Nākamā lapa

"Ķekava" šokē "Rīgu" un aizsūta to uz pārspēlēm 23.03.2017 22:49

Šovakar savas izslēgšanas spēļu sērijas otro cīņu aizvadīja ELVI florbola līgas vīriešiem pastarītes FK "Rīga" un "Ķekava". Vēl mača vidū vadībā ar 5:1 atradās rīdzinieki, taču tad astoņus bezatbildes golus iemeta ķekavieši, kuri varēja svinēt uzvaru ar 9:5 spēlē, kā arī panākumu ar 2:0 visā sērijā. Kamēr "Ķekava" ir nosargājusi vietu Virslīgā un sezonu noslēgusi, "Rīgu" vēl gaida pārspēles ar kādu pretendenti no vīriešu 1. līgas.

My Floorball mēneša labākie - Z.Bankava un G.Lauga 22.03.2017 11:15

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi "MY FLOORBALL" mēneša labākos spēlētājus ELVI florbola līgā februārī – šo titulu izpelnījušies divi uzbrucēji - Zeltīte Bankava (Rubene) un Gvido Lauga (SK Pārgauja). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

Pastarīšu dueļa pirmajā spēlē "Ķekava" uzvar "Rīgu" 20.03.2017 22:11

Šovakar ar maču Ķekavas sporta namā starp "Ķekavu" un FK "Rīga" sākās ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēles par priekšpēdējo vietu turnīra tabulā. Uzvaru ar 10:7 izcīnīja ķekavieši, kuru rindās 6 (4+2) punkti Aivim Barkovskim. Sērija turpināsies līdz vienas komandas divām uzvarām.

"Triobet/Ulbroka" pusfināla otrajā cīņā pieveic "Valmieru", sērijā neizšķirts (7) 19.03.2017 20:59

"Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 spēja reabilitēties FBK "Valmiera" vienībai, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Ar trīs vārtiem ulbrokiešu panākumu kaldināja Edžus Ceriņš.

"Lielvārde/FatPipe" otrreiz pret "Pārgauju" neklūp, sērijā - 1:1 (1) 19.03.2017 17:02

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe", kas pēc vakardienas zaudējuma Stalbes "Pārgaujai" pagarinājumā ar 4:5 šodien pārliecinoši revanšējās - 10:4, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem panākot izlīdzinājumu - 1:1.

FBK "Valmiera" viesos šokē "Triobet/Ulbroku" (2) 18.03.2017 20:51

Negaidīts rezultāts tika fiksēts arī ELVI florbola līgas vīriešiem otrā pusfināla pārī - FBK "Valmiera", viesojoties pie regulārā turnīra uzvarētājas "Triobet/Ulbrokas", lieliski realizēja savas vārtu gūšanas iespējas un sērijas pirmajā mačā svinēja panākumu ar 6:2.

"Pārgaujas" cinītis jau pirmajā spēlē gāž čempionu vezumu (3) 18.03.2017 17:36

Jau pirmajā ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla spēle fiksēta sensācija - Stalbes "Pārgauja", kas pirmo reizi iekļuvusi četru labāko komandu skaitā, viesojās pie pašreizējās čempiones "Lielvārdes/FatPipe" un, pateicoties Gvido Laugas metienam, izrāva uzvaru pagarinājumā - 5:4.

"Pārgaujai" un "Valmierai" debijas spēles 1/2 finālā 18.03.2017 14:20

Elvi florbola līgā šodien komandas uzsāks pusfinālu sērijas. Pulksten 15:30 Latvijas čempionvienība "LIelvārde/Fatpipe" uzņems izslēgšanas spēļu lielākā pārsteiguma autoru Stalbes "Pārgauju", bet pulksten 19:00 regulārās sezonas uzvarētāja "Triobet/Ulbroka" tiksies ar Florbola klubu "Valmiera". Abas spēles tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.

Pirmo reizi pusfinālā spēlēs "Valmiera" un "Pārgauja" (8) 15.03.2017 22:51

Par ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālistēm pirmo reizi savu klubu vēsturē kļuvušas FBK "Valmiera" un Stalbes SK "Pārgauja". Valmierieši šovakar ceturtdaļfināla sērijas septītajā mačā savā laukumā ar 6:3 uzvarēja Kocēnu "Rubeni", bet stalbieši viesos tikai pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Cēsu "Lekringu".

Vidzemes derbijos klāt kulminācija, 1/4 finālu septītās spēles Sportacentrs.com 15.03.2017 12:22

Elvi florbola līgas divos ceturtdaļfināla pāros šovakar tiks aizvadītas izšķirošās septītās spēles. Gan Cēsu "Lekrings", gan "FBK Valmiera" sērijas gaitā atspēlējušās no 1:3 deficīta un septītās spēles varēs aizvadīt savās mājās. Abas izšķirošās "būt vai nebūt" ceturtdaļfinālu spēles tiks translētas portāla Sportacentrs.com tiešraidēs.

"Lekrings" vēlreiz uzvar "Pārgauju", būs septītā kauja par pusfinālu (3) 12.03.2017 22:11

Titulētā Cēsu komanda "Lekrings" ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla sērijā pret Stalbes "Pārgauju" spējusi atspēlēties no nepatīkamā rezultāta 1:3, panākot izlīdzinājumu (3:3). Šovakar sērijas sestajā mačā, kas notika Kocēnu sporta namā, cēsnieki svinēja uzvaru ar 5:4, ceļazīme uz pusfinālu tiks izcīnīta trešdien Cēsīs.

"Lekringam" iespēja glābties un panākt septīto maču 12.03.2017 13:17

Elvi vīriešu florbola līgā šovakar paredzēta viena spēle, Kocēnos sesto ceturtdaļfināla maču aizvadot Stalbes "Pārgaujai" un Cēsu "Lekringam". Stalbes klubs neizmantoja iespēju vakar iekļūt ceturtdaļfinālā, šoreiz viņiem būs otrā iespēja.

"Triobet/Ulbroka" pieveic "Rockets" un arī iekļūst pusfinālā 11.03.2017 21:52

Par otro komandu, kas iekļuvusi ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā, kļuvusi regulārā turnīra uzvarētāja "Triobet/Ulbroka". Šovakar ulbrokieši savā laukumā ar 5:4 pārspēja Rīgas klubu "Rockets", sērijā triumfēdami ar 4:1. Uzvaras vārtus ar soda metienu guva Artūrs Jurševskis.

Kurš klubs pievienosies čempioniem pusfinālā? 11.03.2017 10:39

Spraigs vakars gaidāms Elvi florbola līgā, kurā norisināsies trīs ceturtdaļfinālu spēles, "Triobet/Ulbrokai", "Rubenei" un "Pārgaujai" cenšoties sasniegt pusfinālu. Visas spēles translēs arī Sportacentrs.com

"Bauska" nosargā vietu Virslīgā, "Rīgai" vēl būs jāpacīnās 10.03.2017 23:28

ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēlēs neiekļuvušo komandu turnīrā svarīgu uzvaru šovakar izcīnīja FK "Bauska", kas ar 5:3 pārspēja FK "Rīga" florbolistus, garantējot sev arī nākamajā sezonā vietu augstākajā sabiedrībā. Rīgas komandai tagad būs jācīnās par priekšpēdējo vietu ar "Ķekavu", sērija turpināsies līdz divām uzvarām.

"Valmiera" nepadodas, sērijā pret "Rubeni" - 2:3 10.03.2017 22:15

Kocēnu komanda "Rubene", kurai līdz iekļūšanai ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā sērijā pret FBK "Valmiera" pietrūkst tikai vienas uzvaras, šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā vēl nespēja sasniegt savu mērķi. Uzvaru ar 5:2 izcīnīja valmierieši, pretinieku pārsvaru sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām samazinot līdz minimumam - 2:3.

"Rubene" var nodrošināt ceļazīmes uz Arēnu (2) 10.03.2017 11:58

Elvi vīriešu florbola līgas ceturtdaļfinālā šovakar pulksten 20:15 piekto cīņu sāks "FBK Valmiera" un "Rubene" komandas. Pēc četrām cīņām "Rubene" sērijā atrodas vadībā ar 3:1 un vēl viena uzvara nodrošinās vietu pusfinālā.

"Triobet/Ulbroka" gūst trešo uzvaru pār "Rockets" (3) 05.03.2017 22:00

Tikai soļa attālumā no iekļūšanas ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla nonākusi regulārā turnīra uzvarētāja "Triobet/Ulbroka", kas šodien viesos ar 12:7 pārspēja Rīgas "Rockets", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3:1. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (2+3) punktiem bija Kārlis Bulāns.

Čempioni kā vienīgie var nodrošināt vietu pusfinālā 05.03.2017 11:55

Elvi vīriešu florbola čempionātā klāt ceturtdaļfinālu ceturtās spēles. Pēc trim aizvadītajiem mačiem skaidrs, ka lielākajā daļā pāru cīņas turpināsies arī nākamajā nedēļas nogalē un vienīgi "Lielvārde/FatPipe" var pielikt punktu pirmajai kārtai.

"Rockets" pārspēj regulārā turnīra uzvarētāju "Triobet/Ulbroku" (1) 04.03.2017 22:03

Jau pirmajā no četrām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla spēlēm fiksēts ļoti negaidīts rezultāts - regulārā turnīra 8.vietas ieguvēja "Rockets" (Rīga) savā laukumā ar 8:5 pieveica pirmās vietas īpašnieci "Triobet/Ulbroku", sērijā līdz četrām uzvarām tiekot pie pirmā panākuma - 1:2.

"Talsi/Irlava" pieveic "Ķekavu" un nosargā vietu Virslīgā 04.03.2017 18:03

Ar "Talsu/Irlavas" uzvaru pār "Ķekavu" noslēgusies ELVI florbola līgas vīriešiem pēdējā četrinieka pusfināla sērija. Trešais mačs šajā sērijā nebija nepieciešams, jo Talsu un Irlavas apvienotā komanda bija pārāka arī pretinieku laukumā - 5:3. Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Krišs Treimanis.

Kocēnos cīņa par līderpozīciju sērijā 04.03.2017 09:44

Elvi vīriešu florbola virslīgas čempionātā klāt ceturdaļfinālu trešā spēļu diena. Ja "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe" var nonākt viena panākuma attālumā no iekļūšanas pusfinālā, tad abās spēlēs, kas norisināsies Kocēnu sporta namā, komandas cīnīsies par otro uzvaru sērijā, kas ļautu pārņemt vadību.

Notiek biļešu tirdzniecība uz ELVI florbola līgas finālspēlēm "Arēnā Rīga" (6) 01.03.2017 11:50

ELVI florbola līgas turnīrs šosezon priecē skatītājus ar vēl nebijušu skaitu neprognozējamu spēļu, un nav šaubu, ka čempionāta izšķirošajā fāzē intriga tikai pieaugs. Pusotra mēneša garumā astoņas spēcīgākās vīriešu un četras sieviešu komandas izslēgšanas spēlēs cīnīsies par iespēju piedalīties florbola sezonas kulminācijā - finālspēlēs, kas 8. aprīlī notiks valsts galvenajā sporta hallē - "Arēnā Rīga".

"Lielvārde/FatPipe" un "Triobet/Ulbroka" jau pusceļā līdz pusfinālam (2) 26.02.2017 21:35

Čempione "Lielvārde/FatPipe" un regulārā turnīra uzvarētāja "Triobet/Ulbroka" savās ceturtdaļfināla sērijās jau izvirzījušās vadībā ar 2:0. Sērijās starp Cēsu "Lekringu" un Stalbes "Pārgauju", kā arī starp FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubeni" pēc divām spēlēm rezultāts kļuvis neizšķirts - 1:1.

"Lekringam" jāatgūst vārtu garša 26.02.2017 10:57

Elvi vīriešu florbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs uzvaras izcīnīja trīs mājinieku komandas un Stalbes "Pārgauja", kas viesos apspēlēja Cēsu "Lekrings". Šodien klāt otrās spēles visos pāros.

"Pārgauja" šokē "Lekringu", uzvar arī "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe" (1) 25.02.2017 21:40

Jau otrajā ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla spēļu dienā piedzīvota pamatīga sensācija - Stalbes "Pārgauja" pretinieku laukumā ar 6:1 sakāva titulēto Cēsu komandu "Lekrings". Stalbiešu vārtsargs Renārs Arājs atvairīja 25 no 26 pretinieku metieniem. Savā sērijā pa pārliecinošai uzvarai guva "Triobet/Ulbroka", kas ar 10:3 sagrāva Rīgas komandu "Rockets", un "Lielvārde/FatPipe", kas ar 13:5 sakāva Liepājas "Kuršus".

Pastarīšu papildturnīru ar uzvaru sāk "Talsi/Irlava" un "Rīga" 25.02.2017 20:06

Šodien ar spēli Talsos starp "Talsiem/Irlavu" un "Ķekavu" sākās arī ELVI florbola līgas vīriešiem četru vājāko komandu izslēgšanas spēļu turnīrs. Talsinieki savus viesus apspēlēja pārliecinoši (8:3), sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Sēriju ar panākumu sāka arī FK "Rīga", kas viesos ar 8:4 pārspēja "Bausku".

Ceturtdaļfināli sākas arī pārējiem pāriem 25.02.2017 11:54

Vakar ar "FBK Valmiera" uzvaru pār "Rubeni" sākās Elvi vīriešu florbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrs, bet šovakar cīņā iesaistīsies arī trīs pārējiem pāri.

Florbola pavasaris sākas ar Eglīša "hat-trick" un "Valmieras" uzvaru pār "Rubeni" (3) 24.02.2017 22:12

Piektdien, 24. februārī ar spēli Valmierā sākās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā FBK "Valmiera" ar rezultātu 7:3 pieveica savus ģeogrāfiskos kaimiņus un principiālos pretiniekus "Rubeni", sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Ar principiālu derbiju sākas "florbola pavasaris" (1) 24.02.2017 11:41

Elvi vīriešu florbola līgā šovakar pulksten 20:15 Vidzemes Olimpiskajā centrā ar maču starp vietējo "FBK Valmiera" un "Rubeni" starts tiek dots izslēgšanas spēļu cīņām. Šo pāri var uzskatīt par vienu no neprognozējamākajiem.

"Kurši" iemet 11 vārtus "Ķekavai" un nodrošina play-off 19.02.2017 19:34

Šovakar pašā pēdējā "Elvi" Latvijas florbola līgas regulārā turnīra spēlē, FK "Kurši" ļoti rezultatīvā spēlē pārspēja "Ķekavu" ar rezultātu 11:7 un nodrošināja sev septīto vietu regulārās sezonas noslēgumā.

"Kurši" un "Ķekava" – divas komandas uz vienas laipas 19.02.2017 12:32

Elvi sieviešu florbola līgā šīs dienas vienīgajā mačā FK NND un FK "Ķekava" cīnīsies par sava laukuma priekšrocībām pusfinālā, bet vīriem Liepājā jānoskaidro astotā komanda, kas turpinās cīņu par medaļām.

"Triobet/Ulbroka" nokārto formalitātes un uzvar regulārajā turnīrā 18.02.2017 20:18

Par ELVI florbola līgas vīriešiem regulārā turnīrā uzvarētāju pirmo reizi kļuvusi komanda "Triobet/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 9:4 sakāva priekšpēdējās vietas īpašnieci "Talsus/Irlavu". Savus pretiniekus ceturtdaļfinālā ulbrokieši uzzinās tikai rīt, kad par tiem kļūs Rīgas "Rockets" vai "Ķekavas" florbolisti.

Liepājā izslēgšanas spēle vēl pirms play-off sākuma 18.02.2017 13:14

Elvi vīriešu florbola līgas regulārajā sezonā atlikušas vēl septiņas spēles, no kurām piecas tiks izspēlētas šodien. Centrālā spēle norisināsies Liepājā, kur astotajā vietā esošie "Kurši" uzņems tuvākos sekotājus no FK "Rīga".

My Floorball mēneša labākie - Vancāne un Stepāns 18.02.2017 11:29

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi "MY FLOORBALL" mēneša labākos spēlētājus ELVI florbola līgā janvāri – šo titulu nopelnījuši divi uzbrucēji - Līga Vancāne (Ķekavas Bulldogs) un Atis Stepāns (Rubene). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

"Valmiera" uzvar "Rubeni", "Pārgauja" zaudē "Talsiem/Irlavai" 17.02.2017 23:11

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notika divas spēles: Vidzemes Olimpiskajā centrā FBK "Valmiera" ar 6:3 pieveica Kocēnu "Rubeni", bet SK "Pārgauja" Stalbē ar 10:11 atzina "Talsu/Irlavas" florbolistu pārākumu.

Valmierā iespējamais ceturtdaļfināla ģenerālmēģinājums 17.02.2017 15:13

Elvi vīriešu florbola virslīgā klāt pēdējā nedēļas nogale regulārajā sezonā. Divas spēles tiks aizvadītas šajā nedēļas nogalē un principiālākā no tām tiks izspēlēta Valmierā.

Freimanis apsteidz Lisovski rezultatīvāko sarakstā 16.02.2017 10:40

"Talsi/Irlava" florbola kluba uzbrucējs Pēteris Freimanis nesen kļuva par piekto spēlētāju Latvijas čempionāta vēsturē, kurš savācis 1000 rezultativitātes punktus. Tagad viņš rangā pakāpies uz ceturto vietu, apsteidzot Kristiānu Lisovski.

"Triobet/Ulbroka" revanšējas un ir soli no uzvaras regulārajā turnīrā 12.02.2017 23:05

Soļa attāluma no uzvaras ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā nonākusi "Triobet/Ulbroka", kas šovakar viesos papildlaikā ar 6:5 pārspēja čempioni "Lielvārdi/FatPipe", revanšējoties par sezonas atklāšanas spēlē pie Brīvības pieminekļa piedzīvoto zaudējumu. Uzvaras vārtus ulbrokiešu labā iemeta Artūrs Jurševskis.

Elvi līgā cīņa par uzvaru regulārajā sezonā 12.02.2017 15:21

Elvi vīriešu florbola līgā šovakar savā laukumā cīnīsies divas komandas, kas kā vienīgās turpina pretendēt uz uzvaru regulārajā sezonā, "Lielvārde/FatPipe" komandai uzņemot "Triobet/Ulbroka" komandu. Abu komandu pirmā savstarpējā spēle sezonas atklāšanā pie Brīvības pieminekļa bija īsts šovs un ko līdzīgu varam gaidīt arī šoreiz.