāks un lielāks, bet nekas neuzlabojas. Paliek tikai sliktāk.

  +4 [+] [-]

, 2017-04-13 22:25, pirms gada
Un kā tur ietilptu visi, kas ietu uz spēli Skonto stadionā? Tas tak ir izpārdots.

  +3 [+] [-]

, 2017-04-13 22:33, pirms gada
eziitis rakstīja: Kāds var izskaidrot, kur paliek tās lielās naudiņas, kuras pēdējos gados nāk no FIFAs un UEFAs? Var kaut kur apskatīt, kur tiek tērēta nauda? Finansējums visām dalībvalstīm paliek arvien lielāks un lielāks, bet nekas neuzlabojas. Paliek tikai sliktāk.
LFF Prezidenta vēlēšanās tur viņi rādīja, kur iziet naudiņa, diemžēl par LFF žurnālu ik mēnesi izgāja gandrīz 30 000 eiro ja pareizi atceros... tā kā naudu nebūtu kur cilvēkiem likt...

  +1 [+] [-]

, 2017-04-13 22:39, pirms gada
jeepis59 rakstīja: Latvijas kauna traips,nav neviena stadiona,kur notikt starptautiskai futbola spēlei..
Kā nav? Liepājā taču ir.

  +2 [+] [-]

, 2017-04-13 22:43, pirms gada
No 2004. gada eiforijas līdz padibenim, nu kur tā var nolaist pa grunti! Kauns!

  +4 [+] [-]

, 2017-04-13 22:43, pirms gada
Āfrika12 rakstīja: Kāds vēl tur futbols Latvijā, ja uz virslīgas spēlēm vidēji atnāk 25-50 skatītāju. Toreiz 2004. gadā tā bija Pasaules mēroga sensācija futbolā. Stipri šaubos vai kādreiz Latvijas izlase ko tādu vēl piedzīvos.
Ceļš uz panākumiem futbolā prasīs gadus, bet, lai spertu pirmo soli šajā virzienā - vajag tikt vaļā no Indriksona un Mežecka!

     [+] [-]

, 2017-04-13 22:46, pirms gada
Key Nr.23 rakstīja: Uz Rīgu nebrauktu, bet tikt iekšā Liepājā , ka 2 fingerus apčurāt. Pacentīšos, lai visādus pudeļvācējus bomžus Ivarus tuvāk par viesnīcu Rozi nelaiž, labāk lai no Piejūras jumta skatās, tur caur Siliņu varu nodrošinātvIvaram brīvbiļeti.
Ja Tu domā, ka šai komentārā uzrakstīji baigo asprātību, tad apbēdināšu Tevi, jo Tu tikai lieku reizi parādīji ka esi totāls idiots.

     [+] [-]

, 2017-04-13 22:56, pirms gada
Ambrē rakstīja: Ceļš uz panākumiem futbolā prasīs gadus, bet, lai spertu pirmo soli šajā virzienā - vajag tikt vaļā no Indriksona un Mežecka!
Ciklops ir mūžīgs gan Jūrmalā gan Grostonā.

  +8 [+] [-]

, 2017-04-13 23:04, pirms gada
Ar nepacietību gaidu brīdi, kad Indriksons ar bandu no valsts prasīs naudu jauniem beņķiem un prožektoriem.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-13 23:40, pirms gada
Kas par kaunu Latvijas futbolam ne tikai Eiropas,bet arī Pasaules acīs.... Mēs tak tomēr neēsam galīgie nabagi... Bet izrādās,ka es.. ;(

  +1 [+] [-]

, 2017-04-13 23:48, pirms gada
RAGNARS rakstīja: Ja spēlēs Liepājā , tad esmu gatavs samaksāt kādam par biļeti. došu 40€ ! Ja kāds dabūs un izdomā neiet , tad dodiet ziņu!
Uz Portugales spēli es iešu, bet varu pārdot uz pārejām divām spēlēm,ja notiks Liepājā!

  +3 [+] [-]

, 2017-04-13 23:57, pirms gada
Labs, Portugāle tādā stadionā nebūs vēl spēlējusi!

     [+] [-]

, 2017-04-14 00:57, pirms gada
Ja spēlēs Liepājā, ka nesanāk kā United Airlines lidmašīnā, ka liekos aiz kājām velk ārā no stadiona.

     [+] [-]

, 2017-04-14 01:33, pirms gada
Ronaldi rakstīja: Ja spēlēs Liepājā, ka nesanāk kā United Airlines lidmašīnā, ka liekos aiz kājām velk ārā no stadiona.
Labi, tad parādi kur labāk spēlēt.

  +4 [+] [-]

, 2017-04-14 03:11, pirms gada
Ronaldi rakstīja: Ja spēlēs Liepājā, ka nesanāk kā United Airlines lidmašīnā, ka liekos aiz kājām velk ārā no stadiona.
Kada tada??? Skonto?
Ja doma Liepajas stadionu, tad naksies tevi apbedinat jo nav ne mazaku saubu ka tas sobrid ir labakais stadions Latvijaa, gan ietilpibas zina, gan apgaismojuma un citas infrastrukturas zina. Ne tada stadiona, ne visas vajadzigas infrastrukturas nevienai citai Latvijas pilsetai nav. Un pavisam noteikti ka Liepajas stadions nesalidzinami labaks par Andoras, San Marino, Lihtensteinas utml stadioniem. Un Portugale tajos ir spelejusi. Ari Cempionu ligas kvalifikacija tika speleta Liepajaa un neviens nav izteicis skiet nekadas pretenzijas. Cita runa ka tur nav 10000 vietu, bet gan 4500, bet ari Rigas jauno stadionu tacu taisijas buvet ar 5700 vietu, kas ari manuprat ir kauns jo tikai nedaudz parsniedz Liepajas ietilpibu, kas 9x mazaka par Rigu iedzivotaju skaita zina

     [+] [-]

, 2017-04-14 07:36, pirms gada

     [+] [-]

, 2017-04-14 08:17, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja Tu domā, ka šai komentārā uzrakstīji baigo asprātību, tad apbēdināšu Tevi, jo Tu tikai lieku reizi parādīji ka esi totāls idiots.
Cilvēks, kurš jau kopš pagājušās sezonas beigām aplej savu dzimtās pilsētas futbola klubu ar samazgām, pat krītot tādā galejībā, ka spēlētāji tik un tā noēdīs treneri, tad rodas jautājums, kurš no mums ir idiots??? Man varbūt arī kaut kas nepatīk kas pašlaik tiek darīts klubā, bet mana atskaite par padarīto darbu klubā, ir sezonas kopvērtējums, individuālais progress, un komandas sniegums.

  -1 [+] [-]

, 2017-04-14 08:26, pirms gada
Zhuk79 rakstīja: Kada tada??? Skonto?
Ja doma Liepajas stadionu, tad naksies tevi apbedinat jo nav ne mazaku saubu ka tas sobrid ir labakais stadions Latvijaa, gan ietilpibas zina, gan apgaismojuma un citas infrastrukturas zina. Ne tada stadiona, ne visas vajadzigas infrastrukturas nevienai citai Latvijas pilsetai nav. Un pavisam noteikti ka Liepajas stadions nesalidzinami labaks par Andoras, San Marino, Lihtensteinas utml stadioniem. Un Portugale tajos ir spelejusi. Ari Cempionu ligas kvalifikacija tika speleta Liepajaa un neviens nav izteicis skiet nekadas pretenzijas. Cita runa ka tur nav 10000 vietu, bet gan 4500, bet ari Rigas jauno stadionu tacu taisijas buvet ar 5700 vietu, kas ari manuprat ir kauns jo tikai nedaudz parsniedz Liepajas ietilpibu, kas 9x mazaka par Rigu iedzivotaju skaita zina
Var jau izlikt aiz vārtiem pārvietojamās tribīnes. Vietas tur ir, gan vienā, gan otrā pusē. Lielākā problēma ir citur. Vai Seskam pirms vēlēšanām vajag uzņemties tādas galvassāpes, ja lielākā daļa liepājnieku tur iekšā netiks esošo biļešu izpārdošanas skaita dēļ jau rīdzeniekiem.

  +2 [+] [-]

, 2017-04-14 08:58, pirms gada
Maikls Skolfilds, 2017-04-13 21:39, vakar, ignorēt, atbildēt
banānu republika..tas tik tiešām iespējāms tikai Latvijā. Futbols apkauno Latvijas sportu, sākot ar izlasi un beidzot ar stadionu...
Daudzi gadi pagājuši bet nav ne smakas no jauna un mūsdienīga stadiona..

Nepareizs fakta nostādījums.Tieši futbols parāda visai pasaulei,kāda mūsu valsts šobrīd ir pieķēzīta.Te pat salīdzinājums ar greizo spoguļu karaļvalsti būtu par lepnu.Kapītālisms sociālisma mērcē,jeb shēmotāju paradīze.Kā var izpārdot īpašumu trijās daļās,kā valstij var nebūt starptautiska mēroga centrālā stadiona.Nebūtu trimpliņdaņču, arī Daugavas stadions būtu sabrucis.Viens vienīgs cirks tā sliktākā izpausmē.
1 2 3 76 komentāri

Tev jābūt autorizētam,