Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

LFF pārsteigta, lūdz paskaidrojumus stadiona apsaimniekotājiem

LFF pārsteigta, lūdz paskaidrojumus stadiona apsaimniekotājiem

LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis
Foto: LFF

Latvijas izlase 2017

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir nepatīkami pārsteigta par 7. aprīļa notikumiem "Skonto" stadionā, taču vēlreiz saņēmusi apstiprinājumu no stadiona apsaimniekotājiem SIA "Fitnesa Parks", ka maijā un jūnijā tur plānotās LFF organizētās spēles varēs notikt, norāda LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

Jau ziņojām, ka piektdien tiesu izpildītāju un likumsargu klātbūtnē SIA "Light" sācis demontēt sev piederošās kustamās mantas stadionā "Skonto", novēroja portāls "Delfi".

"Vēl 3. aprīlī saņēmām no SIA "Fitnesa Parks" vēstuli, kurā valdes loceklis Aivars Trops rakstīja: "SIA Fitnesa Parks turpina pilnvērtīgi pārvaldīt un apsaimniekot objektu, lai klientiem, tai skaitā Latvijas Futbola federācijai, tiktu nodrošināti iespējami labākie apstākļi." Viņi apliecināja, ka stadionā plānotās spēles - 9. jūnijā Latvijas valstsvienības tikšanās ar Portugāli, 12. jūnija pārbaudes mačs pret Igauniju, kā arī Latvijas kausa izcīņas fināls maijā - tur varēs notikt. Arī šodien pēc visiem notikumiem "Skonto" stadionā atkārtoti saņēmām līdzīgu apstiprinājumu. No vienas puses, mums ir noslēgts līgums, kas paredz, ka varēsim spēlēt "Skonto" stadionā, no otras puses - ir šī negaidītā situācija, kas šodien sākās stadionā. Protams, mēs darām visu, lai tiktu skaidrībā par notiekošo, jo mums ir svarīgi, lai tiek pildīts ar mums noslēgtais līgums," uzsver Jānis Mežeckis.

LFF cer, ka stadiona pārvaldnieki SIA "Fitnesa Parks", tā īpašnieki SIA "Adventika Group" un situācijā iesaistītā SIA "Light" atradīs savstarpēju kompromisu. LFF ir gatava iesaistīties visu pušu pārrunās, jo LFF interesēs ir plānoto spēļu veiksmīga norise un pēc iespējas ātrāka skaidrība. LFF, reaģējot uz piektdienas notikumiem, oficiāli vērsusies pie SIA "Adventika Group" un SIA "Light", lūdzot situācijas skaidrojumu.

"Ņemot vērā, ka stadions nepieder mums, protams, pēc šādiem notikumiem esam piesardzīgi. Tas, ko varu teikt, ticu un ceru, ka viss notiks, kā plānots - iecerētās spēles notiks tur un notiks atbilstošā līmenī. No savas puses apņemamies rūpīgi sekot līdzi notikumiem, taču reizē arī analizējām situāciju un iespējamos scenārijus. Es saprotu līdzjutējus, jo kuram gan patīk neskaidrība. Mēs visi gribam godam sagaidīt Portugāli un godam nospēlēt pret Eiropas čempioni," piebilst Jānis Mežeckis.

Informāciju sagatavoja
Latvijas Futbola federācija

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:21, pirms gada
Šoks. Varbūt teātris? Prozit!

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:22, pirms gada
Mēslu varza!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-07 18:22, pirms gada
Šausmu scenārijs, ja paliek cerībās no kaimiņa onkuļa......

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:23, pirms gada
Rumānijā, kas pēc nabadzības ir līdzīgās pozīcijās kā Latvija, ir normāls un moderns ap 50,000 stadions.

  +3 [+] [-]

, 2017-04-07 18:27, pirms gada
Robijs Huds rakstīja: Rumānijā, kas pēc nabadzības ir līdzīgās pozīcijās kā Latvija, ir normāls un moderns ap 50,000 stadions.
Rumānijā ir 20+ miljoni iedzīvotāju

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:35, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Rumānijā ir 20+ miljoni iedzīvotāju
Nu labi, tad salīdzināsim ar Moldovu kaut vai!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-07 18:36, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Rumānijā ir 20+ miljoni iedzīvotāju
tas jau nav vienīgais Rumānijas stadions varam salīdzināt kaut vai ar Albāniju

  +5 [+] [-]

, 2017-04-07 18:39, pirms gada
Cerams,ka nāksies uzņemt Portugāli kādā mūsu mazajā stadionā(nezinu vai to vispār drīkst) vai arī spēlēt leišos vai estijā!Tas varētu būt pietiekami liels pazors šiem šakāļiem,lai beidzot pazustu no Latvijas futbola. Kaut gan šie iespējams vienīgi ar kājām pa priekšu tik dabūjami nost no siles...

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:41, pirms gada
Pat īstenībā jāteic, ka nav Valsts pasaulē bez sava stadiona, tikai Latvija! Vai valdība nevar iesaistīties šajā situācijā?

  +1 [+] [-]

, 2017-04-07 18:46, pirms gada
karlosm rakstīja: Pat īstenībā jāteic, ka nav Valsts pasaulē bez sava stadiona, tikai Latvija! Vai valdība nevar iesaistīties šajā situācijā?
Ja tu domā "iesaistīties" valdībai ar savu naudu, uzbūvējot stadionu, tad tas jau ir tieši tas, ko šie neģēļi LFF vadībā gaida! Viņi speciāli taisa visu aizvien sūdīgāk, lai "valdība iesaistās".
Nekā nebij! Valdībai skaidri jāpiesaka, ka šādās spēlītēs NEiesaistīsies, un lai paši tiek galā, ar ko savārījuši!
Nekas jau nav radies negaidīti, šodienas situācija ir ilggadīga "darba" rezultāts!

  -2 [+] [-]

, 2017-04-07 18:46, pirms gada
karlosm rakstīja: Pat īstenībā jāteic, ka nav Valsts pasaulē bez sava stadiona, tikai Latvija! Vai valdība nevar iesaistīties šajā situācijā?
Tieši valdība pieļauj to kas notiek šobrīd! Bez valdības ziņas un akcepta nevarētu notikt šis bezpriģelis.

Latvijā tiek būtībā likvidēts viss, kas normālai valstij ir būtisks - skolas, futbols utt

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:55, pirms gada
Tur tak muļķim skaidrs, ka Indiksons ar savām pabirām šito izshēmoja, lai izvilktu piķi no LFF.

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:58, pirms gada
no pašas futbola sabiedrības, atskaitot fanus, ir bijusi kaut kāda reakcija uz šodienas notikumiem? vai visi ir apmierināti un gatavi tālāk "darboties"?

     [+] [-]

, 2017-04-07 18:59, pirms gada
Jo kurš ambālis nopirka stadionu "nezinot", ka kustamā manta pārdota citam. Šitā trumuļu shēma katrā 3 uz maksātnespēju palaistajā uzņēmumā, tikai jautājums, kad kāds ar auditu nodos to tiesai un Indiksonam mietu pakaļā izvravēs?

     [+] [-]

, 2017-04-07 19:08, pirms gada
Vot tas ir p izģets,izsaimniekots, ieķīlāts,nu jau izlaupīts valsts labākais stadions,a mežainais kā no bordeli iznācis-kas notiek,kādas problēmas jums!

     [+] [-]

, 2017-04-07 19:08, pirms gada
Bribētu dzirdēt, ko zēni ar biezo ādu runās 28.aprīlī? Jaunais stadions, Skonto stadions, Latvijas izlase u.t.t. Mīnus 2-3 ļimoni.

  +2 [+] [-]

, 2017-04-07 19:11, pirms gada
Šaubos, ka līgumā starp SIA ''Fitnesa parks'' un LFF bija atrunāts, ka spēļu laikā tribīnēs jābūt beņķiem. Pieļauju, ka vienkārši ir atrunātas lietas par stadiona un telpu izmantošanu. Teorētiski Fitnesa parks var mierīgi uzmest LFF un padarīt mūsu jauko futbola federāciju par apsmieklu visu eiropas federāciju priekšā. Uz to es arī no visas sirds ceru! Šajā visā divi kungi, kuru vārdus es pat varu nesaukt, ir viestiešāk saistīti ar šo bardaku, kas šobrīd notiek. Vai jūs varat iedomāties vēl kādā valstī, izņemot mūsu banānu republikā, ka galvenajā futbola stadionā tiek skrūvēti nost beņķi?

  +1 [+] [-]

, 2017-04-07 19:31, pirms gada
Number 0 rakstīja: Šaubos, ka līgumā starp SIA ''Fitnesa parks'' un LFF bija atrunāts, ka spēļu laikā tribīnēs jābūt beņķiem. Pieļauju, ka vienkārši ir atrunātas lietas par stadiona un telpu izmantošanu. Teorētiski Fitnesa parks var mierīgi uzmest LFF un padarīt mūsu jauko futbola federāciju par apsmieklu visu eiropas federāciju priekšā. Uz to es arī no visas sirds ceru! Šajā visā divi kungi, kuru vārdus es pat varu nesaukt, ir viestiešāk saistīti ar šo bardaku, kas šobrīd notiek. Vai jūs varat iedomāties vēl kādā valstī, izņemot mūsu banānu republikā, ka galvenajā futbola stadionā tiek skrūvēti nost beņķi?
Mums nav banānu republika. Mūsu republikās dzīvo bariņš ar banāniem, kuri ievēl šādus bumbierus. Bet neba tas notiek bez finansiālās ieinteresētības. Nav grūti uzpirkt pārdesmit klubus vai organizācijas, kuras kalpos šiem bumbieriem mūžīgi mūžos.
Vislielākais kauns par Liepāju un M.Verpakovski, kuri visu šo atbalstīja. Bija jāizgāž prezidenta vēlēšanas ar lielu blīkšķi. Prozit!

  -1 [+] [-]

, 2017-04-07 19:53, pirms gada
Cik ilgi šo pokerface ņirgāšanos var ciest?
Jāuzraksta kādai portugāļu sporta avīzei par šo, ja nu tāda neskaidrība par spēles apstākļiem izsit Ronaldu un komandu no sagatavošanās ritma un Latvija izcīna kādu punktu?

     [+] [-]

, 2017-04-07 19:53, pirms gada
Stadiona nav trenera nav rezultati ari vel ilgi nebus

     [+] [-]

, 2017-04-07 20:20, pirms gada
Guntim varbūt tagad dienas ir skaitītas? Ko diez viņš teiks 28. aprīlī saviem biedriem, administrācijai, darbiniekiem, līdzjutējiem, skatītājiem, mazajiem futbolistiem, klubiem, izlases spēlētājiem.... ka visu kontrolē? Manuprāt spilgts rādītājs bija Skonto impērijas sabrukšanas, loģiski, dižais nemākulis nolaiž pa grunti pēdējo ko var. Bet es apbrīnoju, ka turpina gudri 6irst. Milzīgākais kaitnieks Latvijas futbola vēsturē, kopā ar Žurku

     [+] [-]

, 2017-04-07 20:21, pirms gada
Pid..i job..ie !!!

  +4 [+] [-]

, 2017-04-07 20:25, pirms gada
Šī brīža Latvijas labākie stadioni ar dabīgo zālāju:
1)Liepājas
2)Jelgavas
3)Ventspils
4)Valmieras
5)dzīvību apdraudošs Slokas
6)dzīvību apdraudošs Daugavas (Rīgas)
7)ā vēl Arkādijas

pa visu valsti nav pat 10 daudz maz sakarīgu stadionu. Izlases mačiem atbilstošu - 0,5. LFF 20 gadu darbs! TAS IR VNK P,,ĢEC

  +6 [+] [-]

, 2017-04-07 20:30, pirms gada
Viss būs čikiniekā! Vārtus saliksim no mugursomām, spēlēsim mēnessgaismā.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-07 20:31, pirms gada
Lai tiesu izpild;it;ajiem izdodas to šķūni nojaukt pavisam.Varbūt tad kādam paliks kauns un aiztīsies tie ''neaizvietojamie'' speci tālu,tālu un pavisam ,lai vairs futbola sabiedrībai nenāktu ne tuvumā.

  -2 [+] [-]

, 2017-04-07 20:44, pirms gada
Kauns kauns psc na..uj!!! Latvija dabūs tehnisko zaudējumu pret portugali un balle beigusie!!!

  +2 [+] [-]

, 2017-04-07 21:21, pirms gada
Nacionālos stadionus Eiropā parasti uzceļ (finansē) valsts, nevis kādas biedrības (piemēram, kāda sporta veida federācija) vai privāti uzņēmumi. Pat mazs omulīgs stadioniņš taču izmaksā daudzus desmitus miljonus eiro un Latvijā, liekas, ka neviena sporta veida federācija nav nevienu sporta būvi uzcēlusi, jo nevar to finansiāli "pavilkt"

     [+] [-]

, 2017-04-07 21:35, pirms gada
skumji ka LFF nepieder pašiem tas stadions... sen jau vajadzēja pa šiem gadiem uzbūvēt jaunu ar 10 k sēdvietām

     [+] [-]

, 2017-04-07 21:44, pirms gada
mrPO rakstīja: Guntim varbūt tagad dienas ir skaitītas? Ko diez viņš teiks 28. aprīlī saviem biedriem, administrācijai, darbiniekiem, līdzjutējiem, skatītājiem, mazajiem futbolistiem, klubiem, izlases spēlētājiem.... ka visu kontrolē? Manuprāt spilgts rādītājs bija Skonto impērijas sabrukšanas, loģiski, dižais nemākulis nolaiž pa grunti pēdējo ko var. Bet es apbrīnoju, ka turpina gudri 6irst. Milzīgākais kaitnieks Latvijas futbola vēsturē, kopā ar Žurku
Pateiks to pašu, ko vienmēr ! Čekistiem meli ir asinīs !

  +5 [+] [-]

, 2017-04-07 21:57, pirms gada
LFF, protams, ka ir pārsteigti un nesaprot kas notiek ... tas ir kā homērs simpsons, kurš iznākdams no bāra nodomā, ka nedrīkst braukt pie stūres, bet tad saprot, ka nedrīkst sevi klausīt, jo ir dzēris ...

  +3 [+] [-]

, 2017-04-07 22:01, pirms gada
Vot Guntim nedaudz plāns nogāja greizi, jo Igaunis neturēja vārdu..

1. Ilgus gadus izvairījās no maksāšanas valstij, veidojot parādus, tā rezultātā stadionu pārņēma banka, kas izsolē to pārdeva;
2. Beigās no bankas par lētāku summu (kādu kopsummā būtu maksājis valstij nodokļos- sk. punktu 1.) pats, caur starpniekiem atpirka.
3. Izdomāja, ka tāpat stadions būs jājauc nost, tad krēslus, vārtus, gaismas nevajadzēs, varētu vēl uzvārīt naudu- pārdeva igaunim, ar norunu, ka neņems ātrāk nost, kā pats Guntis būs atradis ēku būvniecības investorus.

Beigās sanāk, ka Igaunis izdomā, vot nē, man vajag krēslus un gaismas tagad. Un nu čekista shēmā ir caurums..

     [+] [-]

, 2017-04-07 22:25, pirms gada
Meric rakstīja: Vot Guntim nedaudz plāns nogāja greizi, jo Igaunis neturēja vārdu..

1. Ilgus gadus izvairījās no maksāšanas valstij, veidojot parādus, tā rezultātā stadionu pārņēma banka, kas izsolē to pārdeva;
2. Beigās no bankas par lētāku summu (kādu kopsummā būtu maksājis valstij nodokļos- sk. punktu 1.) pats, caur starpniekiem atpirka.
3. Izdomāja, ka tāpat stadions būs jājauc nost, tad krēslus, vārtus, gaismas nevajadzēs, varētu vēl uzvārīt naudu- pārdeva igaunim, ar norunu, ka neņems ātrāk nost, kā pats Guntis būs atradis ēku būvniecības investorus.

Beigās sanāk, ka Igaunis izdomā, vot nē, man vajag krēslus un gaismas tagad. Un nu čekista shēmā ir caurums..
Jā, laikam mūsu LFF vīriem mazliet nogāja greizi kārtējā shēmā un neparēķinot sanāca šāds nesmukums, kam noteikti apakšā ir konkrēta nauda.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-08 00:38, pirms gada
Gadiem lielās UEFA naudas ir izsaimniekotas, bet normāla stadiona nav un nebūs.Nebūs, jo šitie šeftmaņi jau neko citu neprot kā tikai apkrāpt valsti un viens otru.Tāpēc arī futbols Latvijā ne tikai neattīstās, bet ir pat degradējies.Latviešu bērni futbola treniņos tā māķerijās, ka pat cietumniekiem jānosarkst.Riebj iet uz spēlēm, jo tā mātuškas valoda jau apriebusies.Tie paši Gorkši un Verpakovski jau arī neprot latviski futbolu spēlēt un vadīt.Viss tai piderācijā ir sapuvis un bez absolūtas tīrīšanas nebūs līdzēts.Varam kļūt par vienīgo pasaules valsti, kura nepraktizē futbolu.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-08 01:21, pirms gada
Fiirers rakstīja: Nacionālos stadionus Eiropā parasti uzceļ (finansē) valsts, nevis kādas biedrības (piemēram, kāda sporta veida federācija) vai privāti uzņēmumi. Pat mazs omulīgs stadioniņš taču izmaksā daudzus desmitus miljonus eiro un Latvijā, liekas, ka neviena sporta veida federācija nav nevienu sporta būvi uzcēlusi, jo nevar to finansiāli "pavilkt"
Valsts nedrīkst dot naudu LFF. Ir FIFA tāds punkts šīm organizācijām jābūt neatkarīgām. Tikai sponsori + naudiņas no FIFA. Par to savā laikā draudēja lielas problēmas RUS izlasei, kad vajadzēja izpirkt sava superslavenā trenera līgumu un pašai federācijai nebija naudas.
Un tev tiešām gribās par saviem nodokļiem no "otkatiem" priekšstadiona celtniecības uzsaukt indriksonam&draugiem pa jaunai mājai + bezrūpīgai dzīvei pensijā ? Nē paldies pietiks!
Tik mazā valstī kā LV nevar būt augsta līmeņa n-tās izlašu komandas dažādos sporta veidos. un ja ar futbolu ir patiešām tik švaki, tad manis pēc lai arī mirst nost dabīgā nāvē. Jaunatnes futbolā sīkie pēc treneru norādijumiem liek autobusus, lai sporta skolām uz papīra būtu labi panākumi un skaitītos prestižas skolas ( mēs tak nezaudējam spēles skaties cik mēs labi !! ), bet lielā izlase 130v un nemāk no gaisa noķert piespēli. #takojfutbolnamņenužen

     [+] [-]

, 2017-04-11 00:25, pirms gada
Man šķiet, ka futbolu mūsu valstij vispār nevajag, kaut vai sāksim ar to, ka virslīgas spēlēs vidēji apmeklē ap 25-50 skatītājiem. Kurā valstī vēl tā ir?

Tev jābūt autorizētam,