Nākamā lapa

Video: Kājiņš izrauj "Valmierai" otro uzvaru sērijā pret "Ulbroku" (1) 25.03.2017 00:35

24. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā abu vienību spēku samēri bija līdzīgi, tomēr nedaudz vairāk uzbruka mājinieki. Pirmo divu periodu laikā nevienai no komandām neizdevās iegūt lielu pārsvaru, un trešā perioda sākumā rezultāts joprojām bija neizšķirts. Pēdējo trešdaļu lieliski iesāka viesi no Ulbrokas, pirmās minūtes laikā gūstot divus vārtus, tomēr perioda otrā puse piederēja mājiniekiem, kas līdz 58. minūtei rezultātu izlīdzināja, un pēdējā minūtē guva trīs vārtus, izcīnot laimīgu uzvaru ar 8:5 (2:1; 1:2; 5:2), un izvirzoties vadībā ar 2:1 pusfinālu sērijā. Galvenais mača varonis "Valmieras" sastāvā bija Mārtiņš Kājiņš, kas trešajā periodā gan izlīdzināja rezultātu, gan arī guva uzvaras vārtus, tāpat jāatzīmē Ints Vilks, kuram šoreiz četri punkti (2+2).

Video: "Ulbroka" notur uzvaru pret "Valmieru", izlīdzina rezultātu sērijā 19.03.2017 23:07

19. martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šajā mačā pirmais periods pārsteidzošā kārtā bija bez vārtu guvumiem, neskatoties uz to ka abas komandas pietiekami bieži izdarīja metienus. Otrajā periodā rezultāts tika atklāts, tomēr neviena no komandām neveica izrāvienus, un perioda beigās mājinieki atradās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, neskatoties uz pārsvaru metienos. Trešajā periodā mājinieki spēja gūt vēl divus vārtus, un nodrošināt sev uzvaru ar 5:3 (0:0; 3:2; 2:1). Ar trīs precīziem metieniem "Ulbrokas" rindās izcēlās Edžus Ceriņš.

Video: E.Ceriņš: "Lai iemestu, ir jāmet" (1) 19.03.2017 22:34

"Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 uzvarēja FBK "Valmiera" vienību, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Piedāvājam interviju ar trīs vārtu autoru un ulbrokiešu panākumu kaldinātāju Edžu Ceriņu.

Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts 19.03.2017 21:07

19.03.2017 Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts

Video: "Lielvārde" pārliecinoši pieveic "Pārgauju" un izlīdzina rezultātu sērijā 19.03.2017 19:30

19. martā Lielvārdē norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes SK "Pārgauja" komandām. Spēle iesākās līdzīgi, abām komandām bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, neliels pārsvars bija mājiniekiem, un pirmajā periodā viņi arī spēja izvirzīties vadībā. Galvenais brīdis tomēr bija otrais periods, kad "Lielvārde" izdarīja pamatīgu spiedienu un guva četrus bezatbildes vārtus, un no šī trieciena viesi atgūties vairs nevarēja. Trešajā periodā mājinieki pretuzbrukumos guva vēl trīs vārtus, un galu galā svinēja uzvaru ar 10:4 (3:2; 4:1; 3:1). Rezultatīvākais "Lielvārdes" rindās bija Toms Akmeņlauks, tiesa, viņam neierasti visi četri punkti tika savākti kā rezultatīvas piespēles.

Video: Mudelis: "Mums ir plāns tikt finālā, uz to arī iesim un strādāsim" 19.03.2017 19:08

ELVI florbola līgas pusfināla otrajā spēlē tikās Lielvārde/FatPipe un SK Pārgauja komandas. Pēc šodienas aizvadītās spēles var noprast, ka pirmajā spēlē Lielvārde/FatPipe spēlētāji nebija "iesiluši", jo šodien visu spēles laiku dominēja laukumā ar daudz bīstamiem uzbrukumiem, kuri nesa uzvaru 10:4. Sportacentrs.com komanda piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar Lielvārde/FatPipe spēlētāju Kasparu Mudeli.

Video: "Valmiera" sagrauj "Ulbroku" sērijas pirmajā mačā 18.03.2017 22:25

18. martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šo maču ļoti pārliecinoši iesāka viesi no Valmieras, daudz metot pa vārtiem, un izvirzoties vadībā pret labāko regulārā čempionāta vienību. Tomēr īstais trieciens "Ulbrokai" nāca otrajā periodā, kad valmierieši guva četrus vārtus, uz ko mājinieki spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu. Trešajā periodā komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr tas vairs neko nemainīja - gala rezultātā "Valmiera" svinēja uzvaru ar 6:2 (1:0; 4:1; 1:1). Galvenie viesu uzvaras kaldinātāji bija Mārtiņš Broks (2+0) un vārtsargs Agris Rogainis, kas atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem.

Video: Rogainis: "Emocijas ir pozitīvas, ar tādām rītdien jācīnās par uzvaru" 18.03.2017 22:23

Elvi florbola līga. Pusfināla 1.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Pēcspēles intervijas

Video: Lauga: "Īstajā brīdī un īstajā laikā iemetu" 18.03.2017 20:25

ELVI florbola līgas pusfināla pirmajā spēlē tikās Lielvārde/FatPipe un SK Pārgauja komanda. Visu spēli bija vērojams ātrs un saspringts florbols par ko liecināja spēles pamatlaika beigu rezultāts 4:4. Papildlaikā Lielvārde radīja lielu spiedienu uz SK Pārgauja komandu, taču viens Gvido Laugas precīzs metiens nesa SK Pārgaujai uzvaru. Sportacentrs.com komanda piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar SK Pārgauja spēlētāju Gvido Laugu.

Video: Lauga vēlreiz izrauj uzvaru "Pārgaujai" papildlaikā, šoreiz pret "Lielvārdi" 18.03.2017 20:22

18. martā Lielvārdē norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes "Pārgauja" vienībām. Šajā mačā komandu spēku samēri bija diezgan līdzvērtīgi, nelielu iniciatīvu gan saglabāja mājinieki. Tendence, kas bija vērojama pēdējos izslēgšanas spēļu mačos, turpinājās arī šoreiz - komandas neļāva viena otrai aizbēgt rezultāta ziņā, pastāvīgi turējās vienu vārtu starpība, un galu galā mača pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 4:4, tādejādi spēle turpinājās papildlaikā. Papildlaikā. savukārt, atkal spēles likteni izšķīra Gvido Lauga, ar lielisku metienu pretuzbrukumā atnesot uzvaru "Pārgaujai" ar 5:4 (1:2; 2:1; 1:1; 1:0).

Video: "Valmiera" salauž "Rubenes" pretestību un pirmo reizi iekļūst pusfinālā (2) 16.03.2017 20:29

15. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu 7. kārtas mačs starp FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubene" vienībām. Šajā mačā komandas kopumā spēlēja līdzvērtīgi, iniciatīvu pārņemot te vienai, te otrai vienībai, rezultātā kopumā komandas trīs reizes guva pa trim bezatbildes vārtiem. Veiksmīgāki šājā situācijā izrādījās valmierieši, vispirms pirmajā periodā iegūstot trīs vārtu vadību, tad otrajā periodā viesi no Kocēniem rezultātu izlīdzināja, tomēr otrā perioda beigas un trešais periods atkal pagāja mājinieku zīmē, un viņi svinēja uzvaru ar rezultātu 6:3 (3:0; 1:3; 2:0). Šī uzvara arī nodrošināja mājiniekiem ceļazīmi uz pusfinālu, kopumā "Valmiera" bija pārāka sērijā ar 4:3. Rezultatīvākais šajā mačā ar četriem punktiem bija Mārtiņš Broks (2+2).

Video: "Pārgauja" pagarinājuma izskaņā izrauj uzvaru pār "Lekringu", pirmoreiz vēsturē iekļūstot pusfinālā (2) 16.03.2017 00:31 +2

Šovakar Cēsu Sporta kompleksā notika ELVI vīriešu florbola līgas izšķirošā septītā pusfināla sērijas spēle starp komandām "Lekrings" un "Pārgauja". Spraigā un aizraujošā cīņā panākumu ar rezultātu 3:2 pagarinājumā izcīnīja "Pārgaujas" florbolisti, triumfējot sērijā ar 4:3 un pirmoreiz kluba pastāvēšanas vēsturē iekļūstot pusfinālā. Uzvaras vārtus pagarinājuma pēdējā sekundē pēc Ingusa Laiviņa piespēles guva Gvido Lauga.

Video: Laiviņš: "Visiem bija jānostājās sev izdevīgās pozīcijās un izdevās trāpīt" 16.03.2017 00:09

Piedāvājam komentārus pēc ELVI Florbola līgas mača, kurā tikās Lekrings un Pārgaujas komandas.

Video: Belasovs: "Ja visi esam veseli un kaujas gatavībā - esam neapturami!" 15.03.2017 23:57

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā iekļuva FBK "Valmiera" florbolisti, kas ceturtdaļfināla sērijas septītajā spēlē savā laukumā ar 6:3 pieveica Kocēnu "Rubeni".
Pedāvājam noskatīties abu komandu pieredzējušāko spēlētāju komentāru par aizvadīto spēli un sēriju.

Video: FBK Valmiera - Rubene. Ceturtdaļfināla 7.spēles ieraksts 15.03.2017 22:17

FBK Valmiera - Rubene. Ceturtdaļfināla 7.spēles ieraksts.

Video: "Lekrings" spraigā cīņā pārspēj "Pārgauju" un panāk sērijā 3:3 12.03.2017 23:38

Šovakar Kocēnu Sporta namā tika aizvadīta ceturtdaļfināla sērijas sestā spēle ELVI florbola līgā vīriešiem starp Stalbes "Pārgaujas" un Cēsu "Lekrings" florbolistiem. Šajā mačā, noslēdzoties pirmajai trešdaļai, rezultāts uz tablo bija neizšķirts (2:2) un tas saglabājās nemainīgs arī pēc 40 nospēlētām minūtēm. Pēdējais periods sākās ar viesu dominanci - vienus vārtus guva Toms Rīsmanis, bet divus - Aleksandrs Abramovs, izvirzot cēsniekus vērā ņemamā vadībā (5:2). Pamatlaika pēdējā minūtē mājinieki samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Tiesa, līdz pamatlaika beigām bija palikušas tikai trīs sekundes - rezultāts vairs nemainījās un "Lekrings" varēja svinēt uzvaru ar 5:4, sērijā panākot izlīdzinājumu - 3:3. Sērijas septītā un reizē izšķirošā spēlē notiks trešdien, 15.martā, Cēsīs.

Video: Abramovs: "Nekas vēl nav padarīts" 12.03.2017 23:36

Cēsu "Lekrings" ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla sērijas sestajā spēlē pārspēja Stalbes "Pārgauju" ar 5:4.
Piedāvājam noskatīties abu komandu spēlētāju komentārus par aizvadīto spēli.

Video: SK Pārgauja - Lekrings. Ceturtdaļfināla 6.spēles ieraksts 12.03.2017 22:51

SK Pārgauja - Lekrings. Ceturtdaļfināla 6.spēles ieraksts.

Video: "Valmiera" smagā cīņā pieveic "Rubeni", sērijas liktenis izšķirsies 7. spēlē (2) 12.03.2017 01:34

11. martā Kocēnu sporta namā norisinājas "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu 6. kārtas mačs starp vietējo "Rubene" un FBK "Valmiera" komandām. Šajā mačā vairāk momentu bija viesiem, tomēr viņi nespēja šo pārsvaru pārvērst taustāmā rezultātā, jo mājinieki spēja realizēt savus momentus efektīvāk. Svarīgs moments bija otrā perioda vidusdaļa, kad viesiem izdevās realizēt divus skaitliskos vairākumus, un pārņemt vadību. Trešajā periodā otrajā pusē iniciatīvu jau pārņēma mājinieki, tomēr ar viņu centieniem bija par maz, un dramatiskā mača noslēgumā ar 6:5 (3:3; 2:1; 1:1) triumfēja "Valmiera", un tas nozīmē, ka sērijas uzvarētājs tiks noteikts sērijas 7. spēlē. "Valmieras" labā rezultatīvākais bija Ričards Eglītis (1+2).

Video: "Lekrings" trešajā periodā nokārto uzvaru pret "Pārgauju" 12.03.2017 00:29

11. martā Cēsīs norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu 5. kārtas mačs starp vietējo "Lekrings" un Stalbes "Pārgauja" komandām. Šajā spēlē iniciatīva piederēja "Lekringam", kas izskatījās daudz labāk, salīdzinot ar iepriekšējām divām spēlēm. Neskatoties uz to, rezultāts pirmajos divos periodos bija ļoti līdzīgs, abas komandas nespēja iegūt vairāk kā vienu vārtu pārsvaru. Izšķirošais gan bija trešais periods, kad mājinieki spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, ar ko bija pietiekami, lai "Lekrings" svinētu uzvaru ar 7:4 (3:3; 1:1; 3:0), un samazinātu rezultāta starpību sērijā līdz 2:3. Šajā mačā rezultatīvākais ar četriem punktiem bija Andris Rajeckis (2+2).

Nākamā lapa

restorāni restorāni Rīgā