Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Vaņins par izlases prēmijām: “Kā kapteinim man ir jāaizstāv spēlētāju intereses”

Rolands Eliņš

Vaņins par izlases prēmijām: “Kā kapteinim man ir jāaizstāv spēlētāju intereses”
Andris Vaņins. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas izlases pieredzējušais vārtsargs Andris Vaņins sociālā tīkla “Instagram” ierakstā vēlējies precizēt savu nostāju par spēlēšanu izlasē un diskusijām par prēmijām neveiksmīgi spēlējošās Latvijas izlases futbolistiem. Vaņins neslēpa, ka viņam bijusi saruna ar LFF prezidentu Kasparu Gorkšu, norādot, ka tas ir viņa kā izlases kapteiņa pienākums veikt šādas sarunas.

"Nesen mans vārds bija pieminēts dažās sarunās,kas radīja jautājumus žurnālistiem un faniem,” savu vēstījumu iesāka Andris Vaņins. “Es vēlos precizēt.”

“Pirmkārt, man vienmēr bija gods pārstāvēt savu dzimteni un valkāt Latvijas nacionālās komandas kreklu. Nacionālās izlases spēles man ir īpaša nozīme, un es vienmēr jūtu lielu lepnumu un atbildību. Pārstāvēt savu valsti man ir gods, nevis ienākumu avots,” rakstīja Vaņins.

Vaņins, visticamāk, piesauc laikrakstā ”Diena” publicēto interviju ar LFF prezidentu Kasparu Gorkšu, kurā viņš Vaņina sakarā norādīja, ka “prēmēšanas sistēma ir viena no lietām, kas kādam spēlētājam var uzjundīt emocijas”. Gorkšs šajā intervijā nevēlējās attiecības ar Vaņinu raksturot kā konfliktu, tāvietā to saucot par “spēlētāja neapmierinātību”.

“Jā, mums bija saruna ar prezidentu par izsaukuma naudu un prēmiju,” atzina Vaņins savā “Instagram” ierakstā. “Mēs aprunājāmies kā divi pieaugušie cilvēki un izteicām savu nostāju un domas. Kā komandas kapteinim man ir jāizvirza šādi jautājumi un jāaizstāv spēlētāju intereses. Šī summa neietekmēs manu finansiālo stāvokli, bet daudziem izlases spēlētājiem,kas pārstāv Latvijas klubus,tā ir nozīmīga.

Kā intervijā “Dienai” minēja Gorkšs, Latvijas izlasē tagad mainīta prēmēšanas sistēma, bet izsaukuma nauda tikusi atcelta. Jāpiemin arī, ka izlases spēlēs jūnijā kapteiņa pienākumus laukumā pildīja Kaspars Dubra, kamēr ilggadējais kapteinis Vaņins šajās spēlēs laukumā nedevās. Izlases treneris Slaviša Stojanovičs pēc tam preses konferencē izteicās, ka komandā būs kapteiņa maiņa.

“Man nav nekādu pretrunu ar izlases galveno treneri vai ar LFF prezidentu vai ar kādu citu,” apgalvoja ilggadējais Latvijas izlases pamatvārtsargs. “Komandas atmosfēra tagad patiešām nav labākā, bet tas ir saistīts tikai ar izlases rezultātiem. Puiši stipri pārdzīvo,vadība ir neapmierināta, un tas ir diezgan dabiski. Fanu kritika ir pamatota, un es pilnībā piekrītu tai. Mums visiem jācenšas mainīt situāciju, kurā mēs esam.”

“Atbildība ir ikvienam, kas tajā kaut kādā veidā ir iesaistīts, un mums visiem ir jācenšas panākt šīs krīzes pārvarēšanu un izkļūt no tās kā uzvarētājiem,” savu vēstījumu noslēdza Vaņins.

Izmantotie resursi:
https://www.instagram.com/p/BzYKMmW...

 +14 [+] [-]

, 2019-07-01 18:57, pirms gada
Ar sūdainu mietu būtu jāpatriec katrs, kurš pēc šāda snieguma uzdrīkstās naudu prasīt!

 +14 [+] [-]

, 2019-07-01 19:04, pirms gada
Kādas prēmijas šitiem lūzeriem?

  +9 [+] [-]

, 2019-07-01 19:08, pirms gada
Neesmu pret prēmijām, nav neviens tik liels labdaris lai kaut ko darītu par velti. Cik apmēram zinu, tās summas ir tīri pieklājīgas..Bet nu tas sniegums un attieksme no tiem 11 ķipa vilkiem jau nu ir drausmīga....Ja ir kaut kādi pieklājīgi rezultāti, tad maksājiet, bet nu ne jau par šo klaunādi...lai nopelna

 +11 [+] [-]

, 2019-07-01 19:10, pirms gada
Premijam ir jabut tas nenoliedzami, bet tas ir jadod par uzvatram, vai neizskirtu pret grandiem, bet ka sobrid spele izlase, nejutisima zaudejumu ja apvainosies un negribes spelet kaut pus komandas, nems jaunos puikas kuri bus laimigi parstavet izlasi un tur jau bus cits cinas spars, velme sevi paradit skautiem un varbut pie premijas tikt.

  -3 [+] [-]

, 2019-07-01 19:12, pirms gada
Sen jau tas pieraadijies,ja nav kaartiiba ar finanseem un vadiibu,tad sportistu sniegums ir taads kaads ir😏

 +10 [+] [-]

, 2019-07-01 19:16, pirms gada
kamēr džekiem spēlējot izlasē prioritāte būs cīnīties par pašu spēlētāju interesēm, nevis valsts interesēm - nekas labs te nebūs.

 +13 [+] [-]

, 2019-07-01 19:18, pirms gada
Piekrītu,ka jābūt piem. ceļu izdevumu kompensācijām,tie kuri lido uz izlasi vai tml.Bet laikam daļa pieraduši virslīgā saņemt naudu ne par ko,tapēc arī izlasē prasa. Tas pierāda,cik zems paškritikas un izpratnes lìmenis ir tiem,kas prasa vēl papildus prēmijas par to kaunu. Vienu brīdi likās,ka redzu apakšu latvijas futbolam,bet tagad liekas,ka varam tomēr vēl zemāk.keep going 11 vilki.

  +3 [+] [-]

, 2019-07-01 19:21, pirms gada
kristapz rakstīja: Piekrītu,ka jābūt piem. ceļu izdevumu kompensācijām
Nē, kamēr zaudē, tikmēr ne kapeikas par izbraukumiem.

 +13 [+] [-]

, 2019-07-01 19:28, pirms gada
Kooooooooo? Viņiem maksā vēl par to?????????

 +10 [+] [-]

, 2019-07-01 19:30, pirms gada
Latvijas izlases kreklu gan nevajag "" VALKĀT"", kā tas ir rakstīts citātā!!!
Šobrīd LV izlases krekls tiešām tiek VALKĀTS!!!

  +2 [+] [-]

, 2019-07-01 20:18, pirms gada
Lai Iet Pie Origo diedeleet ! Premiju par pazemojumu ?

  +3 [+] [-]

, 2019-07-01 20:30, pirms gada
Kauns,kādas vel prēmijas!!? Klaunu bars(lielākā daļa)!

 +12 [+] [-]

, 2019-07-01 20:31, pirms gada
Neskaitu naudu citu kabatās,BET, būtu mana teikšana ,spēlētu tie kas grib sevi pierādīt starptautiskā arēnā jo prasīt naudu par to ,ka tiek dota unikāla iespēja sevi atrādīt un pierādīt starptautiskajā arenā ir kā minimums bezkaunība.
Nez kāpēc ir tāda sajūta,ka Vaņins iesistījies Gorkša gāzšanas procedūrā, jo adekvātam cilvēkam (par viņu,līdz šim bija šāds iespaids) pēc šādiem rezultātiem (un galvenais snieguma) būtu jāielien dziļi zem zemes un smagi jātrenējas lai atmazgātos no kauna traipiem!!!

  +5 [+] [-]

, 2019-07-01 20:37, pirms gada
Nevis prēmijas, bet gan ziedojumi Gibraltāra un Andoras upuriem.

Padomājiet paši. Kamēr mēs ar jums sēdējām un kasījām pakaušus, šie drosmīgie vīri, nesaudzējot savu veselību un pat dzīvību, stājās pretim Gibraltāra sienai un nesaudzīgi cīnījās pret nežēlīgo likteni. Jā, viņi krita, jā, viņi asiņoja, bet, ja nebūtu bijis viņu, kur mēs tagad būtu?

 +12 [+] [-]

, 2019-07-01 20:38, pirms gada
Prēmijas pienākas tikai līdzjūtējiem kuri noskatījušies to mēslu visas 90+ minūtes. 50 eur katram, par noskatīto izlases spēli.
Ja kādam no šī brīža izlases spēlētājiem liekas ka viņš ir pelnījis ko vairāk par bezmaksas formu un brīvpusdienām, tad jāved pie psihiatra.

  +3 [+] [-]

, 2019-07-01 20:53, pirms gada
Negribas jau sazvērestības meklēt, bet...
Vai tik te kāds bariņš ar spēlētājiem neatradīs drīz ieganstu, lai... pašiem nebūtu jāblamējas izlasē, ko visi lamā, vienlaicīgi arī mundieri saglabājot tīru, lasi "esmu patriots, bet - nav prēmiju, nav manis izlasē".

Un es to neattiecinu uz Andri.

  +3 [+] [-]

, 2019-07-01 20:58, pirms gada
Es salīdzinātu spēlēšanu Latvijas izlasē ar Černobiļas avārijas seku likvidēšanu. Viņi ar bumbu apietas tāpat kā likvidētāji ar grafīta gabaliem. Jums ir bumba? Bumba ir radioaktīva, no tās ir jāatbrīvojas! Vai zināt, ka viņi bučos un getrās liek iekšā biezas svina plāksnes un tāpēc skrien tik lēnām un jocīgi, kā arī nevar apturēt bumbu?

Protams, ka darbs tik kaitīgos apstākļos prasa lielas prēmijas! Bet ar prēmijām vien ir par maz. Katram, kas izlasē nospēlējis kaut 5 spēles, pienāktos mūzā pensija no valsts, tāda pati kā bijušajiem prezidentiem. Un bezmaksas piens.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-01 21:00, pirms gada
DaMarcus rakstīja: Negribas jau sazvērestības meklēt, bet...
Vai tik te kāds bariņš ar spēlētājiem neatradīs drīz ieganstu, lai... pašiem nebūtu jāblamējas izlasē, ko visi lamā, vienlaicīgi arī mundieri saglabājot tīru, lasi "esmu patriots, bet - nav prēmiju, nav manis izlasē".

Un es to neattiecinu uz Andri.
Tas būtu baigi labi ,atceros basī pēc līgo svētkiem viesnīcā,sāka kapāt jaunie un daži vecie kas patiešām gribēja un rezultāts pēc 3-4 gadiem atnāca .

  +9 [+] [-]

, 2019-07-01 21:06, pirms gada
Vispārībā pieņemts,ka prēmijas parasti maksāja par labi padarītu darbu.

 +10 [+] [-]

, 2019-07-01 21:14, pirms gada
No Vaņina neaidīju. Jābeidz valkāt tas kapteiņa apsējs.

  +5 [+] [-]

, 2019-07-01 21:35, pirms gada
Futbolisti jau noteikti prēmijas nav pelnījuši

  +7 [+] [-]

, 2019-07-01 21:46, pirms gada
Kādas prēmijas izlasē? Pēdējo reizi Latvijas izlase uzcepa +/- nopietnu pārsteigumu kas 2009 gadā izbraukumā pieveica Izraelu 1:0.
Pēc tām vēl bija mājas 2:2 ar Šveici.
Kāpēc pusprofesionāļi kā Luksemburga pēdējā laikā spēlē krietni labāk? Tas ir tikai attieksmes un cīņasspara jautājums!

     [+] [-]

, 2019-07-01 23:25, pirms gada
RB3025 rakstīja: Kādas prēmijas šitiem lūzeriem?
1 eiro par katru precīzu piespēli uz priekšu. Par gūtiem vārtiem 1000 eiro.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 00:02, pirms gada
Drīzāk prēmijas jādod visiem, kas turpina skatīties Latvijas futbola izlases spēles

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 00:30, pirms gada
[quote britiw_h_side]
Kādas prēmijas izlasē? Pēdējo reizi Latvijas izlase uzcepa +/- nopietnu pārsteigumu kas 2009 gadā izbraukumā pieveica Izraelu 1:0.
Pēc tām vēl bija mājas 2:2 ar Šveici.
Kāpēc pusprofesionāļi kā Luksemburga pēdējā laikā spēlē krietni labāk? Tas ir tikai attieksmes un cīņasspara jautājums!
Pret Sveici neizskirts,pret Cehiju neizskirts un neizskirts pret Islandiesiem butiba pedejie labie rezultati
Tiesa toreiz ta pat bija pedeja vieta grupa,jo kazahi apsteidza musejos,bet tomer rezultati bija daudz maz labi

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 10:03, pirms gada
Nu te mēs redzam, ka izlases spēlētāji sevi uzskata par kaut ko īpašu, par zvaigznēm, par ciema labākajiem, kam automātiski pienākas. Tas, ka meistarības nav un nekas īpaši netiek ieguldīts, lai šī meistarība pieaugtu, šo paaudzi neinteresē.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 10:36, pirms gada
Ceļa izdevumus saprāta robežās vajag maksāt, bet prēmijas par šādu spēli kategoriski NĒ. Vaņina laiks acīm redzot izlasē ir beidzies.