Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Blaters: ''Esmu redzējis, kā tiek ietekmētas UEFA spēļu izlozes''

Krišs Upenieks

Blaters: ''Esmu redzējis, kā tiek ietekmētas UEFA spēļu izlozes''
Zeps Blaters
Foto: AFP/Scanpix

Bijušais Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters paziņojis, ka ir redzējis, kā Eiropas futbola asociācijas savienības (UEFA) organizētos turnīros tiek ietekmēti izlozes rezultāti.

Veids, kā tiek panākts tas, ka kādas komandas tiekot izlozētas viena pret otru vai arī tieši pretēji, ir visai vienkāršs - pirms izlozes tiek panākts, ka kādas bumbiņas ir aukstākas, bet kādas - siltākas.

Blaters, kurš no FIFA ir padzīts un diskvalificēts no futbola, kādam Argentīnas vienam no lielākajiem laikrakstiem paziņojis, ka pats ir bijis liecinieks, kā tas tiekot īstenots. Blaters šādu komentāru sniedzis pēc jautājuma, kāpēc Argentīnai ''Copa America'' turnīrā tikusi šķietami viegla grupa.

''Copa America'' Argentīna ir vienā grupā ar Čīli, Panamu un Bolīviju. Blaters atzīmēja, ka visās Pasaules kausa izcīņas izlozē viss bijis ''tīrs'' līdz pēdējam sīkumam, taču tajā pašā laikā bijušais prezidents zinājis, ka citos turnīros tā tas neesot.

Uz jautājumu, vai tātad patiešām eksistē ''siltās'' un ''aukstās'' bumbas, Blaters atbildēja aizstāvot FIFA: ''Tas nav noticis FIFA turnīros, bet esmu bijis liecinieks, kad tas notika Eiropas līmeņa turnīru izlozēs. Bet nekad FIFA. To, protams, ir iespējams īstenot, taču manā laika tas nenotika. Nekad.''

''Pirms izlozes bumbas tiek ieliktas saldētavā. Ir ļoti vienkārši pēc tam noteikt, kura bumbiņa ir aukstāka, bet kura siltāka. Kad pieskaries, tu jau zini,'' noslēdza Blaters.

Izmantotie resursi:
Sepp Blatter claims European draws fixed with...

  +1 [+] [-]

, 2016-06-14 15:48, pirms 5 gadiem
Mr. Pareizais ierunājās.

  +4 [+] [-]

, 2016-06-14 15:51, pirms 5 gadiem
Jā,bet atklāja vienu variantu kā šmaukties.

  +5 [+] [-]

, 2016-06-14 15:52, pirms 5 gadiem
"Bet nekad FIFA. To, protams, ir iespējams īstenot, taču manā laika tas nenotika. Nekad.''

  +6 [+] [-]

, 2016-06-14 16:05, pirms 5 gadiem
alguns rakstīja: Jā,bet atklāja vienu variantu kā šmaukties.
Uzsildīt vai sasaldēt bumbas var jebkurš ambālis. Drīzāk pasakiet kā pēc tam var pierunāt tādu Maldini , Bekhemu, Zambrotu, Šmaihelu utt. , lai tiešām izvelk to auksto vai silto bumbu. Un kā pēc tam piespiest neizpļāpāties par to?

  +2 [+] [-]

, 2016-06-14 16:12, pirms 5 gadiem
Par pārkāpuma noklusēšanu arī var sodīt!

  -1 [+] [-]

, 2016-06-14 16:26, pirms 5 gadiem
Onka, no kurienes tev ziņas, ka nosauktie nešmaucas? ...tas, ka labs spēlētājs, vēl neko nenozīmē ..paskaties uz laukuma kā simulē, vai ar nodokļiem pats Messi...bet ja izpļāpāsies, tad gan visi redzēs cik negodīgs...

  +1 [+] [-]

, 2016-06-14 16:38, pirms 5 gadiem
tāpēc jau arī Platinī šobrīd ir iedota sarkanā kartīte no futbola, jo abi kopā daudz ko shēmoja.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2016-06-14 16:42, pirms 5 gadiem
Tur jau nav jāņem konkrēti cilvēki. Uz izlozēm tiek aicināti tie, kuriem interesē "palīdzēt" Blateram un savai kabatai.

     [+] [-]

, 2016-06-14 16:44, pirms 5 gadiem
Onka rakstīja: Uzsildīt vai sasaldēt bumbas var jebkurš ambālis. Drīzāk pasakiet kā pēc tam var pierunāt tādu Maldini , Bekhemu, Zambrotu, Šmaihelu utt. , lai tiešām izvelk to auksto vai silto bumbu. Un kā pēc tam piespiest neizpļāpāties par to?
Tur paļaujas uz cilvēka refleksiem - ka aukstās neņems pirmās - noraus roku

  +2 [+] [-]

, 2016-06-14 16:56, pirms 5 gadiem
dakots rakstīja: Onka, no kurienes tev ziņas, ka nosauktie nešmaucas? ...tas, ka labs spēlētājs, vēl neko nenozīmē ..paskaties uz laukuma kā simulē, vai ar nodokļiem pats Messi...bet ja izpļāpāsies, tad gan visi redzēs cik negodīgs...
Padomā labāk pats, kādu sviestu dzen - labi iedomājies sevi tāda Uefa vadītāja vietā - tu saaicini Maldīni, Pujolu, Šmaihelu, Raulu (cik atceros parasti kādi 4 piedalās izlozē un velk bumbas), tie visi ir miljonāri - skaidrs, ka neviens no viņiem par summu mazāku par 6 nullēm rakstāmu neparakstīsies, plus vēl pieņemsim ka visi ir pērkami - bet gribētu redzēt kā tādu kā Pujolu pierunātu ielozēt vieglāku grupu (vai pretinieku) Madrides Real . Vai Raulu piespiest palīdzēt Barcelonai? Labi pieņemim - tagad visi mūsdienu futblisti ir pērkami - bet kā piemēram uz to parakstījās Bobijs Čarltons vai Garijs Linekers (abi bijuši izlozēs)? un galvenais kā NEVIENS no viņiem pēc tam par to neizmuldas (apzināti vai nē)?
p.s. tik infantīlu salīdzinājumu, ka ja simulē laukumā tad tas nozīmē , ka krāpjas vai ņem kukuļus - vispār nekomentēšu...

  +1 [+] [-]

, 2016-06-14 16:58, pirms 5 gadiem
Onka rakstīja: Uzsildīt vai sasaldēt bumbas var jebkurš ambālis. Drīzāk pasakiet kā pēc tam var pierunāt tādu Maldini , Bekhemu, Zambrotu, Šmaihelu utt. , lai tiešām izvelk to auksto vai silto bumbu. Un kā pēc tam piespiest neizpļāpāties par to?
Vecais krabis teica, ka tas esot darīts eiropas līmeņa zemākos turnīros, tā ka tur droši vien bumbas velk kāds organizators vai FIFAs pārstāvis