Bartra: "Tās bija ilgākās 15 minūtes manā dzīvē"

Bartra: "Tās bija ilgākās 15 minūtes manā dzīvē"

Foto: REUTERS

Atklāti par notikušo incidentu pirms UEFA Čempionu līgas 1/4 fināla spēles pret ''Monaco'' runājis Dortmundes ''Borussia'' futbolists Marks Bartra.

Bartra sprādzienā pie ''Borussia'' autobusa cieta visnopietnāk. Marku skāra aizmugurējā stikla lauskas. Futbolistam bija lauzts rokas spieķakauls, kā rezultātā Bartram veica operāciju, pēc kuras futbola laukumā Marks varēs atgriezties tikai pēc mēneša.

''Šobrīd futbolists jau jūtas labāk un dalījies sajūtās: ''Sāpes, bailes, nezināšana, kas notiek un cik ilgi vēl tas turpināsies...Tās bija ilgākās 15 minūtes manā dzīvē. Šodien mani apciemoja ģimene, kas padara mani par laimīgu cilvēku. Viņi man ir viss, iemesls, kāpēc mēģinu pārvarēt visas grūtības, un šīs bija smagākās manā dzīvē.

Nenovēlu nevienam, ko tādu. Šoks ir katru dienu, bet tas tiek aizstāts ar vēlmi dzīvot, cīnīties, strādāt, smieties, raudāt, just, mīlēt, ticēt, spēlēt, trenēties, būt blakus maniem mīļotajiem cilvēkiem, maniem komandas biedriem, just zāles smaržu pirms spēlēm, kā es to vienmēr daru, lai motivētu sevi.

Gribu redzēt tribīnēs, kas ir piepildītas ar cilvēkiem, kas mīl šo spēli. Labiem cilvēkiem, kas grib, lai mēs sajūtam īstās futbola emocijas, aizmirstam par pārējām lietām pasaulē, īpaši jau par tām lietām, kas notiek tagad, jo dzīvojam trakākajā pasaulē. Vienīgā lietas, ko lūdzu, patiesi vienīgā - vēlos, lai visi dzīvo mierā un atstāj karu malā.''

Izmantotie resursi:
Bundesliga: Bartra speaks about Dortmund bomb...

     [+] [-]

, 2017-04-15 08:00, pirms gada
Tā arī no raksta nav saprotams, kas tad īsti notika. Tikai vispārīgas frāzes

Tev jābūt autorizētam,