Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

LFF Stojanoviča teikto nekomentē, bet "trenera meklējumi ir gandrīz galā"

Rolands Eliņš

LFF Stojanoviča teikto nekomentē, bet "trenera meklējumi ir gandrīz galā"
Kaspars Gorkšs. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs portālam Sportacentrs.com nevēlējās nekādā veidā komentēt šodien Bulgārijā aizvadīto preses konferenci, kur slovēņu speciālists Slaviša Stojanovičs apstiprināja, ka saņēmis piedāvājumu vadīt Latvijas futbola izlasi. „Atlikusi vēl viena neskaidrība, pēc tam varēšu pastāstīt visu, kas un kā,” teica Gorkšs, paužot savu mērķi, ka jautājumam par izlases galveno treneri punkts tiks pielikts līdz LFF valdes nākamajai sēdei 15. janvārī. Savukārt mūsu portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka Gorkšs drīzumā plāno doties uz Bulgāriju, lai panāktu galīgo vienošanos ar treneri.

Slovēņu treneris Slaviša Stojanovičs šodien publiski apstiprināja, ka Bulgārijā izpildīs savas līgumsaistības un turpinās vadīt Sofijas „Levski” vienību līdz sezonas beigām, proti, jūnijam. Stojanovičs arī neslēpa, ka portāla Sportacentrs.com iepriekš ziņotā informācija par to, ka viņam piedāvājumu izteikusi LFF, ir patiesa, taču viņš konkrēti nenorādīja, vai tam ir atteicis, atlicis šo piedāvājumu uz jūniju vai arī nākamā pusgada laikā grasās apvienot abus amatus, kā to pieļāva bulgāru medijs „Sportal.bg”.

LFF prezidents Kaspars Gorkšs, aicināts paskaidrot Stojanoviča teikto, pieturējās pie sava iepriekš izteiktā principa: „Kamēr nebūs viss pilnībā sakārtots un oficiāli parakstīts, tikmēr nevēlētos piesaukt konkrētus uzvārdus un komentēt viena trenera teikto. Medijiem ir tendence pēc tam rakties dziļāk, un neslēpšu, ka medijos ziņotais par mūsu darbu trenera meklējumos ir tiešā veidā ietekmējis notikumus. Teikšu tā – jaunā trenera meklējumi ir procesa noslēguma fāzē.”

Arī uz jautājumu, vai Stojanoviča, bijušā „Riga” trenera, palikšana Bulgārijā vismaz līdz jūnijam izslēdz vai neizslēdz viņu no potenciālo kandidātu vidus, Gorkšs nevēlējās atbildēt: „Negribu, lai tiek kaut kas pārprasts un citur ne tā interpretēts, tāpēc par konkrētiem kandidātiem neizteikšos. Kad viss būs nokārtots, tad varēsim runāt par detaļām un kā viss risinājās.”

Vai varētu prognozēt, ka līdz nākamajai LFF valdes sēdei (15. janvārī) būs skaidrība par izlases treneri? „Tas ir datums, kurš mums ir nosprausts kā mērķis. Ļoti ceram, ka līdz tam varēsim par visu vienoties. Būtībā palikusi viena neskaidrība, un ceru, ka janvāra vidū tā būs atrisināta, un izlase varēs sākt domāt par marta spēļu aizvadīšanu,” teica Gorkšs, ar smaidu piebilstot, ka oficiālo paziņojumu par izlases galveno treneri gaida vismaz tikpat ļoti kā ieinteresētie mediji.

Mūsu portālā rīcībā ir informācija, ka Stojanovičs, neskatoties uz šodien preses konferencē pausto, joprojām ir LFF (Gorkša) pirmā izvēle un federācijas prezidents tuvākajās dienās, iespējams, varētu doties uz Sofiju, lai saskaņotu pēdējās nianses. Tāpat Sportacentrs.com ir zināms, ka LFF, meklējot treneri, bija komunicējusi arī ar "Riga" galveno treneri Viktoru Skripņiku, piedāvājot viņam identisku darba samaksu kā Stojanovičam (un būtiski mazāku nekā nosaucis iepriekšējo divu LFF prezidenta vēlēšanu kandidāts Krišjānis Kļaviņš) - ja ukraiņu speciālistam šāds piedāvājums nešķita vilinošs, Stojanovičam ir vēlme to pieņemt.

     [+] [-]

, 2019-01-08 21:53, pirms 7 mēnešiem
kad nākamā valdes sēde? pēc 15.janvāra?

  -1 [+] [-]

, 2019-01-08 21:59, pirms 7 mēnešiem
sēj ko gribi, tā tā pat zinām kāds būs gala iznākums. Nu vismaz nākamos gadus jāpaciešās. Mettā aug jauni, potenciāli, ļoti veikli un talantīgi spēlētāji. No viņiem daudz kas var iznākt.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-08 22:12, pirms pusgada
Mettā ir afroafrikāņi,
Balteieropieši Tur ir minoritāte...

  -1 [+] [-]

, 2019-01-08 23:09, pirms pusgada
Mettā jauniešu, u12, u13 utt tas ir puķu dārzs

  -1 [+] [-]

, 2019-01-09 00:44, pirms pusgada
Noportams, ka Sportacentra pastiprinātā interese sākotnēji sajauca kārtis trenera izvēlē. Tagad Gorkšs pieturas pie daudz ieturētākas taktikas. Tas ir loģiski un cerams nesīs rezultātu. Turpinām gaidīt jaunumus - gan attiecībā uz valdību, gan izlases treneri.

  +1 [+] [-]

, 2019-01-09 10:19, pirms pusgada
Ko gan tāds paēdis runcis mūsu izlasei var iemācīt.

Pašreizējā situācijā ir nepieciešams gados jauns un augsti motivēts treneris, kurš Latvijas izlasi uztvertu kā savas dzīves lielo iespēju!

  +1 [+] [-]

, 2019-01-09 10:56, pirms pusgada
litrs rakstīja: Mettā jauniešu, u12, u13 utt tas ir puķu dārzs
Tādi puķudārzi'LV ir visur gan hoķī,gan basī,futbolā ,tikai kad pienāk tie 16-18 tad viss izčab! A tā jā,sīkie grauj visus,krievus hoķī,zviedrus futbolā u.t.t

     [+] [-]

, 2019-01-09 12:44, pirms pusgada
Tad tomēr nebūs Starkovs?

     [+] [-]

, 2019-01-09 13:01, pirms pusgada
reikons rakstīja: Noportams, ka Sportacentra pastiprinātā interese sākotnēji sajauca kārtis trenera izvēlē. Tagad Gorkšs pieturas pie daudz ieturētākas taktikas. Tas ir loģiski un cerams nesīs rezultātu. Turpinām gaidīt jaunumus - gan attiecībā uz valdību, gan izlases treneri.
Spriežot pēc visa Gorkšam ir anormāls stojaks uz Stojanoviču, tā ka var teikt ka treneris jau ir zināms.