Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2, Did:0, useCase: 0

Balvu Sporta centrs derbijā piekāpjas Rēzeknes FA/BJSS!

0-2 zaudējums!

Sestdien, 10.augustā, tika aizvadīta Komanda.lv 1. līga futbola spēle starp Balvu Sporta centrs un Rēzeknes FA /BJSS komandām.
Tika tas pieteikts kā Latgales derbijs, un spēle tāda arī izvērtās.
Pirmais puslaiks nelika vilties, un momenti veidojās gan pie vienas, gan otras komandas vārtiem. Lai gan teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, Balvu komandai arī bija 3 lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Jāpiemin to, ka lielisku spēli aizvadīja Balvu komandas kapteinis un vārtsargs Jurģis Vilciņš , kurš vairākas reizes komandu glāba no, šķietami, nenovēršama vārtu zaudējuma. Tomēr, arī viņs vienu reizi nebija glābējs. 0-1 pēc pirmā puslaika.
Otrajā puslaikā spēle daudz nemainījās, viesiem saglabājot teritoriālo un vārtu gūšanas momentu pārsvaru, un vienā no epizodēm to viņiem izdevās pārvērst vārtu guvumā. Spēle noslēdzās ar 0-2. Jāatzīmē, ka 1.savstarpējā mačā šosezon Balvu Sporta centrs piekāpās rēzekniešiem ar 0-6.
Spēlē ir jūtams ievērojams uzlabojums. Pēdējās spēles rezultāta ziņā ir bijušas visnotaļ līdzīgas, bet nevaram iesist vairāk par vieniem vārtiem. Cerams, ka tas mainīsies!

Informāciju sagatavoja:
Lauris Baranovskis
Balvu Sporta centrs