Nasrī: "Vārdijs ir blēdis, biju domājis, ka angļi ir sīkstāki"

Nasrī: "Vārdijs ir blēdis, biju domājis, ka angļi ir sīkstāki"

Samirs Nasrī pēc mirkļa saņems otro brīdinājumu
Foto: imago/Sportimage/Scanpix

2:0

Leicester City - Sevilla

Spānijas futbola kluba "Sevilla" pussargs Samirs Nasrī pēc sarkanas kartītes un izstāšanās no Čempionu līgas kritizēja "Leicester" uzbrucēju Džeimiju Vārdiju, kurš izprovocēja viņa otro brīdinājumu.

"Domāju, ka bija pārkāpums vai kas tāds. Un tad viņš mani pagrūda un prasīja: "Ko tu dari?" Pēc tam viņš līda man sejā," epizodi komentēja Samirs Nasrī. "Es reaģēju, taču nepieskāros viņam un neiebakstīju ar galvu. Vai viņš notēloja? Un jūs tā nedomājat? Paskatieties video! Jā, viņš notēloja, taču paveica to labi. Man vajadzēja iepriekš kārtīgāk padomāt un būt gudrākam. Ja es jums pateiktu taisnību, jūs nemaz nedrīkstētu to rakstīt."

Iepriekš tika baumots, ka Vārdijs pretinieka reakciju izprovocēja ar Nasrī ģimenes apvainošanu, tomēr franču pussargs to noliedza: "Viņš neko nepateica, taču viņš epizodi labi nospēlēja. Mēs bijām aci pret aci, un tad viņš nokrita. Biju domājis, ka angļu spēlētāji ir sīkstāki. Viņš bija tas, kurš nāca man virsū."

"Manuprāt, viņš ir blēdis," Nasrī turpināja. "Ja viņš būtu ārzemju spēlētājs, jūs, angļu prese, teiktu, ka viņš ir blēdis. Viņi bija vadībā ar 2:0 – nospēlējiet taču kā vīri, uzvariet! Jūs neesat labāki par mums, taču esat vadībā ar 2:0 – jūs tiksiet tālāk, vienkārši spēlējiet futbolu. Viņš ir pietiekami meistarīgs, viņš ir izlases spēlētājs – viņam nav jārīkojas šādi [lai uzvarētu]."

Emocijas virmoja arī pēc beigu svilpes, kad noraidītais Nasrī esot gaidījis Vārdiju tunelī, taču līdz sarunai abi spēlētāji nenonāca. "Es labprāt būtu ar viņu runājis, taču, paši saprotat, pārāk daudz kameru, pārāk daudz apsargu. Un man ir jādomā arī par nākamo gadu un lielākas diskvalifikācijas nedabūšanu," teica Nasrī. "Biju pārsteigts par Vārdija rīcību, bet, kā jau teicu, man vajadzēja padomāt un nereaģēt. Taču mēs zaudējām, bijām tuvu izkrišanai no Čempionu līgas – tā bija tikai reakcija."

Vārdijs vēlāk atbildēja uz Nasrī apvainojumiem: "Es neesmu blēdis un nekad tāds neesmu bijis. Tas ir viss, kas man šajā sakarā ir sakāms." Savukārt Lesteras kluba pārstāvis piebilda, ka klubs nepiekrīt jebkādiem komentāriem, kas apšaubītu Vārdija vai jebkura cita komandas spēlētāja profesionalitāti."

Izmantotie resursi:
https://www.theguardian.com/footbal...

  -1 [+] [-]

, 2017-03-16 14:36, pirms gada
Beidz nīdēt

     [+] [-]

, 2017-03-16 14:55, pirms gada
Nasrī vienmēr bijis tāds gnīda, maita, bet nu šoreiz gan Vārdijs notēloja.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-16 15:01, pirms gada
Angļi futbolā nekad netēlo!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-16 15:10, pirms gada
Tak nevajag! tēlo TIKAI SPĀNIJĀ! Citur, "viss notiek pa īstam" Kā vispār var iedomāties, ka kādā citā valstī izņemot Spāniju tēlos! xDDDDD

Cilvēki, domājat ar galvu!

  +2 [+] [-]

, 2017-03-16 15:36, pirms gada
Hehe!Vārdijs jau nenokrita, laba provokācija, pat gudra, būtu Spānis, būtu tēlojis un vāļājies pa zemi! Lestera soļo tālāk un iet pēc kārtējā titula, redzam, ka īsto spēku rāda PO.

  -1 [+] [-]

, 2017-03-16 15:50, pirms gada
chubaki rakstīja: Hehe!Vārdijs jau nenokrita, laba provokācija, pat gudra, būtu Spānis, būtu tēlojis un vāļājies pa zemi! Lestera soļo tālāk un iet pēc kārtējā titula, redzam, ka īsto spēku rāda PO.
Lai vai ko ielozētu nākamājā kārtā viņiem viss arī beigsies!!!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-16 16:13, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Lai vai ko ielozētu nākamājā kārtā viņiem viss arī beigsies!!!
Tāpat kā pagājušo gad EPL visi domāja, kad viņi nolūzīs, bet nenolūza, tā pat arī ČL, pirmie no grupas ārā, visi domāja, ka PO izkritīs, bet viņi turpina savu ceļu un iet pēc kārtēja titula. Go Lestera, go Vardij. Vardija nesavtīguma paraugstunda komandai ir vairāk, kā puse no uzvaras!

  -2 [+] [-]

, 2017-03-16 16:18, pirms gada
chubaki rakstīja: Tāpat kā pagājušo gad EPL visi domāja, kad viņi nolūzīs, bet nenolūza, tā pat arī ČL, pirmie no grupas ārā, visi domāja, ka PO izkritīs, bet viņi turpina savu ceļu un iet pēc kārtēja titula. Go Lestera, go Vardij. Vardija nesavtīguma paraugstunda komandai ir vairāk, kā puse no uzvaras!
Piemini manus vārdus - izlidos!!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-03-16 16:24, pirms gada
Kāds var paskaidrot kā Vārdijs notēloja? Neviens pa zemi nevārtījās mokošās sāpēs kā to dara dienvidnieki.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-16 16:24, pirms gada
Ņisri Nasri!

  +2 [+] [-]

, 2017-03-16 17:05, pirms gada
VietējaisMurisDzīvelīgs rakstīja: Piemini manus vārdus - izlidos!!!!
Varēsi pēc nākamās kārta izklīst pa krūmiem!

  -1 [+] [-]

, 2017-03-16 17:06, pirms gada
chubaki rakstīja: Varēsi pēc nākamās kārta izklīst pa krūmiem!
Es tā nedaru, atbildu par vārdiem un protu atzīt , ja esmu kļūdijies!

  +5 [+] [-]

, 2017-03-16 17:56, pirms gada
Vārdijs viņu izčakarēja kā dumju suni.

  +4 [+] [-]

, 2017-03-16 18:16, pirms gada
Nasrī vienmēr ir bijis idiots. Gaidīju Vārdiju tunelī, lai aprunātos. Ko tad viņš tur būtu runājis, domāja, ka anglis tāds pats ir arī ārpus laukuma? Būtu dabūjis pa savu franču pedo-mūli un visa forma atkal sievai (vai boifrendam) jāmazgā no asinīm.
Goda vārds - ja cilvēks ir debiloīds, tad tur nepalīdzēs ne tantiņas ar lāstu nonemšanu, ne īdēšana intervijās pēc spēlēm.
Īss situācijas izklāsts (manā necilajā redzējumā): tu tikko esi atlidojis uz Angliju, lai spēlētu CL atbildes spēli. Tava komanda ir vadībā pēc pirmās spēles, ir labas izredzes kvalifiēties nākamajai kārtai. Viss, ko no tevis prasa, ir iet laukumā un rādīt savu labāko sniegumu. Kāda runa! Pirmajā puslaikā dabūju reti stulbu brīdinājumu (vot, šo video gan es ieteiktu visiem paskatīties). Labi, nekas, treneris sapratīs, ka, neskatoties uz to, ka esmu debils jebanāts, kuram par savu komandu pilnīgi nospļauties, es tomēr esmu profesionālis, tādēļ treneris izlems paturēt zvaigzni (mani) laukumā. Tā arī notiek. Otrāja puslaikā spēle sevišķi nevedas, zaudējam ar 0-2, bet joprojām nekas supernaturāls, lai turpinātu cīņu par trofeju, nav jāizdara. Ko tālāk? Kamēr visa komanda cenšas iesist tik ļoti svarīgos vārtus, es atbildu uz provokāciju, pilnīgi ignorējot spēles gaitu. Tālāk, protams, konspirācija pret mani. Tā ir sabotāža! Tieku nepatiesi apvainots un noraidīts, mans labais vārds aptraipīts. Cenšos vismaz panākt taisnību savām metodēm, bet mans pāridarītājs nedodas rokā arī kaut kādā tunelī pēc spēles (kuru, protams, zaudējām).
Kopsavilkums - būtībā, viss, kas jums jāzina par situāciju, ir jau atspoguļots filmā ar nosaukumu The Fugitive.

  +1 [+] [-]

, 2017-03-16 22:00, pirms gada
hA HA LAI NU KAS RUNATU BET NE JAU nASRI KAM PIESKARAS AR PIRKSTIŅU UN AIZLIOD UN VARTAS ITKA IEŠAUTS BUTU...

     [+] [-]

, 2017-04-18 11:33, pirms gada
Diemžēl šī ķēmošanās un tēlošanas sērga ir arī britu salas sasniegusi...pretīgi!

Tev jābūt autorizētam,