Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

VID izvērtēs dāvinājuma Žukam atbilstību likumam

VID izvērtēs dāvinājuma Žukam atbilstību likumam

Vladimirs Žuks
Foto: lff.lv

Latvijas izlase 2017

Valsts ieņēmumu dienests pārbaudīs, vai Latvijas Futbola federācijas dāvinājums valdes loceklim Vladimiram Žukam atbilst likumam, vēsta portāls Delfi.

Pētot Latvijas Futbola federācijas stadiona projektu, kas nerealizējās, tika atklāts, ka Vladimirs Žuks saņēmis dāvinājumu 5400 eiro apmērā. Tika noliegts, ka summa saistīta ar "Futbola māju" projektu. Tā vietā LFF norādīja, ka Žuks naudu saņēmis par ieguldījumu futbola infrastruktūras plāna izstrādē un realizācijā.

Tika norādīts, ka kopš 2010. gada, kad rūpes par infrastruktūras uzlabošanu uzņēmās Žuks, 18 pašvaldībām izdevies tikt pie futbola laukumiem, vēl uzklāti 12 vidēja izmēra laukumi un 68 mazie futbola laukumi.

Latvijas Futbola federācijai kopš 2005. gada pieder sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Likums paredz, ka organizācijām aizliegts savu mantu un finanšu līdzekļus sadalīt starp dibinātājiem, valdes vai citu pārvaldes institūciju locekļiem, kā arī izmantot labuma gūšanai.

"Ja pārbaudē tiek konstatēti pārkāpumi (organizācijas valdes loceklis no organizācijas saņēmis naudas dāvinājumu, bet viņam piederošs uzņēmums sniedzis pakalpojumus organizācijai), tad Valsts ieņēmumu dienests var pieņemt lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa atņemšanu organizācijai," VID norādīja portālam Delfi.

Kad tika izstrādāts projekts par "Futbola mājas" celtniecību, LFF slēdza līgumu ar Žukam tobrīd piederošo SIA "Stadionu serviss". Tomēr Latvijas Futbola federācija uzreiz pēc tam norādīja, ka likums nav pārkāpts.

"Jautājumi nodoti kompetentajai VID struktūrvienībai izvērtēt nepieciešamību veikt kontroles pasākumus minētajā organizācijā," atbildi sniedza Valsts ieņēmu dienests.

Izmantotie resursi:
DELFI - Vadošais ziņu portāls Latvijā - DELFI

  +4 [+] [-]

, 2017-03-07 15:59, pirms gada
Valstī prioritāte ir izvērtēt un izmeklēt kapeikas, bet miljonus laist gar ausīm, tas protams ir normāli.

Tas gan nenozīmē, ka es aizstāvu kampēju Vaboli un visas Latvijas futbola nelaimi. Vau!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-07 16:01, pirms gada
Strautmanis kaut ko citu šobrīd arī vispār pēta, vai ieciklējies uz vienu pelēku pleķi?

     [+] [-]

, 2017-03-07 16:01, pirms gada
tad nu beidzot ta lieta par LFF funkcionaru mistiskajiem darijumiem lieta ap naudas maisiem iekustejusies vismaz kaut kada kustiba tacu stadiona izlasei Latvija ka nav ta nav uz Daugavu maz ceribu gan jau tur ari bus grutibas ar naudu jo visi grib visiem vajag tikai objektam arvien nepietiek

  +1 [+] [-]

, 2017-03-07 17:05, pirms gada
Tur jau uzvārds visu pasaka priekšā 😂 Nevar nepiekrist, miljonus viņi neizmeklē, bet stostīsies ap kapeikām, par kurām drīz visiem jau būs po#uj. 😆

     [+] [-]

, 2017-03-07 17:18, pirms gada
Diez vai to žuku iebāzīs būrī, bet ir ļoti labi, ka to s... čupu sāk kustināt!

     [+] [-]

, 2017-03-07 17:32, pirms gada
Ar ko atšķiras brazīļu futbolisti no argentīniešu futbolistiem?

  +2 [+] [-]

, 2017-03-07 18:10, pirms gada
..katrā ziņā virsraksta teikuma sakārtojums ir tuvu pie kritiskās robežas- vēl sliktāk lkm grūti sakartot!!!!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-07 18:44, pirms gada
Tad jau viss vienkārši- sabiedriskā organizācijā neko nevar nopelnīt (t.sk. mistiskas darba algas! Klapējam to bodīti LFF ciet!!!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-07 18:46, pirms gada
Kommaer/// rakstīja: ..katrā ziņā virsraksta teikuma sakārtojums ir tuvu pie kritiskās robežas- vēl sliktāk lkm grūti sakartot!!!!
Latviešu valodas gramatikas prasībām atbilst pilnībā. Interesanti, kāds būtu kritiķa piedāvātais?

     [+] [-]

, 2017-03-07 19:09, pirms gada
wolmar rakstīja: Latviešu valodas gramatikas prasībām atbilst pilnībā. Interesanti, kāds būtu kritiķa piedāvātais?
Atbilstību likumam VID izvērtēs dāvinājumu Žukam.
akuzatīvs- ko, nevis ģenitīvs- kā! (nupat pats sapratu, pie kā piesējos)
Kādām latv val prasībām tas atbilst?

     [+] [-]

, 2017-03-07 19:18, pirms gada
Vajag zagt miljonus, tad valsts vīri, VID neliksies zinis. Pats galvenais nosacījums - padalīties- arī laikam netika izdarīts.Nošaut nevar attaisnot !

Tev jābūt autorizētam,